Bee Power - Obchody CaliVita International

Prejsť na obsah

Bee Power

Bee Power
Prípravky na podporu imunitného systému
Včelia materská kašička

50 kapsúl
Množstvo na sklade: 62
13.50 €
včelár na ulRoyal Jelly je prírodný produkt, ktorý:
 • zvýši vašu imunitu
 • a posilňuje telo

Koncentrát z včelej kašičky bude tiež užitočné v prípade:
 • astma
 • ochorenie pečene
 • kožné ochorenia
25% zľavy od prvého nákupu >>
arrow

Včelia materská kašička

Včelia materská kašička

Bee Power je prípravok obsahujúci včeliu materskú kašičku. Jedna z hlavných zložiek včelej materskej kašičky - HDA, má antimikrobiálne účinky proti niekoľkým druhom baktérií a plesní. Obsahuje celú skupinu vitamínov B a okrem toho minerály a stopové prvky (napr. síru, mangán, nikel a kobalt). Je to prírodný zdroj vitamínov A, C, D a E, kyseliny listovej, enzýmov a 18 druhov aminokyselín.


Komu a kedy ho odporúčame?
 • Tým, ktorí hľadajú prírodnú ochranu imunity.
 • Deťom na podporu ich imunitného systému a zvýšenie chuti do jedla
 • Na posilnenie organizmu počas rekonvalescencie.
 • V stresujúcom období, aby sa zlepšila výkonnosť a posilnilo telo.

VEDELI STE, ŽE...?
Prirodzená dĺžka života včelej kráľovnej, ktorá je kŕmená výlučne včelou materskou kašičkou, je 3 - 4 roky (!) na rozdiel od 4 - 6 týždňov, ako je to u včely robotnice a že je to vďaka vysokému obsahu živín vo včelej materskej kašičke?
50 kapsúl

Dávkovanie
1 kapsula denne

Zloženie
koncentrát z včelej kašičky 50 mg

 • Vzhľadom na to, že materská kašička vzniká z peľu, medu a výlučku slinných žliaz včelích robotníc, neodporúča sa osobám, ktoré sú alergické na peľ a včelie produkty!
 • Ak pri užívaní dôjde k alergickej reakcii, užívanie treba okamžite prerušiť!
 • Skladujte na chladnom mieste, pretože v teplom prostredí sa ľahko rozkladá.
Ak si myslíte, že v prírodných riešení, materská kašička extrakt je pre vás. Včely kŕmiť kráľovná-včely s týmto živín koncentrátu. Táto látka jej umožňuje žiť tak dlho, ako 3-4 rok, zatiaľ čo životnosť pracovníkov je len 4 až 6 týždňov. Spotreba materská kašička koncentrátu je prospešná pre ľudí rovnako.

Včely používajú peľ a špeciálne sekréciu žliaz v hlave, na vytvorenie bohatej na živiny látku zvanú materská kašička. Včelia materská kašička je privádzaný na všetky larvy v úli poskytovať nutričnú podporu pre rýchly rast, ale tiež sa používa na spustenie morfológie, ktorý premení normálne larva na včelia kráľovná. Ak sa larva dostáva materská kašička výhradne od vyliahnutia, a vo veľkom množstve, to sa stane kráľovná. Na rozdiel od robotnice, ktoré žijú v priemere dobu štyroch až šiestich týždňov včelia kráľovná môže žiť na tri až päť rokov a za tú dobu produkujú stovky tisíc vajec. Svedčí o výnimočné výžive včelia kráľovná dostane je skutočnosť, že v jeden deň, môže si položiť viac než jej vlastné telesnej hmotnosti u vajec.

Materská kašička obsahuje mnoho látok, ktoré sú prospešné pre ľudské zdravie. Je bohaté na kvalitné bielkoviny, ktorý obsahuje všetkých 18 aminokyselín. To tiež obsahuje jednoduché sacharidy, vitamíny B-komplex, stopové minerály a enzýmy, a pomáha podporovať zdravý imunitný systém s antibiotikami komponenty. To je tiež zdrojom acetylcholínu, kľúč zlúčenina vo správne fungovanie centrálnej nervovej sústavy.
Hustota živín na podporu help materská kašička optimálne zdravie a vitalitu, a je vhodný pre tých, ktorí chcú sledovať prírodné stravu.

Indikácie:

Royal Jelly:
 • Pomáha pri astme,
 • Ochorenie pečene
 • Zlomenín kostí
 • Ochorenie kĺbov,
 • Poruchy kože,
 • Jasne posilňuje imunitný systém.

Dávkovanie:

Vezmite 1 kapsulu denne, alebo podľa pokynov.

POZOR!
 • Mali by ste sa poradiť sa s kvalifikovaným lekárom, než začnete užívať akýkoľvek doplnok.
 • Doplnenie s materskou kašičkou, alebo peľ nie je vhodný pre osoby s sennú nádchu alebo akékoľvek iné alergie. Ak sa alergická reakcia sa vyvíja pričom akýkoľvek produkt, okamžite prestaňte používať a vyhľadajte lekára.
 • Uchovávajte na chladnom, suchom mieste.
 • Neprekračujte odporúčané denné dávky.
 • Potravinové doplnky nemôže nahradiť vyváženú zmiešanú stravu.
 • Uchovávajte mimo dosahu malých detí.
8 DÔVODOV, PREČO SI VYBRAŤ PRODUKTY CALIVITA:
  • Vďaka vynikajúcemu profesionálnemu zázemiu ponúka CaliVita už vyše dvadsať rokov svoje produkty v súlade s danými predpismi a v tej najvyššej kvalite.
  • Vždy sa snažíme používať prírodné materiály, ktoré pochádzajú z tých najlepších zdrojov.
  • V priebehu svojho vývoja sa zameriavame na využitie lepšieho vstrebávania, napr. organických látok.
  • Na naše produkty poskytujeme 100% záruku kvality.
  • Aby sme trvale zabezpečili vynikajúcu kvalitu, naše produkty sú predmetom prísneho a niekoľkonásobného overovacieho procesu.
  • Veľká väčšina našich doplnkov výživy sa vyrába vo farmaceutických podmienkach v USA.
  • Produkty sa vyrábajú podľa zásad GMP (Good Manufacturing Practice), zatiaľ čo prebieha neprestajná kontrola a tiež pravidelne rozvrhnuté previerky FDA (Food and Drug Administration). Úzko spolupracujeme s miestnymi odborníkmi, ktorí sa zaoberajú poskytovaním licencií, a tým zabezpečujeme, že naši spotrebitelia vždy dostanú produkty tej najvyššej kvality.
  • Všetky naše produkty sú v súlade s právnymi vykonávacími predpismi platnými v SR a podliehajú kontrole ministerstva zdravotníctva.
         5 vecí, ktoré ste nevedeli o včelej kašičke
         Včelia materská kašička  je mliečnobiela, kašovitá hmota, ktorú produkujú hltanové žľazy včiel –robotníc. Slúži na kŕmenie lariev, a predovšetkým včelej kráľovnej. Najmä vďaka tejto látke je včelia kráľovná schopná denne naklásť 1000-1500 vajíčok a na rozdiel od robotníc, ktoré žijú len niekoľko týždňov, sa kráľovná dožíva až 3-5 rokov. Z chemického hľadiska je kráľovská kašička emulzia, ktorej základom je voda a ktorá sa skladá z bielkovín, cukrov, tukov a iných látok. V súčasnosti stále pokračuje výskum jej účinkov, z ktorých by sme radi predstavili niektoré menej známe.

         1. Včelia materská kašička chráni pokožku
         Japonskí výskumníci pozorovali, že čistá materská kašička je podobná látkam, ktoré v tele podporujú produkciu faktora dôležitého pre syntézu kolagénu. Výskumníci dokázali, že materská kašička skutočne podporuje tvorbu kolagénu v pokožke.
         Identification of a collagen production-promoting factor from an extract of royal jelly and its possible mechanism. Koya-Miyata et al, Fujisaki Institute,
         Japan, BioSci BioTechnol BioChem, 2004 Apr;68(4):767-73.

         2. Materská kašička v bunkovej štúdii preukázala protizápalový účinok.
         Japonskí vedci tiež  zistili, že materská kašička môže pôsobiť protizápalovo.
         Royal Jelly inhibits the production of proinflammatory cytokines by activated macrophages. Kohno et al, Fujisaki Institute, Japan. BioSci BioTechnol BioChem. 2004 Jan;68(1):138-45.

         3. Materská kašička zmierňuje atopickú dermatitídu.
         Fujisaki a kol. objavili, že materská kašička zabraňuje rozvinutiu kožných prejavov pri atopickej dermatitíde (atopickom ekzéme).
         Oral administration of Royal Jelly inhibits the development of atopic dermatitis-like skin lesions in NC/Nga mice. Taniguchi et al, Fujisaki Institute, Japan. Int Immunopharmacol. 2003 Sep;3(9):1313-24.

         4. Materská kašička pôsobí proti vyčerpanosti.
         V nižšie uvedenej štúdii výskumníci skúmali myši, ktoré nechali plávať v nádrži s regulovateľným prúdom. Zistili, že u myší kŕmených proteínom získaným z materskej kašičky sa nahromadilo omnoho menej sérového laktátu a sérového amoniaku, čo naznačuje, že materská kašička znižuje fyzické vyčerpanie po telesnej námahe.
         Antifatique effect of fresh royal jelly in mice. Kamakura et al, Pola Co., Japan. J Nutr Sci Vitaminol (Tokyo).2001 Dec;47(6):394-401.

         5. Kráľovská kašička má antibakteriálne účinky.
         V Brazílii v roku 2004 Fontana R. a kol. identifikovali štyri peptidy v kráľovskej kašičke, ktoré majú antibakteriálne účinky.
         Jelleines; a family of antimicrobial peptides from the royal jelly of honeybees. Peptides. 2004 Jun;25(6):919-28.

         UPOZORNENIE!
         Uvedené údaje majú len informatívny charakter.  Ak trpíte ťažkosťami,  navštívte svojho lekára!
         arrow

         Bee Power - Recenzie produktov

         Pridajte komentár, ohodnoťte produkt alebo položte otázku
         Zatiaľ nie sú k dispozícii žiadne recenzie.
         0
         0
         0
         0
         0
         arrow
         Záruka najnižšej ceny
         Bee Power
         Návrat na obsah