qProtect - Obchody CaliVita International

Prejsť na obsah
qProtect
Antioxidanty Calivita
Antioxidant s ginkgom

90 tabliet
Okamžitá dostupnosť
veľa šachov
Fyzická a psychická kondícia

Prípravok doplnenie dennej stravy s antioxidanty - beta-karotén, vitamín C a E, selén a práškových listov Ginkgo (ginkgo biloba).
25% zľavy od prvého nákupu >>
arrow
Calivita qProtect

ginkgo a antioxidanty

qProtect je prípravok na báze ginka dvojlaločného (Ginkgo biloba) na každodennú ochranu našich buniek. Ginkgo pomáha správnemu krvnému obehu, podporuje normálne funkcie mozgu, pomáha koncentrácii a zachovaniu pamäti. To všetko sme doplnili o štyri dôležité antioxidanty - vitamín C, betakarotén, vitamín E a selén, ktoré môžu byť zvlášť užitočné pokiaľ sa užívajú spoločne, pretože to zaručuje správne zásobovanie buniek kyslíkom a živinami.

KOMU A KEDY HO ODPORÚČAME?
 • Tým, ktorí si želajú denne antioxidačnú ochranu.
 • Tým, ktorí majú stresujúci spôsob života.
 • Osobám, ktoré by si rady zachovali fyzickú aj psychickú sviežosť.
 • Starším ľuďom na udržanie normálnej činnosti mozgu a pamäti.
 • Tým, ktorí zápasia so srdcovo-cievnymi problémami.
 • Osobám, ktoré majú často studené končatiny.
 • Ľuďom, ktorí trpia hučaním v ušiach (tinitus).
 • Osobám s nevhodným zložením stravy.
 • Aktívnym alebo pasívnym fajčiarom a obyvateľom miest so znečisteným ovzduším.
 • Ľuďom, ktorí pravidelne konzumujú alkohol.

Popularita qProtect, nášho vedúceho antioxidačného produktu, nie je náhodná. Jeho základná zložka, Ginko dvojlaločné (Ginkgo biloba), ktoré sa objavilo už pred 200 miliónmi rokov, je samo osebe unikátnou rastlinou, ktorá prežila každú katastrofu starodávnej histórie. Je to hlavne vďaka stabilným zlúčeninám, ktoré odolávajú každej chorobe, poveternostným podmienkam aj znečisteniu vzduchu; a čo viac, rastlina rozkvitla aj po jadrovom útoku a pokračovala v raste. Veda v súčasnosti potvrdzuje široké spektrum účinkov ginkga na zdravie. Vazokonstrikčné problémy, ťažkosti so sluchom a zrakom, problémy vyplývajúce z porúch zásobovania krvou, znížená citlivosť, studené končatiny a navyše zábudlivosť spôsobená obehovými problémami v súvislosti s vekom alebo závraty sú stále častejšie. Dokonalosť Ginkga biloba spočíva v tom, že obsahuje látky, ktoré zvyšujú zásobovanie krvou a tým, že pôsobia na cievy, zároveň ich stabilizujú. Do nášho produktu sme okrem ginkga pridali aj ďalšie účinné látky podporujúce každodennú antioxidačnú ochranu našich buniek, okrem iných vitamín E, ktorý je zodpovedný za mladistvý pocit a vzhľad, ako aj selén, dôležitý prvok zabraňujúci nadmernému deleniu buniek. Každý deň urobte niečo pre to, aby ste zachovali svoju fyzickú zdatnosť a psychickú sviežosť a účinne bojujte proti únave, stresu a chorobám!

VEDELI STE, ŽE...?
Voľné radikály sa v tele neobjavujú len v dôsledku vonkajších príčin, ale že sa každodenne tvoria aj v našom tele? Antioxidanty pomáhajú chrániť proti škodlivým účinkom voľných radikálov, a pritom tiež spomaľujú viditeľné príznaky starnutia.
8 DÔVODOV, PREČO SI VYBRAŤ PRODUKTY CALIVITA:
  • Vďaka vynikajúcemu profesionálnemu zázemiu ponúka CaliVita už vyše dvadsať rokov svoje produkty v súlade s danými predpismi a v tej najvyššej kvalite.
  • Vždy sa snažíme používať prírodné materiály, ktoré pochádzajú z tých najlepších zdrojov.
  • V priebehu svojho vývoja sa zameriavame na využitie lepšieho vstrebávania, napr. organických látok.
  • Na naše produkty poskytujeme 100% záruku kvality.
  • Aby sme trvale zabezpečili vynikajúcu kvalitu, naše produkty sú predmetom prísneho a niekoľkonásobného overovacieho procesu.
  • Veľká väčšina našich doplnkov výživy sa vyrába vo farmaceutických podmienkach v USA.
  • Produkty sa vyrábajú podľa zásad GMP (Good Manufacturing Practice), zatiaľ čo prebieha neprestajná kontrola a tiež pravidelne rozvrhnuté previerky FDA (Food and Drug Administration). Úzko spolupracujeme s miestnymi odborníkmi, ktorí sa zaoberajú poskytovaním licencií, a tým zabezpečujeme, že naši spotrebitelia vždy dostanú produkty tej najvyššej kvality.
  • Všetky naše produkty sú v súlade s právnymi vykonávacími predpismi platnými v SR a podliehajú kontrole ministerstva zdravotníctva.

         qProtect - antioxidanty – „Ochrana Života“

          Nie je náhoda, že qProtect - naša popredná antioxidačná formula - sa stretáva s takou obrovskou popularitou. Jeho základnou surovinou je totiž Ginkgo biloba – zázrak života – ktoré, prežívajúc všetky katastrofy starovekej histórie, existuje už 200 miliónov rokov. Za všetko toto vďačí predovšetkým svojej stabilnej genetickej substancii chránenej vlastnými antioxidantmi, ktorá odoláva akýmkoľvek chorobám, poveternostným podmienkam či zamoreniu ovzdušia. Navyše ide o rastlinu, ktorá začala kvitnúť dokonca aj po jadrovom útoku, naďalej si žijúc svoj vlastný život...

          Ginkga biloba
          Moderná veda odjakživa oceňovala široké spektrum priaznivých účinkov Ginkga biloba na zdravie. Jeho flavonoidy pomáhajú normálnemu fungovaniu obehového systému, správnemu prekrveniu, ako aj zásobovaniu našich buniek živinami a kyslíkom. Podporujú optimálne fungovanie mozgu, pomáhajú zachovávaťsi koncentráciu a pamäť, čo zohráva dôležitú úlohu najmä v staršom veku alebo v prípade zvýšeného psychického napätia. Normalizovaním stavu ciev môže mať Ginkgo biloba priaznivý účinok aj na zmiernenie niektorých ťažkostí so sluchom či zrakom a tým, že prispieva k cirkulácii krvi, pomáha tiež ľuďom so syndrómom studených končatín.

          V ideálnych podmienkach produkuje zdravý organizmus dostatočné množstvo antioxidantov, ktoré redukujú škodlivé účinky voľných radikálov. Avšak stres sprevádzajúci modernú dobu, znečistenie životného prostredia, nezdravé stravovanie, vyžarovanie elektrických zariadení - toto všetko má na náš organizmus škodlivý vplyv, nehovoriac o tom, že v staršom veku, počas choroby, alebo vtedy, keď pravidelne cvičíme, prípadne sme vystavení zvýšenej záťaži, potrebuje náš organizmus aj extra podporu.

          Vitamíny
          V našom výživovom doplnku qProtect sme Ginkgo biloba doplnili aj o vitamíny a stopové prvky, napr. vitamín C, betakarotén (provitamín vitamínu A), vitamín E a selén, ktoré sa nielen zaraďujú medzi najvýznamnejšie antioxidanty, ale ak sa aplikujú spoločne, navzájom posilňujú aj svoj vplyv a znásobujú tak svoje iné prospešné účinky.

          Betakarotén
          Popri našom starom priateľovi, vitamíne C, je najznámejším vitamín A, ktorý vzniká z betakaroténu. Už v detstve nás učili, že, ak budeme hrýzť mrkvu, budeme mať nádherne opálenú pokožku, ostrejší zrak a zdravé kosti.

          Selén
          Selén sa podieľa na zvyšovaní účinku štítnej žľazy a okrem toho je aj dôležitou zložkou bunkového systému pôsobiacou proti nadmernému bujneniu. Adekvátne množstvá tohto stopového prvku sú navyše nevyhnutné pre mužov, pretože selén sa hromadí najmä v semenníkoch a vo veľkých množstvách sa vyplavuje spolu so spermiami.

          V neposlednom rade by sme mali spomenúť vitamín E, opodstatnene nazývaný vitamínom mladosti. Práve vďaka tomuto vitamínu vyzeráme a cítime sa mlado. Pomáha nám zachovávať si pružnosť pokožky, podieľa sa na normálnom fungovaní nášho nervového systému či sexuálneho života, zatiaľ čo v kombinácii s betakaroténom a vitamínom C udržuje ostrým aj náš zrak.

          Nečakajte, kým vás prekvapí jesenná depresia; práve včas dajte svojmu telu všetko, čo potrebuje,! qProtect znamenite podporuje fungovanie imunitného systému, a tak je boj s únavou, stresom či rôznymi ochoreniami oveľa ľahší. Zároveň spomaľuje proces starnutia a pomáha nám zachovať si mladistvý vzhľad.

          UPOZORNENIE!

          Tento výživový doplnok neslúži ako náhrada pestrej, vyváženej stravy či zdravého spôsobu života.
          Neprekračujte odporúčanú dennú dávku!
          Skladujte mimo dosahu detí!
          Konzumácia Ginkga biloba sa neodporúča počas tehotenstva alebo dojčenia, počas užívania antikoagulantov alebo pred operačnými zákrokmi, keďže môže viesť k predĺženiu času zrážanlivosti krvi.
                 arrow

                 qProtect - Recenzie produktov

                 Pridajte komentár, ohodnoťte produkt alebo položte otázku
                 arrow
                 Záruka najnižšej ceny
                 qProtect
                 Návrat na obsah