#glamUp - Obchody CaliVita International

Prejsť na obsah

#glamUp

#glamUp
Dalšie prípravky Calivita
500 g

Megadávky komplexného kolagénového nápoja v prášku
Množstvo na sklade: 6
67.50 €
#glamUp

Obsahuje vysokú dávku hydrolyzovaného kolagénu, ktorý je doplnený kyselinou hyalurónovou a ďalšími prírodnými antioxidantmi. Jeho účinné látky môžu znižovať hĺbku vrások, zlepšiť hydratáciu a pružnosť pokožky.
25% zľavy od prvého nákupu >>
#glamUp s kolagénom a kyselinou hyalurónovou

kolagén a kyselina hyaluronová

Megadávky komplexného kolagénového nápoja v prášku

Obsahuje vysokú dávku hydrolyzovaného kolagénu, ktorý je doplnený kyselinou hyalurónovou a ďalšími prírodnými antioxidantmi. Jeho účinné látky môžu znižovať hĺbku vrások, zlepšiť hydratáciu a pružnosť pokožky, zmierniť zápal kože a chrániť bunky pred škodlivými účinkami voľných radikálov (napr. z UV žiarenia). Tento chutný komplexný nápoj v prášku s príchuťou citrusov neobsahuje konzervačné látky, farbivá, cukor, lepok, sóju ani GMO. Jeho kolagén pochádza zo zdravého dobytka "bez BSE".


Komu a kedy ho odporúčame?
 • Ženám vo veku 20-30 rokov, aby si zachovali pružnosť svojej pokožky a ku ľahšej regenerácii po opaľovaní (soláriu) alebo prehýrených nociach.
 • Ženám vo veku 30-50 rokov k redukcii vrások.
 • Všetkým mužom a ženám starším 50 rokov, aby oddialili starnutie svojej pokožky.
 • Ženám počas menopauzy, pretože zmierňuje kožné zmeny vyvolané hormonálnymi procesmi.
 • Osobám, ktoré majú na koži fliačky, jazvy alebo pigmentové škvrny, aby došlo k zmierneniu zápalu a dosiahlo sa jednotného vzhľadu pokožky.
 • Ľuďom, ktorí bojujú s ekzémami, liečia sa po zranení a sú po kozmetických zákrokoch, aby sa u nich podporila tvorba novej kože.
 • Ženám, ktoré chcú otehotnieť, aby ich strie boli menej viditeľné.
 • Osobám, ktoré dodržujú redukčnú diétu, aby ich strie boli menej viditeľné.
 • Tým, ktorí bojujú s celulitídou, aby sa ich stav zlepšil.
 • Športovcom, aby boli strie spôsobené nadmerným rastom svalov menej viditeľné.

VEDELI STE, ŽE...?
Tvorba kolagénu a kyseliny hyalurónovej sa vo veku nad 30 rokov postupne znižuje.

POUŽITÉ ZDROJE
*Effects of a Combination of Water-Soluble Coenzyme Q10 and Collagen on Skin Parameters and Condition: Results of a Randomised, Placebo-Controlled, Double-Blind Study - Žmitek K et al., Nutrients. 2020 Feb 27;12(3).; Ingestion of an Oral Hyaluronan Solution Improves Skin Hydration, Wrinkle Reduction, Elasticity, and Skin Roughness: Results of a Clinical Study - Imke Göllner, et al., J Evid Based Complementary Altern Med. 2017 Oct; 22(4): 816–823.; Beneficial Effects of Collagen Hydrolysate: A Review on Recent Developments - Hongdong Song Bo Li. Biomed J Sci & Tech Res; Oral supplementation with specific bioactive collagen peptides improves nail growth and reduces symptoms of brittle nails - Doris Hexsel et al.,  J Cosmet Dermatol. 2017;1–7.; Dietary compound ellagic acid alleviates skin wrinkleand inflammation induced by UV-B irradiation - Ji-Young Bae et al., Experimental Dermatology 2010; 19: e182–e190.
500 g

Dávkovanie
Zmiešajte 1 dávku (17 g) s 250 ml vody a denne ju užívajte!

Zloženie
Hydrolyzovaný kolagén 10000 mg
Alfa lipoová kyselina 100 mg
Hyalurónová kyselina (sodná soľ) 75 mg
Extrakt z granátového jablka 50 mg
koenzým Q10 50 mg
Sladký zemiak (Ipomoca batatas, výťažok z hľuzy 6:1) 40 mg
betakarotén 5 mg
Lykopén 5 mg
Lutein 2.5 mg
Zeaxanthin 2.5 mg
Vitamín E 5 mg

Ak užívate lieky na riedenie krvi obsahujúce warfarín, poraďte sa so svojím lekárom, pretože koenzým Q10 a vitamín E môžu ovplyvniť ich účinnosť! Betakarotén nenahrádza externú ochranu pred UV žiarením. Poraďte sa so svojím lekárom, ak užívate lieky znižujúce hladinu cukru v krvi, pretože kolagén a kyselina alfa-lipoová môžu ovplyvniť ich účinnosť. Liek môže ovplyvniť (znižovať) hladinu cukru v krvi.
Udržiavanie zdravého životného štýlu je rozhodujúce pri oddialení starnutia pokožky. To, ako žijete, ovplyvňuje váš vzhľad a krásu. Fajčenie, nadmerná konzumácia alkoholu, sladkostí, nízka spotreba vody, nedostatok spánku, stres, nadmerné opaľovanie (UV žiarenie) - všetky tieto faktory zanechávajú na vašej pokožke nežiaduce stopy. Prispievajú k deštrukcii kolagénových vlákien, elastínu, ktoré sú nevyhnutné na udržanie pokožky pevnej a správne zvlhčenej, znižujú množstvo kyseliny hyalurónovej a spôsobujú vrásky a starnutie.

Vzhľad vašej pokožky odráža váš vek a životný štýl. Nech vyzerá mladšie!

Akékoľvek zanedbanie nášho tela sa prejaví ako zrkadlo na povrchu kože, odrážajúce stav v našom tele. Preto by sa oň malo starať, a to nielen z estetických, ale aj zdravotných dôvodov. Pevná a hladká pokožka je ukazovateľom zdravia a krásy. Aby ste si mohli vychutnať žiarivú a zdravú pokožku, je dôležité sa o ňu starať nielen zvonka, ale tiež telu dodávať dôležité výživné a fyziologické zložky zvnútra.

#GlamUp CaliVita® je revolučný doplnok krásy. Dostupné v práškovej forme sa rýchlo a ľahko rozpúšťajú a pripravujú lahodný citrónový nápoj.

Aké je zloženie #GlamUp

Produkt dopĺňa stravu s vysokou dávkou (až 10 gramov) hydrolyzovaného kolagénu, kyseliny hyalurónovej (hyaluronát sodný), kyseliny alfa-lipoovej, koenzýmu Q10. Zloženie produktu bolo tiež obohatené o extrakt z ovocia z granátového jablka a extrakt z hľuzy sladkých zemiakov - zdroj fytoceramidov, ako aj karotenoidový komplex (beta-karotén, lykopén, luteín, zeaxantín) a vitamín E s antioxidačnými vlastnosťami.

Kolagén
Kolagén je štrukturálny proteín produkovaný fibroblastmi prítomnými v spojivovom tkanive. Tvorí až 75% suchej hmoty dermy a zaberá asi 30% jej objemu. Kolagén sa pravidelne vymieňa (asi 3 kg ročne) - starý kolagén sa rozkladá a nový kolagén sa vymieňa. Po 26. roku života začína klesať produkcia kolagénu a v procesoch rekonštrukcie začnú dominovať degradačné procesy. Každý rok vyprodukujeme asi o 1% menej kolagénu, ako sa rozkladá.

Kyselina hyalurónová (hyaluronát sodný)
asi 50% z celkového množstva tejto zlúčeniny je prítomných v pokožke. Základnou funkciou kyseliny hyalurónovej je viazať vodu a jej strata vekom spôsobuje jej suchosť, stratu pružnosti a ochabnutie.

Kyselina alfa-lipoová
je jedinečný antioxidant schopný inhibovať aktivitu rôznych druhov voľných radikálov.

Beta-karotén
je prekurzorom vitamínu A, ktorý pomáha udržiavať zdravú pokožku, hrá dôležitú úlohu pri špecializácii buniek urýchľujúcich obnovu buniek epidermy.

Vitamín E
je silný antioxidant, ktorý je rozhodujúci pre proces starnutia pokožky.

Koenzým Q10
je zlúčenina prítomná v každej bunke, ktorá má bunky špecifické pre mitochondrie, a preto je nevyhnutná pre ich správne fungovanie

Granátové jablká

sú cenným zdrojom vitamínov (A, B1, B2, C, E, K), minerálov (vrátane draslíka, horčíka, železa) a vlákniny nevyhnutnej pre zdravie.

Extrakt z hľuzy sladkých zemiakov
sladké zemiaky sú bohaté na komplexné sacharidy, bielkoviny a vlákninu. Sú tiež cenným zdrojom vitamínov (A, C, E, B1, B2, B6, kyseliny listovej, β-karoténu), minerálov (vápnik, fosfor, draslík, horčík, síra, železo, jód) a polyfenolov (prírodné antioxidanty).

Výrobok neobsahuje žiadne konzervačné látky, umelé farbivá, pridaný cukor a je bez GMO. Obsahuje prírodný hovädzí kolagén. Má príjemnú citrónovú príchuť.

Buďte tou najlepšou verziou samého seba a pamätajte, že sa s pokožkou nerozchádzate 24 hodín denne, preto si vyberte pre svoju pokožku to najlepšie - siahnite po prírodnom riešení!
8 DÔVODOV, PREČO SI VYBRAŤ PRODUKTY CALIVITA:
  • Vďaka vynikajúcemu profesionálnemu zázemiu ponúka CaliVita už vyše dvadsať rokov svoje produkty v súlade s danými predpismi a v tej najvyššej kvalite.
  • Vždy sa snažíme používať prírodné materiály, ktoré pochádzajú z tých najlepších zdrojov.
  • V priebehu svojho vývoja sa zameriavame na využitie lepšieho vstrebávania, napr. organických látok.
  • Na naše produkty poskytujeme 100% záruku kvality.
  • Aby sme trvale zabezpečili vynikajúcu kvalitu, naše produkty sú predmetom prísneho a niekoľkonásobného overovacieho procesu.
  • Veľká väčšina našich doplnkov výživy sa vyrába vo farmaceutických podmienkach v USA.
  • Produkty sa vyrábajú podľa zásad GMP (Good Manufacturing Practice), zatiaľ čo prebieha neprestajná kontrola a tiež pravidelne rozvrhnuté previerky FDA (Food and Drug Administration). Úzko spolupracujeme s miestnymi odborníkmi, ktorí sa zaoberajú poskytovaním licencií, a tým zabezpečujeme, že naši spotrebitelia vždy dostanú produkty tej najvyššej kvality.
  • Všetky naše produkty sú v súlade s právnymi vykonávacími predpismi platnými v SR a podliehajú kontrole ministerstva zdravotníctva.

         #glamUp - Recenzie produktov

         Pridajte komentár, ohodnoťte produkt alebo položte otázku
         Zatiaľ nie sú k dispozícii žiadne recenzie.
         0
         0
         0
         0
         0
         Záruka najnižšej ceny
         #glamUp
         Návrat na obsah