Bee Power - Obchody CaliVita International

Prejsť na obsah
Bee Power
Prípravky na podporu imunitného systému
Včelia materská kašička

50 kapsúl
Okamžitá dostupnosť
včelár na ul
Royal Jelly je prírodný produkt, ktorý:
 • zvýši vašu imunitu
 • a posilňuje telo

Koncentrát z včelej kašičky bude tiež užitočné v prípade:
 • astma
 • ochorenie pečene
 • kožné ochorenia
25% zľavy od prvého nákupu >>
Calivita Bee Power

Včelia materská kašička

Bee Power je prípravok obsahujúci včeliu materskú kašičku. Jedna z hlavných zložiek včelej materskej kašičky - HDA, má antimikrobiálne účinky proti niekoľkým druhom baktérií a plesní. Obsahuje celú skupinu vitamínov B a okrem toho minerály a stopové prvky (napr. síru, mangán, nikel a kobalt). Je to prírodný zdroj vitamínov A, C, D a E, kyseliny listovej, enzýmov a 18 druhov aminokyselín.

KOMU A KEDY HO ODPORÚČAME?
 • Tým, ktorí hľadajú prírodnú ochranu imunity.
 • Deťom na podporu ich imunitného systému a zvýšenie chuti do jedla
 • Na posilnenie organizmu počas rekonvalescencie.
 • V stresujúcom období, aby sa zlepšila výkonnosť a posilnilo telo.

VEDELI STE, ŽE...?
Prirodzená dĺžka života včelej kráľovnej, ktorá je kŕmená výlučne včelou materskou kašičkou, je 3 - 4 roky (!) na rozdiel od 4 - 6 týždňov, ako je to u včely robotnice a že je to vďaka vysokému obsahu živín vo včelej materskej kašičke?
8 DÔVODOV, PREČO SI VYBRAŤ PRODUKTY CALIVITA:
  • Vďaka vynikajúcemu profesionálnemu zázemiu ponúka CaliVita už vyše dvadsať rokov svoje produkty v súlade s danými predpismi a v tej najvyššej kvalite.
  • Vždy sa snažíme používať prírodné materiály, ktoré pochádzajú z tých najlepších zdrojov.
  • V priebehu svojho vývoja sa zameriavame na využitie lepšieho vstrebávania, napr. organických látok.
  • Na naše produkty poskytujeme 100% záruku kvality.
  • Aby sme trvale zabezpečili vynikajúcu kvalitu, naše produkty sú predmetom prísneho a niekoľkonásobného overovacieho procesu.
  • Veľká väčšina našich doplnkov výživy sa vyrába vo farmaceutických podmienkach v USA.
  • Produkty sa vyrábajú podľa zásad GMP (Good Manufacturing Practice), zatiaľ čo prebieha neprestajná kontrola a tiež pravidelne rozvrhnuté previerky FDA (Food and Drug Administration). Úzko spolupracujeme s miestnymi odborníkmi, ktorí sa zaoberajú poskytovaním licencií, a tým zabezpečujeme, že naši spotrebitelia vždy dostanú produkty tej najvyššej kvality.
  • Všetky naše produkty sú v súlade s právnymi vykonávacími predpismi platnými v SR a podliehajú kontrole ministerstva zdravotníctva.
         5 vecí, ktoré ste nevedeli o včelej kašičke
         Včelia materská kašička  je mliečnobiela, kašovitá hmota, ktorú produkujú hltanové žľazy včiel –robotníc. Slúži na kŕmenie lariev, a predovšetkým včelej kráľovnej. Najmä vďaka tejto látke je včelia kráľovná schopná denne naklásť 1000-1500 vajíčok a na rozdiel od robotníc, ktoré žijú len niekoľko týždňov, sa kráľovná dožíva až 3-5 rokov. Z chemického hľadiska je kráľovská kašička emulzia, ktorej základom je voda a ktorá sa skladá z bielkovín, cukrov, tukov a iných látok. V súčasnosti stále pokračuje výskum jej účinkov, z ktorých by sme radi predstavili niektoré menej známe.

         1. Včelia materská kašička chráni pokožku
         Japonskí výskumníci pozorovali, že čistá materská kašička je podobná látkam, ktoré v tele podporujú produkciu faktora dôležitého pre syntézu kolagénu. Výskumníci dokázali, že materská kašička skutočne podporuje tvorbu kolagénu v pokožke.
         Identification of a collagen production-promoting factor from an extract of royal jelly and its possible mechanism. Koya-Miyata et al, Fujisaki Institute,
         Japan, BioSci BioTechnol BioChem, 2004 Apr;68(4):767-73.

         2. Materská kašička v bunkovej štúdii preukázala protizápalový účinok.
         Japonskí vedci tiež  zistili, že materská kašička môže pôsobiť protizápalovo.
         Royal Jelly inhibits the production of proinflammatory cytokines by activated macrophages. Kohno et al, Fujisaki Institute, Japan. BioSci BioTechnol BioChem. 2004 Jan;68(1):138-45.

         3. Materská kašička zmierňuje atopickú dermatitídu.
         Fujisaki a kol. objavili, že materská kašička zabraňuje rozvinutiu kožných prejavov pri atopickej dermatitíde (atopickom ekzéme).
         Oral administration of Royal Jelly inhibits the development of atopic dermatitis-like skin lesions in NC/Nga mice. Taniguchi et al, Fujisaki Institute, Japan. Int Immunopharmacol. 2003 Sep;3(9):1313-24.

         4. Materská kašička pôsobí proti vyčerpanosti.
         V nižšie uvedenej štúdii výskumníci skúmali myši, ktoré nechali plávať v nádrži s regulovateľným prúdom. Zistili, že u myší kŕmených proteínom získaným z materskej kašičky sa nahromadilo omnoho menej sérového laktátu a sérového amoniaku, čo naznačuje, že materská kašička znižuje fyzické vyčerpanie po telesnej námahe.
         Antifatique effect of fresh royal jelly in mice. Kamakura et al, Pola Co., Japan. J Nutr Sci Vitaminol (Tokyo).2001 Dec;47(6):394-401.

         5. Kráľovská kašička má antibakteriálne účinky.
         V Brazílii v roku 2004 Fontana R. a kol. identifikovali štyri peptidy v kráľovskej kašičke, ktoré majú antibakteriálne účinky.
         Jelleines; a family of antimicrobial peptides from the royal jelly of honeybees. Peptides. 2004 Jun;25(6):919-28.

         UPOZORNENIE!
         Uvedené údaje majú len informatívny charakter.  Ak trpíte ťažkosťami,  navštívte svojho lekára!

         Bee Power - Recenzie produktov

         Pridajte komentár, ohodnoťte produkt alebo položte otázku
         Záruka najnižšej ceny
         Bee Power
         Návrat na obsah