Power Booster - Obchody CaliVita International

Prejsť na obsah

Power Booster

Power Booster
90 tabliet

Dávkovanie:
2 - 3 tablety dvakrát denne nalačno.

ZLOŽENIE
133.33 mg L-arginín pyroglutamát
100 mg L-lyzín HCI
100 mg L-glutamín
83.33 mg Výťažok z bôbu (Vicia faba major)
66.66 mg L-ornitín HCI
61.66 mg Lecitín (sójové bôby)
40 mg Viatmin C
13.33 mg PABA (kyselina para-amino-benzoová)
16.66 mg L-glycín
2 mg Vitamín B6
4 mcg Chróm

Prídavné látky: fosforečnan vápenatý (objemové činidlo), mikrokryštalická celulóza (objemové činidlo), kyselina stearová (objemové činidlo a protihrudkovacia látka), stearan horečnatý (objemové činidlo a protihrudkovacia látka).

UPOZORNENIE!
 • Tento prípravok neodporúčame osobám mladším ako 25 rokov, pacientom s cukrovkou ani tým, ktorí trpia hormonálnou poruchou!
Produkcia rastového hormónu sa vo veku 30 rokov znižuje. Veľa ľudí sa snaží obmedziť negatívne dôsledky, ktoré z toho vyplývajú, umelým dávkovaním hormónov, ale to môže mať veľa škodlivých následkov. Power Booster neobsahuje syntetické rastové hormóny. Namiesto toho pomocou prírodných zložiek stimuluje ich vnútorné vylučovanie. Rastový hormón má celý rad priaznivých účinkov: podporuje činnosť nervového systému, spaľovanie tukov, napomáha činnosti pokožky, chrupaviek a spojivových tkanív a zvyšuje syntézu bielkovín.

KOMU A KEDY HO ODPORÚČAME?
 • Tým, ktorí pravidelne vykonávajú fyzickú aktivitu.
 • Športovcom pre jeho pozitívne účinky na stavbu salov.
 • Starším ľuďom ako prevenciu proti degenerácii svalov, ktorá je spojená s prirodzenými fyziologickými procesmi.

VEDELI STE, ŽE...?
U pacientov po mŕtvici, ktorým bol tento hormón dopĺňaný priamo počas rehabilitácie, sa dosiahli lepšie výsledky a že sa u nich postupne rozvíjala svalová sila a znižovala únava?*

POUŽITÉ ZDROJE
* The effect of recombinant human growth hormone therapy in patients with completed stroke: a pilot trial - Song J, et al, Ann Rehabil Med. 2012 Aug;36(4):447-57
8 DÔVODOV, PREČO SI VYBRAŤ PRODUKTY CALIVITA:
 1. Vďaka vynikajúcemu profesionálnemu zázemiu ponúka CaliVita už vyše dvadsať rokov svoje produkty v súlade s danými predpismi a v tej najvyššej kvalite.
 2. Vždy sa snažíme používať prírodné materiály, ktoré pochádzajú z tých najlepších zdrojov.
 3. V priebehu svojho vývoja sa zameriavame na využitie lepšieho vstrebávania, napr. organických látok.
 4. Na naše produkty poskytujeme 100% záruku kvality.
 5. Aby sme trvale zabezpečili vynikajúcu kvalitu, naše produkty sú predmetom prísneho a niekoľkonásobného overovacieho procesu.
 6. Veľká väčšina našich doplnkov výživy sa vyrába vo farmaceutických podmienkach v USA.
 7. Produkty sa vyrábajú podľa zásad GMP (Good Manufacturing Practice), zatiaľ čo prebieha neprestajná kontrola a tiež pravidelne rozvrhnuté previerky FDA (Food and Drug Administration). Úzko spolupracujeme s miestnymi odborníkmi, ktorí sa zaoberajú poskytovaním licencií, a tým zabezpečujeme, že naši spotrebitelia vždy dostanú produkty tej najvyššej kvality.
 8. Všetky naše produkty sú v súlade s právnymi vykonávacími predpismi platnými v SR a podliehajú kontrole ministerstva zdravotníctva.
Návrat na obsah