Chromium Max 500 - Obchody CaliVita International

Prejsť na obsah

Chromium Max 500

Chromium Max
Na chudnutie
Reguluje chuť do jedla

100 kapsúl
Množstvo na sklade: 70
19.50 €
cukrík
Chromium Max 500, ktorý obsahuje chróm vo forme ľahko absorbovanej v tele, nám môže pomôcť vo chvíľach "hladovej krízy".
25% zľavy od prvého nákupu >>
arrow
obsahuje

najlepšie absorbovaný chróm

chróm pikolinát

Chróm je esenciálny mikroelement, čo znamená, že ľudské telo si ho nie je schopné vyrobiť a môžeme ho získať iba z vonkajších zdrojov. Chróm sa podieľa na normálnom metabolizme polysacharidov, bielkovín a tukov a prispieva aj k udržaniu normálnej hladiny cukrov v krvi. Vďaka tomu môže pomáhať v prevencii vzniku „túžby“ po sladkostiach, ktorá je spôsobená náhlym kolísaním hladiny cukru v krvi, a tak prispieva k účinnosti redukčnej diéty. Ale nie všetky formy chrómu sa vstrebávajú zodpovedajúcim spôsobom. Výborne sa vstrebávajú a telom sú využité najmä jeho zlúčeniny s organickou väzbou, ako je napr. pikolinát chrómu.

KOMU A KEDY HO ODPORÚČAME?
 • Tým, u ktorých pretrváva pocit hladu, najmä túžba po polysacharidoch, v dôsledku ktorej zlyháva úsilie znížiť telesnú hmotnosť.
 • Ako doplnok k terapii na dosiahnutie normálnej hladiny cukru v krvi.

PRÍZNAKY NEDOSTATKU
Medzi príznaky nedostatku chrómu môžu patriť: častý a neutíšiteľný pocit hladu, málo energie aj napriek častej konzumácii jedla.

VEDELI STE, ŽE...?
Kortikosteroidy užívané spolu s protizápalovými látkami zvyšujú odčerpávanie chrómu? Ak chróm dopĺňate, nielenže preventívne pôsobíte proti jeho nedostatku, ale bude to aj užitočná pomoc proti cukrovke.*

POUŽITÉ ZDROJE
*A-Z Guide to Drug-Herb-Interactions 2nd edition - Edited by Gaby, A. R. , Three Rivers Press, New York 2006
100 kapsúl

Dávkovanie:
1 kapsula denne

Zloženie
60mcg chróm

Prídavné látky:
mikrokryštalická celulóza (stabilizátor), srvátka (objemové činidlo), obal z tvrdej želatíny (želírujúca látka). otihrudkovacia látka).
  • Neodporúča sa, aby ho užívali tehotné a dojčiace ženy!
  • Produkt nemôže nahradiť správnu redukčnú diétu, fyzickú aktivitu ani nevyhnutné zmeny životného štýlu.
  • Mali by ste sa poradiť sa s kvalifikovaným lekárom, než začnete užívať akýkoľvek doplnok.
  • Tieto produkty je len pre dospelých, a preto sa neodporúča počas tehotenstva alebo dojčiace.
  • Neprekračujte odporúčané denné dávky.
  • Potravinové doplnky nemôže nahradiť vyváženú zmiešanú stravu.
  • Uchovávajte mimo dosahu malých detí.
  Na redukčnú diétu, naše úsilie k jedlu dodržiavať zdravú stravu sú často zatienené náhlym hladom alebo chuť k jedlu sladkosti a občerstvenie. Chrómu max 500 obsahuje organický viazaný chróm v takej forme, ktorá môže byť použitá účinne a môžu byť účinné proti pomoci chute.

  Chróm je časť molekuly, ktorá pomáha aktivovať bunkové receptory inzulínu, a teda hrá dôležitú úlohu v metabolizme sacharidov. Všetky sacharidy sú členené podľa tráviaceho systému do jednoduchého cukru glukózy, a inzulín je hormón, ktorý umožňuje glukózy v krvi pre vstup jednotlivé bunky, ktoré majú byť oxidované na energiu. Inzulín tiež pomáha regulovať ukladanie tela tuku a nadbytku sacharidov, a pomáha pri tvorbe proteínov tkaniva. Vzhľadom k tomu, chróm pomáha zvýšiť účinnosť inzulínu, poskytuje nutričné podporu pre programy reguláciu telesnej hmotnosti.

  Podobne ako mnoho minerálnych látok, absorpcia chróm je lepšie, keď je organicky viazaný na kyselinu vo forme známej ako "chelát". Chróm pikolinát je príkladom forme chelátu chrómu.

  Indikácie:

  pomoc pri chudnutí, hlad útoky Potláča
  8 DÔVODOV, PREČO SI VYBRAŤ PRODUKTY CALIVITA:
   • Vďaka vynikajúcemu profesionálnemu zázemiu ponúka CaliVita už vyše dvadsať rokov svoje produkty v súlade s danými predpismi a v tej najvyššej kvalite.
   • Vždy sa snažíme používať prírodné materiály, ktoré pochádzajú z tých najlepších zdrojov.
   • V priebehu svojho vývoja sa zameriavame na využitie lepšieho vstrebávania, napr. organických látok.
   • Na naše produkty poskytujeme 100% záruku kvality.
   • Aby sme trvale zabezpečili vynikajúcu kvalitu, naše produkty sú predmetom prísneho a niekoľkonásobného overovacieho procesu.
   • Veľká väčšina našich doplnkov výživy sa vyrába vo farmaceutických podmienkach v USA.
   • Produkty sa vyrábajú podľa zásad GMP (Good Manufacturing Practice), zatiaľ čo prebieha neprestajná kontrola a tiež pravidelne rozvrhnuté previerky FDA (Food and Drug Administration). Úzko spolupracujeme s miestnymi odborníkmi, ktorí sa zaoberajú poskytovaním licencií, a tým zabezpečujeme, že naši spotrebitelia vždy dostanú produkty tej najvyššej kvality.
   • Všetky naše produkty sú v súlade s právnymi vykonávacími predpismi platnými v SR a podliehajú kontrole ministerstva zdravotníctva.
          arrow
          Podpora redukčnej diéty
           Je za nami obdobie zimy... Ročné obdobie vyznačujúce sa u mnohých živočíšnych druhov zníženou telesnou aktivitou, či dokonca zimným spánkom. Aj ľudský organizmus je evolučne nastavený na ochranu pred dlhotrvajúcim chladom, predovšetkým dvoma spôsobmi: zvýšenou tvorbou podkožného tuku a znížením telesnej aktivity so zachovaním čo najväčšieho množstva energie na výrobu vlastného telesného tepla. Vyžaduje si to trochu väčšie úsilie, zabodovať počas zimy v prospech štíhlej postavy, či dokonca úbytku kilogramov... Preto sa väčšinou už ani nečudujeme pri jarnom pohľade na váhu, keď sa na ciferníku objavia iné čísla, ako sme počas roka zvyknutí.

           Určite nie je nutné opäť pripomínať nežiaduce účinky nadváhy a obezity na jednotlivé systémy ľudského tela. Nezabúdajme na hypertenziu, ochorenia pohybového ústrojenstva a poruchy metabolizmu, ktoré sú s obezitou zjavne spojené! Nadváha môže byť príčinou aj mnohých iných zdravotných problémov, ale čo je najalarmujúcejšie, v porovnaní s ľuďmi s normálnou hmotnosťou obézni ľudia žijú kratšie! Jasné dôvody, prečo sa oplatí s nadváhou či obezitou zabojovať! Jednoduchú rovnicu: „energetický výdaj musí byť väčší ako príjem“ je nutné doplniť o prípravky, ktoré pomáhajú pri spaľovaní tukov a doplnia chudnutím „nechtiac“ stratené esenciálne aminokyseliny. XShape, obsahujúce takmer dokonalú kombináciu esenciálnych aminokyselín, vitamínov a chrómpikolinátu, nám v tom určite pomôže. V boji s nadbytočnými kilogramami možno krátkodobo pridať, či vystriedať s XShape aj Chromium Max. Darček C vitamínu 500 poslúži na ochranu pred kyslíkovými radikálmi, ktoré sa tvoria pri chudnutí.

           MUDr. Miroslav Halecký, Košice
                  arrow

                  Chromium Max - Recenzie produktov

                  Pridajte komentár, ohodnoťte produkt alebo položte otázku
                  Zatiaľ nie sú k dispozícii žiadne recenzie.
                  0
                  0
                  0
                  0
                  0
                  arrow
                  Záruka najnižšej ceny
                  Chromium Max
                  Návrat na obsah