Pure Yucca - Obchody CaliVita International

Prejsť na obsah

Pure Yucca

Pure Yucca
Prípravky z liečivých rastlín
Detoxikačná juka

100 kapsúl
Množstvo na sklade: 69
20.90 €
juka
Juka je vynikajúca detoxikačná a čistiaca látka. Podporuje tiež imunitný systém tela.
25% zľavy od prvého nákupu >>
arrow

detoxikačná juka

Detoxikačná juka

Saponíny, prírodné zlúčeniny v juke podobné steroidom, majú diuretické, protizápalové, protikŕčové a antioxidačné účinky. Extrakt z tejto rastliny obsahuje niekoľko enzýmov, chlorofyl, antioxidanty a ďalšie účinné látky. Pure Yucca môže podporiť detoxikáciu tráviaceho systému tak, že zrýchli metabolizmus, a tým urýchli aj vylučovanie škodlivých látok.

Komu a kedy ho odporúčame?
 • Tým, ktorí by chceli podporiť detoxikačné procesy v tele.
 • Tým, ktorí podstupujú kúru na čistenie čriev.
 • Na obnovenie rovnováhy črevnej flóry, zvlášť po liečbe antibiotikami.
 • Ako doplnok terapie na zníženie cholesterolu.

8 DÔVODOV, PREČO SI VYBRAŤ PRODUKTY CALIVITA:
 • Vďaka vynikajúcemu profesionálnemu zázemiu ponúka CaliVita už vyše dvadsať rokov svoje produkty v súlade s danými predpismi a v tej najvyššej kvalite.
 • Vždy sa snažíme používať prírodné materiály, ktoré pochádzajú z tých najlepších zdrojov.
 • V priebehu svojho vývoja sa zameriavame na využitie lepšieho vstrebávania, napr. organických látok.
 • Na naše produkty poskytujeme 100% záruku kvality.
 • Aby sme trvale zabezpečili vynikajúcu kvalitu, naše produkty sú predmetom prísneho a niekoľkonásobného overovacieho procesu.
 • Veľká väčšina našich doplnkov výživy sa vyrába vo farmaceutických podmienkach v USA.
 • Produkty sa vyrábajú podľa zásad cGMP (current Good Manufacturing Practice), zatiaľ čo prebieha neprestajná kontrola a tiež pravidelne rozvrhnuté previerky FDA (Food and Drug Administration). Úzko spolupracujeme s miestnymi odborníkmi, ktorí sa zaoberajú poskytovaním licencií, a tým zabezpečujeme, že naši spotrebitelia vždy dostanú produkty tej najvyššej kvality.
 • Všetky naše produkty sú v súlade s právnymi vykonávacími predpismi platnými v SR a podliehajú kontrole ministerstva zdravotníctva.

VEDELI STE, ŽE...?
Indiáni nazývali juku „stromom života“?
100 kapsúl

Dávkovanie
2 - 3 kapsuly trikrát denne s väčším množstvom vody

Zloženie
Juka - drvina 500 mg

 • Počas detoxikačnej kúry je mimoriadne dôležité zabezpečiť zvýšený príjem tekutín; kapsuly by sa mali zapiť 1 - 2 pohármi vody.
 • Aby sa toxické látky ľahšie vylučovali z tela, odporúča sa vypiť 2 - 3 litre tekutín denne.
 • Na začiatku terapie s pomocou juky sa môže objaviť časté močenie, hnačka a pokles hladiny cukru a draslíka v krvi. Je to účinok zrýchleného metabolizmu a detoxikácie. Tomu možno zabrániť presným dávkovaním, správnym zložením stravy a napr. vegetariánskou diétou navrhnutou poradcom pre výživu.
 • Deti mladšie ako 10 rokov môžu prípravok užívať výlučne pod dohľadom lekára!
 • Poraďte sa s kvalifikovaným lekárom skôr, ako začnete užívať akýkoľvek doplnok.
 • Tento produkt je určený len pre dospelých.
 • Ak budete mať nejaké nepríjemné účinky, v dôsledku užívania tohto produktu, prestaňte ho používať a poraďte sa so svojím lekárom.
 • Neprekračujte odporúčané denné dávky.
 • Potravinové doplnky nemôže nahradiť vyváženú zmiešanú stravu.
 • Uchovávajte mimo dosahu malých detí.
Yucca, nazvaný "strom života", je vynikajúci detoxikačný, čistiaci, imunitný systém podporujúci látky. Jeho hlavným účinkom je spôsobené niektorou z jeho zložiek, saponín v populárnej medicíne. Táto látka sa použije v prvom rade pre jeho mukolytického účinku a jeho detoxikačné činnosti.

Veľká časť zdravotnej záujmu Yucca je vďaka svojmu vysokému obsahu prírodných, detergentné podobné zlúčeniny nájdené v rastlinách zvaných saponín. Saponín dostane jeho meno z latinského slova "Sapo", čo znamená mydlo. Saponíny sú zle absorbované ľudským metabolizmu, a toto je jeden z faktorov, ktorý môže pripadať presvedčenie, že medzi mnohými naturopaths Yucca pomáha na čistenie gastrointestinálneho traktu. Ako prírodné diuretikum, saponíny môže pomôcť zvýšiť odstránenie odpadového materiálu z tela procesom diurézy. Tiež, štúdie ukázali, že saponíny môže pomôcť k zníženiu hladiny cholesterolu v sére väzbou na žlčové soli, a čo je k dispozícii pre pomoc pri absorpciu cholesterolu. Saponíny sa môžu tiež urýchliť rozklad a pohltivosť určitých živín, ako je vápnik a kremík, a tým zvýšiť trávenie a odstránenie odpadu.

Indikácie:
 • Vyhladzuje príznaky zápalu čreva, polypov, gastritída, Crohnova choroba, celiakia a iných;
 • Čistí tráviaci systém, regeneruje črevnú sliznicu, čistí a regeneruje pečeň a bunky pankreasu, zvyšuje vstrebávanie nutrients- zlepšuje trávenie;
 • Vďaka steroidy elektrárne pôsobí proti zápalu počas spoločných problémov;
 • Odporúča sa počas dopoludnia "tuhosť" kĺbov;
 • Čistí obličky, odporúčané pri dne;
 • Zvyšuje imunitu;
 • Na choroby močových a reprodukčný systém;
 • Zlepšuje psychickú rovnováhu, čistí mozog a nervový systém, pri ochorení Parkinson, Alzheimerova choroba, kovové pečene, epilepsie a ďalšie;
 • Používajte vždy Nopalin pred chudnutie terapie.
Jarná únava
  Jej klasickými syndrómami je neprekonateľný pocit vyčerpanosti či úbytok fyzických síl. Príčinou je dlhodobá absencia prirodzeného tepla a slnka. Preto sa na jar treba postaviť „zoči-voči“ a bojovať proti štyrom nepriateľom:

  Boj so zlou náladou, únavou, vyčerpanosťou

  Bojujme proti nej aktivitou! Športom v prírode, dobrou knihou, návštevou divadla alebo priateľov. Zásadne by malo ísť o činnosť, ktorá nám prináša radosť.

  Je známe, že pri športovaní sa v našom tele uvoľňujú endorfíny, takzvané "hormóny šťastia", ktoré majú za následok nielen zlepšenie našej nálady, ale celkovo pozitívne prispievajú aj k nášmu psychickému zdraviu.

  Nezabúdajte ani na dostatok odpočinku a spánku!

  Boj s nedostatkom slnka

  Doprajte si víkend na horách. Dostatok pohybu a čerstvého vzduchu vás posilní energiou. Nezaškodí ani návšteva sauny a masáž.

  Boj s nedostatkom vitamínov

  Rozhodujúci vplyv na prekonanie jarnej únavy má vitamín C. Zvyšuje imunitu organizmu, je to silný antioxidant, ktorý chráni bunky pred poškodením, pomáha telu využiť energiu z potravy, a tým odstraňuje pocit únavy.

  Dobrá rada na záver:

  Vždy na jar a na jeseň sa odporúča vykovať očistnú kúru, ktorá nás zbaví všetkých škodlivých látok vytvorených v našom tele najmä v prípade užívania liekov.

  Detoxikačnú kúru sa odporúča vykonať napríklad prípravkom Pure Yucca, s postupným zvyšovaním dávkovania až po 3x3 kapsuly denne a zvýšeným prívodom tekutín. Ďalšími prípravkami s významnými detoxikačnými účinkami sú Green Care alebo Detox Patch.
         arrow

         Pure Yucca - Recenzie produktov

         Jarná očistná kúra

         Každú sekundu ľudského života sa v organizme vytvárajú nové a nové „odpadové“ látky metabolizmu. Každú sekundu je preto ľudské telo nútené zbavovať sa ich spolu so škodlivinami prijatými z vonkajšieho prostredia ústami, dýchaním a pokožkou. Je to poriadna „zaberačka“ aj pre taký dômyselný mechanizmus, akým je ľudský organizmus. Niekedy však aj ten jednoducho zlyhá, a vtedy v tele dochádza k hromadeniu škodlivých a odpadových látok, ktoré sú príčinou mnohých ďalších ťažkostí a chorôb. Vyhnúť sa tomu je „celkom jednoduché“...
         Stačí si dôsledne dávať pozor na to, čo zjeme, čo a či dosť pijeme, čo dýchame, v akom prostredí sa pohybujeme, čo si obliekame, s kým sa stýkame, čoho sa dotýkame...a tak ďalej...a tak ďalej... V našom živote prakticky nie je možné vyhnúť sa  vonkajším škodlivinám a ani ich hromadeniu v  tele nemôžeme stopercentne zabrániť. Cesty, ktorými ľudské telo vypúšťa škodliviny, vedú predovšetkým cez pečeň, črevá, obličky a pokožku.  Ak chceme svojmu telu pri každodennej očiste pomôcť, musíme tieto „únikové cesty“ udržiavať vždy priechodné. Je preto určite namieste pomáhať svojmu organizmu v jeho očistnej práci tak, ako len vieme...  A kedy je  najlepší čas na očistu a detoxikáciu tela? Najlepší čas je vždy! Ale určite jeden z najlepších je čas po zime, ktorá sama osebe pôsobí na organizmus stresujúco - už len chladom, vlhkom, nedostatkom slnka, nosením teplého nepriedušného oblečenia, spravidla menším príjmom vitamínov a tekutín - a teda aj kumuláciou škodlivých a odpadových látok v tele. A ako si môžeme pomôcť prípravkami CaliVita? Náplasti Detox Patch nám pomôžu zbaviť sa škodlivín vylučovaných pokožkou, močopudný Green Care pomáha obličkám vylučovaním  neutralizovať „prekyslený“ organizmus a darček Pure Yucca so svojimi saponínmi prečistí tráviaci trakt... Ideálna kombinácia na jarnú očistnú kúru!!!   

         MUDr. Miroslav Halecký, Košice
         Pridajte komentár, ohodnoťte produkt alebo položte otázku
         Zatiaľ nie sú k dispozícii žiadne recenzie.
         0
         0
         0
         0
         0
         arrow
         Záruka najnižšej ceny
         Pure Yucca
         Návrat na obsah