Digestive Enzymes - Obchody CaliVita International

Prejsť na obsah

Digestive Enzymes

Digestive Enzymes
Podporu trávenia
Podpora tráviaceho systému

100 tabliet
Okamžitá dostupnosť
zažívacie ťažkosti
Účinnými zložkami lieku sú látky rastlinného pôvodu a tráviace enzýmy, ktoré produkuje aj naše telo, čo môže priaznivo ovplyvniť správny priebeh procesov trávenia av prípade nedostatku žalúdočnej šťavy - môžu byť užitočné v prípade problémov s trávením.
25% zľavy od prvého nákupu >>
arrow
Calivita Digestive Enzymes

rastlinné tráviace enzýmy

Digestive Enzymes obsahuje tráviace enzýmy a také účinné látky pochádzajúce zo zeleniny, ktoré prispievajú k tráviacim procesom. Ak nemáme správne stravovacie návyky alebo životný štýl, môže to ľahko narušiť rovnováhu nášho tráviaceho systému. Rozklad živín pomocou enzýmov je prvým krokom k ich dobrému vstrebávaniu a využitiu. So správnymi enzýmami môžeme podporiť rozklad tukov, bielkovín a polysacharidov, a tak pomôcť tráviacemu systému svojho tela.

KOMU A KEDY HO ODPORÚČAME?
 • Tým, ktorí by chceli správne podporiť svoj tráviaci systém.
 • V prípade častej konzumácie potravín, ktoré nafukujú a pri ťažkostiach s plynatosťou.
 • V prípade problémov súvisiacich s trávením.

VEDELI STE, ŽE...?
Účinnosť trávenia sa s vekom znižuje? A u ľudí s krvnou skupinou A je tento problém bežný nezávisle od ich veku?
8 DÔVODOV, PREČO SI VYBRAŤ PRODUKTY CALIVITA:
  • Vďaka vynikajúcemu profesionálnemu zázemiu ponúka CaliVita už vyše dvadsať rokov svoje produkty v súlade s danými predpismi a v tej najvyššej kvalite.
  • Vždy sa snažíme používať prírodné materiály, ktoré pochádzajú z tých najlepších zdrojov.
  • V priebehu svojho vývoja sa zameriavame na využitie lepšieho vstrebávania, napr. organických látok.
  • Na naše produkty poskytujeme 100% záruku kvality.
  • Aby sme trvale zabezpečili vynikajúcu kvalitu, naše produkty sú predmetom prísneho a niekoľkonásobného overovacieho procesu.
  • Veľká väčšina našich doplnkov výživy sa vyrába vo farmaceutických podmienkach v USA.
  • Produkty sa vyrábajú podľa zásad GMP (Good Manufacturing Practice), zatiaľ čo prebieha neprestajná kontrola a tiež pravidelne rozvrhnuté previerky FDA (Food and Drug Administration). Úzko spolupracujeme s miestnymi odborníkmi, ktorí sa zaoberajú poskytovaním licencií, a tým zabezpečujeme, že naši spotrebitelia vždy dostanú produkty tej najvyššej kvality.
  • Všetky naše produkty sú v súlade s právnymi vykonávacími predpismi platnými v SR a podliehajú kontrole ministerstva zdravotníctva.
         arrow

         Calivita Digestive Enzymes - Recenzie produktov

          "Cítim sa tak dobre ani napamätám"

          Bola to pre mňa  výzva, keď som sa pri vyšetrení živej kvapky krvi v tmavom poli mikroskopu od  MUDr. Podhorányiovej dozvedela, že v dôsledku zlého trávenia mám v krvi záplavu lipidov. Výzva, aby som nielen dodržala odporúčania pani doktorky a začala užívať enzýmy na podporu trávenia, ale aj aby som si preštudovala všetky dostupné materiály o svojej chorobe na internete, aby som mohla informovať svoju rodinu, príbuzenstvo a priateľov o možnostiach pomôcť si v rovnakom stave, v akom som sa nachádzala ja.

          Užívam striedavo doplnky výživy

          Digestive Enzymes,

          Aj keby som chcela ušetriť a obmedziť užívanie prípravkov, nechcem to riskovať, pretože sa teraz cítim tak dobre, ako ani nepamätám. A tento stav už trvá skoro dva roky. Po vyšetrení živej kvapky krvi mám tak dobre “nastavené“ výživové doplnky, že začínam mať pocit "nezničiteľnosti". Chcete dôkaz? Napríklad nemávam takzvané choroby z prechladnutia.  
          Teším sa však, že ešte stále sa nájde nejaký prípravok, ktorý som zatiaľ nevyskúšala, ktorý ešte nepoznám. Teraz je to napríklad Evening Primrose Oil, ktorý  až neuveriteľne zlepšil kvalitu mojej suchej pokožky.

          Pán doktor Čontoš hovorí, že niekto má zdravie ako „mercedes“, iný ako „trabant“. Moje zdravie pred dvoma rokmi bolo ako ten trabant, no vďaka doplnkom výživy CaliVita som to dotiahla aspoň na tú „škodovku“. Keby som však pred mnohými rokmi mala také vedomosti o ochrane zdravia, aké mám teraz, moje zdravie by mohlo byť oveľa lepšie.

          Brigita Hurajová, Košice
                 Pridajte komentár, ohodnoťte produkt alebo položte otázku
                 arrow
                 Záruka najnižšej ceny
                 Digestive Enzymes
                 Návrat na obsah