VitalMan - Obchody CaliVita International

Prejsť na obsah
VitalMan
60 tabliet

Zloženie

100mg sibírsky ženšen - koreň
100mg Liriozma - koreň
25mg Brazílska borovica
50mg Maca - koreň
50mg žihľava - koreň
100mg výťažok z guarany
50mg Sarsaparilla - koreň
50mg Damiana - listy

Prídavné látky:
fosforečnan vápenatý (objemové činidlo), mikrokryštalická celulóza (objemové činidlo), sieťovaná karboxymetylcelulóza (protihrudkovacia látka), kyselina stearová (protihrudkovacia látka)
Predmetom sexuality a generácie potomkov je stará ako ľudstvo samo. Náš sexuálny život ovplyvňuje náš každodenný život, a to tiež platí obrátene. Bylinné zložky v VitalMan sa tradične používajú v populárnej medicíne na podporu zdravého mužskú sexuálnu fungovanie.

Okrem obsahujúci mnoho prospešných flavonoidy, vitamíny, minerály a aminokyseliny, sibírsky žen-šen obsahuje unikátny zlúčeninu známu ako ginsenosidy. Štúdie ukázali, že ginsenoidy je adaptogén, ktorý pomáha zvyšovať odolnosť metabolizmus voči stresu a únavy. Zdá sa, že je užitočný pri podpore duševnú a fyzickú výkonnosť, a niektoré štúdie ukázali, že môže pomôcť zvýšiť libido a sexuálnu výkonnosť.

Existuje niekoľko juhoamerických kríky, ako je napríklad Muira puama (nazývané "potencie dreva" od peruánskych indiánov), catauba, Damiana a Maca (niekedy označované ako "peruánsky ženšen"), ktoré boli použité pre tisíce rokov domorodými Ľudia z amazonskej panvici na podporu potencie a sexuálnu túžbu. Moderná veda zistila, že tieto rastliny obsahujú mnoho prospešných fytochemikálie, a bohatý obsah esenciálnych olejov, rastlinných sterolov a jedinečnými alkaloidy môže vysvetľovať ich vykazované posilnenie účinku na sexuálnej vitality a výkonnosti. Guarana obsahuje kofeín stimulant, ktorý môže mať pozitívny vplyv na výdrž a fyzickej výkonnosti. Žihľava (Urtica dioica), pomáha podporovať zdravú funkciu prostaty, ktoré hrajú kľúčovú úlohu v sexuálnej funkcie.

Indikácie:
zložky účinne zvýšiť sexuálne funkcie mužov.

Dávkovanie:
1 - 2 tablety denne, alebo podľa rady lekára.

UPOZORNENIE!
Mali by ste sa poradiť sa s kvalifikovaným lekárom, než začnete užívať akýkoľvek doplnok.
Tento výrobok obsahuje stimulanty. Ako taký, nemali by ste si ju, ak máte vysoký krvný tlak, akékoľvek kardiovaskulárny stav, ak trpíte vysokým krvným tlakom alebo bolesti hlavy, alebo majú problémy so spánkom. Ak si nie ste istí, poraďte sa so svojím lekárom skôr, ako začnete užívať tento liek.
Neprekračujte odporúčané denné dávky.
Potravinové doplnky nemôže nahradiť vyváženú zmiešanú stravu.
Uchovávajte mimo dosahu malých detí.
Návrat na obsah