Paraprotex - Obchody CaliVita International

Prejsť na obsah

Paraprotex

Prípravky z liečivých rastlín
Prípravok proti parazitom a plesniam

100 tabliet
Množstvo na sklade: 104
39.90 €
otravaDetox, lepšie trávenie a odolnosť

Výrobok je bohatý na antiseptické zložky, čistí, zlepšuje odolnosť tela

Produkt sa tradične používa pri čistiacich procedúrach s Nopalin a Ac Zymes
25% zľavy od prvého nákupu >>
arrow

proti parazitom a plesniam

Prípravok proti parazitom a plesniam

ParaProteX je širokospektrálny prípravok s jedinečným zložením, ktorý prirodzene podporuje ochranné procesy v tele proti baktériám, plesniam a vírusom, poskytuje účinnú pomoc v prípade infekcie čriev, udržiava zdravú črevnú flóru a prostredníctvom črevnej sliznice posilňuje imunitný systém. Medzi jeho účinné zložky patria také známe prostriedky, ako je olej z grapefruitových jadierok, cesnak, vlašské orechy alebo klinčeky a tiež rastliny, ktoré sa v ľudovej medicíne užívajú už po stáročia, ako sú plody kviskálisu indického, živica myrha, dráč a Pau D´Arco.


Komu a kedy ho odporúčame?
 • Tým, ktorí by radi podporili boj svojho tela proti baktériám, vírusom, plesniam alebo zápalom čriev.
 • Tým, ktorí by si radi udržali zdravú črevnú flóru, a tak posilnili svoj imunitný systém.
 • Tým, ktorí zápasia s tráviacimi problémami, aby pomohli normálnej činnosti čriev.
 • Tým, ktorí držia detoxikačnú diétu.
 • Tým, ktorí držia diétu proti kandide, ako jej doplnok.

8 DÔVODOV, PREČO SI VYBRAŤ PRODUKTY CALIVITA:
 • Vďaka vynikajúcemu profesionálnemu zázemiu ponúka CaliVita už vyše dvadsať rokov svoje produkty v súlade s danými predpismi a v tej najvyššej kvalite.
 • Vždy sa snažíme používať prírodné materiály, ktoré pochádzajú z tých najlepších zdrojov.
 • V priebehu svojho vývoja sa zameriavame na využitie lepšieho vstrebávania, napr. organických látok.
 • Na naše produkty poskytujeme 100% záruku kvality.
 • Aby sme trvale zabezpečili vynikajúcu kvalitu, naše produkty sú predmetom prísneho a niekoľkonásobného overovacieho procesu.
 • Veľká väčšina našich doplnkov výživy sa vyrába vo farmaceutických podmienkach v USA.
 • Produkty sa vyrábajú podľa zásad cGMP (current Good Manufacturing Practice), zatiaľ čo prebieha neprestajná kontrola a tiež pravidelne rozvrhnuté previerky FDA (Food and Drug Administration). Úzko spolupracujeme s miestnymi odborníkmi, ktorí sa zaoberajú poskytovaním licencií, a tým zabezpečujeme, že naši spotrebitelia vždy dostanú produkty tej najvyššej kvality.
 • Všetky naše produkty sú v súlade s právnymi vykonávacími predpismi platnými v SR a podliehajú kontrole ministerstva zdravotníctva.

VEDELI STE, ŽE...?
Pau D´Arco nemá inhibičný (utlmujúci) vplyv na priaznivé baktérie, ale bráni množeniu potenciálne škodlivých baktérií v črevách (E. coli, Clostridium perfringens)?*

POUŽITÉ ZDROJE
* The chemical composition and biological activity of clove essential oil, Eugenia caryophyllata (Syzigium aromaticum L. Myrtaceae): a short review - Chaieb K. et al, Phytother Res. 2007 Jun;21(6):501-6. Selective growth-inhibiting effects of compounds identified in Tabebuia impetiginosa inner bark on human intestinal
100 tabliet

Dávkovanie
3 x 1 - 2 tablety denne počas jedla

Zloženie
červený jazmín 150 mg
mexický čaj - prášok 100 mg
dráč obyčajný 50 mg
živica z myrhy 50 mg
klinčekový olej 50 mg
Pau d`Arco - kôra 50 mg
prášok z čierneho orecha 37.5 mg
olej z vlašského orecha 37.5 mg
výťažok z jadierok grapefruitu 25 mg
prášok z cesnaku 12.5 mg

 • Užívanie prípravku nemôže nahradiť lekárske vyšetrenie ani konzultáciu so svojím lekárom!
 • V prípade, ak si vo svojom tele všimnete prítomnosť črevných alebo iných parazitov, okamžite navštívte lekára!
 • Tento produkt je určený len pre dospelých, a nemal by byť užívaný v čase tehotenstva a dojčenia. Byliny nie sú náhradou za správne lekárske ošetrenie.
 • V prípade zdravotných problémov súvisiacich s parazitmi, navštívte ihneď svojho lekára! Neprekračujte odporúčané denné dávky.
 • Potravinové doplnky nemôže nahradiť vyváženú zmiešanú stravu. Uchovávajte mimo dosahu malých detí.
Parazity - červy, baktérie, plesne, vírusy - sú nepretržite v našom prostredí. Niektoré z nich sú užitočné (napr baktérie), zatiaľ čo iné môžu byť škodlivé pre naše telo. Môžu ísť bez povšimnutia na dlhú dobu a v čase, keď vidíme niečo, tam je už problém. Paraprotex môžu ponúknuť účinnú pomoc proti parazitom, ktoré spôsobujú množstvo nepohodlie.

Existuje niekoľko aromatické byliny, oleje a ovocie v prírode, ktoré ukázali, imunitný systém posilňujúce vlastnosti. Tieto látky môžu byť užitočné pri ochrane organizmu pred nežiaducimi parazitmi.

Rangún Creeper

Rangún Creeper je kvitnúca rastlina pochádzajúca z Indie. Jej plody a semená už dlho používa v tradičnej východnej medicíne pre svoje antiseptické a antihelmintic (antiparazitný) vlastnosti.

Wormseed

Wormseed je každoročná kvitnúca rastlina pôvodom z Južnej a Strednej Ameriky, že ako Aztékovia a Mayovia používali k vypudeniu črevných červov (odtiaľ jej názov). Wormseed tiež preukázané, že má antifungálne, a protizápalové vlastnosti.

Účinná látka v Barberry

Účinná látka v Barberry je alkaloid berberín, ktorý preukázal niektoré antibiotické vlastnosti a môže pomôcť k inhibícii rastu škodlivých baktérií.

Myrha

Myrha je živica z Middle Eastern ker Commifora myrrha. To sa používa od staroveku ako tonikum pre zlepšenie krvného obehu, a bola myšlienka priaznivo ovplyvniť pečeň a slezinu. V modernej farmakológie, myrha je najčastejšie používaný v ústnej vody a zubnej pasty pre svoje antiseptické vlastnosti.

Olej z aromatických korenín

Olej z aromatických korenín klinček obsahuje eugenol, látku, ktorá preukázala antihelmintic, antiseptické a protibolestivý vlastnosti. Existujú náznaky, že klinčeky tiež pomáhajú podporovať črevnú funkciu a riadne odstránenie.

Pau D'Arco

Kôra juhoamerického stromu Pau D'Arco obsahuje viac než 20 aktívnych látok, a niektoré testy ukázali, že niektoré z týchto zlúčenín môže mať antibiotiká, a protiplesňové účinky.

Veľmi bohaté na vitamíny a minerálne, cesnak tiež preukázala silné antimikrobiálne vlastnosti. V populárnej medicíne, bolo zavedené po stáročia proti parazitom možná žijú v črevách.

Z grapefruitových jadierok

Je to veľmi silný antiseptikum; ale nepoškodzuje životné prostredie. A neuveriteľne, to je mierna na priateľských črevných baktérií.

Paraprotex, vďaka svojmu zloženiu, má stimulačný účinok na trávenie, rovnako, a môže byť skvelým doplnkom pre detoxikáciu režimy.

Indikácie:

Paraprotex komponenty sú užitočné

 • Hard-to-liečiť kožné lézie,
 • Parazity, ničí baktérie spôsobujúce infekciu v rane: Staphylococcus (hnisavý varí)
 • Streptokoky (osýpky, angína)
 • Nekrotizujúca miesto (dna, diabetes)
 • Mikroorganizmy, ktoré spôsobujú infekcie močových ciest, pohlavné a močové sústavy -
 • Ničí parazity, tráviaceho traktu (črevo a pečeň a Helicobakter, úplavica, cholera)
 • Baktérie a huby, Giardia, červami, pásomnice a ďalšie
 • Eliminuje mnoho druhov vírusov (300) a húb (100).
Paraprotex - pomoc proti nezvaným hosťom

Vedeli ste, že každý deň môžete natrafiť až na niekoľko miliónov parazitov? Ako sa pred nimi chránite? Umývaním rúk alebo častým vetraním miestnosti? Aj keď máme tendenciu myslieť si, že imunitný systém človeka je v zime oslabený viac než počas iných ročných období, nemali by sme zabúdať na skutočnosť, že náš organizmus je vystavený útokom rozličných baktérií, vírusov a plesní počas celého roka. Hoci existujú mikroorganizmy, ktoré s nami žijú v symbióze, iné sú pre naše zdravie nepochybne škodlivé, a tak má skutočne význam dobre sa pred nimi sa chrániť.

Uvedeniu nášho prípravku Paraprotex na trh predchádzal dlhodobý výskum a nie je náhodou, že už od momentu, keď bol vyvinutý, ide o jeden z najpopulárnejších produktov našej spoločnosti.

Neskrývaným cieľom navrhnutia prípravku Paraprotex bolo poskytnúť ochranu nášmu organizmu pred parazitmi, s ktorými sa deň čo deň dostávame do kontaktu.

Medzi jeho účinnými látkami sa nachádzajú také známe zložky, akými sú napr. olej z jadierok grepu, cesnak, vlašský orech a klinčeky, zatiaľ čo my sme tento prípravok obohatili aj o ďalšie prospešné rastliny, ktoré sa už tisíce rokov úspešne využívajú v  tradičnej medicíne. Je to napr. jazmín červený, myrha, dráč obyčajný či pau d’arco (kôra stromu lapacho).

Teraz sa pozrime na to, ako sa tieto zložky, jedna po druhej, podieľajú na úspechu tohto nášho prípravku.

Jazmín červený

Jazmín červený je rastlinou pochádzajúcou z Indie, ktorá sa v tradičnej medicíne využíva predovšetkým počas období viróz, kým z jej listov sa vyrábajú liečivé balzamy.

Klinček ako silný antioxidant, orech čierny i vlašský orech vďaka svojmu obsahu jódu  prispievajú k ochrane proti parazitom. A navyše, klinček posilňuje aj žalúdok a v tradičnej medicíne sa využíva  aj na vnútornú očistu organizmu.

Naša ďalšia rastlinná zložka, ktorá je rovnako silným očisťujúcim prostriedkom, je jadro grapefruitu , či presnejšie olej pochádzajúci z neho, ktorého prednosťou je   aj to, že nepoškodzuje „priateľské“ črevné baktérie.

Pau d’arco

Pau d’arco obsahuje pozoruhodné množstvo vitamínov a minerálnych látok. V tradičnej medicíne sa využíva predovšetkým počas období viróz a prispieva aj k ochrane organizmu v prostredí plnom nepriateľských plesní.

Dráč obyčajný má očisťujúce účinky a pomáha zvyšovať odolnosť organizmu v bakteriálnom prostredí. Posilňuje imunitný systém, jeho plody obsahujú vitamín C, rôzne stopové prvky a minerálne látky.

Myrha

Myrha je bohatá na draslík, sodík, kremík, zinok a chlór a vyznačuje sa schopnosťou eliminovať odpadové látky z tela. Chráni a napomáha správnym funkciám pečene a posilňuje náš tráviaci systém.

Cesnak

Cesnak sa spomína už v tých najstarších rukopisoch, keďže dokonca  egyptskí vojaci používali túto rastlinu na udržanie svojho organizmu v dobrej kondícii. Vynikajúco telo detoxikuje  a ako antioxidant stimuluje imunitný systém.  Môže byť užitočný aj na zachovanie nášho zdravia v plesňovom a bakteriálnom prostredí. Vďaka jeho hlavnej účinnej látke, alicínu, ktorý ma antibiotické účinky, ho už naši starí rodičia úspešne aplikovali v prípade prechladnutia. Jeho konzumácia podporuje trávenie a znižuje rozsah usadeného cholesterolu na stenách ciev.

Som si istý, že na našom trhu ste už videli niekoľko produktov, ktoré obsahujú čo i len jednu zo  spomenutých, dobre známych látok. Avšak, prečo by ste si mali vybrať nejaký z nich, keď teraz môžete nájsť všetko spolu v jedinej tabletke a jedinečnej kombinácii?

Čím najskôr vyskúšajte náš výrobok Paraprotex a sami uvidíte, že tento náš výživový doplnok sa stane trvalou súčasťou vašich domácich liečivých prostriedkov!

UPOZORNENIE!

Užívanie tohto výrobku neslúži ako náhrada lekárskych vyšetrení a konzultácií!  V prípade, že spozorujete prítomnosť červov v tráviacom trakte, okamžite vyhľadajte lekársku pomoc!
Paraprotex - Help proti votrelcom

Vedeli ste, že sa môžete stretnúť niekoľko miliónov parazitmi, každý deň? Ako sa chrániť proti nim? Tým, umývanie rúk alebo často vetranie miestnosti? Máme tendenciu si myslieť, že ľudský imunitný systém je oslabený v zime ako v iných obdobiach roka, ale mali by sme si uvedomiť, že naše telo je vystavené útoku z rôznych baktérií, vírusov a plesní po celý rok. Hoci tam sú mikroorganizmy, ktoré žijú v symbióze s nami tam sú niektoré, ktoré môžu byť určite škodlivé pre naše zdravie, a preto má zmysel chrániť sa proti nim.

červený jazmín
Spustenie nášho vzorca Paraprotex na trhu predchádzalo zdĺhavé výskumom, a to nie je náhodou, že od svojho vývoja to stále jedným z najúspešnejších produktov našej spoločnosti.

Vytvorením Paraprotex náš unconcealed cieľom bolo pomáhať ochrane nášho tela proti týmto parazitom môžeme prísť do kontaktu s na dennej báze.

Medzi jeho účinných látok sú také známe prvky, ako je olej z grapefruitových jadierok, cesnaku, orech, klinčeky, zatiaľ čo my sme tiež pridal také užitočné byliny, ktoré boli použité v tradičnej medicíne úspešne tisícky rokov dlhé, napríklad Rangún popínavé rastliny, myrha, dráč ako aj Pau d'Arco.

Poďme sa krátko pozrieť na to, ako tieto zložky jednotlivo prispieť k úspechu nášho vzorca.
Rangún liana je rastlina pochádzajúca z Indie, ktorý sa používa v tradičnej medicíne najmä v obdobiach vírusových, zatiaľ čo tiež liečebné pasty z jeho listov.

Klinčekový olej pôsobí ako silný antioxidant, zatiaľ čo spoločné vlašské orechy vzhľadom k ich obsahu jódu môže pomôcť ochranu proti parazitom. Okrem toho, bývalý posilňuje žalúdok a v tradičnej medicíne sa používa aj pre vnútorné čistenie.

Naše ďalšie bylinné zložky, čo je tiež silný čistič, je z grapefruitových jadierok, presnejšie jeho olej, ďalšou výhodou je, že môže dôjsť k poškodeniu črevnej baktérie.

Pau d'Arco obsahuje významné množstvo vitamínov a minerálnych látok. V tradičnej medicíne sa používa hlavne pri vírusových obdobiach, a to môže tiež pomôcť k ochrane organizmu pri plesňových prostredia.

Dráč obyčajný má čistiace účinky, ktoré môžu pomôcť odolnosť tela v bakteriálnych prostredí. Posilňuje imunitný systém, pretože jeho ovocie obsahuje vitamín C, a rôzne stopové prvky a minerály.

Myrha je bohaté na draslík, sodík, kremík, zinok a chlóru, a môže prispieť k odstráneniu odpadových produktov z tela. Chráni a pomáha fungovanie pečene, a to môže posilniť náš tráviaci systém.

Some z najstarších rukopisov sa vzťahujú na používanie cesnaku zo strany egyptských vojakov, aby pomohli svojmu zdraviu pobyt v dobrom stave. Je to skvelá voľba pomôcť očistiť telo, pretože to je antioxidant, ktorý stimuluje imunitný systém, a to môže tiež pomôcť chrániť naše zdravie plesňových a bakteriálnych prostredia. Niektoré z našich prarodičov použili ju úspešne, keď mal prechladnutí, vzhľadom k jeho hlavné aktívne zložky, alicín, ktorý má antibiotické účinky. Jeho spotreba podporuje trávenie a znižuje rozsah cholesterolu dodržiavanie na cievnych stenách.

Som si istý, že ste už videli niektoré produkty na trhu, ktoré sú postavené len na jednom z vyššie spomínaných, dobre známych zložiek. Ale prečo by ste si ich vybral za jedného produktu, kde nájdete všetko, čo v jednej tablete, v jedinečnej kombinácii?

Vyskúšajte náš produkt Paraprotex čo najskôr, a uvidíte, že naša potravinový doplnok stane konštantnou súčasťou vašej domácej liek liečbe.

UPOZORNENIE!

Ak vezmeme vzorec nemôže byť náhradou za lekárske vyšetrenie a konzultácia. Ak si všimnete, prítomnosť črevných červov alebo inými parazitmi, okamžite vyhľadajte lekársku pomoc.
arrow

Paraprotex - Recenzie produktov

Pridajte komentár, ohodnoťte produkt alebo položte otázku
Zatiaľ nie sú k dispozícii žiadne recenzie.
0
0
0
0
0
arrow
Záruka najnižšej ceny
Paraprotex
Návrat na obsah