Arginine Plus - Obchody CaliVita International

Prejsť na obsah

Arginine Plus

Arginine Plus
Dalšie prípravky Calivita
Zvyšuje výkonnosť

100 tabliet
Tento produkt je k dispozícii.
človečeArginín podporuje syntézu bielkovín, môže ovplyvniť sekréciu rastového hormónu a inzulínu, čo často prispieva športovcom k tomu, že táto aminokyselina zvyšuje chudobnú telesnú hmotnosť. Tiež podporuje procesy čistenia organizmov rozkladaním vedľajších produktov odvodených z metabolických procesov.
25% zľavy od prvého nákupu >>
arrow

Aminokyselina L-Arginín

Arginín je aminokyselina, ktorá zohráva úlohu v činnosti, vývoji a regenerácii svalov. Okrem toho môže prispievať aj k udržaniu zdravého krvného obehu, a tak podporuje zdravú činnosť cievneho systému. Stimuluje rastové hormóny a inzulín a je tiež prekurzorom esenciálneho oxidu dusnatého, ktorý má vazodilatačné účinky (rozširuje cievy).

KOMU A KEDY HO ODPORÚČAME?
 • Športovcom a kulturistom, pretože stimuluje obeh kyslíka a živín a tiež rast a regeneráciu svalovej hmoty.
 • Tým, ktorí vykonávajú ťažkú fyzickú prácu.
 • Napomáha syntéze bielkovín a sekrécii rastového hormónu a inzulínu.
 • Vďaka svojim vazodilatačným účinkom prispieva k ochrane srdcovo-cievneho systému.
 • Podporuje detoxikačné procesy.
 • Môže pomáhať zvyšovať sexuálnu výkonnosť.

VEDELI STE, ŽE...?
Produkcia arginínu v tele sa môže znižovať, čo je dôsledkom niektorých okolností (napr. stres a vyčerpávajúca fyzická práca)?
100 kapsúl

Dávkovanie:
1 tableta denne

Zloženie

500mg L-arginín
600mcg Mangán
50mg kyselina alfa-ketoglutarová

Prídavné látky:
mikrokryštalická celulóza (objemové činidlo), stearan horečnatý (objemové činidlo a protihrudkovacia látka), kyselina stearová (protihrudkovacia látka)
 • Neodporúča sa pacientom s cukrovkou, pretože môže narúšať vylučovanie inzulínu!
 • Neodporúča sa počas tehotenstva a dojčenia!
 • Osoby užívajúce lieky proti vysokému krvnému tlaku, diuretiká a lieky na zníženie zrážanlivosti krvi by sa mali pred začiatkom užívania arginínu poradiť s lekárom.
Aj napriek tomu, že naše telo je schopné syntetizovať arginín, existujú určité situácie v živote, kedy jeho výroba znižuje. Jedna vec, ktorá môže vyvolať takéto zníženie, a je často skúsený a známy pre mnohých z nás je stres. Využitie arginínu sa výrazne zvýšil, pretože má niekoľko známych blahodarné účinky. To má vplyv na všeobecnú fyziologickú dilatáciu krvných ciev, ktorý je obľúbený doplnok pre športovcov robí.

Aminokyselina L-Arginín je prítomný vo väčšine zdrojov bielkovín, ako je mäso, mliečne výrobky a celé zrná. Rovnako tak je naše telo syntetizovať malé množstvo toho. Arginín plní niekoľko dôležitých funkcií pre metabolizmus. Naše telá používajú arginín k produkcii oxidu dusnatého. Oxid dusnatý má vplyv dilatácie ciev a zlepšuje prietok krvi, čo má za následok zvýšenú živín a dodávku kyslíka do buniek, a lepšie odstraňovanie odpadu. Rovnako, arginín je prekurzorom kreatínu, ktorý hrá dôležitú úlohu pri svalovej energie a výkonu. Pomáha podporovať lepšiu cirkuláciu, v kombinácii s rolou arginínu v roku syntéze proteínov, bunkové delenie a svalovou energiou, je dôvod, prečo arginínu je populárny medzi výkonnostných športovcov.

Arginín pomáha podporovať detoxikáciu tým, že pomáha k odstráneniu amoniaku z tela. Rovnako, arginín hrá dôležitú úlohu v imunitnom systéme tela, ako to upravuje činnosť týmusu, ktorý spracováva biele krvinky známe ako T-lymfocyty. Arginín tiež hrá dôležitú úlohu pri produkcii rastového hormónu a inzulínu. Naše telo je prirodzené produkcie arginínu môže byť ovplyvnená faktormi, ako je fyzické alebo psychické záťaže, zlá strava, alebo choroby.

indikácie:

doplniť arginín nedostatky vo vašej strave
Dávkovanie:

1 tabletu denne, alebo podľa pokynov.
Jedna tableta Arginine Plus obsahuje toľko L-arginín, ako 4,5 kg vlašských orechov.

POZOR!
Mali by ste sa poradiť sa s kvalifikovaným lekárom, než začnete užívať akýkoľvek doplnok.
Arginín suplementácia sa neodporúča pre diabetikov, pretože by to mohlo mať vplyv na sekréciu inzulínu.
Neprekračujte odporúčané denné dávky.
Potravinové doplnky nemôže nahradiť vyváženú zmiešanú stravu.
Uchovávajte mimo dosahu malých detí.
8 DÔVODOV, PREČO SI VYBRAŤ PRODUKTY CALIVITA:
  • Vďaka vynikajúcemu profesionálnemu zázemiu ponúka CaliVita už vyše dvadsať rokov svoje produkty v súlade s danými predpismi a v tej najvyššej kvalite.
  • Vždy sa snažíme používať prírodné materiály, ktoré pochádzajú z tých najlepších zdrojov.
  • V priebehu svojho vývoja sa zameriavame na využitie lepšieho vstrebávania, napr. organických látok.
  • Na naše produkty poskytujeme 100% záruku kvality.
  • Aby sme trvale zabezpečili vynikajúcu kvalitu, naše produkty sú predmetom prísneho a niekoľkonásobného overovacieho procesu.
  • Veľká väčšina našich doplnkov výživy sa vyrába vo farmaceutických podmienkach v USA.
  • Produkty sa vyrábajú podľa zásad GMP (Good Manufacturing Practice), zatiaľ čo prebieha neprestajná kontrola a tiež pravidelne rozvrhnuté previerky FDA (Food and Drug Administration). Úzko spolupracujeme s miestnymi odborníkmi, ktorí sa zaoberajú poskytovaním licencií, a tým zabezpečujeme, že naši spotrebitelia vždy dostanú produkty tej najvyššej kvality.
  • Všetky naše produkty sú v súlade s právnymi vykonávacími predpismi platnými v SR a podliehajú kontrole ministerstva zdravotníctva.
         arrow

         Arginine Plus - Recenzie produktov

         Pridajte komentár, ohodnoťte produkt alebo položte otázku
         Zatiaľ nie sú k dispozícii žiadne recenzie.
         0
         0
         0
         0
         0
         arrow
         Záruka najnižšej ceny
         Arginine Plus
         Návrat na obsah