Senior Formula - Obchody CaliVita International

Prejsť na obsah

Senior Formula

Senior Formula
Zloženie

10mg list z ginkgo biloba
15mcg superoxidová dismutáza
10mg Vitamín E
1.77mg betakarotén
400M.J. Vitamín D
1.2mg Vitamín B1
1.5mg Vitamín B2
10mg niacín
3mgkyselina pantoténová
1.5mg Vitamín B6
50mcg biotín
70mcg kyselina listová
5mg cholín
5mg inozitol
4mg PABA (kyselina para-amino-benzoová)
1mcg Vitamín B12
60mg Vitamín C
5mg Zinok
300mcg meď
3mg železo
800mcg Mangán
50mcg chróm
25mcg molybdén
5mg komplex bioflavonoidov
1mg hesperidínový komplex
1mg L-glutatión komplex
20mcg jód
20mcg selén
1mg výťažok z jadierok grapefruitu
500mcg luteín
1mg výťažok z kôry borovice

Prídavné látky:
uhličitan vápenatý (objemové činidlo), mikrokryštalická celulóza (objemové činidlo), kyselina stearová (objemové činidlo a protihrudkovacia látka), srvátkové granule (objemové činidlo), chlorid draselný (objemové činidlo), sodná soľ kroskarmelózy (protihrudkovacia látka), silika (objemové činidlo a protihrudkovacia látka), stearan horečnatý (objemové činidlo a protihrudkovacia látka), mastenec (protihrudkovacia látka)
Požiadavky na vitamínu tela sa mení so zvyšujúcim sa vekom, spolu s ďalšími faktormi. Metabolizmus sa spomaľuje, a vstrebávanie živín bude neúplná. Senior Formula je špeciálne vyvinutý pre ľudí vo veku 50 a viac pre lepšie zdravie a pocit pohody.

Pokrok vo veku mení nutričné požiadavky našich tiel. Náš metabolizmus spomaľuje s tým výsledkom, že metabolické procesy trvať dlhšie, a absorpcia živín nemusí byť tak účinné, ako v mladosti. Navyše ďalšie faktory, ktoré zvyčajne prichádzajú s vekom, môže mať vplyv na potrebu organizmu na živiny. Tieto faktory môžu zahŕňať menej pohybu a fyzickej aktivity, nevyvážená strava, nahromadenie nezdravých návykov a zvýšenie fyzickej a psychickej záťaži. Z týchto dôvodov môže vitamínov a minerálov dopyt nášho metabolizmu zvyšujú ako starneme.

CaliVita® Senior Formula je multivitamín a minerálne komplex špeciálne vyvinutý pre zabezpečenie optimálnej nutričné podporu pre tých, nad 50 rokov veku. Celá rada vitamínov a stopových prvkov prispieva k zdravej a správne fungovanie rôznych fyziologických procesov. Okrem vitamínov a minerálnych látok, formula bola rozšírená s významnými antioxidantmi a prospešných rastlinných extraktov, ako je superoxiddismutáza, luteín, ginkgo biloba, extrakt z hroznových jadier a borovicové kôry extrakt. Oxidačné poškodenie buniek spôsobené nestabilnými časticami zvaných voľných radikálov, je myšlienka mnohých vedci byť jednou z príčin metabolického poškodenia, ktorý je dodávaný so starnutím. Ako taký, antioxidanty môže pomôcť podporiť naše dlhodobé zdravie.

Superoxiddismutáza je antioxidant, enzým, ktorý hrá dôležitú úlohu pri ochrane naše bunky pred poškodením spôsobeným reaktívnych foriem kyslíka, jeden z viacerých spoločných voľných radikálov v našom systéme. Luteín je účinný antioxidant a tiež, a pomáha chrániť oči pred škodlivými účinkami UV žiarenia. Ginkgo biloba, alebo ginko dvojlaločné, obsahuje niekoľko antioxidanty, a predpokladá sa, že stimuluje mikrocirkuláciu v kapilárach, čo je dôležité pre zrak, rovnako ako dodávanie živín a odvoz odpadu z buniek v tele. Z hroznových jadierok, je bohatý na polyfenoly, u ktorého bolo preukázané, že je účinný antioxidant. Borovica kôra extrakt je antioxidant, a to môže mať inhibičný účinok na adhéznych proteínov v krvi, čo môže viesť k zlepšeniu ciculation.

Indikácie:
Zložky produktu ovplyvňuje:
- Okysličenie mozgových buniek, pamäť a koncentráciu
- Makuly (žltá škvrna) oka zodpovedá za dobré videnie
- Obehový systém a funkcie srdca
- Regulácia cholesterolu
- Posilnenie imunity.

Dávkovanie:
1-3 tablety denne počas jedla

UPOZORNENIE!
Mali by ste sa poradiť sa s kvalifikovaným lekárom skôr, ako začnete užívať akýkoľvek doplnok.
Tento produkt sa neodporúča pre hemofilikov, ktorí užívali antikoagulanciá, alebo pre tých, ktorí s prebiehajúce operácie alebo operácie, pretože niektoré zo zložiek môže zvýšiť krvnú zrážanlivosť čas.
Neužívajte tento liek počas tehotenstva a dojčenia.
Diabetici by mali pred užitím tohto lieku poradiť so svojím lekárom.
Neprekračujte odporúčané denné dávky.
Potravinové doplnky nemôže nahradiť vyváženú zmiešanú stravu.
Uchovávajte mimo dosahu malých detí.
Návrat na obsah