Gummy Kids - Obchody CaliVita International

Prejsť na obsah

Gummy Kids

Gummy Kids
Kúpiť Gummy Kids - ísť do obchodu
produkt nie je k dispozícii
Zloženie

1000M.J. Vitamín A
15mg Viatmin C
300M.J. Vitamín D3
9M.J. Vitamín E
0.5mg Vitamín B6
100mcg kyselina listová
1.5mcg Vitamín B12
38mcg biotín
2.5mg kyselina pantoténová
15mcg jód
1.3mg Zinok

Prídavné látky:
glukóza (sladidlo), sukralóza (sladidlo), želatína (želírujúca látka), voda (objemové činidlo), prírodné farbivá (farbivo), koncentrát z fialových bobulovín (farbivo), prírodné príchute (zvýrazňovač chuti), frakcionovaný kokosový olej (objemové činidlo), kyselina citrónová (regulátor kyslosti), kyselina mliečna (regulátor kyslosti)
Nový názov: Sugar Free Gummies

Kým v marci sme sa často stretávať so snehom, môže počasie často náhle zmení a v apríli sa ocitáme na jar. Táto tendencia k náhlej zmene počasia kladie veľké nároky na naše telo, najmä pokiaľ prestaneme vitamín doplnenie ako zima skončí. Ďalšia vec na zapamätanie je, že obsah vitamínu potravín zďaleka nie je to, čo bývala, a čo je horšie, že ovocie a zelenina sme sa dať na našich stoloch stratila veľa zo svojho obsahu živín počas prepravy, skladovania a varenie.

Bohužiaľ, náš rýchly-chodil vplyvy životného štýlu, ako naše vlastné a zdravie našich detí. To je obzvlášť dôležité, aby sme zabezpečili potrebné vitamíny, minerály a stopové prvky pre rozvoj našich detí, pretože ak je ich napájanie je príliš nízka na dlhšiu dobu, príznaky všeobecného nedostatku vitamínu môže ľahko vyvíjať. To umožní, aby deti unaví, môžu stratiť chuť k jedlu a koncentráciu a horšie výsledky v škole, zatiaľ čo oni môžu tiež zmluvu ochorenia ľahšie.

Zdravie - s radosťou
Ale čo sa stane, keď naše deti odmietajú zdravé potraviny a dokonca aj nudné a zle riadená degustácia vitamínové tablety? Boli sme motivovaní k riešeniu tohto problému, kedy sme vytvorili náš najnovší produkt, náš gumový multivitamín pre deti s názvom Gummy deti, ktoré sa môžu podávať od dvoch rokov veku. Sme si istí, že už nebude musieť prehovárať svoje deti, ktoré sa do vitamínov, ale teraz budú konzumovať ho s radosťou a ešte požadovať viac.

Bude detské obľúbený, "prirodzene"

Prečo? Vzhľadom k tomu, Gummy Kids je farebné a chutné a žuvacie gumové vitamíny majú prírodnej čerešňovej, oranžovej a zmiešané bobuľové chuť a sú v tvare miniatúrnych dinosaurov. Samozrejme, že sme venovali osobitnú pozornosť zabezpečeniu toho, aby naše gumové tablety neobsahujú umelé farbivá, alebo arómy a len poklady "prírodou". Náš multivitamín produkt zaisťuje vitamíny, minerály a stopové prvky, deti potrebujú pre svoj vyvážený rozvoj a prispieva k ich riadnemu odporu.

Kúpte Gummy Kids pre vaše deti a nezabudnite ochutnať sami. To nebude ľahké odolať.

UPOZORNENIE!
Výrobok nenahradzuje pestrú a vyváženú stravu a zdravý životný štýl. Neprekračujte odporúčané denné množstvo.
Uchovávajte ho mimo dosahu malých detí.
Gummy Kids Pack
Gummy Kids Pack
(3 balenia Gummy Kids za výhodnú cenu)

Žuvací multivitamín pre deti

Vzrušujúce dobrodružstvo v prehistorickej dobe!
Ak si vyberiete balíček Gummy Kids Pack, v ktorom sú 3 balenia, nielenže dostanete produkt so zľavou, ale okrem nálepiek získate aj nalepovaciu kartu s prehistorickým parkom!

Náš najnovší multivitamínový produkt bol vyvinutý zvlášť s ohľadom na potreby detí. Tablety v tvare dinosaurov sú vyrobené zo želatíny, takže sa ľahko žujú a vďaka prírodnejchuti čerešní, pomarančov a zmesi lesného ovocia súveľmi chutné. Žuvacie vitamíny neobsahujú žiadne umelé príchute ani umelé farbivá, ich farebnosť vznikla len pomocou prírodných metód.

Gummy Kids obsahujú vitamíny a minerályv takom vhodnom pomere, že pomáhajú správnemu vývoju našich detí a posilňujúich odolnosť počas celého roka. Náš moderný produkt obsahuje vitamín D3, najúčinnejšiu formu vitamínu D, a ďalšie vitamíny A, B, C, E, jód a zinok, ktoré pôsobia na vývojkostí a svalov, činnosť nervového a imunitného systému a znižujú riziko vzniku detskej cukrovky. Venujte pri svojich deťoch pozornosť dopĺňaniu vitamínov, pretože nedostatok vitamínov môže viesť k častým chorobám, nízkej výkonnostia v dôsledku toho aj k absenciám v škole!
Návrat na obsah