CoQ10 Lozenges - Obchody CaliVita International

Prejsť na obsah

CoQ10 Lozenges

CoQ10 Lozenges
30 tabliet rozpustných pod jazykom

Dávkovanie:
1 tabletu denne nechať rozpustiť pod jazykom, neprehĺtať celú!

ZLOŽENIE
30 mg koenzým Q10

Prídavné látky: fruktóza (sladidlo), manitol (sladidlo), sieťovaná karboxymetylcelulóza (protihrudkovacia látka), oxid kremičitý (objemové činidlo), kyselina jablčná (objemové činidlo), kyselina stearová (objemové činidlo), stearan horečnatý (objemové činidlo), prirodzená citrónová príchuť (zvýrazňovač chuti)

UPOZORNENIE!
 • Pri skladovaní treba vziať do úvahy, že je citlivý na teplo a svetlo. Kvalita čistého koenzýmu Q10 sa pri teplote nad 35 stupňov Celzia zhoršuje.
 • Tehotné a dojčiace ženy by sa pred užívaním CoQ10 mali poradiť so svojím lekárom!
CoQ10 Lozenges sú tablety, ktoré sa dávajú pod jazyk a obsahujú CoQ10 s prírodnou citrónovou príchuťou. Podporujú rýchlejšie a jemnejšie vstrebávanie, pretože účinné látky obídu tráviaci systém a tým, že vstúpia do krvného obehu, dostanú sa priamo do buniek. Týmto naším energetickým prostriedkom ponúkame pomoc predovšetkým v situáciách, keď je potrebné konať okamžite a mysleli sme aj na tých, ktorí majú tráviace problémy, a preto nemôžu prípravok užívať v tradičnej verzii.

KOMU A KEDY HO ODPORÚČAME?
 • Tým, ktorí vykonávajú ťažkú fyzickú alebo psychickú prácu alebo žijú stresujúcim spôsobom života, aby sa zvýšila ich vitalita.
 • Tým, ktorí sú v situácii vyžadujúcej okamžitý výkon (napr. pred skúškami alebo cvičením).
 • Tým, ktorí majú ťažkosti so vstrebávaním alebo trávením. • Ľuďom, ktorí majú problémy s ďasnami.
 • Osobám trpiacim hučaním v ušiach (tinitus).*
 • Ľuďom s nedostatočným zložením stravy.
 • V prípade užívania určitých liekov na zníženie cholesterolu, psychiatrických liekov, prípravkov na kontrolu srdcového rytmu a užívaných na liečbu cukrovky.
 • Fajčiarom.
 • Tým, pre ktorých je dôležité zachovať si zdravie svojho srdca.
 • Každému nad 30 rokov veku.

POUŽITÉ ZDROJE
* A pilot clinical trial of the effects of coenzyme Q10 on chronic tinnitus aurium - Khan M, Gross J, Haupt H, Jainz A, Niklowitz P, Scherer H, Schmidt FP, Klapp BF, Reisshauer A, Mazurek B., Otolaryngol Head Neck Surg. 2007 Jan;136(1):72-7.
** Study of CoQ10 -Enzymes in Gingiva from Patients with Periodontal Disease and Evidence for a Deficiency of Coenzyme Q10 - Littaru et al, Proc. Nat. Acad. Sci. USA Vol. 71, No. 4, pp. 1456-1460, April 1974
8 DÔVODOV, PREČO SI VYBRAŤ PRODUKTY CALIVITA:
 1. Vďaka vynikajúcemu profesionálnemu zázemiu ponúka CaliVita už vyše dvadsať rokov svoje produkty v súlade s danými predpismi a v tej najvyššej kvalite.
 2. Vždy sa snažíme používať prírodné materiály, ktoré pochádzajú z tých najlepších zdrojov.
 3. V priebehu svojho vývoja sa zameriavame na využitie lepšieho vstrebávania, napr. organických látok.
 4. Na naše produkty poskytujeme 100% záruku kvality.
 5. Aby sme trvale zabezpečili vynikajúcu kvalitu, naše produkty sú predmetom prísneho a niekoľkonásobného overovacieho procesu.
 6. Veľká väčšina našich doplnkov výživy sa vyrába vo farmaceutických podmienkach v USA.
 7. Produkty sa vyrábajú podľa zásad GMP (Good Manufacturing Practice), zatiaľ čo prebieha neprestajná kontrola a tiež pravidelne rozvrhnuté previerky FDA (Food and Drug Administration). Úzko spolupracujeme s miestnymi odborníkmi, ktorí sa zaoberajú poskytovaním licencií, a tým zabezpečujeme, že naši spotrebitelia vždy dostanú produkty tej najvyššej kvality.
 8. Všetky naše produkty sú v súlade s právnymi vykonávacími predpismi platnými v SR a podliehajú kontrole ministerstva zdravotníctva.
Návrat na obsah