GoldMAX magnet - Obchody CaliVita International

Prejsť na obsah

GoldMAX magnet

GoldMAX magnet
Elektronické prístroje Calivita
magnetický prístroj na odstraňovanie vodného kameňa
Množstvo na sklade: 2
119.90 €
Vylučovač magnetického kameňa, založený na neodym

Je to ekologicky šetrné riešenie úspory energie na problémy spôsobené nanášaním veľkosti. Môže byť použitý v inštalačných inštaláciách a môže byť použitý v zariadení na čistenie a ionizáciu vody - Aquarion.
25% zľavy od prvého nákupu >>
arrow

magnetický prístroj na odstraňovanie vodného kameňa

Magnetický prístroj na odstraňovanie vodného kameňa

CaliVita GoldMAX  magnetický eliminátor vodného kameňa

Už sa vo vašej domácnosti stalo, že vodný kameň upchal sprchovú hlavicu, spôsobil kvapkanie kohútika alebo pitná voda mala nepríjemnú chuť?

CaliVita GoldMAX magnetický eliminátor vodného kameňa je založený na neodýmiu, čo je v súčasnosti  najsilnejšia magnetická látka, ktorá je šetrná k životnému prostrediu a šetrí energiu, či ju použijete s prístrojom Aquarion na čistenie a ionizáciu vody alebo pripojíte k vodovodnému potrubiu.


Komu a kedy ho odporúčame?

V priebehu pôsobenia sa mení kryštalická štruktúra aj náboj rozpustených minerálov, preto sa nemôžu zliepať.  Navyše usadeniny, ktoré vznikli už skôr, sa môžu rozpustiť tiež a tak sa zo systému odstrániť. Týmto spôsobom môžeme preventívne pôsobiť proti tvorbe usadenín, ktoré sú živnou pôdou pre plesne, baktérie a ďalšie mikroorganizmy bez toho, aby sme použili agresívne chemikálie.

Keď sa tento produkt napojí na prívodnú hadičku Aquarionu,  pitná voda sa môže stať dokonca ešte chutnejšou a navyše sa môže zvýšiť životnosť prístroja.
Ak sa magnetický eliminátor vodného kameňa pripevní k vodovodnému potrubiu, vaše hygienické zariadenie môže byť bez usadenín a tým sa môže zvýšiť účinnosť bojlerov, pračiek aj umývačiek riadu, takže umytý riad  bude čistejší a vypraná bielizeň belšia.

Medzi ďalšie odporúčané možnosti využitia patria:
- vodný recyklačný systém bazénov a víriviek,
- prívodné rúrky vykurovacích telies tepelného systému,
- rúrky zavlažovacích systémov a
- prívodné rúrky vysoko kvalitných strojov.

 

Záruka CaliVita: Kúpte si súčasne prístroj Aquarion a CaliVita Goldmax magnetický eliminátor vodného kameňa! Ak napriek  používaniu tohto produktu  bude váš prístroj zlyhávať z dôvodu vápnitých usadenín a po ich odstránení  táto porucha pominie, vykonáme Vám v priebehu roka odo dňa nákupu bezplatné vyčistenie prístroja Aquarion, čo  uvedieme aj na faktúre .*

* Zákazník platí dopravu na miesto nákupu alebo opravy. Počas trvania opravy sa náhradný prístroj neposkytuje. Bezplatné záručné čistenie platí len v prípade takej nefunkčnosti prístroja, ktorá je spôsobená usadeninami vápnika a možno ju vyriešiť ich odstránením (napr. čiastočné alebo úplné upchatie odpadového vývodu Aquarionu spôsobené vodným kameňom).

 

Návod:
Magnetické ošetrenie vody a eliminovanie vodného kameňa je šetrné k životnému prostrediu a šetrí energiu, nech ho použijete s prístrojom Aquarion na čistenie a ionizáciu vody alebo pripojíte k vodovodnému potrubiu.
Umiestnite dva magnety súbežne s prívodnou rúrkou prístroja Aquarion alebo hlavným prívodom vody z vodovodu proti sebe (tak, aby sa vzájomne odpudzovali) a pripevnite ich páskami. Odporúčame, aby ste najprv pásku pripevnili k hadici, pretože pri polohovaní magnetov budete potrebovať obe ruky. Nedovoľte, aby magnety na seba narazili! V prípade, ak toto zariadenie umiestime na prívodnú hadičku Aquarionu alebo vodovodné potrubie, na nemagnetický materiál, stačí jedno magnetické zariadenie až po vnútorný priemer 2", v prípade oceľovej rúrky až po 1" a zvládne spotrebu približne 50 m3 vody na mesiac.

V prípade objavenia sa vodného kameňa alebo v prípade väčších priemerov rúrok, pri väčšom množstve vody alebo nadmernej hodnote pH použite viac zariadení.


Praktické účinky:

V priebehu pôsobenia sa mení kryštalická štruktúra a náboj rozpustených minerálov, preto sa nemôžu zlepovať a navyše sa usadeniny, ktoré vznikli už skôr, tiež môžu rozpustiť a budú tak zo systému odstránené. Týmto spôsobom môžeme preventívne pôsobiť proti tvorbe usadenín, ktoré sú živnou pôdou pre plesne, baktérie a ďalšie mikroorganizmy.
Pri použití s ​​prístrojom Aquarion je pitná voda dokonca ešte chutnejšie a tiež sa môže zvýšiť životnosť tohto prístroja. Ak sa pripevní k vodovodnému potrubiu, nebude sa upchávať sprchová ružica, hygienické zariadenie bude bez usadenín, takže zostane žiarivo čisté bez použitia agresívnych pracích prostriedkov. Zvýši sa tiež účinnosť bojlerov, práčok a umývačiek.

Upozornenie!
Produkt obsahuje silný magnet. Nepribližujte ho ku kardiostimulátorom, televíznym prijímačom, monitorom, meracím prístrojom ani akýmkoľvek magnetickým nosičom dát.

Magnety udržiavajte  v tesnej vzdialenosti od seba, pretože ich náraz o seba môže spôsobiť zranenie alebo sa môžu poškodiť! Uschovávajte mimo dosahu detí!


Magnetický odstraňovač vodného kameňa prirodzeným a energeticky úsporným spôsobom

Aj vo vašej domácnosti sa už stalo, že vodný kameň  upchal sprchovaciu hlavicu, batériu alebo spôsobil nepríjemnú pachuť pitnej vody?

CaliVita GoldMAX – ktorého základným materiálom je neodýmium, najsilnejší, súčasne existujúci magnetický materiál – predstavuje energeticky úsporné a environmentálne vhodné riešenie problémov s vodným kameňom, tak pri používaní zariadenia Aquarion na čistenie vody s ionizačnými účinkami, ako aj pri jeho priamej inštalácií na vodovod.

Po úprave magnetom sa zmení kryštalická skladba a náboj rozpustených minerálnych látok nachádzajúcich sa vo vode, čím magnetický odstraňovač vodného kameňa zabráni ich usadeniu. Dokonca pomáha aj pri vyplavení predchádzajúcich usadenín  zo systému. Takýmto spôsobom môžeme prirodzenou energiou – bez použitia agresívnych chemických látok– zabrániť vzniku usadenín, ktoré môžu byť živnou pôdou pre huby, baktérie a mikroorganizmy.

Po použití magnetu cez prípojkovú rúrku zariadenia Aquarion sa pitná voda môže stať chutnejšou a môže sa zvýšiť aj životnosť zariadenia.

Pripojením magnetu na   vodovodný rozvod môžete mať sanitárne zariadenia bez vodného kameňa; môže sa zvýšiť výkonnosť ohrievačov vody, pračiek a umývačiek riadu, v dôsledku čoho budú umytý riad a vypraná bielizeň čistejšie.

Ďalšie odporúčané oblasti využitia:

• vodné trysky bazénov a perličkových kúpeľov • úseky potrubia pred vykurovacou jednotkou vykurovacích systémov • nasávacia hlavica zavlažovacích systémov • napájacie vedenia strojov a zariadení.

V prípade aplikácie na potrubie zariadenia Aquarion alebo na vodovod s maximálnym vnútorným priemerom pri nemagnetizujúcom materiáli 2“, pri oceľovom potrubí 1“ a pri spotrebe asi 50 m3/mesiac väčšinou stačí používanie jedného magnetu. Pri väčších priemeroch a vyššej spotrebe vody alebo v prípadne extrémnej tvrdosti vody používajte viac jednotiek magnetu!

Ak sa vám zdá, že voda vo vašej domácnosti je natoľko tvrdá, že môže poškodiť  zariadenia fungujúce s vodou alebo zariadenie Aquarion na čistenie vody s ionizačným účinkom, odporúčame  vám nainštalovať si odstraňovač vodného kameňa CaliVita GoldMax.

Magnetická úprava vody patrí medzi energeticky úsporné a environmentálne vhodné spôsoby. Ľudia už v 19. storočí poznali blahodarné účinky magneticky upravovanej vody.

Minerálne látky nachádzajúce sa v pitnej vode majú sklon k usadzovaniu sa. Jednotlivé vrstvy usadenín sa ukladajú na seba. Predstavte si vznik kvapľov  alebo ľadvinových, či žlčníkových kameňov vznikajúcich v ľudskom organizme, ktorých odstránenie je vo väčšine prípadov možné iba chirurgickou cestou.

Magnetický odstraňovač vodného kameňa CaliVita GoldMax je vytvorený veľmi prakticky, to znamená, že jeho inštalácia nepredstavuje žiadny zásah do vodovodného systému. Stačí ho nainštalovať na vodovodné potrubie z jeho vonkajšej strany.

Ako funguje?

GoldMAX je v podstate magnetický rezonátor. Princípom jeho fungovania je vzájomný vplyv energií extrémne silného magnetického pola a prúdiacej vody. Minerálne látky nachádzajúce sa vo vode prúdiacej medzi magnetmi vďaka ich rezonancii a silnému magnetickému poľu prechádzajú takou zmenou,  pod vplyvom ktorej nie sú schopné premeniť sa na (tvrdé) karbonáty alebo sulfáty. Po úprave sa zmení aj kryštalická stavba a magnetický náboj látok nachádzajúcich sa v roztoku, preto nie sú schopné ďalšieho usadzovania Dokonca upravovaná voda môže uvoľniť aj skoršie vytvorené usadeniny a vyplaviť ich zo systému.

Prečo by ste sa mali rozhodnúť pre odstraňovač vodného kameňa CaliVita GoldMAx?

Predstavuje najlacnejší spôsob odstraňovania vodného kameňa bez použitia chemických látok!

Účinne pomáha pri zabránení vzniku kalciových usadenín v zariadení Aquarion na čistenie vody s ionizačnými účinkami • Môže vám zabezpečiť zdravšie, hygienickejšie a komfortnejšie prostredie  • Jeho používaním je možné znížiť chemické zaťaženie prostredia aj ľudského organizmu (alergie) • Má rýchlu a jednoduchá inštaláciu bez potreby technika či náradia • Obsah minerálnych látok vody zostáva nezmenený • Môže odstrániť aj staršie usadeniny a zabrániť ďalšej tvorbe kalciových usadenín • Môže zvýšiť životnosť vodovodných potrubí, vodovodných batérií a iných zariadení • Účinnosť ohrievačov vody môže zvýšiť až na maximum • Môže zabrániť upchatiu a odstrániť už existujúce upchatie sprchovacích hlavíc a vodných filtrov • Môže znížiť vnútorný (trecí) odpor vodovodných rozvodov • Pri jeho používaní môžete dosiahnuť najlepší pomer účinnosti a ceny. • Nevyžaduje si použitie chemických ani iných prídavných látok • Môže sa inštalovať na medené aj oceľové potrubie či potrubie z PVC alebo INOX-u, prípadne na potrubie z akéhokoľvek iného materiálu.

Aké výhody Vám poskytne naša firma, ak Vaše zariadenie Aquarion na čistenie vody s ionizačným účinkom budete chrániť pre kalciovými usadeninami magnetickým odstraňovačom vodného kameňa CaliVita GoldMax?

► Zakúpte si zariadenie Aquarion na čistenie vody  s ionizačnými účinkami a k nemu  magnetický odstraňovač vodného kameňa CaliVita GoldMax ! Ak napriek používaniu odstraňovača vodného kameňa zistíte poruchu zariadenia spôsobenú kalciovými usadeninami, ktoré  možno odstrániť odstránením usadenín, po predložení účtu o zakúpení  do jedného roka od zakúpenia zariadenia, zabezpečíme bezplatné čistenie zariadenia Aquarion.*

► Ak si odstraňovač vodného kameňa CaliVita GoldMax zakúpite k svojmu zariadeniu  Aquarion, naša firma Vám zabezpečí jedno vyčistenie zadarmo.

* Náklady spojené s doručením čistiaceho zariadenia na miesto predaja alebo do servisu hradí  klient. Počas  trvania čistenia náhradné zariadenie neposkytujeme. Záruka na čistenia sa vzťahuje iba na poruchy vzniknuté v dôsledku kalciových usadenín, ktoré sa vyčistením zariadenia dajú odstrániť (napr. čiastočné alebo  úplné upchatie výstupnej rúrky Aquarion usadeninami vodného kameňa).
1 ks
Výrobok obsahuje silný magnet. Ukladajte ho ďaleko od  pacemakerov, televíznych zariadení, monitorov, meracích zariadení a od každého druhu magnetických nosičov. Magnety držte pevne, pretože v prípade náhleho úderu jedného o druhý (ak sa pritiahnu) by vám mohli spôsobiť zranenie alebo by sa mohli poškodiť!  Ukladajte mimo dosahu detí!
CaliVita Goldmax magnetický vodného kameňa odlučovača, ktorý je založený na neodým, v súčasnej dobe najsilnejší magnetický materiál je šetrný k životnému prostrediu a energeticky úsporné riešenie pre problémy spôsobené vodným kameňom, či chcete používať s vodou čistenie Aquarion a ionizujúceho zariadenia alebo s klampiari.

Prevádzka magnetického vodného kameňa Eliminátor je založená na interakcii silného magnetického poľa a energie prúdiacej vody. Rozpustené minerálne látky nájdené v pitnej vode sú náchylné k uloženiu.

V priebehu liečby kryštalická štruktúra a náboj mineralschange, a preto sú schopné držať na povrchu. Okrem toho, sedimenty vyvinuté skôr tiež môže rozpustiť a ukončite systémy. Týmto spôsobom sa môže zabrániť tvorbe usadenín, ktoré vedú k vybudovaniu húb, baktérií a iných mikroorganizmov bez použitia agresívnych chemikálií.

Ak je použitý na Aquarion potrubie pitnej vody môže byť ešte vynikajúci a môže zvýšiť životnosť zariadenia i. Ak je namontovaný na inštalatérske práce, môže byť sanitárnych vodného kameňa-free, a účinnosť kotla, práčok a umývačiek môže zvýšiť tak, že umytý riad môžu byť čistejšie, zatiaľ čo vyprané prádlo belšie.

Návod:
Magnetické ošetrenie vody a eliminovanie vodného kameňa je šetrné k životnému prostrediu a šetrí energiu, nech ho použijete s prístrojom Aquarion na čistenie a ionizáciu vody alebo pripojíte k vodovodnému potrubiu.
Umiestnite dva magnety súbežne s prívodnou rúrkou prístroja Aquarion alebo hlavným prívodom vody z vodovodu proti sebe (tak, aby sa vzájomne odpudzovali) a pripevnite ich páskami. Odporúčame, aby ste najprv pásku pripevnili k hadici, pretože pri polohovaní magnetov budete potrebovať obe ruky. Nedovoľte, aby magnety na seba narazili! V prípade, ak toto zariadenie umiestime na prívodnú hadičku Aquarionu alebo vodovodné potrubie, na nemagnetický materiál, stačí jedno magnetické zariadenie až po vnútorný priemer 2", v prípade oceľovej rúrky až po 1" a zvládne spotrebu približne 50 m3 vody na mesiac.

V prípade objavenia sa vodného kameňa alebo v prípade väčších priemerov rúrok, pri väčšom množstve vody alebo nadmernej hodnote pH použite viac zariadení.

Praktické účinky:
V priebehu pôsobenia sa mení kryštalická štruktúra a náboj rozpustených minerálov, preto sa nemôžu zlepovať a navyše sa usadeniny, ktoré vznikli už skôr, tiež môžu rozpustiť a budú tak zo systému odstránené. Týmto spôsobom môžeme preventívne pôsobiť proti tvorbe usadenín, ktoré sú živnou pôdou pre plesne, baktérie a ďalšie mikroorganizmy.
Pri použití s ​​prístrojom Aquarion je pitná voda dokonca ešte chutnejšie a tiež sa môže zvýšiť životnosť tohto prístroja. Ak sa pripevní k vodovodnému potrubiu, nebude sa upchávať sprchová ružica, hygienické zariadenie bude bez usadenín, takže zostane žiarivo čisté bez použitia agresívnych pracích prostriedkov. Zvýši sa tiež účinnosť bojlerov, práčok a umývačiek.

Upozornenie!
Produkt obsahuje silný magnet. Nepribližujte ho ku kardiostimulátorom, televíznym prijímačom, monitorom, meracím prístrojom ani akýmkoľvek magnetickým nosičom dát.

Magnety udržiavajte  v tesnej vzdialenosti od seba, pretože ich náraz o seba môže spôsobiť zranenie alebo sa môžu poškodiť! Uschovávajte mimo dosahu detí!
arrow

GoldMax - Recenzie produktov

Pridajte komentár, ohodnoťte produkt alebo položte otázku
Zatiaľ nie sú k dispozícii žiadne recenzie.
0
0
0
0
0
arrow
Záruka najnižšej ceny
GoldMAX Calivita
Návrat na obsah