Pure Inulin - Obchody CaliVita International

Prejsť na obsah

Pure Inulin

Pure Inulin
Podporu trávenia
Stopercentná prírodná vláknina

198.5 g
Množstvo na sklade: 13
28.90 €
IBSPure Inulin obsahuje 100% čistý čakanový inulín z koreňa čakanky, ktorý sa dá ľahko dávkovať a pripraviť (dokonale sa rozpúšťa), bez pridania akýchkoľvek prísad, látok, ktoré podporujú proces spracovania.
25% zľavy od prvého nákupu >>
arrow

inulín na chudnutie a IBS

Stopercentná prírodná vláknina

Pure Inulín obsahuje stopercentne čistý práškový inulín získaný z cigórie, ktorý podporuje zdravú činnosť čriev. Výnimočnosť tejto vo vode rozpustnej vlákniny spočíva v tom, že sa v nezmenenej forme dostane až do hrubého čreva a poskytuje tak vhodné prostredie pre rozmnožovanie prospešných baktérií, ktoré zabránia množeniu škodlivých baktérií, ďalej zmierňuje tvorbu toxických látok a podporuje zdravie tráviaceho a imunitného systému.


Komu a kedy ho odporúčame?
 • Ľuďom, ktorí trpia syndrómom dráždivého čreva, teda nadúvaním, brušnými kŕčmi a hnačkami
 • Tým, ktorí bojujú so zápchou
 • Tým, ktorých napätý životný štýl sa prejavuje tráviacimi ťažkosťami
 • Všetkým, ktorí by chceli svoje črevnej mikroflóre navrátiť rovnováhu.

8 DÔVODOV, PREČO SI VYBRAŤ PRODUKTY CALIVITA:
 • Vďaka vynikajúcemu profesionálnemu zázemiu ponúka CaliVita už vyše dvadsať rokov svoje produkty v súlade s danými predpismi a v tej najvyššej kvalite.
 • Vždy sa snažíme používať prírodné materiály, ktoré pochádzajú z tých najlepších zdrojov.
 • V priebehu svojho vývoja sa zameriavame na využitie lepšieho vstrebávania, napr. organických látok.
 • Na naše produkty poskytujeme 100% záruku kvality.
 • Aby sme trvale zabezpečili vynikajúcu kvalitu, naše produkty sú predmetom prísneho a niekoľkonásobného overovacieho procesu.
 • Veľká väčšina našich doplnkov výživy sa vyrába vo farmaceutických podmienkach v USA.
 • Produkty sa vyrábajú podľa zásad cGMP (current Good Manufacturing Practice), zatiaľ čo prebieha neprestajná kontrola a tiež pravidelne rozvrhnuté previerky FDA (Food and Drug Administration). Úzko spolupracujeme s miestnymi odborníkmi, ktorí sa zaoberajú poskytovaním licencií, a tým zabezpečujeme, že naši spotrebitelia vždy dostanú produkty tej najvyššej kvality.
 • Všetky naše produkty sú v súlade s právnymi vykonávacími predpismi platnými v SR a podliehajú kontrole ministerstva zdravotníctva.

VEDELI STE, ŽE...?
Podľa nášho vitamínového testu bojuje každý náš piaty člen s problémami tráviaceho systému?
198.5 g

Dávkovanie
Do jedla alebo do nápoja denne 1 čajovú lyžičku, maximálne 3x denne.

Zloženie
Práškový inulín 5.8 g

 • Ak začnete užívať Pure Inulín, dodržujte primeraný denný pitný režim! Odporúčame, aby bola odporúčaná denná dávka nastavená postupne. Ostatné lieky a doplnky výživy užívajte s dvojhodinovým časovým odstupom!

Syndróm dráždivého čreva (IBS)


Syndróm dráždivého čreva (IBS - Irritable bowel syndrome) sám o sebe nie je vážnym ochorením, avšak vo veľkej miere zhoršuje kvalitu života. Popri hnačkách a zápche sa môže objaviť aj nadúvanie, nevoľnosť, pocit plnosti, bolesti, kŕče, ale to, že niečo nie je v poriadku, môžu naznačiť aj bolesť hlavy, nespavosť, problémy s koncentráciou. Medzi všeobecné spôsoby liečby choroby ešte stále patria lieky na bolesť, lieky na hnačku, proti nadúvaniu, proti kŕčom a lieky užívané na liečbu depresií, ktoré poskytujú len symptomatickú liečbu, pričom by malo byť dôležité vybrať si riešenie, ktoré by mohlo zmierniť príznaky dlhodobo a šetrne. Tento cieľ nás inšpiroval v tom, aby sme Vám predstavili najnovší produkt CaliVita, prípravok Pure Inulin, pomocou ktorého je možné dosiahnuť zlepšenie kvality každodenného života.

Inulínom proti IBS
Inulín je vlastne prírodná látka, patriaca do skupiny probiotík, vláknina rozpustná vo vode, ktorú nie je schopný rozštiepiť ani jeden z našich tráviacich enzýmov – práve preto sa dostane až po hrubé črevo v nezmenenej forme. Tu poskytuje vynikajúcu živnú pôdu pre rozmnožovanie sa prospešných baktérií, ako napr. bifidobaktérií a laktobacilov, a zároveň zabraňuje množeniu sa škodlivých baktérií v črevách. Výsledkom tohto procesu je náprava porušenej črevnej mikroflóry a zmiernenie tvorby toxických látok, a tak môže inulín pomáhať aj pri prevencii rakoviny hrubého čreva. Prospešné črevné baktérie nepodporujú len zdravie tráviaceho systému a zmierňovanie príznakov IBS, ale prispievajú aj k normálnej funkcii imunity.

Prečo by ste mali zvoliť CaliVita Pure Inulin?

Lebo:
 • je to 100% čistý inulín bez prídavných látok,
 • je to vláknina získavaná z prírodného zdroja – je extrahovaná z cigórie,
 • vďaka jeho sladkej chuti je možné ho primiešať do jedál či nápojov,
 • je prírodnou náhradou cukru (nezvyšuje hladinu cukru v krvi a na jeho odbúravanie nie je potrebný inzulín),
 • má jednoduché dávkovanie,
 • je dostupný vo výhodnom balení, môže vystačiť až na 40 dní.

Zdroj:
International Foundation for Functional Gastrointestinal Disorders, (http://www.aboutibs.org).
Irritable bowel syndrome - Diseases and Conditions, Mayo Clinic, (http://www.mayoclinic.org).
Treatment of irritable bowel syndrome. A case control experience – Astegiano et al., Minerva Gastroenterol Dietol. 2006 Dec;52(4):359-63.
Bifidobacteria: their significance in human intestinal health - Ishibashi et al., Mal J Nutr 3: 149-159, 1997.
A double-blind placebo-controlled study to establish the bifidogenic dose of inulin in healthy humans – Kolida et al., European Journal of Clinical Nutrition (2007) 61, 1189–1195.
arrow

Pure Inulin - Recenzie produktov

Pridajte komentár, ohodnoťte produkt alebo položte otázku
Zatiaľ nie sú k dispozícii žiadne recenzie.
0
0
0
0
0
arrow
Záruka najnižšej ceny
Pure Inulin
Návrat na obsah