Power Booster - Obchody CaliVita International

Prejsť na obsah

Power Booster

Power Booster
Dalšie prípravky Calivita
Podpora prirodzeného rastu

90 tabliet
Množstvo na sklade: 12
25.90 €
zdroj aminokyselín
25% zľavy od prvého nákupu >>
arrow

aminokyseliny pre svaly

Podpora prirodzeného rastu

Produkcia rastového hormónu sa vo veku 30 rokov znižuje. Veľa ľudí sa snaží obmedziť negatívne dôsledky, ktoré z toho vyplývajú, umelým dávkovaním hormónov, ale to môže mať veľa škodlivých následkov. Power Booster neobsahuje syntetické rastové hormóny. Namiesto toho pomocou prírodných zložiek stimuluje ich vnútorné vylučovanie. Rastový hormón má celý rad priaznivých účinkov: podporuje činnosť nervového systému, spaľovanie tukov, napomáha činnosti pokožky, chrupaviek a spojivových tkanív a zvyšuje syntézu bielkovín.

Komu a kedy ho odporúčame?
 • Tým, ktorí pravidelne vykonávajú fyzickú aktivitu.
 • Športovcom pre jeho pozitívne účinky na stavbu salov.
 • Starším ľuďom ako prevenciu proti degenerácii svalov, ktorá je spojená s prirodzenými fyziologickými procesmi.

VEDELI STE, ŽE...?
U pacientov po mŕtvici, ktorým bol tento hormón dopĺňaný priamo počas rehabilitácie, sa dosiahli lepšie výsledky a že sa u nich postupne rozvíjala svalová sila a znižovala únava?*

POUŽITÉ ZDROJE
* The effect of recombinant human growth hormone therapy in patients with completed stroke: a pilot trial - Song J, et al, Ann Rehabil Med. 2012 Aug;36(4):447-57.
90 tabliet

Dávkovanie
2 - 3 tablety dvakrát denne nalačno.

Zloženie
L-arginín pyroglutamát 133.33 mg
L-lyzín HCI 100 mg
L-glutamín 100 mg
Výťažok z bôbu (Vicia faba major) 83.33 mg
L-ornitín HCI 66.66 mg
Lecitín (sójové bôby) 61.66 mg
Vitamín C 40 mg
PABA (kyselina para-amino-benzoová) 13.33 mg
L-glycín 16.66 mg
Vitamín B6 2 mg
Chróm 4 mcg

 • Tento prípravok neodporúčame osobám mladším ako 25 rokov, pacientom s cukrovkou ani tým, ktorí trpia hormonálnou poruchou!
Po dosiahnutí veku 30 rokov sa syntéza rastového hormónu znižuje, čo nepriaznivo ovplyvňuje niektoré procesy, ktoré sa vyskytujú v našom tele. Svalová hmotnosť klesá, stávame sa menej aktívnou atď. Rovnaké príznaky sa vyskytujú v dlhodobom strese. Pomocou účinných prísad Power Booster môžete pomôcť svojmu telu.

Produkt Power Booster dopĺňa stravu medzi ostatnými v aminokyselinách: L-arginín, L-ornitín, L-lyzín, L-glycín, L-glutamín, ktoré sa používajú na syntézu proteínov. L-glutamín je najpočetnejšia voľná aminokyselina v plazme a svaloch.

Vitamín B6 obsiahnutý v produkte prispieva k udržaniu bežného metabolizmu bielkovín a glykogénu, energetického metabolizmu, regulácie hormonálnej aktivity a zníženia únavy a únavy. Pomáha pri správnej syntéze cysteínu (aminokyseliny).

Chróm ovplyvňuje udržiavanie správneho metabolizmu makroživín (bielkovín, tukov a sacharidov) a správnu hladinu glukózy v krvi.

Vitamín C prispieva k udržaniu správneho energetického metabolizmu, znižuje únavu a únavu a pomáha chrániť bunky pred oxidačným stresom - je dôležitým antioxidantom. Výhodou produktu je, že lecitín obsiahnutý v ňom je štandardizovaný pre obsah fosfatidylcholínu. Toto sa podieľa na metabolizme tukov a podporuje správne fungovanie pečene.

S vekom sa pozoruje postupný pokles sekrécie rastového hormónu. Mnohí ľudia, aby sa zbavili nepríjemných príznakov, ktoré s nimi súvisia, sa snažia doplniť svoj nedostatok syntetickými prostriedkami. Avšak, má veľa nežiaducich účinkov, ľudia cítia averziu k nemu, čo je samozrejme pochopiteľné. Power Booster neobsahuje (!) Syntetický rastový hormón - prípravok obsahujúci vysoko kvalitné aktívne zložky, ktorý stimuluje sekréciu vlastného rastového hormónu, v závislosti od potrieb tela. Uvoľňovanie tohto hormónu je pozitívne ovplyvnené látkami, ako sú aminokyseliny (najmä arginín, ornitín, lyzín) a kyselina gama-aminomaslová (GABA), ktoré sú zodpovedné za prenos nervových impulzov. Tieto zložky na základe synergie tiež pracujú s vitamínmi B6 a C, chrómom a lecitínom. Rovnaký účinok spôsobuje aj široký extrakt z fazule (Vicia faba major).

Rastový hormón, prirodzene produkovaný v našom tele, má na nás extrémne priaznivý účinok bez vedľajších účinkov. Podporuje správne fungovanie imunitného systému. Urýchľuje syntézu bielkovín a v dôsledku toho zvyšuje svalovú hmotu - z tohto dôvodu športovci často dosahujú. S podobnými výsledkami môže starší ľudia používať na zastavenie straty svalovej hmoty. Odporúča sa pre každú osobu staršiu ako 30 rokov, najmä pre osoby s aktívnym životným štýlom, ktoré netrpia cukrovkou a hormonálnymi poruchami.
8 DÔVODOV, PREČO SI VYBRAŤ PRODUKTY CALIVITA:
  • Vďaka vynikajúcemu profesionálnemu zázemiu ponúka CaliVita už vyše dvadsať rokov svoje produkty v súlade s danými predpismi a v tej najvyššej kvalite.
  • Vždy sa snažíme používať prírodné materiály, ktoré pochádzajú z tých najlepších zdrojov.
  • V priebehu svojho vývoja sa zameriavame na využitie lepšieho vstrebávania, napr. organických látok.
  • Na naše produkty poskytujeme 100% záruku kvality.
  • Aby sme trvale zabezpečili vynikajúcu kvalitu, naše produkty sú predmetom prísneho a niekoľkonásobného overovacieho procesu.
  • Veľká väčšina našich doplnkov výživy sa vyrába vo farmaceutických podmienkach v USA.
  • Produkty sa vyrábajú podľa zásad GMP (Good Manufacturing Practice), zatiaľ čo prebieha neprestajná kontrola a tiež pravidelne rozvrhnuté previerky FDA (Food and Drug Administration). Úzko spolupracujeme s miestnymi odborníkmi, ktorí sa zaoberajú poskytovaním licencií, a tým zabezpečujeme, že naši spotrebitelia vždy dostanú produkty tej najvyššej kvality.
  • Všetky naše produkty sú v súlade s právnymi vykonávacími predpismi platnými v SR a podliehajú kontrole ministerstva zdravotníctva.
         arrow

         Power Booster - Recenzie produktov

         Pridajte komentár, ohodnoťte produkt alebo položte otázku
         Zatiaľ nie sú k dispozícii žiadne recenzie.
         0
         0
         0
         0
         0
         arrow
         Záruka najnižšej ceny
         Power Booster
         Návrat na obsah