Vitamin E 100 IU - Obchody CaliVita International

Prejsť na obsah

Vitamin E 100 IU

Vitamin E
Vitamíny Calivita
Prípravok s vitamínom E

100 mäkkých kapsúl
Množstvo na sklade: 76
13.90 €
Vitamín E môže byť užitočný v období rekonvalescencie po ochorení, pretože urýchľuje regeneráciu buniek. Pozitívne ovplyvňuje nervový systém a sexuálne funkcie. Trvalý príjem vitamínu E podporuje imunitný systém. Kulturisti a športovci často zvyšujú svoju ponuku, pretože podporuje správny rozvoj svalov, ich vytrvalosť a oneskorenie ich únavy.
25% zľavy od prvého nákupu >>
arrow

prírodný vitamín E

Prípravok s vitamínom E

Vitamin E, ktorý sa často označuje za vitamín večnej mladosti, má na naše telo niekoľko priaznivých účinkov. Chráni cenné mastné kyseliny pred voľnými radikálmi, ktoré ho poškodzujú (je teda silným antioxidantom), a tak prispieva k udržaniu zdravia a mladosti našich buniek, pokožky, nervového i obehového systému.


Komu a kedy ho odporúčame?
 • Všetkým, ktorí si želajú zostať zdraví.
 • Po chorobách a oslabení, aby sa podporila regenerácia buniek.
 • V prípade pomliaždenín a popálenín na urýchlenie procesu uzdravenia pokožky.
 • Športovcom pre správny rozvoj a na zvýšenie výkonnosti svalov.

PRÍZNAKY NEDOSTATKU
Medzi príznaky nedostatku vitamínu E môžu patriť: očné choroby (napr. narušená perfúzia sietnice), poruchy vývoja kostí, znížená sexuálna funkcia alebo vo vážnejších prípadoch poškodenie nervov a svalov vedúce k menšej svalovej sile.

VEDELI STE, ŽE...?
V kombinácii s omega 3 vitamín E prispieva k normálnej činnosti mozgu a vitamín E sám chráni mastné kyseliny omega 3, napr. EPA a DHA nachádzajúce sa v rybom oleji, pred oxidáciou?
100 mäkkých kapsúl

Dávkovanie
1 mäkká kapsula denne ako doplnok dennej stravy alebo podľa odporúčania lekára.

Zloženie
Vitamín E 100 mg

 • Vzhľadom na to, že vitamín E má mierny účinok na riedenie krvi, osoby užívajúce lieky proti zrážanlivosti krvi by sa pred začiatkom užívania prípravku mali poradiť so svojím lekárom.
 • Ak trpíte vysokým krvným tlakom, alebo máte čakajúci operáciu alebo operáciu, vyhľadajte kvalifikovaného lekára predtým, ako začnete užívať tento liek.
 • Neprekračujte odporúčané denné dávky.
 • Potravinové doplnky nemôže nahradiť vyváženú zmiešanú stravu.
 • Uchovávajte mimo dosahu malých detí.

Vitamín E Calivita

Sme vystavení účinkom buniek škodlivé voľné radikály deň za dňom. Ničiace účinky sú umocnené škôd na životnom prostredí, rovnako (ako je smog, cigaretový dym, UV žiarenie, alebo niektoré nezdravé potraviny). Vitamín E je silný antioxidant, ktorý pomáha udržiavať normálne fungovanie buniek. Využite prirodzené pomôcť, že vitamín E môže ponúknuť!

Mnoho vedcov verí, že príčinou starnutia, alebo aspoň prispievajúci faktor, je škoda spôsobená na bunky nášho tela vysoko nestabilné a reaktívne atómy známe ako voľné radikály. Za normálnych okolností, elektróny obklopujúce jadro atómu je v pároch. Oxidačné procesy v našom tele, ako je napríklad prevod jedlo na energiu, spôsobí, že niektoré z týchto atómov stratiť elektrón, a premenili ich na voľné radikály ... to znamená, že atóm sa upaired elektrónu v jeho vonkajšom krúžku. Ako elektróny majú silný sklon existovať vo dvojiciach, skôr než jednotlivo, voľný radikál sa ukradnúť elektrón, ktoré potrebuje z iného bežného atómu, otáčanie normálne atóm do voľných radikálov, a počnúc reťazovú reakciu tvorby voľných radikálov. V priebehu doby, tento proces môže spôsobiť poškodenie v bunkovej funkcie. Ak je dosť škoda je dôvod, bunka môže zomrieť.

Antioxidanty sú látky, ktoré sú schopné spomaliť alebo zlomiť reťazovú reakciu tvorby voľných radikálov, na základe ich schopnosti darovať jeden elektrón na voľných radikálov, bez toho, aby sa stal nestabilný seba. Jeden z najlepších antioxidantov známych je tuk riediteľné Vitamín E (tokoferol).

Okrem toho, že je silný antioxidant, vitamín E hrá mnoho ďalších dôležitých fyziologických role v našom metabolizme. Jednou z najdôležitejších funkcií je to, že je nutné pre Hodnoty využitie mnohých rôznych ďalších vitamínov a minerálnych látok, ako je vitamín A, vitamín K a selénu. Okrem tejto úlohy, poskytuje kľúčové podporu pre imunitný systém a funkcie centrálneho nervového systému, rovnako ako pomáha regulovať sexuálne hormóny. To je výhodné pre vysoko výkonné jednotlivca, ako športovcov, pretože podporuje syntézu bielkovín, a pomáha oneskorenie svalovú únavu.

Vitamín E môže byť syntetizovaný v laboratóriu, ale prírodné zdroje, ako je napríklad vitamín E nájdené v pšeničných klíčkov, strukoviny alebo vajcia, má tendenciu byť jednoduchšie pre telo uložiť. CaliVita Vitamín E a Vitamín E Mega obsahujú iba najčerstvejšie, najvyššej kvality prírodné zdroje vitamínu E

Vedeli ste, že...?
Vedeli ste, že zdrojom prírodného vitamínu E sú predovšetkým orechy, semená, celozrnné obilniny, pšeničné klíčky, sója, rastlinné oleje, zelená listová zelenina, žĺtok a maslo?

Indikácie:
 • zotavenie
 • posilnenie nervový systém
 • zlepšenie sexuálnej funkcie
 • posilnenie imunity
 • pre športovcov
8 DÔVODOV, PREČO SI VYBRAŤ PRODUKTY CALIVITA:
  • Vďaka vynikajúcemu profesionálnemu zázemiu ponúka CaliVita už vyše dvadsať rokov svoje produkty v súlade s danými predpismi a v tej najvyššej kvalite.
  • Vždy sa snažíme používať prírodné materiály, ktoré pochádzajú z tých najlepších zdrojov.
  • V priebehu svojho vývoja sa zameriavame na využitie lepšieho vstrebávania, napr. organických látok.
  • Na naše produkty poskytujeme 100% záruku kvality.
  • Aby sme trvale zabezpečili vynikajúcu kvalitu, naše produkty sú predmetom prísneho a niekoľkonásobného overovacieho procesu.
  • Veľká väčšina našich doplnkov výživy sa vyrába vo farmaceutických podmienkach v USA.
  • Produkty sa vyrábajú podľa zásad GMP (Good Manufacturing Practice), zatiaľ čo prebieha neprestajná kontrola a tiež pravidelne rozvrhnuté previerky FDA (Food and Drug Administration). Úzko spolupracujeme s miestnymi odborníkmi, ktorí sa zaoberajú poskytovaním licencií, a tým zabezpečujeme, že naši spotrebitelia vždy dostanú produkty tej najvyššej kvality.
  • Všetky naše produkty sú v súlade s právnymi vykonávacími predpismi platnými v SR a podliehajú kontrole ministerstva zdravotníctva.
arrow

Calivita Vitamin E - Recenzie produktov

Pridajte komentár, ohodnoťte produkt alebo položte otázku
Zatiaľ nie sú k dispozícii žiadne recenzie.
0
0
0
0
0
arrow
Záruka najnižšej ceny
Vitamin E 100 IU
Návrat na obsah