C 500 - Obchody CaliVita International

Prejsť na obsah

C 500

C 500
Zloženie

500mg Vitamín C
Vitamín C, (tiež známy ako kyselina askorbová) je vo vode rozpustný vitamín, ktorý je pomocou metabolizmu využiť v mnohých dôležitých ohľadoch. Pomáha aktivuje rad enzýmov, má dôležitú úlohu v bunkovom dýchaní, a ponúka ochranu proti stresu. Pomáha pri vstrebávaní železa, a, spoločne s kyselinou listovou a vitamínom B12, stimuluje tvorbu červených krviniek. Pomáha podporovať fungovanie nervového systému, a podieľa sa na tvorbe štrukturálne kosti, krvných ciev, spojivového tkaniva a kolagénu. Je to tiež vynikajúci antioxidant, pomáha chrániť bunky pred poškodením voľnými radikálmi.

Iné ako vyššie uvedené funkcie, metabolický požiadavka na vitamín C môže byť zvýšená o také veci, ako je fyzická aktivita, fajčenie, pitie, nedostatok odpočinku, choroby, alebo lieky. Ako Vitamín C je rozpustný vo vode, nie je uložený v tele, ale prechádza z metabolizmu relatívne rýchlo. Produkty CaliVita Vitamín C sú formulované pre časované uvoľňovanie, kontinuálne absorpcie. a tým zaistiť trvalý biologickú dostupnosť

V pokročilých vzorkách, ako je C Plus, vitamín C v kombinácii s bioflavonoidmi (niekedy označovaná ako vitamín P), ktoré podporujú absorpciu a využitie .. Spolu s vitamínom C, bioflavanoids pomôcť poskytnúť nutričnú podporu zdravého obehového systému.

Prírodný vitamín C, molekuly kyseliny askorbovej sú spojené dohromady, aby vytvorili viac, chemicky zložité molekuly, pre ktoré akcie je oveľa dlhšie ako účinok jednoduchého syntetické kyseliny askorbovej.

Indikácie:
V horúčkovitých ochoreniach sa zvyšuje dopyt po vitamínu C. C dávku vitamínu je potrebné zvýšiť, ak vezmeme do antikoncepčné tablety, kortikosteroidy, lieky proti bolesti a aspirín, ak často konzumujú alkohol a fajčí cigarety.

Dávkovanie:
1 tbl. denne alebo podľa rady lekára.

POZOR!

Mali by ste sa poradiť sa s kvalifikovaným lekárom, než začnete užívať akýkoľvek doplnok.
Ak ste v minulosti obličkových kameňov, vyhľadajte lekársku pomoc, než začnete doplnok Vitamín C.
Skladujte dobre uzatvorené na chladnom a suchom mieste, pretože Vitamín C je citlivý na teplo a svetlo.
Neprekračujte odporúčané denné dávky.
Potravinové doplnky nemôže nahradiť vyváženú zmiešanú stravu.
Uchovávajte mimo dosahu malých detí.
Návrat na obsah