Organic Acai - Obchody CaliVita International

Prejsť na obsah

Organic Acai

šťava acai
25% zľavy od prvého nákupu >>
Premium Organic
Organická šťava acai s jablkami a plodmi čerešne vtáčej

473 ml
Množstvo na sklade: 3
40.90 €
Organic Acai Pack 4x 473 ml
Organic Acai Pack 3+1 zadarmo

Organická šťava z Acai

Organická šťava acai s jablkami a plodmi čerešne vtáčej

Acai je exotické ovocie pochádzajúce z amazonského dažďového pralesa, ktoré je mimoriadne bohaté na antioxidanty a obsahuje tiež vitamíny B1 , B2 , C a E, niacín, železo, draslík, fosfor, vápnik, rôzne aminokyseliny a nenasýtene mastne kyseliny. Ma vysoký obsah vlákniny a nízky obsah cukru. Ovocie, ktoré produkt obsahuje, ako je acai, jablká a plody čerešne, vám pomôžu vyrovnať hladinu cukru v krvi. Prirodzene reguluje hladinu krvných tukov a prispieva k normalizácii krvného tlaku. Redukuje tiež zápalové procesy, ktoré môžu v tele prebiehať. Produkt s bio certifikátom pochádza z kontrolovaných ekologických fariem.


Komu a kedy ho odporúčame?
 • Tým, ktorí hľadajú silnú antioxidačnú ochranu, zvlášť fajčiarom, ľuďom žijúcim pod vplyvom stresu alebo majú nevyváženú stravu, obyvateľom miest so znečisteným ovzduším a tým, ktorí pravidelne konzumujú alkohol.
 • Tým, ktorí si želajú dopĺňať terapiu metabolického syndrómu (vysoká hladina inzulínu, znížená glukózová tolerancia, nadmerná telesná hmotnosť, vysoký krvný tlak, zvýšená hladina triglyceridov a cholesterolu).
 • Ľuďom, ktorí pre svoju redukčnú diétu hľadajú chutný doplnok výživy s biocertifikátom.
 • Na zlepšenie odolnosti tela.
 • Na podporu vyváženej činnosti organizmu.

VEDELI STE, ŽE...?
Açai už 24 hodín po zbere stráca väčšinu svojej nutričnej hodnoty, a preto sa musí okamžite spracovať? Na náš jedálny lístok sa preto dostáva vo forme pyré alebo šťavy.
473 ml

Dávkovanie
2 polievkové lyžice denne

Zloženie
Organická šťava z acai 25010 mg
Koncentrát organickej šťavy z plodov čerešne vtáčej 3185 mg
Koncentrát organickej šťavy z jabĺk 3130 mg

 • Po otvorení uchovávajte v chladničke.
 • Neodporúča sa tehotným ženám a dojčiacim matkám.
 • Pacienti s chorobami ľadvín by sa vzhľadom na vysoký obsah draslíka v produkte mali pred začiatkom jeho užívania poradiť so svojím lekárom!
 • Neodporúča sa pacientom užívajúcim imunosupresíva.
Acai je exotické ovocie z amazonských dažďových lesov, čo je mimoriadne bohatý na antioxidanty, zatiaľ čo tiež obsahuje vitamíny B1, B2, C a E, niacín, železo, draslík, fosfor, vápnik a rôzne aminokyseliny. Má vysoký obsah vlákniny, ale obsahuje relatívne málo cukru. Domorodci používali ovocie na liečbu rôznych problémov, ako sú: ochorenie kože, menštruačné bolesti, tráviace problémy, ale aj pri cukrovke, ochorení srdca a rôzne druhy rakoviny. Náš produkt ekologického osvedčenia pochádza z kontrolovaných ekologických fariem.

Indikácie:
Tí, ktorí hľadajú silné antioxidačné ochranu, najmä fajčiari, osoby žijúce stresujúce životný štýl, alebo s nevyváženou stravou, obyvatelia miest s znečisteného vzduchu a tí, ktorí pravidelne konzumujú alkohol,
tých, ktorí chcú doplniť terapiu proti metabolického syndrómu (vysoká hladina inzulínu, znížená tolerancia glukózy, nadváha, vysoký krvný tlak, zvýšená triglyceridov a cholesterolu),
Ľudia, ktorí hľadajú chutné doplnky ekologickej certifikácie pre ich telo chudnutie diéta,
tých, ktorí chcú zlepšiť odolnosť organizmu,
za účelom podpory vyváženého fungovania tela.

Vedeli ste, že...?
Vedeli ste, že v porovnaní s antioxidačnými účinkami rôznych potravinárskych výrobkov sa acai nachádza na zozname hodnôt ORAC na veľmi vysokej pozícii? Hodnota ORAC tohto produktu je 102 700, kým pri jablku je to iba 6681.
8 DÔVODOV, PREČO SI VYBRAŤ PRODUKTY CALIVITA:
  • Vďaka vynikajúcemu profesionálnemu zázemiu ponúka CaliVita už vyše dvadsať rokov svoje produkty v súlade s danými predpismi a v tej najvyššej kvalite.
  • Vždy sa snažíme používať prírodné materiály, ktoré pochádzajú z tých najlepších zdrojov.
  • V priebehu svojho vývoja sa zameriavame na využitie lepšieho vstrebávania, napr. organických látok.
  • Na naše produkty poskytujeme 100% záruku kvality.
  • Aby sme trvale zabezpečili vynikajúcu kvalitu, naše produkty sú predmetom prísneho a niekoľkonásobného overovacieho procesu.
  • Veľká väčšina našich doplnkov výživy sa vyrába vo farmaceutických podmienkach v USA.
  • Produkty sa vyrábajú podľa zásad GMP (Good Manufacturing Practice), zatiaľ čo prebieha neprestajná kontrola a tiež pravidelne rozvrhnuté previerky FDA (Food and Drug Administration). Úzko spolupracujeme s miestnymi odborníkmi, ktorí sa zaoberajú poskytovaním licencií, a tým zabezpečujeme, že naši spotrebitelia vždy dostanú produkty tej najvyššej kvality.
  • Všetky naše produkty sú v súlade s právnymi vykonávacími predpismi platnými v SR a podliehajú kontrole ministerstva zdravotníctva.

         Organic Acai - Recenzie produktov

         Pridajte komentár, ohodnoťte produkt alebo položte otázku
         Zatiaľ nie sú k dispozícii žiadne recenzie.
         0
         0
         0
         0
         0
         Záruka najnižšej ceny
         Organic Acai
         Organic Acai Pack
         4x 473 ml
         Návrat na obsah