Paraprotex - Obchody CaliVita International

Prejsť na obsah

Paraprotex

Paraprotex
Zloženie

150mg červený jazmín
100mg mexický čaj - prášok
50mg dráč obyčajný
50mg živica z myrhy
50mg klinčekový olej
50mg Pau d`Arco - kôra
37.5mg prášok z čierneho orecha
37.5m golej z vlašského orecha
25mg výťažok z jadierok grapefruitu
12.5mgprášok z cesnaku

Prídavné látky:
fosforečnan vápenatý (objemové činidlo), mikrokryštalická celulóza (objemové činidlo), sieťovaná karboxymetylcelulóza (protihrudkové činidlo), kyselina stearová (protihrudkové činidlo), stearan horečnatý (protihrudkové činidlo)
Paraprotex - Help proti votrelcom

Vedeli ste, že sa môžete stretnúť niekoľko miliónov parazitmi, každý deň? Ako sa chrániť proti nim? Tým, umývanie rúk alebo často vetranie miestnosti? Máme tendenciu si myslieť, že ľudský imunitný systém je oslabený v zime ako v iných obdobiach roka, ale mali by sme si uvedomiť, že naše telo je vystavené útoku z rôznych baktérií, vírusov a plesní po celý rok. Hoci tam sú mikroorganizmy, ktoré žijú v symbióze s nami tam sú niektoré, ktoré môžu byť určite škodlivé pre naše zdravie, a preto má zmysel chrániť sa proti nim.
Rangún liana
Spustenie nášho vzorca Paraprotex na trhu predchádzalo zdĺhavé výskumom, a to nie je náhodou, že od svojho vývoja to stále jedným z najúspešnejších produktov našej spoločnosti.

Vytvorením Paraprotex náš unconcealed cieľom bolo pomáhať ochrane nášho tela proti týmto parazitom môžeme prísť do kontaktu s na dennej báze.
Medzi jeho účinných látok sú také známe prvky, ako je olej z grapefruitových jadierok, cesnaku, orech, klinčeky, zatiaľ čo my sme tiež pridal také užitočné byliny, ktoré boli použité v tradičnej medicíne úspešne tisícky rokov dlhé, napríklad Rangún popínavé rastliny, myrha, dráč ako aj pau d'Arco.
Poďme sa krátko pozrieť na to, ako tieto zložky jednotlivo prispieť k úspechu nášho vzorca.
Rangún liana je rastlina pochádzajúca z Indie, ktorý sa používa v tradičnej medicíne najmä v obdobiach vírusových, zatiaľ čo tiež liečebné pasty z jeho listov.

CloveClove pôsobí ako silný antioxidant, zatiaľ čo spoločné vlašské orechy vzhľadom k ich obsahu jódu môže pomôcť ochranu proti parazitom. Okrem toho, bývalý posilňuje žalúdok a v tradičnej medicíne sa používa aj pre vnútorné čistenie.

Naše ďalšie bylinné zložky, čo je tiež silný čistič, je z grapefruitových jadierok, presnejšie jeho olej, ďalšou výhodou je, že môže dôjsť k poškodeniu črevnej baktérie.

Pau d'arcoPau d'Arco obsahuje významné množstvo vitamínov a minerálnych látok. V tradičnej medicíne sa používa hlavne pri vírusových obdobiach, a to môže tiež pomôcť k ochrane organizmu pri plesňových prostredia.

BarberryBarberry má čistiace účinky, ktoré môžu pomôcť odolnosť tela v bakteriálnych prostredí. Posilňuje imunitný systém, pretože jeho ovocie obsahuje vitamín C, a rôzne stopové prvky a minerály.

Myrha je bohaté na draslík, sodík, kremík, zinok a chlóru, a môže prispieť k odstráneniu odpadových produktov z tela. Chráni a pomáha fungovanie pečene, a to môže posilniť náš tráviaci systém.

garlicSome z najstarších rukopisov sa vzťahujú na používanie cesnaku zo strany egyptských vojakov, aby pomohli svojmu zdraviu pobyt v dobrom stave. Je to skvelá voľba pomôcť očistiť telo, pretože to je antioxidant, ktorý stimuluje imunitný systém, a to môže tiež pomôcť chrániť naše zdravie plesňových a bakteriálnych prostredia. Niektoré z našich prarodičov použili ju úspešne, keď mal prechladnutí, vzhľadom k jeho hlavné aktívne zložky, alicín, ktorý má antibiotické účinky. Jeho spotreba podporuje trávenie a znižuje rozsah cholesterolu dodržiavanie na cievnych stenách.

Som si istý, že ste už videli niektoré produkty na trhu, ktoré sú postavené len na jednom z vyššie spomínaných, dobre známych zložiek. Ale prečo by ste si ich vybral za jedného produktu, kde nájdete všetko, čo v jednej tablete, v jedinečnej kombinácii?

Vyskúšajte náš produkt Paraprotex čo najskôr, a uvidíte, že naša potravinový doplnok stane konštantnou súčasťou vašej domácej liek liečbe.

VAROVANIE!

Ak vezmeme vzorec nemôže byť náhradou za lekárske vyšetrenie a konzultácia. Ak si všimnete, prítomnosť črevných červov alebo inými parazitmi, okamžite vyhľadajte lekársku pomoc.
Parazity - červy, baktérie, plesne, vírusy - sú nepretržite v našom prostredí. Niektoré z nich sú užitočné (napr baktérie), zatiaľ čo iné môžu byť škodlivé pre naše telo. Môžu ísť bez povšimnutia na dlhú dobu a v čase, keď vidíme niečo, tam je už problém. Paraprotex môžu ponúknuť účinnú pomoc proti parazitom, ktoré spôsobujú množstvo nepohodlie.

Existuje niekoľko aromatické byliny, oleje a ovocie v prírode, ktoré ukázali, imunitný systém posilňujúce vlastnosti. Tieto látky môžu byť užitočné pri ochrane organizmu pred nežiaducimi parazitmi.

Rangún Creeper je kvitnúca rastlina pochádzajúca z Indie. Jej plody a semená už dlho používa v tradičnej východnej medicíne pre svoje antiseptické a antihelmintic (antiparazitný) vlastnosti.

Wormseed je každoročná kvitnúca rastlina pôvodom z Južnej a Strednej Ameriky, že ako Aztékovia a Mayovia používali k vypudeniu črevných červov (odtiaľ jej názov). Wormseed tiež preukázané, že má antifungálne, a protizápalové vlastnosti.

Účinná látka v Barberry je alkaloid berberín, ktorý preukázal niektoré antibiotické vlastnosti a môže pomôcť k inhibícii rastu škodlivých baktérií.

Myrha je živica z Middle Eastern ker Commifora myrrha. To sa používa od staroveku ako tonikum pre zlepšenie krvného obehu, a bola myšlienka priaznivo ovplyvniť pečeň a slezinu. V modernej farmakológie, myrha je najčastejšie používaný v ústnej vody a zubnej pasty pre svoje antiseptické vlastnosti.

Olej z aromatických korenín klinček obsahuje eugenol, látku, ktorá preukázala antihelmintic, antiseptické a protibolestivý vlastnosti. Existujú náznaky, že klinčeky tiež pomáhajú podporovať črevnú funkciu a riadne odstránenie.

Kôra juhoamerického stromu Pau D'Arco obsahuje viac než 20 aktívnych látok, a niektoré testy ukázali, že niektoré z týchto zlúčenín môže mať antibiotiká, a protiplesňové účinky.

Veľmi bohaté na vitamíny a minerálne, cesnak tiež preukázala silné antimikrobiálne vlastnosti. V populárnej medicíne, bolo zavedené po stáročia proti parazitom možná žijú v črevách.

Z grapefruitových jadierok
Je to veľmi silný antiseptikum; ale nepoškodzuje životné prostredie. A neuveriteľne, to je mierna na priateľských črevných baktérií.

Paraprotex, vďaka svojmu zloženiu, má stimulačný účinok na trávenie, rovnako, a môže byť skvelým doplnkom pre detoxikáciu režimy.

Indikácie:
Paraprotex komponenty sú užitočné:
- Hard-to-liečiť kožné lézie,
- Parazity, ničí baktérie spôsobujúce infekciu v rane: Staphylococcus (hnisavý varí)
- Streptokoky (osýpky, angína)
- Nekrotizujúca miesto (dna, diabetes)
- Mikroorganizmy, ktoré spôsobujú infekcie močových ciest, pohlavné a močové sústavy -
- Ničí parazity, tráviaceho traktu (črevo a pečeň a Helicobakter, úplavica, cholera)
- Baktérie a huby, Giardia, červami, pásomnice a ďalšie
- Eliminuje mnoho druhov vírusov (300) a húb (100).

Dávkovanie:
2 tablety denne alebo podľa rady odborníka.

UPOZORNENIE!
Mali by ste sa poradiť sa s kvalifikovaným lekárom skôr, ako začnete užívať akýkoľvek doplnok.
Tento produkt je určený len pre dospelých, a nemal by byť užívaný v čase tehotenstva a dojčenia. Byliny nie sú náhradou za správne lekárske ošetrenie.
V prípade zdravotných problémov súvisiacich s parazitmi, navštívte ihneď svojho lekára! Neprekračujte odporúčané denné dávky.
Potravinové doplnky nemôže nahradiť vyváženú zmiešanú stravu. Uchovávajte mimo dosahu malých detí.

Paraprotex - pomoc proti nezvaným hosťom

Vedeli ste, že každý deň môžete natrafiť až na niekoľko miliónov parazitov? Ako sa pred nimi chránite? Umývaním rúk alebo častým vetraním miestnosti? Aj keď máme tendenciu myslieť si, že imunitný systém človeka je v zime oslabený viac než počas iných ročných období, nemali by sme zabúdať na skutočnosť, že náš organizmus je vystavený útokom rozličných baktérií, vírusov a plesní počas celého roka. Hoci existujú mikroorganizmy, ktoré s nami žijú v symbióze, iné sú pre naše zdravie nepochybne škodlivé, a tak má skutočne význam dobre sa pred nimi sa chrániť.

Uvedeniu nášho prípravku Paraprotex na trh predchádzal dlhodobý výskum a nie je náhodou, že už od momentu, keď bol vyvinutý, ide o jeden z najpopulárnejších produktov našej spoločnosti.

Neskrývaným cieľom navrhnutia prípravku Paraprotex bolo poskytnúť ochranu nášmu organizmu pred parazitmi, s ktorými sa deň čo deň dostávame do kontaktu.

Medzi jeho účinnými látkami sa nachádzajú také známe zložky, akými sú napr. olej z jadierok grepu, cesnak, vlašský orech a klinčeky, zatiaľ čo my sme tento prípravok obohatili aj o ďalšie prospešné rastliny, ktoré sa už tisíce rokov úspešne využívajú v tradičnej medicíne. Je to napr. jazmín červený, myrha, dráč obyčajný či pau d’arco (kôra stromu lapacho).

Teraz sa pozrime na to, ako sa tieto zložky, jedna po druhej, podieľajú na úspechu tohto nášho prípravku.

Jazmín červený je rastlinou pochádzajúcou z Indie, ktorá sa v tradičnej medicíne využíva predovšetkým počas období viróz, kým z jej listov sa vyrábajú liečivé balzamy.

Klinček ako silný antioxidant, orech čierny i vlašský orech vďaka svojmu obsahu jódu prispievajú k ochrane proti parazitom. A navyše, klinček posilňuje aj žalúdok a v tradičnej medicíne sa využíva aj na vnútornú očistu organizmu.

Naša ďalšia rastlinná zložka, ktorá je rovnako silným očisťujúcim prostriedkom, je jadro grapefruitu , či presnejšie olej pochádzajúci z neho, ktorého prednosťou je aj to, že nepoškodzuje „priateľské“ črevné baktérie.

Pau d’arco obsahuje pozoruhodné množstvo vitamínov a minerálnych látok. V tradičnej medicíne sa využíva predovšetkým počas období viróz a prispieva aj k ochrane organizmu v prostredí plnom nepriateľských plesní.

Dráč obyčajný má očisťujúce účinky a pomáha zvyšovať odolnosť organizmu v bakteriálnom prostredí. Posilňuje imunitný systém, jeho plody obsahujú vitamín C, rôzne stopové prvky a minerálne látky.

Myrha je bohatá na draslík, sodík, kremík, zinok a chlór a vyznačuje sa schopnosťou eliminovať odpadové látky z tela. Chráni a napomáha správnym funkciám pečene a posilňuje náš tráviaci systém.

Cesnak sa spomína už v tých najstarších rukopisoch, keďže dokonca egyptskí vojaci používali túto rastlinu na udržanie svojho organizmu v dobrej kondícii. Vynikajúco telo detoxikuje a ako antioxidant stimuluje imunitný systém. Môže byť užitočný aj na zachovanie nášho zdravia v plesňovom a bakteriálnom prostredí. Vďaka jeho hlavnej účinnej látke, alicínu, ktorý ma antibiotické účinky, ho už naši starí rodičia úspešne aplikovali v prípade prechladnutia. Jeho konzumácia podporuje trávenie a znižuje rozsah usadeného cholesterolu na stenách ciev.

Som si istý, že na našom trhu ste už videli niekoľko produktov, ktoré obsahujú čo i len jednu zo spomenutých, dobre známych látok. Avšak, prečo by ste si mali vybrať nejaký z nich, keď teraz môžete nájsť všetko spolu v jedinej tabletke a jedinečnej kombinácii?

Čím najskôr vyskúšajte náš výrobok Paraprotex a sami uvidíte, že tento náš výživový doplnok sa stane trvalou súčasťou vašich domácich liečivých prostriedkov!

UPOZORNENIE!

Užívanie tohto výrobku neslúži ako náhrada lekárskych vyšetrení a konzultácií! V prípade, že spozorujete prítomnosť červov v tráviacom trakte, okamžite vyhľadajte lekársku pomoc!
Návrat na obsah