CommuniGuard - Obchody CaliVita International

Prejsť na obsah

CommuniGuard

CommuniGuard
teraz: E-Protect

Náš každodenný život je nepredstaviteľný bez elektrických zariadení. Domáce spotrebiče, počítače a najčastejšie používané mobilné telefóny, ktoré sú vedené v blízkosti nášho tela po celú dobu sú obklopené magnetickým poľom. COMMUNIGUARD je informatically liečiť fólia, ktorá funguje podľa princípov biofyziky.

Každá jednotka operovala elektrickým prúdom je obklopený elektrických a magnetických polí. Najčastejšie každodenné zdroja elektromagnetických polí sú domáce spotrebiče, počítače, telekomunikačné zariadenia, televízory, mobilné telefóny, automobily, a jednoduché elektrické vodiče, ako. Tieto polia - najmä v prípade, že sú v kontakte s nami na dlhodobom horizonte - môže mať vplyv na fungovanie nášho tela. Môžu zmeniť správne spánkové cykly budenia a sú často obviňovaní z iných negatívnych vplyvov (napr bolesti hlavy, zahriatie uší a tváre, poruchy spánku, všeobecné malomyseľnosti, únava, atď)

COMMUNIGUARD je jednoduchý tous informatically ošetrené fólia, ktorá môže pomôcť chrániť nás, a to za vyššie uvedených objektov, ktoré majú elektromagnetické pole. Môže tak urobiť prostredníctvom harmonizácie škodlivé wawes ovplyvňujú naše telo.

Návod: opatrne odstráňte ochrannú fóliu a priložte ho na zadnej strane telefónu, alebo na batériu. Nenechajte výbava to! To môže byť podobne aplikované na iných elektrických zariadení, alebo na automobily. V prípade, mikrovlnných rúr, vždy aplikovať na vonkajší povrch, ako je fólia z hliníka! Nepoužité fólie by sa uchovávané mimo dosahu detí.

COMMUNIGUARD nie terapeutický zariadení, nemôže nahradiť lekársku konzultáciu alebo ošetrenie! Ak máte akékoľvek compaints, vyhľadajte lekársku pomoc!
Návrat na obsah