Resveratrol PLUS - Obchody CaliVita International

Prejsť na obsah

Resveratrol PLUS

Resveratrol PLUS
Zloženie

100mg Resveratrolový výťažok (50% trans-resveratrol)
50mg výťažok z hroznových jadierok
20mg koenzým Q10

Prídavné látky:
ryžová múka (objemové činidlo), obal z tvrdej želatíny (želírujúca látka), oxid kremičitý (protihrudkovacia látka), stearan horečnatý (protihrudkovacia látka)
Všetci sme počuli o účinkoch na zdravie podporujúce červeného vína. Resveratrol PLUS je vysoko kvalitný antioxidačná formula, ktorá obsahuje v hodnote vlastnosti polyfenolov červeného vína kondenzované v kapsule. Jeho ďalšie aktívne zložky pracujú v súčinnosti na doplnenie jeho bunkových ochranný účinok.

Už ste počuli o zdravie podporujúce účinky červeného vína? Resveratrol PLUS je vysoko kvalitný antioxidačná formula, ktorá obsahuje hodnotné vlastnosti polyfenolov červeného vína kondenzované v kapsule. Toto a ďalšie, spolupracuje aktívne zložky pracujú v súčinnosti môže doplniť bunku chrániace účinky Resveratrol PLUS.

Podľa starej ľudovej múdrosti, jedna šálka denne z červeného vína nie je škodlivé. Naopak, je veľmi prospešné pre naše zdravie. V skorých 1990, táto múdrosť spôsobil značný rozruch, keď výraz "francúzsky paradox" sa stal známym v medicíne. Tento výraz odkazuje na zistenie, že výskyt kardiovaskulárnych chorôb medzi Francúzov žijúcich v niektorých oblastiach je oveľa nižšia, než u ľudí, ktorí žijú v krajinách s podobným vývojom, čo vedie podobný spôsob života a konzumácie podobné množstvo nasýtených tukov. Vysvetlenie nespočíva v génoch, ale hlavne v konzumácii vína návykov charakteristikou týchto oblastí.

Priaznivé účinky nie sú kvôli alkoholu sám, ale zlúčeniny polyfenolov nájdené v červenom víne, ktoré ponúkajú silný antioxidačnú ochranu proti bunky pred škodlivými účinkami voľných radikálov, podporujú krvný cievy a majú anti-aging účinky, rovnako.

Najznámejšie polyfenolov zlúčenina nájsť v červenom víne je resveratrol a medzi jeho 4, prirodzene sa vyskytujúce chemické formy je trans-resveratrol, ktorá má optimálnu biologickú aktivitu. Vyrába sa v najväčších množstvách v vínnej révy-shoot a kôry hrozna čo vysvetľuje jeho prítomnosť v červenom víne, rovnako (na 1 liter červeného vína existuje 2-3 mg / l v priemere). Tento jav Francúzsky paradox odštartovalo záujem vedcov a v dôsledku dnes resveratrol je považovaný za jeden z najsľubnejších prírodných antioxidantov.

Resveratrol PLUS vzorec CaliVita je viac než len obyčajnú resveratrol produkt. Jedná sa o komplexné formula obsahujúca nielen túto účinnú látku v koncentrovanej forme, ale aj ďalšie doplnkové antioxidanty rovnako. Cenný extrakt z hroznových jadier, ktorá okrem svojej antioxidačné účinky, je tiež dobre známy pre svoje cieva podporných účinkov a koenzýmu Q10, ktorý podporuje správnu funkciu srdca a je tiež nevyhnutný pre výrobu energie procesov na bunkovej úrovni.

Vedeli ste, že...?
museli by ste vypiť 10 fliaš červeného vína a skonzumovať 4 kg lososa, aby ste získali čo najviac resveratrolu a koenzým Q10 ako je v jedinej kapsli prípravku Resveratrol PLUS!

Indikácie:
doplnením stravy na polyfenoly, ktoré majú ochranný účinok na srdce.

Dávkovanie:
1 kapsula denne alebo podľa odporúčania lekára

UPOZORNENIE.
Ak máte nejaké chronické ochorenie, alebo sa niektoré lieky pravidelne, vyhľadajte lekársku pomoc pred použitím vzorca.
Neprekračujte odporúčané denné intake.Food doplnky nemôže nahradiť vyváženú zmiešanú diet.Keep mimo dosahu malých detí.
Resveratrol pomáha predĺžiť si mladosť

Spomaliť proces starnutia dokáže podľa vedcov práve látka vyskytujúca sa v rastlinách a červenom víne, ktorú si ľudské telo nedokáže samo vyrobiť. Áno, reč je o resveratrole. Jeho účinné látky, ktoré pomáhajú bojovať s časom, intenzívne skúmajú vedci po celom svete.
Resveratrol ako silný antioxidant bráni vzniku voľných radikálov, ktoré napadajú a ničia stabilné bunky. Tým prispieva k spomaleniu starnutia organizmu. Rovnako má preventívne účinky proti srdcovo-cievnym ochoreniam a pomáha proti cukrovke i zápalom.


Vedeli ste, že...
látku resveratrol skúmajú vedci už od roku 1992? Práve vtedy prišli na to, že Francúzi trpia oveľa menej na ochorenia srdca a rakovinu, hoci konzumujú viac energeticky bohatých a tučných jedál, než ostatné národy západnej Európy. Vedci tento paradox vysvetlili tým, že Francúzi často pijú červené víno. Resveratrol znižuje účinky vysoko kalorickej stravy. Výskum bol robený na myšiach, ktorým podávali denne vysoké dávky resveratrolu zodpovedajúce asi 1000 fľašiam červeného vína. Predĺžil im tak život až o 50 %. Myši boli vitálnejšie, zdravšie aj napriek vysoko kalorickej strave. Za samotné pozitívne účinky nemôže samotný alkohol, ale polyfenolové zlúčeniny obsiahnuté v červenom víne, ktoré telu poskytujú silnú antioxidačnú ochranu.
Francúzi v litroch vína, ostatní v jedinej kapsuli

Množstvo resveratrolu obsiahnutého v jednom litri vína je veľmi malé, v priemere iba 2,5 mg, a závisí aj od kvality vína. Resveratrol koncentrovaní v jednej kapsule prípravku CaliVita Resveratrol PLUS je výrazne silnejší – až 100 mg. Prípravok navyše obsahuje aj výťažok z hroznových jadierok (50 mg), ktorý je okrem antioxidačných účinkov známy svojou schopnosťou zlepšovať stav ciev, a tiež koenzým Q10 (20 mg), ktorý podporuje zdravú činnosť srdca. Resveratrol PLUS je tak viac než len jednoduchý produkt - je to komplexný prípravok.
Návrat na obsah