VitalMan - Obchody CaliVita International

Prejsť na obsah

VitalMan

VitalMan
zvyšuje výkonnosť mužov

60 tabliet
Tento produkt je k dispozícii.
vitalita
25% zľavy od prvého nákupu >>
arrow

tabletky na libido

VitalMan je komplexný rastlinný prípravok zostavený zvlášť pre mužov. Dni v týždni plné stresu a zmeny v sexuálnej výkonnosti nemôžu byť problém! Napríklad guarana a sibírsky ženšen (Eleuterokok) môžu podporovať zachovanie psychickej aj fyzickej sviežosti a sibírsky ženšen navyše zvyšuje odolnosť voči stresu. Obsah kofeínu v guarane a diuretické účinky žihľavy prispievajú k zdraviu močového traktu. Korene liriozmy a maky (maca) sú v ľudovej medicíne známe vďaka svojim afrodiziakálnym účinkom a vplyvu na potenciu.

KOMU A KEDY HO ODPORÚČAME?
 • Mužom, ktorí by si chceli zachovať alebo zvýšiť vitalitu.
 • Na udržanie celkovej fyzickej kondície.
 • Na zachovanie zdravej sexuálnej výkonnosti.

VEDELI STE, ŽE...?
Koreň liriozmy sa tiež označuje za prírodnú viagru alebo viagru Amazónie?

60 tabliet

Dávkovanie:
1 - 2 tablety denne s jedlom

Zloženie
100mg sibírsky ženšen - koreň
100mg Liriozma - koreň
25mg Brazílska borovica
50mg Maca - koreň
50mg žihľava - koreň
100mg výťažok z guarany
50mg Sarsaparilla - koreň
50mg Damiana - listy

Prídavné látky:
fosforečnan vápenatý (objemové činidlo), mikrokryštalická celulóza (objemové činidlo), sieťovaná karboxymetylcelulóza (protihrudkovacia látka), kyselina stearová (protihrudkovacia látka)
 • Mali by ste sa poradiť sa s kvalifikovaným lekárom, než začnete užívať akýkoľvek doplnok.
 • Tento výrobok obsahuje stimulanty. Ako taký, nemali by ste si ju, ak máte vysoký krvný tlak, akékoľvek kardiovaskulárny stav, ak trpíte vysokým krvným tlakom alebo bolesti hlavy, alebo majú problémy so spánkom. Ak si nie ste istí, poraďte sa so svojím lekárom skôr, ako začnete užívať tento liek.
 • Neprekračujte odporúčané denné dávky.
 • Potravinové doplnky nemôže nahradiť vyváženú zmiešanú stravu.
 • Uchovávajte mimo dosahu malých detí.
Predmetom sexuality a generácie potomkov je stará ako ľudstvo samo. Náš sexuálny život ovplyvňuje náš každodenný život, a to tiež platí obrátene. Bylinné zložky v VitalMan sa tradične používajú v populárnej medicíne na podporu zdravého mužskú sexuálnu fungovanie.

Okrem obsahujúci mnoho prospešných flavonoidy, vitamíny, minerály a aminokyseliny, sibírsky žen-šen obsahuje unikátny zlúčeninu známu ako ginsenosidy. Štúdie ukázali, že ginsenoidy je adaptogén, ktorý pomáha zvyšovať odolnosť metabolizmus voči stresu a únavy. Zdá sa, že je užitočný pri podpore duševnú a fyzickú výkonnosť, a niektoré štúdie ukázali, že môže pomôcť zvýšiť libido a sexuálnu výkonnosť.

Existuje niekoľko juhoamerických kríky, ako je napríklad Muira puama (nazývané "potencie dreva" od peruánskych indiánov), catauba, Damiana a Maca (niekedy označované ako "peruánsky ženšen"), ktoré boli použité pre tisíce rokov domorodými Ľudia z amazonskej panvici na podporu potencie a sexuálnu túžbu. Moderná veda zistila, že tieto rastliny obsahujú mnoho prospešných fytochemikálie, a bohatý obsah esenciálnych olejov, rastlinných sterolov a jedinečnými alkaloidy môže vysvetľovať ich vykazované posilnenie účinku na sexuálnej vitality a výkonnosti. Guarana obsahuje kofeín stimulant, ktorý môže mať pozitívny vplyv na výdrž a fyzickej výkonnosti. Žihľava (Urtica dioica), pomáha podporovať zdravú funkciu prostaty, ktoré hrajú kľúčovú úlohu v sexuálnej funkcie.

Indikácie:
zložky účinne zvýšiť sexuálne funkcie mužov.
8 DÔVODOV, PREČO SI VYBRAŤ PRODUKTY CALIVITA:
  • Vďaka vynikajúcemu profesionálnemu zázemiu ponúka CaliVita už vyše dvadsať rokov svoje produkty v súlade s danými predpismi a v tej najvyššej kvalite.
  • Vždy sa snažíme používať prírodné materiály, ktoré pochádzajú z tých najlepších zdrojov.
  • V priebehu svojho vývoja sa zameriavame na využitie lepšieho vstrebávania, napr. organických látok.
  • Na naše produkty poskytujeme 100% záruku kvality.
  • Aby sme trvale zabezpečili vynikajúcu kvalitu, naše produkty sú predmetom prísneho a niekoľkonásobného overovacieho procesu.
  • Veľká väčšina našich doplnkov výživy sa vyrába vo farmaceutických podmienkach v USA.
  • Produkty sa vyrábajú podľa zásad GMP (Good Manufacturing Practice), zatiaľ čo prebieha neprestajná kontrola a tiež pravidelne rozvrhnuté previerky FDA (Food and Drug Administration). Úzko spolupracujeme s miestnymi odborníkmi, ktorí sa zaoberajú poskytovaním licencií, a tým zabezpečujeme, že naši spotrebitelia vždy dostanú produkty tej najvyššej kvality.
  • Všetky naše produkty sú v súlade s právnymi vykonávacími predpismi platnými v SR a podliehajú kontrole ministerstva zdravotníctva.
         arrow

         VitalMan - Recenzie produktov

         Pridajte komentár, ohodnoťte produkt alebo položte otázku
         arrow
         Záruka najnižšej ceny
         VitalMan
         Návrat na obsah