Liver Aid - Obchody CaliVita International

Prejsť na obsah
Liver Aid
Zloženie

100mg L-arginín
100mg L-cysteín
100mg L-ornitín HCI
100mg L-Metionín
100mg kyselina alfa-ketoglutarová
50mg L-karnitín
25mg cholín
12.5mg kyselina alfa-lipoová
15mg výťažok z Pestreca mariánskeho
25mcg chróm
10mcg selén

Prídavné látky:
želatína (želírujúca látka), mikrokryštalická celulóza (stabilizátor), ryžová múka (objemové činidlo), kyselina stearová (protihrudkovacia látka), stearan horečnatý (protihrudkovacia látka), silika (protihrudkovacia látka)
Pečeň je orgán rozhodujúci význam, ktorý môže byť vnímaná ako "vo veľkom meradle robotník" vždy fungovať na plný výkon. To zohráva dvojakú úlohu pri syntéze dôležitých látok pre telo a poškodí škodlivé látky, a tým detoxikáciu tela. Látky v LiverAid podporujú zdravú funkciu pečene prirodzenou cestou.

Pečeň je jednou z najzložitejších a dôležitých orgánov v tele. To zohráva úlohu pri syntéze, spracovaní a / alebo reguláciu viacerých zlúčenín, ktoré sú dôležité pre správne fungovanie metabolizmu, ako je glykogén, lipoproteíny, žlče, vitamínov, aminokyselín, krvnej plazmy, krvných doštičiek, a hemoglobínu. Hlavnou funkciou pečene je pomôcť telu pri spracovaní a zneškodňovanie odpadu a toxínov. Metabolizmus proteín vytvára amoniak, ktorý je jedovatý pre telo. Pečeň prevedie na močovinu, amoniak, ktorý je vylučovaný z tela v moči. Pečeň je tiež predovšetkým za poškodí a elimináciu iných toxických látok z krvi, ako je alkohol a drogy.

Asi preto, že kritické povahe úloh, ktoré vykonáva, pečeň je schopný regeneráciu buniek. Nutričná podpora pre takúto regeneráciu, môže pochádzať z síru obsahujúcich aminokyselín, ako je metionínu a cysteínu, rovnako ako iných aminokyselín, ako je arginín a ornitín. Menej ako optimálna funkcia pečene môže spôsobiť tuky hromadia v pečeni, a toto nie je považované za zdravé. Štúdie ukázali, že látky, ako je napríklad chróm, carntitine a cholín, môže hrať úlohu v metabolizme tukov a zvýšenej sacharidov v pečeni. Flavanoidy komplex s názvom silymarín, odvodený od Pani Thistle, je účinný antioxidant a bol skúmaný pre blahodarné účinky na funkciu pečene.

Indikácie:
regenerácia pečene, ochrana pečene

Dávkovanie:
3 - 6 kapsúl denne

UPOZORNENIE!
Mali by ste sa poradiť sa s kvalifikovaným lekárom skôr, ako začnete užívať akýkoľvek doplnok.
Neprekračujte odporúčané denné dávky.
Potravinové doplnky nemôže nahradiť vyváženú zmiešanú stravu.
Uchovávajte mimo dosahu malých detí.
Návrat na obsah