Resveratrol PLUS - Obchody CaliVita International

Prejsť na obsah

Resveratrol PLUS

Resveratrol PLUS
Antioxidanty Calivita
Resveratrol s Q10

60 kapsúl
Okamžitá dostupnosť
červené víno
Pravdepodobne viete o zdravotných vlastnostiach červeného vína. Resveratrol PLUS je jedinečná sada antioxidantov najvyššej kvality - zdroj koncentrovanej sily polyfenolov - resveratrol odvodený z červených hrozna, posilnený výťažkom zo semien hrozna a koenzýmom Q10.
25% zľavy od prvého nákupu >>
Calivita Resveratrol Plus

trans resveratrol - antioxidant

V našom prvotriednom produkte sme skombinovali cenný resveratrol pochádzajúci z červeného vína a hroznových jadierok, ktorý podporuje cievy, a koenzým Q10 dodávajúci energiu tak, aby sme, ako je to len možné, zabezpečili komplexnú ochranu srdcovo-cievneho systému. Na druhej strane zložky tohto produktu napomáhajú aj ochrane proti škodlivým účinkom voľných radikálov a môžu spomaľovať proces starnutia.

KOMU A KEDY HO ODPORÚČAME?
 • Ľuďom zápasiacim so srdcovo-cievnymi ťažkosťami a problémami s krvným tlakom, ako aj tým, ktorých rodinná anamnéza naznačuje, že existuje možnosť, že by také choroby mohli zdediť.
 • Každému, aby si udržal zdravú činnosť tela.
 • Osobám, ktoré sú v intenzívnom fyzickom alebo psychickom vypätí.
 • Tým, ktorí vedú stresujúci spôsob života.
 • Fajčiarom.
 • Tým, ktorí by chceli využívať priaznivé účinky resveratrolu bez toho, aby pili alkohol.
 • Každému, kto si želá nielen dlhý, ale aj zdravší a aktívnejší život.

VEDELI STE, ŽE...?
Francúzi, ktorí sú preslávení svojou miernou konzumáciou vína, sú v porovnaní s inými národmi, ktoré konzumujú podobne vysoké množstvo nenasýtených mastných kyselín, zdravší a žijú dlhšie? Bolo zistené, že priaznivé účinky nie sú dôsledkom pitia samotného alkoholu, ale vyvolal ich resveratrol, ktorý sa nachádza v červenom víne.*

POUŽITÉ ZDROJE
*The French Paradox; Lessons for other countries - Ferrieres, J. (2004). Heart 90 (1): 107–111
8 DÔVODOV, PREČO SI VYBRAŤ PRODUKTY CALIVITA:
  • Vďaka vynikajúcemu profesionálnemu zázemiu ponúka CaliVita už vyše dvadsať rokov svoje produkty v súlade s danými predpismi a v tej najvyššej kvalite.
  • Vždy sa snažíme používať prírodné materiály, ktoré pochádzajú z tých najlepších zdrojov.
  • V priebehu svojho vývoja sa zameriavame na využitie lepšieho vstrebávania, napr. organických látok.
  • Na naše produkty poskytujeme 100% záruku kvality.
  • Aby sme trvale zabezpečili vynikajúcu kvalitu, naše produkty sú predmetom prísneho a niekoľkonásobného overovacieho procesu.
  • Veľká väčšina našich doplnkov výživy sa vyrába vo farmaceutických podmienkach v USA.
  • Produkty sa vyrábajú podľa zásad GMP (Good Manufacturing Practice), zatiaľ čo prebieha neprestajná kontrola a tiež pravidelne rozvrhnuté previerky FDA (Food and Drug Administration). Úzko spolupracujeme s miestnymi odborníkmi, ktorí sa zaoberajú poskytovaním licencií, a tým zabezpečujeme, že naši spotrebitelia vždy dostanú produkty tej najvyššej kvality.
  • Všetky naše produkty sú v súlade s právnymi vykonávacími predpismi platnými v SR a podliehajú kontrole ministerstva zdravotníctva.

         Resveratrol pomáha predĺžiť si mladosť

         Spomaliť proces starnutia dokáže podľa vedcov práve látka vyskytujúca sa v rastlinách a  červenom víne, ktorú si ľudské telo nedokáže samo vyrobiť. Áno, reč je o resveratrole. Jeho účinné látky, ktoré pomáhajú bojovať s časom, intenzívne skúmajú vedci po celom svete.
         Resveratrol ako silný antioxidant bráni vzniku voľných radikálov, ktoré napadajú a ničia stabilné bunky. Tým prispieva k spomaleniu starnutia organizmu. Rovnako má preventívne účinky proti  srdcovo-cievnym ochoreniam a pomáha proti cukrovke i zápalom.

         Vedeli ste, že...
         látku resveratrol skúmajú vedci už od roku 1992?  Práve vtedy  prišli na to, že Francúzi trpia oveľa menej na ochorenia srdca a rakovinu,  hoci konzumujú viac energeticky bohatých a tučných jedál, než ostatné národy západnej Európy. Vedci tento paradox vysvetlili tým, že Francúzi často pijú červené víno. Resveratrol znižuje účinky vysoko kalorickej stravy. Výskum bol robený na myšiach, ktorým podávali denne vysoké dávky resveratrolu zodpovedajúce  asi 1000 fľašiam červeného vína. Predĺžil im tak život až o 50 %. Myši boli vitálnejšie, zdravšie aj napriek vysoko kalorickej strave. Za samotné pozitívne účinky nemôže samotný alkohol, ale polyfenolové zlúčeniny obsiahnuté v červenom víne, ktoré telu poskytujú silnú antioxidačnú ochranu.   

         Francúzi v litroch vína, ostatní v jedinej kapsuli

         Množstvo resveratrolu obsiahnutého v jednom litri vína je veľmi malé, v priemere iba 2,5 mg, a závisí  aj od kvality vína. Resveratrol koncentrovaní v jednej kapsule prípravku CaliVita Resveratrol PLUS je výrazne silnejší – až 100 mg. Prípravok navyše obsahuje aj výťažok z hroznových jadierok (50 mg), ktorý je okrem antioxidačných účinkov známy svojou schopnosťou zlepšovať stav ciev, a tiež koenzým Q10 (20 mg), ktorý podporuje zdravú činnosť srdca. Resveratrol PLUS je tak viac než len jednoduchý produkt - je to komplexný prípravok.

         Resveratrol Plus - Recenzie produktov

         Pridajte komentár, ohodnoťte produkt alebo položte otázku
         Záruka najnižšej ceny
         Resveratrol PLUS
         Návrat na obsah