Polinesian NONI - Obchody CaliVita International

Prejsť na obsah

Polinesian NONI

Polinesian Noni
Premium Organic
Šťava noni

946 ml
Množstvo na sklade: 15
54.90 €
noni ovocieNoni ovocie podporuje naše telo v seba-hojenie. Účinne podporuje bunky a správne fungovanie imunitného a endokrinného systému.
25% zľavy od prvého nákupu >>
arrow

Lyofilizovaná šťava Noni

Šťava noni

Morinda citrifolia (ktorá sa v polynézskych jazykoch nazýva noni) je zvláštne exotické ovocie, ktoré obsahuje niekoľko životne dôležitých látok. Polinesian Noni a Organic Noni sú komplexné prípravky navrhnuté na podporu zdravia, bohaté na vitamíny, aminokyseliny a minerály. Podporujú zdravú činnosť buniek a ich normálne delenie; okrem toho znižujú zápalové procesy v tele. Prispievajú k detoxikačnej funkcii pečene a majú aj antibakteriálne, protivírusové a protiplesňové účinky. Plody Organic Noni pochádzajú z kontrolovanej ekologickej farmy a sú ochutené malinami z organickej farmy. Kým pôvod Polinesian Noni je v neskazenej prírode, zdrojom plodov v Organic Noni sú farmy s biocertifikátom.


Komu a kedy ho odporúčame?
 • Na zlepšenie odolnosti tela. • Na podporu vyváženej činnosti tela.
 • Na zvýšenie a udržanie celkovej hladiny energie.
 • Ako doplnok pri detoxikačných postupoch.

VEDELI STE, ŽE...?
Biocertifikát možno získať iba po splnení nesmierne prísnych pravidiel a že organická výroba nielen zvyšuje kvalitu produktov, ale tiež významne chráni pôdu?
946 ml

Dávkovanie
2 polievkové lyžice (30 ml) denne

Zloženie
Noni (Morinda citrifolia) 1000 mg

 • Neprekračujte odporúčané denné dávky.
 • Potravinové doplnky nemôže nahradiť vyváženú zmiešanú stravu.
 • Uchovávajte mimo dosahu malých detí.
Tam sú odľahlých miestach na Zemi, kde sa blaženej účinky civilizácie opustili takmer žiadne stopy. Získajte vyvážené s produktmi CaliVita je Noni, ktoré sú z Polynézie, kde domorodci sú stále viac vystavené k nestálosti prírody, než občanov dobre zavedených spoločností.


Morinda citrifolia

Noni (Morinda citrifolia) je jedinečný evergreen rastlina pochádzajúca z Polynézie, Malajzie, Austrálie a juhovýchodnej Ázie. Pohybuje sa vo veľkosti až do výšky 10 metrov, a nesie podlhovasté zelené ovocie, ktoré je mimoriadne bohatý na prospešných stopových prvkov a fytochemikálií.

Noni ovocie
Noni ovocie obsahuje 18 druhov aminokyselín, vrátane všetkých esenciálnych aminokyselín, a tiež kompletné spektrum vitamínov B. To je tiež bohatá je niekoľko vynikajúcich antioxidanty, ako je vitamín C, beta-karotén, proanthocyanadin a anthocyanadin. Obsahuje niekoľko dôležitých minerálnych látok, vrátane vápnika, horčíka, draslíka, železa, mangánu, a sodíka. Noni je dobrým zdrojom rozpustný diétne vlákniny pektínu, a obsahuje kyselinu linolovú, blahodarne omega-6 mastné kyseliny.

Okrem všetkých týchto užitočných živín, noni tiež obsahuje dôležité molekuly zvané proxeronín. Pečeň používa proxeronín sa produkuje xeronín, alkaloid, ktorý výskum naznačuje, hrá úlohu pri podpore a udržaní proteínové štruktúry zapojené do rôznych metabolických procesoch, vrátane enzýmov a hormónov. Naše telo dostane určité množstvo proxeronín prostredníctvom bežnej stravy, ale noni je mimoriadne bohatý na ňom.

Ako asi 150 rôznych živín boli zistené v Noni ovocie, to nie je ťažké pochopiť, prečo Noni bol tak obľúbený doplnok stravy.

Indikácie
 • Posilnenie tela, rekonvalescencia, únava stavy
 • Depresia, časté zmeny nálad
 • Migrény, nespavosť, duševná disociácia
 • Bolesť rôzneho pôvodu (. Okrem iného bolesti hlavy, menštruačné)
 • Oslabená imunita, alergie
8 DÔVODOV, PREČO SI VYBRAŤ PRODUKTY CALIVITA:
  • Vďaka vynikajúcemu profesionálnemu zázemiu ponúka CaliVita už vyše dvadsať rokov svoje produkty v súlade s danými predpismi a v tej najvyššej kvalite.
  • Vždy sa snažíme používať prírodné materiály, ktoré pochádzajú z tých najlepších zdrojov.
  • V priebehu svojho vývoja sa zameriavame na využitie lepšieho vstrebávania, napr. organických látok.
  • Na naše produkty poskytujeme 100% záruku kvality.
  • Aby sme trvale zabezpečili vynikajúcu kvalitu, naše produkty sú predmetom prísneho a niekoľkonásobného overovacieho procesu.
  • Veľká väčšina našich doplnkov výživy sa vyrába vo farmaceutických podmienkach v USA.
  • Produkty sa vyrábajú podľa zásad GMP (Good Manufacturing Practice), zatiaľ čo prebieha neprestajná kontrola a tiež pravidelne rozvrhnuté previerky FDA (Food and Drug Administration). Úzko spolupracujeme s miestnymi odborníkmi, ktorí sa zaoberajú poskytovaním licencií, a tým zabezpečujeme, že naši spotrebitelia vždy dostanú produkty tej najvyššej kvality.
  • Všetky naše produkty sú v súlade s právnymi vykonávacími predpismi platnými v SR a podliehajú kontrole ministerstva zdravotníctva.
         arrow

         Noni Calivita

          Domovinou noni je Polynézia. Ľudoví liečitelia už vyše 2000 rokov používajú jeho plody na zmierňovanie horúčky, pri liečbe uhryznutia zvieraťom, uštipnutí hmyzom, aj pri mnohých chorobách. Prispieva k dopĺňaniu dennej spotreby minerálnych látok.

          Polinesian NONI

          Podporuje rozvoj svalov a bráni ich ochabovaniu.
          Prispieva k regenerácii buniek.
          Reguluje spánkový cyklus.
          Potláča výkyvy nálady.
          Má antioxidačné účinky.
          Kontroluje delenie buniek. Môže preventívne pôsobiť na nádorové choroby.
          Posilňuje imunitný systém.
          Má adaptogénne účinky, zabraňuje zápalovým ochoreniam.
          Zmierňuje príznaky alergických chorôb.
          Účinne pomáha pri problémoch tráviaceho systému.

          Šťava z plodov Noni obsahuje viac ako 100 aktívnych látok
          Spomedzi najdôležitejších z nich môžeme vyzdvihnúť:

          Proxeronin
          V organizme sa pomocou enzýmov premieňa na fyziologicky aktívny alkaloid xeronin, ktorý podporuje stálu regeneráciu poškodených buniek, má analgetický účinok na mozgové bunky prenášajúce nepríjemný pocit bolesti.

          Scopoletin
          Podporuje činnosť žliaz s vnútornou sekréciou, podporuje rozširovanie zúžených ciev, upravuje krvný tlak, hladinu cholesterolu v krvi, zmierňuje účinok pri alergiách a astme, podporuje liečbu zápalov, opuchov, reumatizmu i prípady liečby osôb trpiacich artritídou a aterosklerózou. Chráni pred infarktom a znižuje riziko mozgových príhod.

          Melatonín a serotonín
          Obidva hormóny sú neurotransmitermi (   chemickými látkami prenášajúcimi medzi neurónmi informácie); serotonín pôsobí  cez deň, melatonín je aktívny v noci. Nedostatok oboch hormónov môže spôsobiť nepokoj, dezorientáciu, výkyvy nálady a nespavosť. Pôsobia podporne pri liečbe depresií, ako aj  kŕčov v bruchu počas menštruácie. Upravujú psychický stav a spánok, regulujú biorytmus spánku a bdenia a spomaľujú proces starnutia buniek. Melatonín a serotonín pôsobia ako ochrana proti škodlivým vplyvom elektromagnetického žiarenia  mobilného telefónu. Ide o postupnú stratu neurotransmiterov v mozgu, čo môže byť príčinou vážnych chorôb. Serotonín v spojení so skopoletinom a xeroninom upravuje činnosť prostaty a pomáha stabilizovať hladinu cukru v krvi.

          Antrachiony
          Sú látky povzbudzujúce trávenie, upravujú činnosť čriev, zmierňujú silnú bolesť a majú antibakteriálne, antivírusové a antimykotické účinky -preto sú účinné pri prechladnutí a chrípke.

          Damnacanthal
          Spomaľuje delenie niektorých prekarcerogénnych buniek ohrozených rakovinou a môže podporovať obnovu ich správnej funkcie.

          Vitamíny a minerály
          Vitamíny a minerály - šťava z ovocia Noni obsahuje veľké množstvo vitamínu C, betakaroténu, vitamínu B1 a B2, aminokyseliny, mastné kyseliny, vlákniny a zo stopových  prvkov draslík, železo, meď, mangán, horčík, fosfor, zinok a ďalšie minerály.

          Dávkovanie Polynesian Noni liquid
          (na základe publikovaných výskumných údajov)

          V prípade prevencie sa odporúča  toto dávkovanie u dospelých nad 15 rokov:

          1. až 3. deň:  na lačno pred raňajkami 1 pol. lyž.  - 0-1. pol. lyž. pred večerou (asi 30 minút)
          4. deň až 1. mesiac:  na lačno pred raňajkami 40 ml – 0 – 40 ml pred večerou
          1.  až 7. mesiac: pred raňajkami 20 ml-0-20 ml pred večerou

          Na dosiahnutie liečebného účinku pri dospelých nad 15 rokov sa odporúča takéto dávkovanie

          (dĺžka podávania je 2 až 6 mesiacov v závislosti od ochorenia):

          pred raňajkami 40 ml-0-20 ml pred večerou

          Ide však o všeobecnú dávkovaciu schému!  Každý organizmus je jedinečný a môže na tento prípravok reagovať inak.  Práve preto je lepšie pred užívaním  sa poradiť s lekárom,  ktorý môže  určiť dávkovanie  priamo na mieru  jednotlivca.

          Pre zvýšenie antioxidačného účinku Polinesian Noni sa  odporúča jeho kombinácia s Pro Selenium.

          MUDr. M. Krupšová, Košice
                 arrow

                 Polinesian Noni - Recenzie produktov

                 Pridajte komentár, ohodnoťte produkt alebo položte otázku
                 Zatiaľ nie sú k dispozícii žiadne recenzie.
                 0
                 0
                 0
                 0
                 0
                 arrow
                 Záruka najnižšej ceny
                 Polinesian NONI
                 Návrat na obsah