Chromium Max - Obchody CaliVita International

Prejsť na obsah

Chromium Max

Na redukčnú diétu, naše úsilie k jedlu dodržiavať zdravú stravu sú často zatienené náhlym hladom alebo chuť k jedlu sladkosti a občerstvenie. Chrómu max 500 obsahuje organický viazaný chróm v takej forme, ktorá môže byť použitá účinne a môžu byť účinné proti pomoci chute.

Chróm je časť molekuly, ktorá pomáha aktivovať bunkové receptory inzulínu, a teda hrá dôležitú úlohu v metabolizme sacharidov. Všetky sacharidy sú členené podľa tráviaceho systému do jednoduchého cukru glukózy, a inzulín je hormón, ktorý umožňuje glukózy v krvi pre vstup jednotlivé bunky, ktoré majú byť oxidované na energiu. Inzulín tiež pomáha regulovať ukladanie tela tuku a nadbytku sacharidov, a pomáha pri tvorbe proteínov tkaniva. Vzhľadom k tomu, chróm pomáha zvýšiť účinnosť inzulínu, poskytuje nutričné podporu pre programy reguláciu telesnej hmotnosti.

Podobne ako mnoho minerálnych látok, absorpcia chróm je lepšie, keď je organicky viazaný na kyselinu vo forme známej ako "chelát". Chróm pikolinát je príkladom forme chelátu chrómu.

Indikácie:

pomoc pri chudnutí, hlad útoky Potláča

Dávkovanie:
1 kapsula denne

POZOR!
Mali by ste sa poradiť sa s kvalifikovaným lekárom, než začnete užívať akýkoľvek doplnok.
Tieto produkty je len pre dospelých, a preto sa neodporúča počas tehotenstva alebo dojčiace.
Neprekračujte odporúčané denné dávky.
Potravinové doplnky nemôže nahradiť vyváženú zmiešanú stravu.
Uchovávajte mimo dosahu malých detí.
Podpora redukčnej diéty

Je za nami obdobie zimy... Ročné obdobie vyznačujúce sa u mnohých živočíšnych druhov zníženou telesnou aktivitou, či dokonca zimným spánkom. Aj ľudský organizmus je evolučne nastavený na ochranu pred dlhotrvajúcim chladom, predovšetkým dvoma spôsobmi: zvýšenou tvorbou podkožného tuku a znížením telesnej aktivity so zachovaním čo najväčšieho množstva energie na výrobu vlastného telesného tepla. Vyžaduje si to trochu väčšie úsilie, zabodovať počas zimy v prospech štíhlej postavy, či dokonca úbytku kilogramov... Preto sa väčšinou už ani nečudujeme pri jarnom pohľade na váhu, keď sa na ciferníku objavia iné čísla, ako sme počas roka zvyknutí.
Určite nie je nutné opäť pripomínať nežiaduce účinky nadváhy a obezity na jednotlivé systémy ľudského tela. Nezabúdajme na hypertenziu, ochorenia pohybového ústrojenstva a poruchy metabolizmu, ktoré sú s obezitou zjavne spojené! Nadváha môže byť príčinou aj mnohých iných zdravotných problémov, ale čo je najalarmujúcejšie, v porovnaní s ľuďmi s normálnou hmotnosťou obézni ľudia žijú kratšie! Jasné dôvody, prečo sa oplatí s nadváhou či obezitou zabojovať! Jednoduchú rovnicu: „energetický výdaj musí byť väčší ako príjem“ je nutné doplniť o prípravky, ktoré pomáhajú pri spaľovaní tukov a doplnia chudnutím „nechtiac“ stratené esenciálne aminokyseliny. XShape, obsahujúce takmer dokonalú kombináciu esenciálnych aminokyselín, vitamínov a chrómpikolinátu, nám v tom určite pomôže. V boji s nadbytočnými kilogramami možno krátkodobo pridať, či vystriedať s XShape aj Chromium Max. Darček C vitamínu 500 poslúži na ochranu pred kyslíkovými radikálmi, ktoré sa tvoria pri chudnutí.

MUDr. Miroslav Halecký, Košice
Návrat na obsah