Pure Yucca - Obchody CaliVita International

Prejsť na obsah

Pure Yucca

Pure Yucca
Prípravky z liečivých rastlín
Detoxikačná juka

100 kapsúl
Okamžitá dostupnosť
juka
Juka je vynikajúca detoxikačná a čistiaca látka. Podporuje tiež imunitný systém tela.
25% zľavy od prvého nákupu >>
arrow

detoxikačná juka

Saponíny, prírodné zlúčeniny v juke podobné steroidom, majú diuretické, protizápalové, protikŕčové a antioxidačné účinky. Extrakt z tejto rastliny obsahuje niekoľko enzýmov, chlorofyl, antioxidanty a ďalšie účinné látky. Pure Yucca môže podporiť detoxikáciu tráviaceho systému tak, že zrýchli metabolizmus, a tým urýchli aj vylučovanie škodlivých látok.

KOMU A KEDY HO ODPORÚČAME?
 • Tým, ktorí by chceli podporiť detoxikačné procesy v tele.
 • Tým, ktorí podstupujú kúru na čistenie čriev.
 • Na obnovenie rovnováhy črevnej flóry, zvlášť po liečbe antibiotikami.
 • Ako doplnok terapie na zníženie cholesterolu.

8 DÔVODOV, PREČO SI VYBRAŤ PRODUKTY CALIVITA:
 • Vďaka vynikajúcemu profesionálnemu zázemiu ponúka CaliVita už vyše dvadsať rokov svoje produkty v súlade s danými predpismi a v tej najvyššej kvalite.
 • Vždy sa snažíme používať prírodné materiály, ktoré pochádzajú z tých najlepších zdrojov.
 • V priebehu svojho vývoja sa zameriavame na využitie lepšieho vstrebávania, napr. organických látok.
 • Na naše produkty poskytujeme 100% záruku kvality.
 • Aby sme trvale zabezpečili vynikajúcu kvalitu, naše produkty sú predmetom prísneho a niekoľkonásobného overovacieho procesu.
 • Veľká väčšina našich doplnkov výživy sa vyrába vo farmaceutických podmienkach v USA.
 • Produkty sa vyrábajú podľa zásad GMP (Good Manufacturing Practice), zatiaľ čo prebieha neprestajná kontrola a tiež pravidelne rozvrhnuté previerky FDA (Food and Drug Administration). Úzko spolupracujeme s miestnymi odborníkmi, ktorí sa zaoberajú poskytovaním licencií, a tým zabezpečujeme, že naši spotrebitelia vždy dostanú produkty tej najvyššej kvality.
 • Všetky naše produkty sú v súlade s právnymi vykonávacími predpismi platnými v SR a podliehajú kontrole ministerstva zdravotníctva.

VEDELI STE, ŽE...?
Indiáni nazývali juku „stromom života“?
100 kapsúl

Dávkovanie:
2 - 3 kapsuly trikrát denne s väčším množstvom vody

Zloženie
500mg Juka - drvina

Prídavné látky:
želatína (želírujúca látka)
 • Počas detoxikačnej kúry je mimoriadne dôležité zabezpečiť zvýšený príjem tekutín; kapsuly by sa mali zapiť 1 - 2 pohármi vody.
 • Aby sa toxické látky ľahšie vylučovali z tela, odporúča sa vypiť 2 - 3 litre tekutín denne.
 • Na začiatku terapie s pomocou juky sa môže objaviť časté močenie, hnačka a pokles hladiny cukru a draslíka v krvi. Je to účinok zrýchleného metabolizmu a detoxikácie. Tomu možno zabrániť presným dávkovaním, správnym zložením stravy a napr. vegetariánskou diétou navrhnutou poradcom pre výživu.
 • Deti mladšie ako 10 rokov môžu prípravok užívať výlučne pod dohľadom lekára!
 • Poraďte sa s kvalifikovaným lekárom skôr, ako začnete užívať akýkoľvek doplnok.
 • Tento produkt je určený len pre dospelých.
 • Ak budete mať nejaké nepríjemné účinky, v dôsledku užívania tohto produktu, prestaňte ho používať a poraďte sa so svojím lekárom.
 • Neprekračujte odporúčané denné dávky.
 • Potravinové doplnky nemôže nahradiť vyváženú zmiešanú stravu.
 • Uchovávajte mimo dosahu malých detí.
Yucca, nazvaný "strom života", je vynikajúci detoxikačný, čistiaci, imunitný systém podporujúci látky. Jeho hlavným účinkom je spôsobené niektorou z jeho zložiek, saponín v populárnej medicíne. Táto látka sa použije v prvom rade pre jeho mukolytického účinku a jeho detoxikačné činnosti.

Veľká časť zdravotnej záujmu Yucca je vďaka svojmu vysokému obsahu prírodných, detergentné podobné zlúčeniny nájdené v rastlinách zvaných saponín. Saponín dostane jeho meno z latinského slova "Sapo", čo znamená mydlo. Saponíny sú zle absorbované ľudským metabolizmu, a toto je jeden z faktorov, ktorý môže pripadať presvedčenie, že medzi mnohými naturopaths Yucca pomáha na čistenie gastrointestinálneho traktu. Ako prírodné diuretikum, saponíny môže pomôcť zvýšiť odstránenie odpadového materiálu z tela procesom diurézy. Tiež, štúdie ukázali, že saponíny môže pomôcť k zníženiu hladiny cholesterolu v sére väzbou na žlčové soli, a čo je k dispozícii pre pomoc pri absorpciu cholesterolu. Saponíny sa môžu tiež urýchliť rozklad a pohltivosť určitých živín, ako je vápnik a kremík, a tým zvýšiť trávenie a odstránenie odpadu.

Indikácie:
 • Vyhladzuje príznaky zápalu čreva, polypov, gastritída, Crohnova choroba, celiakia a iných;
 • Čistí tráviaci systém, regeneruje črevnú sliznicu, čistí a regeneruje pečeň a bunky pankreasu, zvyšuje vstrebávanie nutrients- zlepšuje trávenie;
 • Vďaka steroidy elektrárne pôsobí proti zápalu počas spoločných problémov;
 • Odporúča sa počas dopoludnia "tuhosť" kĺbov;
 • Čistí obličky, odporúčané pri dne;
 • Zvyšuje imunitu;
 • Na choroby močových a reprodukčný systém;
 • Zlepšuje psychickú rovnováhu, čistí mozog a nervový systém, pri ochorení Parkinson, Alzheimerova choroba, kovové pečene, epilepsie a ďalšie;
 • Používajte vždy Nopalin pred chudnutie terapie.
Jarná únava
  Jej klasickými syndrómami je neprekonateľný pocit vyčerpanosti či úbytok fyzických síl. Príčinou je dlhodobá absencia prirodzeného tepla a slnka. Preto sa na jar treba postaviť „zoči-voči“ a bojovať proti štyrom nepriateľom:

  Boj so zlou náladou, únavou, vyčerpanosťou

  Bojujme proti nej aktivitou! Športom v prírode, dobrou knihou, návštevou divadla alebo priateľov. Zásadne by malo ísť o činnosť, ktorá nám prináša radosť.

  Je známe, že pri športovaní sa v našom tele uvoľňujú endorfíny, takzvané "hormóny šťastia", ktoré majú za následok nielen zlepšenie našej nálady, ale celkovo pozitívne prispievajú aj k nášmu psychickému zdraviu.

  Nezabúdajte ani na dostatok odpočinku a spánku!

  Boj s nedostatkom slnka

  Doprajte si víkend na horách. Dostatok pohybu a čerstvého vzduchu vás posilní energiou. Nezaškodí ani návšteva sauny a masáž.

  Boj s nedostatkom vitamínov

  Rozhodujúci vplyv na prekonanie jarnej únavy má vitamín C. Zvyšuje imunitu organizmu, je to silný antioxidant, ktorý chráni bunky pred poškodením, pomáha telu využiť energiu z potravy, a tým odstraňuje pocit únavy.

  Dobrá rada na záver:

  Vždy na jar a na jeseň sa odporúča vykovať očistnú kúru, ktorá nás zbaví všetkých škodlivých látok vytvorených v našom tele najmä v prípade užívania liekov.

  Detoxikačnú kúru sa odporúča vykonať napríklad prípravkom Pure Yucca, s postupným zvyšovaním dávkovania až po 3x3 kapsuly denne a zvýšeným prívodom tekutín. Ďalšími prípravkami s významnými detoxikačnými účinkami sú Green Care alebo Detox Patch.
         arrow

         Pure Yucca - Recenzie produktov

         Jarná očistná kúra

         Každú sekundu ľudského života sa v organizme vytvárajú nové a nové „odpadové“ látky metabolizmu. Každú sekundu je preto ľudské telo nútené zbavovať sa ich spolu so škodlivinami prijatými z vonkajšieho prostredia ústami, dýchaním a pokožkou. Je to poriadna „zaberačka“ aj pre taký dômyselný mechanizmus, akým je ľudský organizmus. Niekedy však aj ten jednoducho zlyhá, a vtedy v tele dochádza k hromadeniu škodlivých a odpadových látok, ktoré sú príčinou mnohých ďalších ťažkostí a chorôb. Vyhnúť sa tomu je „celkom jednoduché“...
         Stačí si dôsledne dávať pozor na to, čo zjeme, čo a či dosť pijeme, čo dýchame, v akom prostredí sa pohybujeme, čo si obliekame, s kým sa stýkame, čoho sa dotýkame...a tak ďalej...a tak ďalej... V našom živote prakticky nie je možné vyhnúť sa  vonkajším škodlivinám a ani ich hromadeniu v  tele nemôžeme stopercentne zabrániť. Cesty, ktorými ľudské telo vypúšťa škodliviny, vedú predovšetkým cez pečeň, črevá, obličky a pokožku.  Ak chceme svojmu telu pri každodennej očiste pomôcť, musíme tieto „únikové cesty“ udržiavať vždy priechodné. Je preto určite namieste pomáhať svojmu organizmu v jeho očistnej práci tak, ako len vieme...  A kedy je  najlepší čas na očistu a detoxikáciu tela? Najlepší čas je vždy! Ale určite jeden z najlepších je čas po zime, ktorá sama osebe pôsobí na organizmus stresujúco - už len chladom, vlhkom, nedostatkom slnka, nosením teplého nepriedušného oblečenia, spravidla menším príjmom vitamínov a tekutín - a teda aj kumuláciou škodlivých a odpadových látok v tele. A ako si môžeme pomôcť prípravkami CaliVita? Náplasti Detox Patch nám pomôžu zbaviť sa škodlivín vylučovaných pokožkou, močopudný Green Care pomáha obličkám vylučovaním  neutralizovať „prekyslený“ organizmus a darček Pure Yucca so svojimi saponínmi prečistí tráviaci trakt... Ideálna kombinácia na jarnú očistnú kúru!!!   

         MUDr. Miroslav Halecký, Košice
         Pridajte komentár, ohodnoťte produkt alebo položte otázku
         arrow
         Záruka najnižšej ceny
         Pure Yucca
         Návrat na obsah