New Life - Obchody CaliVita International

Prejsť na obsah
New Life
Zloženie

2.5mg betakarotén
7.5M.J. Vitamín E
0.8mg Vitamín B1
1mg Vitamín B2
4mg kyselina pantoténová
1mg Vitamín B6
60mcg biotín
200mcg kyselina listová
10mg cholín
10mg inozitol
1mg PABA (kyselina para-amino-benzoová)
1mcg Vitamín B12
60mg Vitamín C
325mg vápnik
112.5mg horčík
8mg Zinok
1mg Mangán
4mg železo
1mg meď
75mcg jód
25mcg chróm
9mg niacín

Prídavné látky:
mikrokryštalická celulóza (objemové činidlo), kroskarmelóza (protihrudkovacia látka), kyselina stearová (protihrudkovacia látka), chlorid draselný (stabilizátor), stearan horečnatý (objemové činidlo a protihrudkovacia látka), silica (protihrudkovacia látka), mastenec (protihrudkovacia látka)
K dispozícii sú fázy v živote ženy, kedy nároky na živiny líšiť od "priemerného" človeka. Dopyt niektorých vitamínov a minerálnych látok sa zvyšuje u tehotných a dojčiacich matiek. New Life ponúka skvelú pomoc pri pomôcť dosiahnuť optimálny prísun vitamínov, čo je dôležité nielen pre udržanie zdravia matky, ale aj pre zdravý vývoj dieťaťa.

Nový život je vitamínov a minerálnych látok zmes špeciálne formulované tak, aby pomôcť splniť jedinečné nutričné potreby nastávajúce mamičky. Tehotenstvo kladie veľký metabolických nárokov na matku, čo zvyšuje aj plod vyvíja. Odhaduje sa, že dopyt po vitamínov skupiny B na zvýšenie matky tela, rovnako ako 25% až 30%, v priebehu tehotenstva. Rovnako tak, postupujúce tehotenstvo si vyžadujú intenzívne tvorbu krvi, vyžaduje železo a vitamín C. zdravé kosti a zuby vývoj nenarodeného dieťaťa vyžaduje veľké množstvo vápnika a horčíka. Horčík tiež podporuje rovnováhu na vápnik-sodík-draslík tela. Obaja Vitamín C a kyselina listová zohrávajú úlohu vo vývoji imunitného systému, a sú nevyhnutné pre správne delenie buniek.
Optimálne vitamínov a minerálov dodávka je životne dôležité pre zdravý vývoj dieťaťa, rovnako ako zachovanie zdravia matky a pohodu počas tohto dôležitého času.

Vedeli ste, že...?
Vedeli ste, že kyselina listová prispieva k normálnemu deleniu buniek a normálnej syntéze aminokyselín?

Indikácie:
vitamínov a minerálov doplnok počas tehotenstva a dojčenia a počas tehotenstva plánovanie zo strany oboch partnerov

Dávkovanie:
1-3 tablety denne

UPOZORNENIE!
Tento produkt je určený len pre dospelých.
Mali by ste sa poradiť so svojím lekárom o užívaní produktov zložením pre tehotné a dojčiace matky, a to najmä ak máte akýkoľvek druh zdravotného stavu, ktoré užívate akékoľvek lieky alebo iné doplnok.
Neprekračujte odporúčané denné dávky.
Potravinové doplnky nemôže nahradiť vyváženú zmiešanú stravu.
Uchovávajte mimo dosahu malých detí.
Návrat na obsah