Digestive Enzymes - Obchody CaliVita International

Prejsť na obsah

Digestive Enzymes

Digestive Enzymes
Zloženie

75mg Pankreatín
17.5mg Pepsín
10mg Diastáza (amyláza)
5mg Papaín
25mg Kys. glutamová
37.5mg Kurkuma
75mg Semená fenyklu
12.5mg Bromelaín
7.5mg Proteáza
Základnou podmienkou ideálneho využitia živín je správne trávenie. Účinné látky všeobecného vzorca sú rastlinné látky a tráviace enzýmy, ktoré sú vyrábané v našom tele a môže podporovať normálne tráviace procesy. V prípade nedostatku žalúdočnej šťavy, môže byť užitočné proti tráviacich ťažkostí.

"Ste to, čo jete" - ide o príslovie, ale to nehovorí všetko. Up-to-date, na vysokej úrovni strava je naozaj veľmi dôležitá, a to je účinný, len ak cez správne trávenie, cenné látky môžu byť rozdelené do základných jednotiek, aby mohli byť vykreslený použiteľné. Ak chcete zachovať životné funkcie, je energia nevyhnutná, ktoré sme získali z požitej potravy. Tráviace enzýmy hrajú dôležitú úlohu pri premene potravín na energiu; oni rozkladajú potraviny cez mechanicky žuvanie, čo je pripravený sa vstrebáva do tráviaceho liečiť.

Pankreatín je vysoko aktívny tuk rozkladajúca enzým produkovaný v pankrease. Pepsín syntetizovaný v žalúdku a papaín extrahované z papáje je dôležité pre trávenie proteínov.

Betaín HCI ovplyvňuje tvorbu kyseliny chlorovodíkovej. Enzým amyláza vykonáva rozklad sacharidov. Tak kompletný trávenie vyžaduje tráviace šťavy, ktoré obsahujú dostatočné množstvo rozkladných enzýmov. Toto množstvo začne klesá aj v zdravom stredného veku. Počas tohto obdobia, kvalita trávenie zhoršuje a je často sprevádzaná nepríjemných príznakov. V krvných skupín A, tento príznak je častá, nezávisle na veku. V ostatných ľudí je enzým deficitný stav vyvolala nesprávnych stravovacích návykoch, spotreba varené, raytreated, zachovalé, pasterizované, dusená, ošetrené mikrovlnnú alebo mrazených potravín. V každom z týchto prípadov "enzymoterapia" je odporúčané. To podporuje úplné zrútenie živín. Dokončili sme túto terapiu tým aj byliny podporujúce trávenie vo vzorci.

U ľudí spotrebou tráviacich enzýmov, využitie ďalších CaliVita potravinových doplnkov sa zlepší tiež.

Indikácie:
podpora trávenia

Dávkovanie:
2 x 1 tbl. denne alebo podľa odporúčania lekára

POZOR!
Mali by ste sa poradiť sa s kvalifikovaným lekárom, než začnete užívať akýkoľvek doplnok.
Neprekračujte odporúčané denné dávky.
Potravinové doplnky nemôže nahradiť vyváženú zmiešanú stravu.
Uchovávajte mimo dosahu malých detí.
"Cítim sa tak dobre ani napamätám"

Bola to pre mňa výzva, keď som sa pri vyšetrení živej kvapky krvi v tmavom poli mikroskopu od MUDr. Podhorányiovej dozvedela, že v dôsledku zlého trávenia mám v krvi záplavu lipidov. Výzva, aby som nielen dodržala odporúčania pani doktorky a začala užívať enzýmy na podporu trávenia, ale aj aby som si preštudovala všetky dostupné materiály o svojej chorobe na internete, aby som mohla informovať svoju rodinu, príbuzenstvo a priateľov o možnostiach pomôcť si v rovnakom stave, v akom som sa nachádzala ja.

Užívam striedavo doplnky výživy

Digestive Enzymes,
Mega B Complex.

Aj keby som chcela ušetriť a obmedziť užívanie prípravkov, nechcem to riskovať, pretože sa teraz cítim tak dobre, ako ani nepamätám. A tento stav už trvá skoro dva roky. Po vyšetrení živej kvapky krvi mám tak dobre “nastavené“ výživové doplnky, že začínam mať pocit "nezničiteľnosti". Chcete dôkaz? Napríklad nemávam takzvané choroby z prechladnutia.
Teším sa však, že ešte stále sa nájde nejaký prípravok, ktorý som zatiaľ nevyskúšala, ktorý ešte nepoznám. Teraz je to napríklad Evening Primrose Oil, ktorý až neuveriteľne zlepšil kvalitu mojej suchej pokožky.


Pán doktor Čontoš hovorí, že niekto má zdravie ako „mercedes“, iný ako „trabant“. Moje zdravie pred dvoma rokmi bolo ako ten trabant, no vďaka doplnkom výživy CaliVita som to dotiahla aspoň na tú „škodovku“. Keby som však pred mnohými rokmi mala také vedomosti o ochrane zdravia, aké mám teraz, moje zdravie by mohlo byť oveľa lepšie.

Brigita Hurajová, Košice
Návrat na obsah