Pure Yucca - Obchody CaliVita International

Prejsť na obsah

Pure Yucca

Pure Yucca
Zloženie

500mg Juka - drvina

Prídavné látky:
želatína (želírujúca látka)
Jarná únava

Jej klasickými syndrómami je neprekonateľný pocit vyčerpanosti či úbytok fyzických síl. Príčinou je dlhodobá absencia prirodzeného tepla a slnka. Preto sa na jar treba postaviť „zoči-voči“ a bojovať proti štyrom nepriateľom:

Boj so zlou náladou, únavou, vyčerpanosťou

Bojujme proti nej aktivitou! Športom v prírode, dobrou knihou, návštevou divadla alebo priateľov. Zásadne by malo ísť o činnosť, ktorá nám prináša radosť.

Je známe, že pri športovaní sa v našom tele uvoľňujú endorfíny, takzvané "hormóny šťastia", ktoré majú za následok nielen zlepšenie našej nálady, ale celkovo pozitívne prispievajú aj k nášmu psychickému zdraviu.

Nezabúdajte ani na dostatok odpočinku a spánku!

Boj s nedostatkom slnka

Doprajte si víkend na horách. Dostatok pohybu a čerstvého vzduchu vás posilní energiou. Nezaškodí ani návšteva sauny a masáž.

Boj s nedostatkom vitamínov

Rozhodujúci vplyv na prekonanie jarnej únavy má vitamín C. Zvyšuje imunitu organizmu, je to silný antioxidant, ktorý chráni bunky pred poškodením, pomáha telu využiť energiu z potravy, a tým odstraňuje pocit únavy.

Dobrá rada na záver:

Vždy na jar a na jeseň sa odporúča vykovať očistnú kúru, ktorá nás zbaví všetkých škodlivých látok vytvorených v našom tele najmä v prípade užívania liekov.

Detoxikačnú kúru sa odporúča vykonať napríklad prípravkom Pure Yucca, s postupným zvyšovaním dávkovania až po 3x3 kapsuly denne a zvýšeným prívodom tekutín. Ďalšími prípravkami s významnými detoxikačnými účinkami sú Green Care alebo Detox Patch.
Yucca, nazvaný "strom života", je vynikajúci detoxikačný, čistiaci, imunitný systém podporujúci látky. Jeho hlavným účinkom je spôsobené niektorou z jeho zložiek, saponín v populárnej medicíne. Táto látka sa použije v prvom rade pre jeho mukolytického účinku a jeho detoxikačné činnosti.

Veľká časť zdravotnej záujmu Yucca je vďaka svojmu vysokému obsahu prírodných, detergentné podobné zlúčeniny nájdené v rastlinách zvaných saponín. Saponín dostane jeho meno z latinského slova "Sapo", čo znamená mydlo. Saponíny sú zle absorbované ľudským metabolizmu, a toto je jeden z faktorov, ktorý môže pripadať presvedčenie, že medzi mnohými naturopaths Yucca pomáha na čistenie gastrointestinálneho traktu. Ako prírodné diuretikum, saponíny môže pomôcť zvýšiť odstránenie odpadového materiálu z tela procesom diurézy. Tiež, štúdie ukázali, že saponíny môže pomôcť k zníženiu hladiny cholesterolu v sére väzbou na žlčové soli, a čo je k dispozícii pre pomoc pri absorpciu cholesterolu. Saponíny sa môžu tiež urýchliť rozklad a pohltivosť určitých živín, ako je vápnik a kremík, a tým zvýšiť trávenie a odstránenie odpadu.

Indikácie:

- Vyhladzuje príznaky zápalu čreva, polypov, gastritída, Crohnova choroba, celiakia a iných;
- Čistí tráviaci systém, regeneruje črevnú sliznicu, čistí a regeneruje pečeň a bunky pankreasu, zvyšuje vstrebávanie nutrients- zlepšuje trávenie;
- Vďaka steroidy elektrárne pôsobí proti zápalu počas spoločných problémov;
- Odporúča sa počas dopoludnia "tuhosť" kĺbov;
- Čistí obličky, odporúčané pri dne;
- Zvyšuje imunitu;
- Na choroby močových a reprodukčný systém;
- Zlepšuje psychickú rovnováhu, čistí mozog a nervový systém, pri ochorení Parkinson, Alzheimerova choroba, kovové pečene, epilepsie a ďalšie;
- Používajte vždy Nopalin pred chudnutie terapie.

Dávkovanie:
3 x 2 -3 kapsuly denne zapiť dostatočným množstvom tekutín.

UPOZORNENIE!
Poraďte sa s kvalifikovaným lekárom skôr, ako začnete užívať akýkoľvek doplnok.
Tento produkt je určený len pre dospelých.
Pri každej čistiace a detoxikačné režim, dostatočný príjem tekutín sa odporúča. Pite aspoň 2-3 litre tekutín denne, pre uľahčenie odstránenie odpadových materiálov.
Ak budete mať nejaké nepríjemné účinky, v dôsledku užívania tohto produktu, prestaňte ho používať a poraďte sa so svojím lekárom.
Neprekračujte odporúčané denné dávky.
Potravinové doplnky nemôže nahradiť vyváženú zmiešanú stravu.
Uchovávajte mimo dosahu malých detí.
Jarná očistná kúra

Každú sekundu ľudského života sa v organizme vytvárajú nové a nové „odpadové“ látky metabolizmu. Každú sekundu je preto ľudské telo nútené zbavovať sa ich spolu so škodlivinami prijatými z vonkajšieho prostredia ústami, dýchaním a pokožkou. Je to poriadna „zaberačka“ aj pre taký dômyselný mechanizmus, akým je ľudský organizmus. Niekedy však aj ten jednoducho zlyhá, a vtedy v tele dochádza k hromadeniu škodlivých a odpadových látok, ktoré sú príčinou mnohých ďalších ťažkostí a chorôb. Vyhnúť sa tomu je „celkom jednoduché“...
Stačí si dôsledne dávať pozor na to, čo zjeme, čo a či dosť pijeme, čo dýchame, v akom prostredí sa pohybujeme, čo si obliekame, s kým sa stýkame, čoho sa dotýkame...a tak ďalej...a tak ďalej... V našom živote prakticky nie je možné vyhnúť sa vonkajším škodlivinám a ani ich hromadeniu v tele nemôžeme stopercentne zabrániť. Cesty, ktorými ľudské telo vypúšťa škodliviny, vedú predovšetkým cez pečeň, črevá, obličky a pokožku. Ak chceme svojmu telu pri každodennej očiste pomôcť, musíme tieto „únikové cesty“ udržiavať vždy priechodné. Je preto určite namieste pomáhať svojmu organizmu v jeho očistnej práci tak, ako len vieme... A kedy je najlepší čas na očistu a detoxikáciu tela? Najlepší čas je vždy! Ale určite jeden z najlepších je čas po zime, ktorá sama osebe pôsobí na organizmus stresujúco - už len chladom, vlhkom, nedostatkom slnka, nosením teplého nepriedušného oblečenia, spravidla menším príjmom vitamínov a tekutín - a teda aj kumuláciou škodlivých a odpadových látok v tele. A ako si môžeme pomôcť prípravkami CaliVita? Náplasti Detox Patch nám pomôžu zbaviť sa škodlivín vylučovaných pokožkou, močopudný Green Care pomáha obličkám vylučovaním neutralizovať „prekyslený“ organizmus a darček Pure Yucca so svojimi saponínmi prečistí tráviaci trakt... Ideálna kombinácia na jarnú očistnú kúru!!!

MUDr. Miroslav Halecký, Košice
Návrat na obsah