Pro Selenium - Obchody CaliVita International

Prejsť na obsah

Pro Selenium

Pro Selenium
Minerály Calivita
Prípravok so selénom

60 tabliet
Okamžitá dostupnosť
dievča na hale
Organický selén podporuje zdravie pokožky, stará sa o vlasy a podporuje imunitu. Tento prvok je veľmi dôležitý pre štítnu žľazu, má tiež antioxidačný účinok.
25% zľavy od prvého nákupu >>
arrow
Calivita Pro Selenium

organický selén

Selén vďaka svojmu silnému antioxidačnému účinku podporuje ochranu buniek a tkanív pred škodlivými účinkami voľných radikálov a pritom prispieva k ochrane imunitného systému a normálnej činnosti štítnej žľazy. Zohráva úlohu aj v udržaní zdravia pokožky a nechtov.

KOMU A KEDY HO ODPORÚČAME?
 • Každému, kto si želá mať silnú antioxidačnú ochranu.
 • Fajčiarom.
 • Ľuďom trpiacim zníženou činnosťou štítnej žľazy.
 • Mužom na zlepšenie plodnosti.
 • Ako doplnok terapie vysokej hladiny cholesterolu.
 • Tým, ktorí držia prísnu vegánsku alebo nízkoproteínovú diétu, pretože majú nedostatok potravín živočíšneho pôvodu, ktoré sa považujú za dobrý zdroj selénu.
 • Ako doplnok terapie zápalových procesov v tele, zvlášť pri terapii artritídy.

PRÍZNAKY NEDOSTATKU
Medzi príznaky nedostatku selénu môžu patriť: oslabený imunitný systém, znížená činnosť štítnej žľazy, svalová slabosť a ľahká unaviteľnosť.

VEDELI STE, ŽE...?
Výskumy ukázali súvislosť medzi rizikom poklesu kognitívnych (poznávacích) schopností podmienených vekom, Alzheimerovou chorobou a nedostatkom selénu?*

POUŽITÉ ZDROJE
* Cognitive decline is associated with systemic oxidative stress: the EVA study. Etude du Vieillissement Artériel - Berr C, Balansard B, Arnaud J, Roussel AM, Alpérovitch A, J Am Geriatr Soc. 2000 Oct;48(10):1285-91.
8 DÔVODOV, PREČO SI VYBRAŤ PRODUKTY CALIVITA:
  • Vďaka vynikajúcemu profesionálnemu zázemiu ponúka CaliVita už vyše dvadsať rokov svoje produkty v súlade s danými predpismi a v tej najvyššej kvalite.
  • Vždy sa snažíme používať prírodné materiály, ktoré pochádzajú z tých najlepších zdrojov.
  • V priebehu svojho vývoja sa zameriavame na využitie lepšieho vstrebávania, napr. organických látok.
  • Na naše produkty poskytujeme 100% záruku kvality.
  • Aby sme trvale zabezpečili vynikajúcu kvalitu, naše produkty sú predmetom prísneho a niekoľkonásobného overovacieho procesu.
  • Veľká väčšina našich doplnkov výživy sa vyrába vo farmaceutických podmienkach v USA.
  • Produkty sa vyrábajú podľa zásad GMP (Good Manufacturing Practice), zatiaľ čo prebieha neprestajná kontrola a tiež pravidelne rozvrhnuté previerky FDA (Food and Drug Administration). Úzko spolupracujeme s miestnymi odborníkmi, ktorí sa zaoberajú poskytovaním licencií, a tým zabezpečujeme, že naši spotrebitelia vždy dostanú produkty tej najvyššej kvality.
  • Všetky naše produkty sú v súlade s právnymi vykonávacími predpismi platnými v SR a podliehajú kontrole ministerstva zdravotníctva.
         arrow

         Pro Selenium - Recenzie produktov

          Skúsenosti našich členov

          Moja skúsenosť s prípravkami Pro Selenium a Mega Vitamin E

          Toho roku v januári som sa dozvedela od svojej tety, že jej diagnostizovali cystu na pečeni. Lekár jej oznámil, že je nutná operácia, a to čím skôr. Teta ma zavolala a povedala mi, že ju treba operovať, čoho sa veľmi bojí, pretože už pred rokmi jej operovali pečeň a  po dvoch týždňoch aj pľúca. Rozmýšľala som, ako by som jej mohla pomôcť. Napadlo mi, že by mohla  skúsiť vybrať selén. Hneď som jej ho kúpila a ona ho začala brať aj s E vitamínom. Dátum operácie sa presunul. V máji ju lekár poslal na ultrazvuk a ten jej cystu už neukázal. Lekár sa čudoval, kde zmizla?. Teta mu na to povedala, že brala selén s E vitamínom. Lekár jej neveril, a poslal ju na CT vyšetrenie. To však tiež potvrdilo, že teta už na  pečeni nič nemá. Teta bola veľmi šťastná, že  operovať ju netreba a  odvtedy každému vychvaľuje účinok selénu. Ja som zas veľmi šťastná, že som jej vedela pomôcť s našimi dobrými prípravkami. Teraz  ich spolu s ňou odporúčame každému známemu.

          Alžbeta Kássová., Košice

          Ktoré prípravky mi pomohli proti bolesti nôh?

          V lete som sa zoznámila s pani Violou Hrivňákovou. Čírou náhodou som sa s ňou rozprávala o práci, že som celých  osem hodín na nohách a večer ma nohy strašne bolia. Odporučila mi prípravky CaliVita, ako Vein ProteX, C Plus, Omega 3 a k tomu krém Vein Care. Ihneď som si ich kúpila a čakalo ma prekvapenie: o tri dni bolesť prestala.

          Poradila som to okamžite aj svojej kolegyni, ktorá si kúpila práve tieto prípravky a zároveň sa stala členkou.  Aj ona v priebehu pár dní pocítila v nohách úľavu. Produkty som odporučila aj ďalším svojim známym. Od nich sa mi tiež vracajú samé dobré správy o zlepšení ich zdravotných problémov.

          Už viete, prečo som nadmieru spokojná s prípravkami CaliVita? Časom som si dokúpila a užívam aj Pro Selenium a Mega Vitamin E.

          Je dobre, že v predajni CaliVita existuje lekárska poradňa a zdravotné problémy sa dajú riešiť odborne a prírodne.

          Pochopiteľne, som rozhodnutá pomáhať, ak to bude možné, aj iným odporúčaním prípravkov CaliVita.

          Helena Szegedyová, Košice
                 Pridajte komentár, ohodnoťte produkt alebo položte otázku
                 arrow
                 Záruka najnižšej ceny
                 Pro Selenium
                 Návrat na obsah