Resveratrol PLUS - Obchody CaliVita International

Prejsť na obsah

Resveratrol PLUS

Resveratrol PLUS
Antioxidanty Calivita
Resveratrol s Q10

60 kapsúl
Množstvo na sklade: 22
35.50 €
červené vínoPravdepodobne viete o zdravotných vlastnostiach červeného vína. Resveratrol PLUS je jedinečná sada antioxidantov najvyššej kvality - zdroj koncentrovanej sily polyfenolov - resveratrol odvodený z červených hrozna, posilnený výťažkom zo semien hrozna a koenzýmom Q10.
25% zľavy od prvého nákupu >>
arrow

trans resveratrol - antioxidant

Resveratrol s Q10

V našom prvotriednom produkte sme skombinovali cenný resveratrol pochádzajúci z červeného vína a hroznových jadierok, ktorý podporuje cievy, a koenzým Q10 dodávajúci energiu tak, aby sme, ako je to len možné, zabezpečili komplexnú ochranu srdcovo-cievneho systému. Na druhej strane zložky tohto produktu napomáhajú aj ochrane proti škodlivým účinkom voľných radikálov a môžu spomaľovať proces starnutia.


Komu a kedy ho odporúčame?
 • Ľuďom zápasiacim so srdcovo-cievnymi ťažkosťami a problémami s krvným tlakom, ako aj tým, ktorých rodinná anamnéza naznačuje, že existuje možnosť, že by také choroby mohli zdediť.
 • Každému, aby si udržal zdravú činnosť tela.
 • Osobám, ktoré sú v intenzívnom fyzickom alebo psychickom vypätí.
 • Tým, ktorí vedú stresujúci spôsob života.
 • Fajčiarom.
 • Tým, ktorí by chceli využívať priaznivé účinky resveratrolu bez toho, aby pili alkohol.
 • Každému, kto si želá nielen dlhý, ale aj zdravší a aktívnejší život.

VEDELI STE, ŽE...?
Francúzi, ktorí sú preslávení svojou miernou konzumáciou vína, sú v porovnaní s inými národmi, ktoré konzumujú podobne vysoké množstvo nenasýtených mastných kyselín, zdravší a žijú dlhšie? Bolo zistené, že priaznivé účinky nie sú dôsledkom pitia samotného alkoholu, ale vyvolal ich resveratrol, ktorý sa nachádza v červenom víne.*

POUŽITÉ ZDROJE
*The French Paradox; Lessons for other countries - Ferrieres, J. (2004). Heart 90 (1): 107–111
60 kapsúl

Dávkovanie
1 kapsula denne

Zloženie
Resveratrolový výťažok (50% trans-resveratrol) 100 mg
výťažok z hroznových jadierok 50 mg
koenzým Q10 20 mg

 • Ak trpíte nejakou chronickou chorobou alebo užívate lieky, pred začiatkom užívania prípravku sa poraďte so svojím lekárom!
 • Neprekračujte odporúčané denné dávky.
 • Potravinové doplnky nemôže nahradiť vyváženú zmiešanú stravu.
 • Uchovávajte mimo dosahu malých detí.
Všetci sme počuli o účinkoch na zdravie podporujúce červeného vína. Resveratrol PLUS je vysoko kvalitný antioxidačná formula, ktorá obsahuje v hodnote vlastnosti polyfenolov červeného vína kondenzované v kapsule. Jeho ďalšie aktívne zložky pracujú v súčinnosti na doplnenie jeho bunkových ochranný účinok.

Už ste počuli o zdravie podporujúce účinky červeného vína? Resveratrol PLUS je vysoko kvalitný antioxidačná formula, ktorá obsahuje hodnotné vlastnosti polyfenolov červeného vína kondenzované v kapsule. Toto a ďalšie, spolupracuje aktívne zložky pracujú v súčinnosti môže doplniť bunku chrániace účinky Resveratrol PLUS.

Podľa starej ľudovej múdrosti, jedna šálka denne z červeného vína nie je škodlivé. Naopak, je veľmi prospešné pre naše zdravie. V skorých 1990, táto múdrosť spôsobil značný rozruch, keď výraz "francúzsky paradox" sa stal známym v medicíne. Tento výraz odkazuje na zistenie, že výskyt kardiovaskulárnych chorôb medzi Francúzov žijúcich v niektorých oblastiach je oveľa nižšia, než u ľudí, ktorí žijú v krajinách s podobným vývojom, čo vedie podobný spôsob života a konzumácie podobné množstvo nasýtených tukov. Vysvetlenie nespočíva v génoch, ale hlavne v konzumácii vína návykov charakteristikou týchto oblastí.

Priaznivé účinky nie sú kvôli alkoholu sám, ale zlúčeniny polyfenolov nájdené v červenom víne, ktoré ponúkajú silný antioxidačnú ochranu proti bunky pred škodlivými účinkami voľných radikálov, podporujú krvný cievy a majú anti-aging účinky, rovnako.

Najznámejšie polyfenolov zlúčenina nájsť v červenom víne je resveratrol a medzi jeho 4, prirodzene sa vyskytujúce chemické formy je trans-resveratrol, ktorá má optimálnu biologickú aktivitu. Vyrába sa v najväčších množstvách v vínnej révy-shoot a kôry hrozna čo vysvetľuje jeho prítomnosť v červenom víne, rovnako (na 1 liter červeného vína existuje 2-3 mg / l v priemere). Tento jav Francúzsky paradox odštartovalo záujem vedcov a v dôsledku dnes resveratrol je považovaný za jeden z najsľubnejších prírodných antioxidantov.

Resveratrol PLUS vzorec CaliVita je viac než len obyčajnú resveratrol produkt. Jedná sa o komplexné formula obsahujúca nielen túto účinnú látku v koncentrovanej forme, ale aj ďalšie doplnkové antioxidanty rovnako. Cenný extrakt z hroznových jadier, ktorá okrem svojej antioxidačné účinky, je tiež dobre známy pre svoje cieva podporných účinkov a koenzýmu Q10, ktorý podporuje správnu funkciu srdca a je tiež nevyhnutný pre výrobu energie procesov na bunkovej úrovni.

Vedeli ste, že...?
museli by ste vypiť 10 fliaš červeného vína a skonzumovať 4 kg lososa, aby ste získali čo najviac resveratrolu a koenzým Q10 ako je v jedinej kapsli prípravku Resveratrol PLUS!

Indikácie:
doplnením stravy na polyfenoly, ktoré majú ochranný účinok na srdce.
8 DÔVODOV, PREČO SI VYBRAŤ PRODUKTY CALIVITA:
  • Vďaka vynikajúcemu profesionálnemu zázemiu ponúka CaliVita už vyše dvadsať rokov svoje produkty v súlade s danými predpismi a v tej najvyššej kvalite.
  • Vždy sa snažíme používať prírodné materiály, ktoré pochádzajú z tých najlepších zdrojov.
  • V priebehu svojho vývoja sa zameriavame na využitie lepšieho vstrebávania, napr. organických látok.
  • Na naše produkty poskytujeme 100% záruku kvality.
  • Aby sme trvale zabezpečili vynikajúcu kvalitu, naše produkty sú predmetom prísneho a niekoľkonásobného overovacieho procesu.
  • Veľká väčšina našich doplnkov výživy sa vyrába vo farmaceutických podmienkach v USA.
  • Produkty sa vyrábajú podľa zásad GMP (Good Manufacturing Practice), zatiaľ čo prebieha neprestajná kontrola a tiež pravidelne rozvrhnuté previerky FDA (Food and Drug Administration). Úzko spolupracujeme s miestnymi odborníkmi, ktorí sa zaoberajú poskytovaním licencií, a tým zabezpečujeme, že naši spotrebitelia vždy dostanú produkty tej najvyššej kvality.
  • Všetky naše produkty sú v súlade s právnymi vykonávacími predpismi platnými v SR a podliehajú kontrole ministerstva zdravotníctva.

         Resveratrol pomáha predĺžiť si mladosť

         Spomaliť proces starnutia dokáže podľa vedcov práve látka vyskytujúca sa v rastlinách a  červenom víne, ktorú si ľudské telo nedokáže samo vyrobiť. Áno, reč je o resveratrole. Jeho účinné látky, ktoré pomáhajú bojovať s časom, intenzívne skúmajú vedci po celom svete.
         Resveratrol ako silný antioxidant bráni vzniku voľných radikálov, ktoré napadajú a ničia stabilné bunky. Tým prispieva k spomaleniu starnutia organizmu. Rovnako má preventívne účinky proti  srdcovo-cievnym ochoreniam a pomáha proti cukrovke i zápalom.

         Vedeli ste, že...
         látku resveratrol skúmajú vedci už od roku 1992?  Práve vtedy  prišli na to, že Francúzi trpia oveľa menej na ochorenia srdca a rakovinu,  hoci konzumujú viac energeticky bohatých a tučných jedál, než ostatné národy západnej Európy. Vedci tento paradox vysvetlili tým, že Francúzi často pijú červené víno. Resveratrol znižuje účinky vysoko kalorickej stravy. Výskum bol robený na myšiach, ktorým podávali denne vysoké dávky resveratrolu zodpovedajúce  asi 1000 fľašiam červeného vína. Predĺžil im tak život až o 50 %. Myši boli vitálnejšie, zdravšie aj napriek vysoko kalorickej strave. Za samotné pozitívne účinky nemôže samotný alkohol, ale polyfenolové zlúčeniny obsiahnuté v červenom víne, ktoré telu poskytujú silnú antioxidačnú ochranu.   

         Francúzi v litroch vína, ostatní v jedinej kapsuli

         Množstvo resveratrolu obsiahnutého v jednom litri vína je veľmi malé, v priemere iba 2,5 mg, a závisí  aj od kvality vína. Resveratrol koncentrovaní v jednej kapsule prípravku CaliVita Resveratrol PLUS je výrazne silnejší – až 100 mg. Prípravok navyše obsahuje aj výťažok z hroznových jadierok (50 mg), ktorý je okrem antioxidačných účinkov známy svojou schopnosťou zlepšovať stav ciev, a tiež koenzým Q10 (20 mg), ktorý podporuje zdravú činnosť srdca. Resveratrol PLUS je tak viac než len jednoduchý produkt - je to komplexný prípravok.
         arrow

         Resveratrol Plus - Recenzie produktov

         Pridajte komentár, ohodnoťte produkt alebo položte otázku
         Zatiaľ nie sú k dispozícii žiadne recenzie.
         0
         0
         0
         0
         0
         arrow
         Záruka najnižšej ceny
         Resveratrol PLUS
         Návrat na obsah