Vital 0 - Obchody CaliVita International

Prejsť na obsah

Vital 0

Vital 0
Multivitamíny Calivita
multivitamín pre krvnú skupinu 0

90 tabliet
Množstvo na sklade: Dočasne nedostupné.
33.90 €
krvný testDoplnenie stravy konzistentnej s krvnou skupinou 0

Moderné výživové doplnky, ktoré sú komplexným doplnkom stravy kompatibilnej s krvnou skupinou 0
25% zľavy od prvého nákupu >>
arrow

vitamíny pre krvnú skupinu 0

Multivitamín pre krvnú skupinu 0

Ľudia s krvnou skupinou 0, ktorá sa v priebehu evolúcie vyvinula ako prvá, sú prispôsobení konzumácii mäsa. Týmto spôsobom môžu ľahšie uspokojiť svoje potreby železa, ale na druhej strane môžu vyžadovať dopĺňanie niektorých vitamínov skupiny B. Náš prípravok Vital 0 obsahuje vyvážené množstvo vhodných vitamínov a také rastlinné extrakty, ako sú juka, kurkuma a chren.


Komu a kedy ho odporúčame?
 • Na denné udržiavanie zdravých psychických funkcií a zachovanie vitality.
 • Na podporu imunitného systému. • Na zvýšenie odolnosti v období viróz alebo chrípky.
 • Na doplnenie stravovania podľa krvných skupín pre osoby so skupinou 0.
 • Na podporu rekonvalescencie po chorobe.

PRÍZNAKY NEDOSTATKU
Medzi príznaky všeobecného nedostatku vitamínov môžu patriť: ľahká unaviteľnosť, vyčerpanosť, depresia, malátnosť, zníženie psychickej aj fyzickej výkonnosti, časté choroby súvisiace s nízkou odolnosťou.

VEDELI STE, ŽE...?
Chren má vďaka glykozidom, ktoré obsahuje, antibakteriálne a antivírusové účinky?
90 tabliet

Dávkovanie
3x1 tableta denne po jedle

Zloženie
betakarotén 1.2 mg
Vitamín C 60 mg
Vitamín B1 1.4 mg
Vitamín B2 1.6 mg
Vitamín B6 2 mg
Vitamín B12 1 mcg
niacín 18 mg
inozitol 20 mg
PABA (kyselina para-amino-benzoová) 5 mg
biotín 40 mcg
kyselina pantoténová 5 mg
kyselina listová 50 mcg
rutín 4 mg
hesperidínový komplex 5 mg
jód 80 mcg
železo 3 mg
meď 0.5 mg
Zinok 5 mg
chróm 20 mcg
Selén 15 mcg
Mangán 2 mg
draslík 20 mg
molybdén 80 mcg
bór 50 mcg
L-glutatión komplex 5 mg
L-cysteín 20 mg
Prášok z koreňa juky 30 mg
slivka - plody 20 mg
čučoriedky 20 mg
chren - koreň 15 mg
kremík 1 mg
petržlenová vňať 50 mg
cholín 20 mg
Komplex citrusových bioflavonoidov 4 mg
výťažok z kurkumy 5 mg
výťažok zo sladkého drievka (pelendreku) 10 mg
vápnik 213 mg
horčík 57 mg

 • Neprekračujte odporúčané denné dávky.
 • Potravinové doplnky nemôže nahradiť vyváženú zmiešanú stravu.
 • Uchovávajte mimo dosahu malých detí.
Vital rad výrobkov je efektívny, individuálny multivitamínový vzorec s viac než 40 účinných látok. Boli zmiešaný podľa najnovších vedeckých výsledkov, ako aj ústavných vlastností a vitamín / minerálne požiadavkám jednotlivých typov krvi. Obsahujú zdravotné podporné byliny rovnako.

Nedávne vedecké štúdie ukázali, že rôzne typy v krvi môže mať trochu odlišné požiadavky na výživu pre optimálne zdravie a metabolického fungovanie. CaliVita "Vital" Rad multivitamínov je špeciálne vyvinutý na pomoc poskytnúť "šité na mieru", nutričné ​​podporu pre jednotlivé krvné skupiny. Každý člen tejto rodiny, vrátane Vital A, Vital B, Vital AB, a Vital O obsahuje veľmi komplexné spektrum najvyššej kvality vitamíny, minerály, stopové prvky, antioxidanty a prospešné byliny, pochádzajúce len z farmaceutického surovín, a mieša pod najprísnejšie FDA schválené kontroly kvality životného prostredia. Výsledkom je vynikajúca kvalita výživa formulovaný s vašou krvnou skupinou v mysli.

Krvná skupina "O"

Je to myslel, že to je krvný rozvíjať najprv v priebehu vývoja, a zdá sa, že prispôsobiť jesť mäso. Ako taký, typ O môže byť dobre zásobený s vitamínov rozpustných v tukoch, železa a vitamínu C, ale zvýšená vitamín B doplnenie môžu byť užitočné. Ak chcete pomôcť podporu optimálneho zdravia, špeciálne bylinné extrakty, ako yucca, petržlen, kurkuma, chrenom a sladkého drievka, môže byť užitočné pre typ O jednotlivca. Vital O ponúka 41 rôznych prvkov a aktívnych látok celkom.

Vedeli ste, že...?
Vedeli ste, že chren má vďaka glykozidom, ktoré obsahuje, antibakteriálne a antivírusové účinky?

Indikácie:
doplnok stravy vitamínov, minerálnych látok a iných zložiek, vhodný pre osoby s krvnou skupinou 0
8 DÔVODOV, PREČO SI VYBRAŤ PRODUKTY CALIVITA:
  • Vďaka vynikajúcemu profesionálnemu zázemiu ponúka CaliVita už vyše dvadsať rokov svoje produkty v súlade s danými predpismi a v tej najvyššej kvalite.
  • Vždy sa snažíme používať prírodné materiály, ktoré pochádzajú z tých najlepších zdrojov.
  • V priebehu svojho vývoja sa zameriavame na využitie lepšieho vstrebávania, napr. organických látok.
  • Na naše produkty poskytujeme 100% záruku kvality.
  • Aby sme trvale zabezpečili vynikajúcu kvalitu, naše produkty sú predmetom prísneho a niekoľkonásobného overovacieho procesu.
  • Veľká väčšina našich doplnkov výživy sa vyrába vo farmaceutických podmienkach v USA.
  • Produkty sa vyrábajú podľa zásad GMP (Good Manufacturing Practice), zatiaľ čo prebieha neprestajná kontrola a tiež pravidelne rozvrhnuté previerky FDA (Food and Drug Administration). Úzko spolupracujeme s miestnymi odborníkmi, ktorí sa zaoberajú poskytovaním licencií, a tým zabezpečujeme, že naši spotrebitelia vždy dostanú produkty tej najvyššej kvality.
  • Všetky naše produkty sú v súlade s právnymi vykonávacími predpismi platnými v SR a podliehajú kontrole ministerstva zdravotníctva.
         O stravovaní podľa krvných skupín
          Základom stravovania podľa krvných skupín  (alebo módnejšie: diéty podľa krvných skupín)  je zistenie amerického lekára Dr. Petra J. D´Adama, že ľudia s rôznymi krvnými skupinami reagujú na tie isté druhy jedál odlišne. Vychádzajúc z tohto konštatovania  D´Adamo vypracoval komplexný systém životného štýlu, ktorý má dnes na svete veľa stúpencov.

          Objavenie troch krvných skupín -  A, B a 0 – sa viaže k menu Karla Landsteinera (1868-1943). Dva roky po jeho objave, v roku 1902, Alfredo von Castello a Adriano Sturli pripojili k jeho zisteniu štvrtú krvnú skupinu - AB.

          Krvná skupina je našou mimoriadne významnou genetickou črtou. Napríklad špeciálny systém antigénov na našich červených krvinkách obsahuje rovnako jedinečné, iba nám vlastné znaky, ako sú odtlačky prstov alebo DNA. Vývoj krvných skupín je úzko spätý s históriou ľudstva. Krvná skupina 0 je najstaršia a patrí „človekovi-lovcovi“. Vytvorenie krvnej skupiny A („agrárne typy“) sa spája s objavením spôsobu obrábania pôdy. Krvná skupina B („vyrovnané typy“) sa vytvárala počas sťahovania národov na severozápad a najmladšia krvná skupina AB („moderné typy“) vznikla zmiešaním skupín A a B. Zistilo sa, že ľudia s rovnakou krvnou skupinou viac obľubujú určité druhy jedál (v danej situácii ich lepšie tolerujú), kým iné odmietajú. Podľa D´Adama je to „prastaré poznanie“ a toto zistenie bolo významným štartovacím bodom pri tvorbe jeho systému. Pri skúmaní temperamentu ľudí rôznych krvných skupín Dr. D´Adamo konštatoval rovnaké odlišnosti ako pri ich stravovaní. Svoje poznatky spolu s odporúčaním najoptimálnejších foriem fyzických aktivít pre jednotlivé krvné skupiny zahrnul do svojho komplexného systému.

          Je známe, že medzi skonzumovanou potravou a naším organizmom sa odohráva množstvo chemických reakcií. Rovnaké chemické deje sa odohrávajú aj v našej krvi vďaka lektínom,  bielkovinovým látkam v potravinách. Lektíny niektorých jedál sú však nezlučiteľné s antigénmi našej krvi. Preto tieto jedlá sú pre nás nevhodné, naopak iné sú blahodarné, vhodné, ďalšie zasa neutrálne. Konzumácia vhodných potravín môže organizmus podporiť pri lepšom zužitkovaní výživných látok, zaváži pri redukčnej diéte a môže nám významne pomôcť aj pri udržaní svojej ideálnej hmotnosti. Je však dôležité zdôrazniť, že stravovanie podľa krvných skupín je predovšetkým komplexným systémom životného štýlu a NIE metódou chudnutia.

          Z toho, čo sme si povedali, vyplýva, že rovnako ako jedlá, ani doplnky výživy nefungujú u každého rovnako. Všetky vitamíny, minerálne a rastlinné účinné látky v našom organizme zohrávajú špeciálnu úlohu. Systém Dr. D´Adama pre každú krvnú skupinu osobitne vymedzuje potenciálne užitočné účinné látky. Existuje množstvo účinných látok, ktoré určité orgány a tkanivá v organizme „uprednostňujú“. Pre stúpencov stravovania podľa krvných skupín sú dnes dostupné špeciálne, ich požiadavkám v plnej miere vyhovujúce doplnky výživy, ktoré významne podporujú zužitkovanie výživných látok zo skonzumovaných potravín.

          UPOZORNENIE! Na náhle zmeny stravovania každý človek reaguje inak. Z tohto dôvodu najmä tým, ktorí trpia nejakým ochorením, odporúčame, aby pred začatím diéty podľa krvnej skupiny konzultovali svoje rozhodnutie s lekárom!

          Frekvencia krvných skupín v populácii na Slovensku*

          A 42%,  B 18%, 0 32%, AB 8%

          Rozdelenie svetovej populácie podľa krvných skupín**

          AB pozitív 4%; AB negatív 1%; B pozitív 10%; B negatív 2%; A pozitív 34%; A negatív. 6%; 0 pozitív 37%; 0 negatív 6%  

          Literatúra:
          Dr. Peter J. D´Adamo, Catherine Whitney: Správny spôsob výživy podľa krvnej skupiny, Bratislava, 1998
          *Prameň: www.ntssr.sk
          **Prameň: http://www.szote.u-szeged.hu/medcentrum/transf/eloadasok/transf-alapismeretek.pdf   
                 arrow

                 Vital 0 - Recenzie produktov

                 Pridajte komentár, ohodnoťte produkt alebo položte otázku
                 Zatiaľ nie sú k dispozícii žiadne recenzie.
                 0
                 0
                 0
                 0
                 0
                 arrow
                 Záruka najnižšej ceny
                 Vital 0
                 Návrat na obsah