Beauty Formula - Obchody CaliVita International

Prejsť na obsah

Beauty Formula

Beauty Formula
Dalšie prípravky Calivita
60 kapsúl

Vitamíny pre krásu
Množstvo na sklade: 42
31.90 €
Jedinou takou jedinečnou súpravou na trhu.
Komplexný produkt
pre vlasy, pokožku a nechty
s tak ... bohatým zložením :) nájdete v ňom:
     • aminokyseliny
     • výťažky z prasličky a žihľavy
     • kolagén, kyselina hyaluronová
     • vitamín
     • minerály
25% zľavy od prvého nákupu >>
Beauty Formula s kyselinou hyalurónovou a kolagénom

pilulky na vlasy

Vitamíny pre krásu

Beauty Formula ponúka jedinečný bohatý komplex kyseliny hyalurónovej, kolagénu, vitamínov, minerálov, aminokyselín a bylín, ktoré poskytujú nevyhnutné živiny potrebné ku zachovaniu zdravej pokožky, vlasov a nechtov a k riešeniu problémov v tejto oblasti.

Komu a kedy ho odporúčame?
 • Ľudom, ktorých trápi  vypadávanie vlasov.
 • Tým, ktorí majú rozštiepené a poškodené vlasy.
 • Tým, ktorí majú problematickú pleť (akné).
 • Tým, ktorí majú slabé nechty, ktoré sa lámu a štiepia.
 • Každému, kto by chcel zlepšiť svoj vzhľad a zachovať zdravie svojich vlasov, pokožky a nechtov.

VEDELI STE, ŽE...?
Pozitívni, atraktívni ľudia viac zarábajú a počas života sa im dostane viac pozornosti, ako tým, ktorí svoj vzhľad zanedbávajú?*

POUŽITÉ ZDROJE
* The Beauty Advantage: How Looks Affect Your Work, Your Career, Your Life - Bennett, J. July 2010
60 kapsúl

Dávkovanie
1 kapsula denne

Zloženie
Kolagén typu I+II (ryby) 250 mg
Výťažok z prasličky roľnej 150 mg
L-metionín 50 mg
L-cysteín 50 mg
Kyselina hyaluronová 30 mg
Vitamín C 20 mg
Zinok 10 mg
Vitamín B6 2.8 mg
Vitamín B1 2.2 mg
meď 2 mg
jód 50 mcg
Vitamín A 750 mcg
betakarotén 2000 mcg
Retinal-acetát 450 mcg

 • Neodporúča sa pacientom s cukrovkou, pretože môže narúšať vylučovanie inzulínu!
 • Neodporúča sa počas tehotenstva a dojčenia!
 • Osoby užívajúce lieky proti vysokému krvnému tlaku, diuretiká a lieky na zníženie zrážanlivosti krvi by sa mali pred začiatkom užívania arginínu poradiť s lekárom.
Cíťte sa ako krásna kráľovná

Beauty Formula je zdroj zložiek na udržanie vonkajšej krásy ... zvnútra. Vzorec zahŕňa vitamíny, minerály, aminokyseliny, kolagén a rastlinné zložky, ktoré pomáhajú udržiavať dobrý stav vlasov, kože a nechtov.

Aktívne zložky obsiahnuté v produkte Beauty Formula pôsobiacom vnútorne môžu byť perfektne kombinované s kozmetikou CaliVita® Cosmetics, ktorej pravidelné používanie bude robiť vaše vlasy vyzerajúcimi žiarivými, vašou pleťou viac svieže, pevnou a mladou!

Efektívne pilulky na koži a nechty


Snívate o žiarivú pokožku, silné nechty a lesklé vlasy? To všetko sa dá dosiahnuť jednoduchým spôsobom pomocou aktívnych zložiek obsiahnutých v modernej kompozícii produktu Beauty Formula. Obsahuje kolagén - hlavný proteín spojivového tkaniva. Rastlinné zložky ako praslička, podporujúce stav pokožky, vlasov a nechtov, ktoré sú prospešné pre vitalitu tela, pečene, posilňujú chrupavku a krvné cievy. Kopřiva žihľava, ktorá sa dlho používa ako skrášľujúci prostriedok, ale nielen. Podporuje imunitný systém, dodáva energiu, pozitívne ovplyvňuje kĺby a podporuje krvný obeh. Krása Formula je tiež bohatstvo aminokyselín, ako je L-metionín a L-cysteín, rovnako ako vitamíny a minerály. Vitamíny: A, B2 a niacín podporujú udržanie dobrého stavu pokožky a slizníc. Vitamín C - ovplyvňuje syntézu kolagénu. Vitamín B6 sa podieľa na metabolizme bielkovín, zatiaľ čo vitamín B12 je jednou zo zložiek zodpovedných za energetický metabolizmus. Zinok hrá dôležitú úlohu pri fungovaní imunitného systému, ako aj pri udržiavaní normálneho stavu vlasov, kože a nechtov. Meď ovplyvňuje správny stav spojivového tkaniva a pigmentáciu kože a vlasov. Jód je zložka zodpovedná, okrem iného pre energetický metabolizmus, ako aj pre normálnu pleť.

Silikón na vlasoch a nechty

Jednou z hlavných zložiek výrobku je kremík. Pripojenia kremíka sa aktívne podieľajú na procesoch rastu rôznych tkanív, hlavne vlasov, chrupaviek, nechtov a kostí. Kremík tiež hrá dôležitú úlohu pri biosyntéze kolagénu. Podporuje udržanie elasticity pokožky, navyše robí nechty odolné, zatiaľ čo slabé, krehké vlasy - silné a lesklé. Kremík sa vyskytuje ako samostatná aktívna zložka a nachádza sa aj v jednej zo zeleninových zložiek produktu - prasliaka poľa.

Sírové aminokyseliny pre vlasy a pokožku

Metionínové a cysteínové - sírové aminokyseliny sú zložkami kolagénových vlákien pokožky, majú pozitívny vplyv na ich elasticitu. Sú tiež potrebné na výstavbu keratínu, z ktorého je postavených 95% vlasov.

Vitamíny na vlasy
Krása Formula je tiež obohatená o vitamíny, minerály a zložky rastlín. Vitamíny: A, B2 a niacín podporujú udržanie dobrého stavu pokožky a slizníc.

Vitamín C
Vitamín C - ovplyvňuje syntézu kolagénu.

Vitamín B6
Vitamín B6 sa podieľa na metabolizme bielkovín a

Vitamín B12
Vitamín B12 je jednou zo zložiek zodpovedných za energetický metabolizmus.

Minerály na pálenie vlasov

Zinok
Zinok hrá dôležitú úlohu pri fungovaní imunitného systému, ako aj pri udržiavaní normálneho stavu vlasov, kože a nechtov.

Meď
Meď ovplyvňuje správny stav spojivového tkaniva a pigmentáciu kože a vlasov.

Jód
Jód je zložka zodpovedná, okrem iného pre energetický metabolizmus, ako aj pre normálnu pleť.

Žihľavy
Nettle sa dlho používa ako skrášľujúci prostriedok na vlasy.

Kolagén
Produkt tiež obsahuje kolagén - hlavný proteín spojivového tkaniva zodpovedný za elasticitu pokožky.
8 DÔVODOV, PREČO SI VYBRAŤ PRODUKTY CALIVITA:
  • Vďaka vynikajúcemu profesionálnemu zázemiu ponúka CaliVita už vyše dvadsať rokov svoje produkty v súlade s danými predpismi a v tej najvyššej kvalite.
  • Vždy sa snažíme používať prírodné materiály, ktoré pochádzajú z tých najlepších zdrojov.
  • V priebehu svojho vývoja sa zameriavame na využitie lepšieho vstrebávania, napr. organických látok.
  • Na naše produkty poskytujeme 100% záruku kvality.
  • Aby sme trvale zabezpečili vynikajúcu kvalitu, naše produkty sú predmetom prísneho a niekoľkonásobného overovacieho procesu.
  • Veľká väčšina našich doplnkov výživy sa vyrába vo farmaceutických podmienkach v USA.
  • Produkty sa vyrábajú podľa zásad GMP (Good Manufacturing Practice), zatiaľ čo prebieha neprestajná kontrola a tiež pravidelne rozvrhnuté previerky FDA (Food and Drug Administration). Úzko spolupracujeme s miestnymi odborníkmi, ktorí sa zaoberajú poskytovaním licencií, a tým zabezpečujeme, že naši spotrebitelia vždy dostanú produkty tej najvyššej kvality.
  • Všetky naše produkty sú v súlade s právnymi vykonávacími predpismi platnými v SR a podliehajú kontrole ministerstva zdravotníctva.
         CaliVita ponúka riešenie
         Začína sa obdobie, keď berieme do rúk katalógy cestovných kancelárií, s nadšením listujeme ich obsah a hlavou sa nám preháňa lákavá predstava leňošenia na pláži, krásne opáleného tela a pohody. Vskutku, lákavá predstava! Aby sme však takéto predstavy naplnili a aby sa naša dovolenka nestala len spomienkou na spálenú pokožku a angínu vďaka klimatizácii, bude dobré sa na to pripraviť. Spoločnosť CaliVita predstavuje akčný balíček produktov, ktoré by nám mali pomôcť prežiť lákavé letné obdobie bez zbytočných vrások.

         Neoceniteľným pomocníkom pre našu pokožku, a to nielen v letnom období, je betakarotén obsiahnutý v prípravku Beta Carotene 9000 I.U. Tento prekurzor * vitamínu A funguje v našom tele najmä ako antioxidant a je neoceniteľný pri ochrane pokožky pred poškodením nadmerným opaľovaním. Pomáha tiež dosiahnuť a udržať rovnomerné opálenie. Na rozdiel od vitamínu A pri jeho predávkovaní nehrozia vážnejšie zdravotné problémy. Nadbytok tohto provitamínu môžeme pozorovať ako oranžové sfarbenie rôznej intenzity pokožky na dlaniach a chodidlách. To však   po skončení príjmu zvýšených dávok betakaroténu  odoznie.

         O produkte Liquid C + Bioflavonoid ste sa mohli už niekoľkokrát dočítať v časopise CaliNews. Určite väčšine z vás zíde na um, prečo by sme mali užívať vitamín C práve v lete, keď je všade dosť čerstvej zeleniny a ovocia, a teda aj tohto vitamínu. Ruku na srdce: jeme dostatok ovocia a zeleniny? A koľko nám tohto vitamínu odčerpá letný stres - slniečko, cestovanie, vysoké teploty, klimatizácia, atď.?  K tomu je dôležité povedať aj to, že človek a ešte niekoľko málo ďalších živočíchov si na rozdiel od rastlín a zvyšku živočíšnej ríše  vitamín C nedokáže  syntetizovať sám. Ak by sme takejto syntézy boli  schopní sami, jednoducho by sme si jeho nedostatok bez problémov doplnili. Bohužiaľ nám to však nebolo dopriate. Vzhľadom k tomu, že vitamín C má v našom tele rad nezastupiteľných funkcií, bolo by vhodné  doplniť ho pomocou potravinového doplnku aj v období dostatku zeleniny a ovocia. V letnom období nám prospeje najmä ako silný antioxidant a pomôže nám pri syntéze kolagénu, čím zabezpečí zdravie chrupaviek, kostí a spojivových tkanív. V lete viac športujeme a tento prínos bude rozhodne pozitívny. Vitamín C je tiež nevyhnutný pre udržanie zdravia tkanív, pokožky a funkčnosti imunitného systému. V produkte Liquid C + je navyše účinnosť jeho vstrebávania umocnená komplexom bioflavonoidov.

         Posledným z balíčka produktov je prípravok Beauty Formula. Čo chcem zdôrazniť hneď v úvode,  je, že svoj názov si plne zaslúži. Ak sa chceme na leto vyzbrojiť krásou pokožky, vlasov a nechtov, možno tak urobiť vďaka Beauty Formule. Jej vysoká účinnosť je zabezpečená najmä vďaka dobrej vyváženosti zloženia - komplexu výťažku z bylín, vitamínov, minerálov a sírnych zlúčenín. Bylinné extrakty z prasličky roľnej zabezpečia dostatočný prísun kremíka. Sušená vňať prasličky obsahuje až 6 - 8% kyseliny kremičitej. Kremík je v tomto produkte pridaný aj vo forme minerálu a tvorí jeho základ. Z biologického hľadiska patrí kremík medzi biogénne prvky, aj keď jeho obsah v tkanivách živých organizmov nie je príliš vysoký. Uvádza sa, že v tele dospelého človeka je prítomný približne 1 g kremíka, a to predovšetkým v kostiach, chrupavkách a zubnej sklovine, pre  zdravý rast a vývoj ktorých je nevyhnutný. Spoločne so zinkom a jódom tvorí základ pre udržanie zdravej pokožky, nechtov a vlasov. Zinok je schopný zabrániť vzniku bielych škvŕn pod nechtami a čistí ich. Dokáže stimulovať hojenie rán a pokožky, preto je užitočný pri liečbe akné, popálenín, ekzémov, psoriázy a pomáha udržiavať zdravé vlasy a pokožku hlavy. Meď pomáha zachovať pigmentáciu vlasov i pokožky. Pružnosť pokožky jednoznačne ovplyvňuje kolagén v súčinnosti so sírnatými aminokyselinami. Vitamíny, ktoré sú súčasťou tohto produktu, sú vybrané tak, aby cielene doplnili starostlivosť o pokožku, nechty i vlasy. Výťažok zo žihľavy podporuje celkový metabolizmus, obsahuje tiež dostatok vitamínu C, vitamíny skupiny B, provitamín A a ďalšie zlúčeniny prospešné nielen pre náš zovňajšok. Z vlastnej skúsenosti môžem potvrdiť dobré účinky Beauty Formula na kvalitu pokožky. Jeho pravidelným užívaním možno docieliť aj odstránenie drobných defektov pokožky (drobné výrastky) a výrazné zosvetlenie pigmentových škvŕn.

         * Zlúčenina, ktorá sa zúčastňuje na  chemickej reakcii za vzniku inej zlúčeniny.
         MUDr. Viera Horáková

         Beauty Formula - Recenzie produktov

         Pridajte komentár, ohodnoťte produkt alebo položte otázku
         Zatiaľ nie sú k dispozícii žiadne recenzie.
         0
         0
         0
         0
         0
         Záruka najnižšej ceny
         Beauty Formula
         Návrat na obsah