#glamUp - Obchody CaliVita International

Prejsť na obsah

#glamUp

#glamUp
Dalšie prípravky Calivita
500 g

Megadávky komplexného kolagénového nápoja v prášku
Okamžitá dostupnosť
#glamUp

Obsahuje vysokú dávku hydrolyzovaného kolagénu, ktorý je doplnený kyselinou hyalurónovou a ďalšími prírodnými antioxidantmi. Jeho účinné látky môžu znižovať hĺbku vrások, zlepšiť hydratáciu a pružnosť pokožky.
25% zľavy od prvého nákupu >>
#glamUp s kolagénom a kyselinou hyalurónovou

kolagén a kyselina hyaluronová

Obsahuje vysokú dávku hydrolyzovaného kolagénu, ktorý je doplnený kyselinou hyalurónovou a ďalšími prírodnými antioxidantmi. Jeho účinné látky môžu znižovať hĺbku vrások, zlepšiť hydratáciu a pružnosť pokožky, zmierniť zápal kože a chrániť bunky pred škodlivými účinkami voľných radikálov (napr. z UV žiarenia). Tento chutný komplexný nápoj v prášku s príchuťou citrusov neobsahuje konzervačné látky, farbivá, cukor, lepok, sóju ani GMO. Jeho kolagén pochádza zo zdravého dobytka "bez BSE".

KOMU A KEDY HO ODPORÚČAME?
 • Ženám vo veku 20-30 rokov, aby si zachovali pružnosť svojej pokožky a ku ľahšej regenerácii po opaľovaní (soláriu) alebo prehýrených nociach.
 • Ženám vo veku 30-50 rokov k redukcii vrások.
 • Všetkým mužom a ženám starším 50 rokov, aby oddialili starnutie svojej pokožky.
 • Ženám počas menopauzy, pretože zmierňuje kožné zmeny vyvolané hormonálnymi procesmi.
 • Osobám, ktoré majú na koži fliačky, jazvy alebo pigmentové škvrny, aby došlo k zmierneniu zápalu a dosiahlo sa jednotného vzhľadu pokožky.
 • Ľuďom, ktorí bojujú s ekzémami, liečia sa po zranení a sú po kozmetických zákrokoch, aby sa u nich podporila tvorba novej kože.
 • Ženám, ktoré chcú otehotnieť, aby ich strie boli menej viditeľné.
 • Osobám, ktoré dodržujú redukčnú diétu, aby ich strie boli menej viditeľné.
 • Tým, ktorí bojujú s celulitídou, aby sa ich stav zlepšil.
 • Športovcom, aby boli strie spôsobené nadmerným rastom svalov menej viditeľné.

VEDELI STE, ŽE...?
Tvorba kolagénu a kyseliny hyalurónovej sa vo veku nad 30 rokov postupne znižuje.

POUŽITÉ ZDROJE
*Effects of a Combination of Water-Soluble Coenzyme Q10 and Collagen on Skin Parameters and Condition: Results of a Randomised, Placebo-Controlled, Double-Blind Study - Žmitek K et al., Nutrients. 2020 Feb 27;12(3).; Ingestion of an Oral Hyaluronan Solution Improves Skin Hydration, Wrinkle Reduction, Elasticity, and Skin Roughness: Results of a Clinical Study - Imke Göllner, et al., J Evid Based Complementary Altern Med. 2017 Oct; 22(4): 816–823.; Beneficial Effects of Collagen Hydrolysate: A Review on Recent Developments - Hongdong Song Bo Li. Biomed J Sci & Tech Res; Oral supplementation with specific bioactive collagen peptides improves nail growth and reduces symptoms of brittle nails - Doris Hexsel et al.,  J Cosmet Dermatol. 2017;1–7.; Dietary compound ellagic acid alleviates skin wrinkleand inflammation induced by UV-B irradiation - Ji-Young Bae et al., Experimental Dermatology 2010; 19: e182–e190.
500 g

Dávkovanie:
Zmiešajte 1 dávku (17 g) s 250 ml vody a denne ju užívajte!

Zloženie

10000mg Hydrolyzovaný kolagén
100mg Alfa lipoová kyselina
75mg Hyalurónová kyselina (sodná soľ)
50mg Extrakt z granátového jablka
50mg koenzým Q10
40mg Sladký zemiak (Ipomoca batatas, výťažok z hľuzy 6:1)
5mg betakarotén
5mg Lykopén
2.5mg Lutein
2.5mg Zeaxanthin
5mg Vitamín E

Prídavné látky: maltodextrín (objemové činidlo), aróma (chuťové činidlo), sukralóza (sladidlo), dioxid kremíka (protihrudkujúca látka), kyselina citrónová (regulátor kyslosti)
Ak užívate lieky na riedenie krvi obsahujúce warfarín, poraďte sa so svojím lekárom, pretože koenzým Q10 a vitamín E môžu ovplyvniť ich účinnosť! Betakarotén nenahrádza externú ochranu pred UV žiarením. Poraďte sa so svojím lekárom, ak užívate lieky znižujúce hladinu cukru v krvi, pretože kolagén a kyselina alfa-lipoová môžu ovplyvniť ich účinnosť. Liek môže ovplyvniť (znižovať) hladinu cukru v krvi.
Udržiavanie zdravého životného štýlu je rozhodujúce pri oddialení starnutia pokožky. To, ako žijete, ovplyvňuje váš vzhľad a krásu. Fajčenie, nadmerná konzumácia alkoholu, sladkostí, nízka spotreba vody, nedostatok spánku, stres, nadmerné opaľovanie (UV žiarenie) - všetky tieto faktory zanechávajú na vašej pokožke nežiaduce stopy. Prispievajú k deštrukcii kolagénových vlákien, elastínu, ktoré sú nevyhnutné na udržanie pokožky pevnej a správne zvlhčenej, znižujú množstvo kyseliny hyalurónovej a spôsobujú vrásky a starnutie.

Vzhľad vašej pokožky odráža váš vek a životný štýl. Nech vyzerá mladšie!

Akékoľvek zanedbanie nášho tela sa prejaví ako zrkadlo na povrchu kože, odrážajúce stav v našom tele. Preto by sa oň malo starať, a to nielen z estetických, ale aj zdravotných dôvodov. Pevná a hladká pokožka je ukazovateľom zdravia a krásy. Aby ste si mohli vychutnať žiarivú a zdravú pokožku, je dôležité sa o ňu starať nielen zvonka, ale tiež telu dodávať dôležité výživné a fyziologické zložky zvnútra.

#GlamUp CaliVita® je revolučný doplnok krásy. Dostupné v práškovej forme sa rýchlo a ľahko rozpúšťajú a pripravujú lahodný citrónový nápoj.

Aké je zloženie #GlamUp

Produkt dopĺňa stravu s vysokou dávkou (až 10 gramov) hydrolyzovaného kolagénu, kyseliny hyalurónovej (hyaluronát sodný), kyseliny alfa-lipoovej, koenzýmu Q10. Zloženie produktu bolo tiež obohatené o extrakt z ovocia z granátového jablka a extrakt z hľuzy sladkých zemiakov - zdroj fytoceramidov, ako aj karotenoidový komplex (beta-karotén, lykopén, luteín, zeaxantín) a vitamín E s antioxidačnými vlastnosťami.

Kolagén
Kolagén je štrukturálny proteín produkovaný fibroblastmi prítomnými v spojivovom tkanive. Tvorí až 75% suchej hmoty dermy a zaberá asi 30% jej objemu. Kolagén sa pravidelne vymieňa (asi 3 kg ročne) - starý kolagén sa rozkladá a nový kolagén sa vymieňa. Po 26. roku života začína klesať produkcia kolagénu a v procesoch rekonštrukcie začnú dominovať degradačné procesy. Každý rok vyprodukujeme asi o 1% menej kolagénu, ako sa rozkladá.

Kyselina hyalurónová (hyaluronát sodný)
asi 50% z celkového množstva tejto zlúčeniny je prítomných v pokožke. Základnou funkciou kyseliny hyalurónovej je viazať vodu a jej strata vekom spôsobuje jej suchosť, stratu pružnosti a ochabnutie.

Kyselina alfa-lipoová
je jedinečný antioxidant schopný inhibovať aktivitu rôznych druhov voľných radikálov.

Beta-karotén
je prekurzorom vitamínu A, ktorý pomáha udržiavať zdravú pokožku, hrá dôležitú úlohu pri špecializácii buniek urýchľujúcich obnovu buniek epidermy.

Vitamín E
je silný antioxidant, ktorý je rozhodujúci pre proces starnutia pokožky.

Koenzým Q10
je zlúčenina prítomná v každej bunke, ktorá má bunky špecifické pre mitochondrie, a preto je nevyhnutná pre ich správne fungovanie

Granátové jablká

sú cenným zdrojom vitamínov (A, B1, B2, C, E, K), minerálov (vrátane draslíka, horčíka, železa) a vlákniny nevyhnutnej pre zdravie.

Extrakt z hľuzy sladkých zemiakov
sladké zemiaky sú bohaté na komplexné sacharidy, bielkoviny a vlákninu. Sú tiež cenným zdrojom vitamínov (A, C, E, B1, B2, B6, kyseliny listovej, β-karoténu), minerálov (vápnik, fosfor, draslík, horčík, síra, železo, jód) a polyfenolov (prírodné antioxidanty).

Výrobok neobsahuje žiadne konzervačné látky, umelé farbivá, pridaný cukor a je bez GMO. Obsahuje prírodný hovädzí kolagén. Má príjemnú citrónovú príchuť.

Buďte tou najlepšou verziou samého seba a pamätajte, že sa s pokožkou nerozchádzate 24 hodín denne, preto si vyberte pre svoju pokožku to najlepšie - siahnite po prírodnom riešení!
8 DÔVODOV, PREČO SI VYBRAŤ PRODUKTY CALIVITA:
  • Vďaka vynikajúcemu profesionálnemu zázemiu ponúka CaliVita už vyše dvadsať rokov svoje produkty v súlade s danými predpismi a v tej najvyššej kvalite.
  • Vždy sa snažíme používať prírodné materiály, ktoré pochádzajú z tých najlepších zdrojov.
  • V priebehu svojho vývoja sa zameriavame na využitie lepšieho vstrebávania, napr. organických látok.
  • Na naše produkty poskytujeme 100% záruku kvality.
  • Aby sme trvale zabezpečili vynikajúcu kvalitu, naše produkty sú predmetom prísneho a niekoľkonásobného overovacieho procesu.
  • Veľká väčšina našich doplnkov výživy sa vyrába vo farmaceutických podmienkach v USA.
  • Produkty sa vyrábajú podľa zásad GMP (Good Manufacturing Practice), zatiaľ čo prebieha neprestajná kontrola a tiež pravidelne rozvrhnuté previerky FDA (Food and Drug Administration). Úzko spolupracujeme s miestnymi odborníkmi, ktorí sa zaoberajú poskytovaním licencií, a tým zabezpečujeme, že naši spotrebitelia vždy dostanú produkty tej najvyššej kvality.
  • Všetky naše produkty sú v súlade s právnymi vykonávacími predpismi platnými v SR a podliehajú kontrole ministerstva zdravotníctva.

         #glamUp - Recenzie produktov

         Pridajte komentár, ohodnoťte produkt alebo položte otázku
         Záruka najnižšej ceny
         #glamUp
         Návrat na obsah