Vitamin E 100 IU - Obchody CaliVita International

Prejsť na obsah

Vitamin E 100 IU

Vitamin E 100 IU
100 želatínových kapsúl

Zloženie

100M.J. Vitamín E

Prídavné látky:
čistená voda (objemové činidlo), sójový olej (objemové činidlo), želatína (želírujúca látka)
Sme vystavení účinkom buniek škodlivé voľné radikály deň za dňom. Ničiace účinky sú umocnené škôd na životnom prostredí, rovnako (ako je smog, cigaretový dym, UV žiarenie, alebo niektoré nezdravé potraviny). Vitamín E je silný antioxidant, ktorý pomáha udržiavať normálne fungovanie buniek. Využite prirodzené pomôcť, že vitamín E môže ponúknuť!

Mnoho vedcov verí, že príčinou starnutia, alebo aspoň prispievajúci faktor, je škoda spôsobená na bunky nášho tela vysoko nestabilné a reaktívne atómy známe ako voľné radikály. Za normálnych okolností, elektróny obklopujúce jadro atómu je v pároch. Oxidačné procesy v našom tele, ako je napríklad prevod jedlo na energiu, spôsobí, že niektoré z týchto atómov stratiť elektrón, a premenili ich na voľné radikály ... to znamená, že atóm sa upaired elektrónu v jeho vonkajšom krúžku. Ako elektróny majú silný sklon existovať vo dvojiciach, skôr než jednotlivo, voľný radikál sa ukradnúť elektrón, ktoré potrebuje z iného bežného atómu, otáčanie normálne atóm do voľných radikálov, a počnúc reťazovú reakciu tvorby voľných radikálov. V priebehu doby, tento proces môže spôsobiť poškodenie v bunkovej funkcie. Ak je dosť škoda je dôvod, bunka môže zomrieť.

Antioxidanty sú látky, ktoré sú schopné spomaliť alebo zlomiť reťazovú reakciu tvorby voľných radikálov, na základe ich schopnosti darovať jeden elektrón na voľných radikálov, bez toho, aby sa stal nestabilný seba. Jeden z najlepších antioxidantov známych je tuk riediteľné Vitamín E (tokoferol).

Okrem toho, že je silný antioxidant, vitamín E hrá mnoho ďalších dôležitých fyziologických role v našom metabolizme. Jednou z najdôležitejších funkcií je to, že je nutné pre Hodnoty využitie mnohých rôznych ďalších vitamínov a minerálnych látok, ako je vitamín A, vitamín K a selénu. Okrem tejto úlohy, poskytuje kľúčové podporu pre imunitný systém a funkcie centrálneho nervového systému, rovnako ako pomáha regulovať sexuálne hormóny. To je výhodné pre vysoko výkonné jednotlivca, ako športovcov, pretože podporuje syntézu bielkovín, a pomáha oneskorenie svalovú únavu.

Vitamín E môže byť syntetizovaný v laboratóriu, ale prírodné zdroje, ako je napríklad vitamín E nájdené v pšeničných klíčkov, strukoviny alebo vajcia, má tendenciu byť jednoduchšie pre telo uložiť. CaliVita Vitamín E a Vitamín E Mega obsahujú iba najčerstvejšie, najvyššej kvality prírodné zdroje vitamínu E

Vedeli ste, že...?
Vedeli ste, že zdrojom prírodného vitamínu E sú predovšetkým orechy, semená, celozrnné obilniny, pšeničné klíčky, sója, rastlinné oleje, zelená listová zelenina, žĺtok a maslo?

Indikácie:
zotavenie
posilnenie nervový systém
zlepšenie sexuálnej funkcie
posilnenie imunity
pre športovcov

Dávkovanie:
1 želatínová kapsula denne.

UPOZORNENIE!
Mali by ste sa poradiť sa s kvalifikovaným lekárom, než začnete užívať akýkoľvek doplnok.
Niektoré lieky môžu znížiť vstrebávanie vitamínu E. Poraďte sa so svojím lekárom.
Ak trpíte vysokým krvným tlakom, alebo máte čakajúci operáciu alebo operáciu, vyhľadajte kvalifikovaného lekára predtým, ako začnete užívať tento liek.
Neprekračujte odporúčané denné dávky.
Potravinové doplnky nemôže nahradiť vyváženú zmiešanú stravu.
Uchovávajte mimo dosahu malých detí.
Návrat na obsah