Digestive Enzymes - Obchody CaliVita International

Prejsť na obsah

Digestive Enzymes

Digestive Enzymes
Podporu trávenia
Podpora tráviaceho systému

100 tabliet
Množstvo na sklade: 43
27.50 €
zažívacie ťažkostiÚčinnými zložkami lieku sú látky rastlinného pôvodu a tráviace enzýmy, ktoré produkuje aj naše telo, čo môže priaznivo ovplyvniť správny priebeh procesov trávenia av prípade nedostatku žalúdočnej šťavy - môžu byť užitočné v prípade problémov s trávením.
25% zľavy od prvého nákupu >>
arrow

rastlinné tráviace enzýmy

Podpora tráviaceho systému

Digestive Enzymes obsahuje tráviace enzýmy a také účinné látky pochádzajúce zo zeleniny, ktoré prispievajú k tráviacim procesom. Ak nemáme správne stravovacie návyky alebo životný štýl, môže to ľahko narušiť rovnováhu nášho tráviaceho systému. Rozklad živín pomocou enzýmov je prvým krokom k ich dobrému vstrebávaniu a využitiu. So správnymi enzýmami môžeme podporiť rozklad tukov, bielkovín a polysacharidov, a tak pomôcť tráviacemu systému svojho tela.


Komu a kedy ho odporúčame?
 • Tým, ktorí by chceli správne podporiť svoj tráviaci systém.
 • V prípade častej konzumácie potravín, ktoré nafukujú a pri ťažkostiach s plynatosťou.
 • V prípade problémov súvisiacich s trávením.

VEDELI STE, ŽE...?
Účinnosť trávenia sa s vekom znižuje? A u ľudí s krvnou skupinou A je tento problém bežný nezávisle od ich veku?
100 tabliet

Dávkovanie
2x1 tableta počas jedla

Zloženie
Pankreatín 75 mg
Pepsín 17.5 mg
Diastáza (glutén) 10 mg
Papaín 5 mg
Kys. glutamová 25 mg
Kurkuma 37.5 mg
Semená fenyklu 75 mg
Bromelaín 12.5 mg
Proteáza 7.5 mg

  • V prípade vážnych gastrointestinálnych chorôb (napr. žalúdočné vredy) sa pred začiatkom užívania prípravku určite obráťte na svojho lekára!
  Základnou podmienkou ideálneho využitia živín je správne trávenie. Účinné látky všeobecného vzorca sú rastlinné látky a tráviace enzýmy, ktoré sú vyrábané v našom tele a môže podporovať normálne tráviace procesy. V prípade nedostatku žalúdočnej šťavy, môže byť užitočné proti tráviacich ťažkostí.

  "Ste to, čo jete" - ide o príslovie, ale to nehovorí všetko. Up-to-date, na vysokej úrovni strava je naozaj veľmi dôležitá, a to je účinný, len ak cez správne trávenie, cenné látky môžu byť rozdelené do základných jednotiek, aby mohli byť vykreslený použiteľné. Ak chcete zachovať životné funkcie, je energia nevyhnutná, ktoré sme získali z požitej potravy. Tráviace enzýmy hrajú dôležitú úlohu pri premene potravín na energiu; oni rozkladajú potraviny cez mechanicky žuvanie, čo je pripravený sa vstrebáva do tráviaceho liečiť.

  Pankreatín je vysoko aktívny tuk rozkladajúca enzým produkovaný v pankrease. Pepsín syntetizovaný v žalúdku a papaín extrahované z papáje je dôležité pre trávenie proteínov.

  Betaín HCI ovplyvňuje tvorbu kyseliny chlorovodíkovej. Enzým amyláza vykonáva rozklad sacharidov. Tak kompletný trávenie vyžaduje tráviace šťavy, ktoré obsahujú dostatočné množstvo rozkladných enzýmov. Toto množstvo začne klesá aj v zdravom stredného veku. Počas tohto obdobia, kvalita trávenie zhoršuje a je často sprevádzaná nepríjemných príznakov. V krvných skupín A, tento príznak je častá, nezávisle na veku. V ostatných ľudí je enzým deficitný stav vyvolala nesprávnych stravovacích návykoch, spotreba varené, raytreated, zachovalé, pasterizované, dusená, ošetrené mikrovlnnú alebo mrazených potravín. V každom z týchto prípadov "enzymoterapia" je odporúčané. To podporuje úplné zrútenie živín. Dokončili sme túto terapiu tým aj byliny podporujúce trávenie vo vzorci.

  U ľudí spotrebou tráviacich enzýmov, využitie ďalších CaliVita potravinových doplnkov sa zlepší tiež.

  Indikácie:
  podpora trávenia

  Dávkovanie:
  2 x 1 tbl. denne alebo podľa odporúčania lekára

  POZOR!
  Mali by ste sa poradiť sa s kvalifikovaným lekárom, než začnete užívať akýkoľvek doplnok.
  Neprekračujte odporúčané denné dávky.
  Potravinové doplnky nemôže nahradiť vyváženú zmiešanú stravu.
  Uchovávajte mimo dosahu malých detí.
  8 DÔVODOV, PREČO SI VYBRAŤ PRODUKTY CALIVITA:
   • Vďaka vynikajúcemu profesionálnemu zázemiu ponúka CaliVita už vyše dvadsať rokov svoje produkty v súlade s danými predpismi a v tej najvyššej kvalite.
   • Vždy sa snažíme používať prírodné materiály, ktoré pochádzajú z tých najlepších zdrojov.
   • V priebehu svojho vývoja sa zameriavame na využitie lepšieho vstrebávania, napr. organických látok.
   • Na naše produkty poskytujeme 100% záruku kvality.
   • Aby sme trvale zabezpečili vynikajúcu kvalitu, naše produkty sú predmetom prísneho a niekoľkonásobného overovacieho procesu.
   • Veľká väčšina našich doplnkov výživy sa vyrába vo farmaceutických podmienkach v USA.
   • Produkty sa vyrábajú podľa zásad GMP (Good Manufacturing Practice), zatiaľ čo prebieha neprestajná kontrola a tiež pravidelne rozvrhnuté previerky FDA (Food and Drug Administration). Úzko spolupracujeme s miestnymi odborníkmi, ktorí sa zaoberajú poskytovaním licencií, a tým zabezpečujeme, že naši spotrebitelia vždy dostanú produkty tej najvyššej kvality.
   • Všetky naše produkty sú v súlade s právnymi vykonávacími predpismi platnými v SR a podliehajú kontrole ministerstva zdravotníctva.
          arrow

          Calivita Digestive Enzymes - Recenzie produktov

           "Cítim sa tak dobre ani napamätám"

           Bola to pre mňa  výzva, keď som sa pri vyšetrení živej kvapky krvi v tmavom poli mikroskopu od  MUDr. Podhorányiovej dozvedela, že v dôsledku zlého trávenia mám v krvi záplavu lipidov. Výzva, aby som nielen dodržala odporúčania pani doktorky a začala užívať enzýmy na podporu trávenia, ale aj aby som si preštudovala všetky dostupné materiály o svojej chorobe na internete, aby som mohla informovať svoju rodinu, príbuzenstvo a priateľov o možnostiach pomôcť si v rovnakom stave, v akom som sa nachádzala ja.

           Užívam striedavo doplnky výživy

           Digestive Enzymes,

           Aj keby som chcela ušetriť a obmedziť užívanie prípravkov, nechcem to riskovať, pretože sa teraz cítim tak dobre, ako ani nepamätám. A tento stav už trvá skoro dva roky. Po vyšetrení živej kvapky krvi mám tak dobre “nastavené“ výživové doplnky, že začínam mať pocit "nezničiteľnosti". Chcete dôkaz? Napríklad nemávam takzvané choroby z prechladnutia.  
           Teším sa však, že ešte stále sa nájde nejaký prípravok, ktorý som zatiaľ nevyskúšala, ktorý ešte nepoznám. Teraz je to napríklad Evening Primrose Oil, ktorý  až neuveriteľne zlepšil kvalitu mojej suchej pokožky.

           Pán doktor Čontoš hovorí, že niekto má zdravie ako „mercedes“, iný ako „trabant“. Moje zdravie pred dvoma rokmi bolo ako ten trabant, no vďaka doplnkom výživy CaliVita som to dotiahla aspoň na tú „škodovku“. Keby som však pred mnohými rokmi mala také vedomosti o ochrane zdravia, aké mám teraz, moje zdravie by mohlo byť oveľa lepšie.

           Brigita Hurajová, Košice
                  Pridajte komentár, ohodnoťte produkt alebo položte otázku
                  Zatiaľ nie sú k dispozícii žiadne recenzie.
                  0
                  0
                  0
                  0
                  0
                  arrow
                  Záruka najnižšej ceny
                  Digestive Enzymes
                  Návrat na obsah