Liver Aid - Obchody CaliVita International

Prejsť na obsah

Liver Aid

Liver Aid
Dalšie prípravky Calivita
Ochrana pečene

100 kapsúl
Množstvo na sklade: 46
52.00 €
Liver Aid na pečeň
25% zľavy od prvého nákupu >>
arrow

cholín, výťažok z Pestreca mariánskeho a aminokyseliny

Ochrana pečene

Pečeň je jedným z najaktívnejších orgánov v tele: rozkladá škodlivé látky vstupujúce do organizmu a detoxikuje, preto je jej ochrana zvlášť dôležitá. Pestrec mariánsky (Silybum marianum, Strieborný bodliak) je najobľúbenejšou rastlinou, ktorá pečeň chráni. Extrakt z neho môže účinne pomáhať pri detoxikácii, a teda aj pri regenerácii pečene. Aj aminokyseliny obsahujúce síru, ako metionín a cysteín, zvyšujú jej samoliečebnú funkciu. Chróm môže pečeni uľahčiť tým, že podporuje metabolizmus polysacharidov.


Komu a kedy ho odporúčame?
 • Tým, ktorí užívajú lieky poškodzujúce pečeň.
 • Ako doplnkovú terapiu pri poškodení pečene spôsobenom alkoholom.
 • Ako doplnkovú terapiu pri poškodení pečene spôsobenom vírusmi.
 • Tým, ktorí sú pri práci vystavení látkam predstavujúcim extrémnu záťaž pre detoxikačnú funkciu pečene.

VEDELI STE, ŽE...?
Semeno pestreca mariánskeho obsahuje 70 - 80% silymarínu a že táto účinná látka je najčastejšou zložkou rôznych liekov na pečeň?
100 kapsúl

Dávkovanie
3 - 6 kapsúl denne

Zloženie
L-arginín 100 mg
L-cysteín 100 mg
L-ornitín HCI 100 mg
L-Metionín 100 mg
kyselina alfa-ketoglutarová 100 mg
L-karnitín 50 mg
cholín 25 mg
kyselina alfa-lipoová 12.5 mg
výťažok z Pestreca mariánskeho 15 mg
chróm 25 mcg
Selén 10 mcg

 • Mali by ste sa poradiť sa s kvalifikovaným lekárom skôr, ako začnete užívať akýkoľvek doplnok.
 • Neprekračujte odporúčané denné dávky.
 • Potravinové doplnky nemôže nahradiť vyváženú zmiešanú stravu.
 • Uchovávajte mimo dosahu malých detí.
Pečeň je orgán rozhodujúci význam, ktorý môže byť vnímaná ako "vo veľkom meradle robotník" vždy fungovať na plný výkon. To zohráva dvojakú úlohu pri syntéze dôležitých látok pre telo a poškodí škodlivé látky, a tým detoxikáciu tela. Látky v LiverAid podporujú zdravú funkciu pečene prirodzenou cestou.

Pečeň je jednou z najzložitejších a dôležitých orgánov v tele. To zohráva úlohu pri syntéze, spracovaní a / alebo reguláciu viacerých zlúčenín, ktoré sú dôležité pre správne fungovanie metabolizmu, ako je glykogén, lipoproteíny, žlče, vitamínov, aminokyselín, krvnej plazmy, krvných doštičiek, a hemoglobínu. Hlavnou funkciou pečene je pomôcť telu pri spracovaní a zneškodňovanie odpadu a toxínov. Metabolizmus proteín vytvára amoniak, ktorý je jedovatý pre telo. Pečeň prevedie na močovinu, amoniak, ktorý je vylučovaný z tela v moči. Pečeň je tiež predovšetkým za poškodí a elimináciu iných toxických látok z krvi, ako je alkohol a drogy.

Asi preto, že kritické povahe úloh, ktoré vykonáva, pečeň je schopný regeneráciu buniek. Nutričná podpora pre takúto regeneráciu, môže pochádzať z síru obsahujúcich aminokyselín, ako je metionínu a cysteínu, rovnako ako iných aminokyselín, ako je arginín a ornitín. Menej ako optimálna funkcia pečene môže spôsobiť tuky hromadia v pečeni, a toto nie je považované za zdravé. Štúdie ukázali, že látky, ako je napríklad chróm, carntitine a cholín, môže hrať úlohu v metabolizme tukov a zvýšenej sacharidov v pečeni. Flavanoidy komplex s názvom silymarín, odvodený od Pani Thistle, je účinný antioxidant a bol skúmaný pre blahodarné účinky na funkciu pečene.

Indikácie:
regenerácia pečene, ochrana pečene
8 DÔVODOV, PREČO SI VYBRAŤ PRODUKTY CALIVITA:
  • Vďaka vynikajúcemu profesionálnemu zázemiu ponúka CaliVita už vyše dvadsať rokov svoje produkty v súlade s danými predpismi a v tej najvyššej kvalite.
  • Vždy sa snažíme používať prírodné materiály, ktoré pochádzajú z tých najlepších zdrojov.
  • V priebehu svojho vývoja sa zameriavame na využitie lepšieho vstrebávania, napr. organických látok.
  • Na naše produkty poskytujeme 100% záruku kvality.
  • Aby sme trvale zabezpečili vynikajúcu kvalitu, naše produkty sú predmetom prísneho a niekoľkonásobného overovacieho procesu.
  • Veľká väčšina našich doplnkov výživy sa vyrába vo farmaceutických podmienkach v USA.
  • Produkty sa vyrábajú podľa zásad GMP (Good Manufacturing Practice), zatiaľ čo prebieha neprestajná kontrola a tiež pravidelne rozvrhnuté previerky FDA (Food and Drug Administration). Úzko spolupracujeme s miestnymi odborníkmi, ktorí sa zaoberajú poskytovaním licencií, a tým zabezpečujeme, že naši spotrebitelia vždy dostanú produkty tej najvyššej kvality.
  • Všetky naše produkty sú v súlade s právnymi vykonávacími predpismi platnými v SR a podliehajú kontrole ministerstva zdravotníctva.
         arrow

         Liver Aid - Recenzie produktov

         Pridajte komentár, ohodnoťte produkt alebo položte otázku
         Zatiaľ nie sú k dispozícii žiadne recenzie.
         0
         0
         0
         0
         0
         arrow
         Záruka najnižšej ceny
         Liver Aid
         Návrat na obsah