VitalWoman - Obchody CaliVita International

Prejsť na obsah

VitalWoman

VitalWoman
60 tabliet

Zloženie

100mg Suma - koreň
100mg koreň Maca
50mg Sereona plazivá - plody
25mg koreň Unicorn
100mg výťažok z guarany
50mg Sarsaparilla - koreň
100mg Damiana - listy
25mg Brazílska borovica

Prídavné látky:
uhličitan vápenatý (stabilizátor), mikrokryštalickú celulózu (stabilizátor), oxid kremičitý (protihrudkovacia látka), kyselina stearová (protihrudkovacia látka), mastenec (emulgátor), stearan horečnatý (protihrudkovacia látka), farmaceutická povlaková látka
Vzorec obsahuje byliny, ktoré boli použité v populárnej medicíne po celé stáročia, a ktoré sú s vysokým obsahom vitamínov a minerálov; ich ďalšie aktívne látky účinne podporovať zdravé, vitálne procesy ženského tela.

Niekoľko juhoamerických kríky, ako je napríklad Damiana, catauba a Maca (niekedy označované ako "peruánsky ženšen"), ktoré boli použité pre tisíce rokov pôvodných obyvateľov amazonského povodia pomôcť zvýšiť sexuálnu túžbu. Moderná veda zistila, že tieto rastliny obsahujú veľa éterických olejov, rastlinné steroly a jedinečné alkaloidy, ktoré môžu byť príčinou ich hlásenej posilnenie účinku na sexuálnej vitality a výkonnosti. Guarana obsahuje kofeín stimulant, ktorý môže mať pozitívny vplyv na výdrž a fyzickej výkonnosti. Unicorn koreň obsahuje saponín, ktorý je prekurzorom pre ženský hormón estrogén. Ďalší závod, ktorý môže poskytovať nutričné ​​podporu pre normálne, zdravé hladiny estrogénov issuma (Pfaffia paniculata).

Indikácie:
zrelá žena doplnok stravy, rastlinné zložky zlepšujúce fungovanie ženského tela aj počas menopauzy

Dávkovanie:
1 - 2 tablety denne, alebo podľa rady lekára.

UPOZORNENIE!
Mali by ste sa poradiť sa s kvalifikovaným lekárom, než začnete užívať akýkoľvek doplnok.
Tento výrobok obsahuje stimulanty. Ako taký, nemali by ste si ju, ak máte vysoký krvný tlak, akékoľvek kardiovaskulárny stav, ak trpíte vysokým krvným tlakom alebo bolesti hlavy, alebo majú problémy so spánkom. Ak si nie ste istí, poraďte sa so svojím lekárom skôr, ako začnete užívať tento liek.
Neprekračujte odporúčané denné dávky.
Potravinové doplnky nemôže nahradiť vyváženú zmiešanú stravu.
Uchovávajte mimo dosahu malých detí.
Návrat na obsah