Beauty Formula - Obchody CaliVita International

Prejsť na obsah

Beauty Formula

Beauty Formula
Dalšie prípravky Calivita
Vitamíny pre krásu

90 tabliet
Okamžitá dostupnosť
Jedinou takou jedinečnou súpravou na trhu.
Komplexný produkt
pre vlasy, pokožku a nechty
s tak ... bohatým zložením :) nájdete v ňom:
     • aminokyseliny
     • výťažky z prasličky a žihľavy
     • kolagén
     • vitamín
     • minerály
25% zľavy od prvého nákupu >>
arrow
Calivita Beauty Formula

pilulky na vlasy

Beauty Formula ponúka jedinečný bohatý komplex vitamínov, minerálov, aminokyselín a bylín, ktoré poskytujú nevyhnutné živiny potrebné pre zachovanie zdravej pokožky, vlasov a nechtov a na riešenie problémov v tejto oblasti.

KOMU A KEDY HO ODPORÚČAME?
 • Ľuďom, ktorí zápasia s vypadávaním vlasov.
 • Tým, ktorí majú rozštiepené a poškodené vlasy.
 • Tým, ktorí majú problematickú pokožku na tvári (akné).
 • Tým, ktorí majú slabé, ľahko lámavé nechty.
 • Každému, kto by chcel zlepšiť svoj vzhľad a zachovať si zdravie svojich vlasov, pokožky a nechtov.

VEDELI STE, ŽE...?
Pozitívni, atraktívni ľudia viac zarábajú a počas života sa im dostane viac pozornosti, ako tým, ktorí svoj vzhľad zanedbávajú?*

POUŽITÉ ZDROJE
* The Beauty Advantage: How Looks Affect Your Work, Your Career, Your Life - Bennett, J. July 2010
8 DÔVODOV, PREČO SI VYBRAŤ PRODUKTY CALIVITA:
  • Vďaka vynikajúcemu profesionálnemu zázemiu ponúka CaliVita už vyše dvadsať rokov svoje produkty v súlade s danými predpismi a v tej najvyššej kvalite.
  • Vždy sa snažíme používať prírodné materiály, ktoré pochádzajú z tých najlepších zdrojov.
  • V priebehu svojho vývoja sa zameriavame na využitie lepšieho vstrebávania, napr. organických látok.
  • Na naše produkty poskytujeme 100% záruku kvality.
  • Aby sme trvale zabezpečili vynikajúcu kvalitu, naše produkty sú predmetom prísneho a niekoľkonásobného overovacieho procesu.
  • Veľká väčšina našich doplnkov výživy sa vyrába vo farmaceutických podmienkach v USA.
  • Produkty sa vyrábajú podľa zásad GMP (Good Manufacturing Practice), zatiaľ čo prebieha neprestajná kontrola a tiež pravidelne rozvrhnuté previerky FDA (Food and Drug Administration). Úzko spolupracujeme s miestnymi odborníkmi, ktorí sa zaoberajú poskytovaním licencií, a tým zabezpečujeme, že naši spotrebitelia vždy dostanú produkty tej najvyššej kvality.
  • Všetky naše produkty sú v súlade s právnymi vykonávacími predpismi platnými v SR a podliehajú kontrole ministerstva zdravotníctva.
         CaliVita ponúka riešenie
         Začína sa obdobie, keď berieme do rúk katalógy cestovných kancelárií, s nadšením listujeme ich obsah a hlavou sa nám preháňa lákavá predstava leňošenia na pláži, krásne opáleného tela a pohody. Vskutku, lákavá predstava! Aby sme však takéto predstavy naplnili a aby sa naša dovolenka nestala len spomienkou na spálenú pokožku a angínu vďaka klimatizácii, bude dobré sa na to pripraviť. Spoločnosť CaliVita predstavuje akčný balíček produktov, ktoré by nám mali pomôcť prežiť lákavé letné obdobie bez zbytočných vrások.

         Neoceniteľným pomocníkom pre našu pokožku, a to nielen v letnom období, je betakarotén obsiahnutý v prípravku Beta Carotene 9000 I.U. Tento prekurzor * vitamínu A funguje v našom tele najmä ako antioxidant a je neoceniteľný pri ochrane pokožky pred poškodením nadmerným opaľovaním. Pomáha tiež dosiahnuť a udržať rovnomerné opálenie. Na rozdiel od vitamínu A pri jeho predávkovaní nehrozia vážnejšie zdravotné problémy. Nadbytok tohto provitamínu môžeme pozorovať ako oranžové sfarbenie rôznej intenzity pokožky na dlaniach a chodidlách. To však   po skončení príjmu zvýšených dávok betakaroténu  odoznie.

         O produkte Liquid C + Bioflavonoid ste sa mohli už niekoľkokrát dočítať v časopise CaliNews. Určite väčšine z vás zíde na um, prečo by sme mali užívať vitamín C práve v lete, keď je všade dosť čerstvej zeleniny a ovocia, a teda aj tohto vitamínu. Ruku na srdce: jeme dostatok ovocia a zeleniny? A koľko nám tohto vitamínu odčerpá letný stres - slniečko, cestovanie, vysoké teploty, klimatizácia, atď.?  K tomu je dôležité povedať aj to, že človek a ešte niekoľko málo ďalších živočíchov si na rozdiel od rastlín a zvyšku živočíšnej ríše  vitamín C nedokáže  syntetizovať sám. Ak by sme takejto syntézy boli  schopní sami, jednoducho by sme si jeho nedostatok bez problémov doplnili. Bohužiaľ nám to však nebolo dopriate. Vzhľadom k tomu, že vitamín C má v našom tele rad nezastupiteľných funkcií, bolo by vhodné  doplniť ho pomocou potravinového doplnku aj v období dostatku zeleniny a ovocia. V letnom období nám prospeje najmä ako silný antioxidant a pomôže nám pri syntéze kolagénu, čím zabezpečí zdravie chrupaviek, kostí a spojivových tkanív. V lete viac športujeme a tento prínos bude rozhodne pozitívny. Vitamín C je tiež nevyhnutný pre udržanie zdravia tkanív, pokožky a funkčnosti imunitného systému. V produkte Liquid C + je navyše účinnosť jeho vstrebávania umocnená komplexom bioflavonoidov.

         Posledným z balíčka produktov je prípravok Beauty Formula. Čo chcem zdôrazniť hneď v úvode,  je, že svoj názov si plne zaslúži. Ak sa chceme na leto vyzbrojiť krásou pokožky, vlasov a nechtov, možno tak urobiť vďaka Beauty Formule. Jej vysoká účinnosť je zabezpečená najmä vďaka dobrej vyváženosti zloženia - komplexu výťažku z bylín, vitamínov, minerálov a sírnych zlúčenín. Bylinné extrakty z prasličky roľnej zabezpečia dostatočný prísun kremíka. Sušená vňať prasličky obsahuje až 6 - 8% kyseliny kremičitej. Kremík je v tomto produkte pridaný aj vo forme minerálu a tvorí jeho základ. Z biologického hľadiska patrí kremík medzi biogénne prvky, aj keď jeho obsah v tkanivách živých organizmov nie je príliš vysoký. Uvádza sa, že v tele dospelého človeka je prítomný približne 1 g kremíka, a to predovšetkým v kostiach, chrupavkách a zubnej sklovine, pre  zdravý rast a vývoj ktorých je nevyhnutný. Spoločne so zinkom a jódom tvorí základ pre udržanie zdravej pokožky, nechtov a vlasov. Zinok je schopný zabrániť vzniku bielych škvŕn pod nechtami a čistí ich. Dokáže stimulovať hojenie rán a pokožky, preto je užitočný pri liečbe akné, popálenín, ekzémov, psoriázy a pomáha udržiavať zdravé vlasy a pokožku hlavy. Meď pomáha zachovať pigmentáciu vlasov i pokožky. Pružnosť pokožky jednoznačne ovplyvňuje kolagén v súčinnosti so sírnatými aminokyselinami. Vitamíny, ktoré sú súčasťou tohto produktu, sú vybrané tak, aby cielene doplnili starostlivosť o pokožku, nechty i vlasy. Výťažok zo žihľavy podporuje celkový metabolizmus, obsahuje tiež dostatok vitamínu C, vitamíny skupiny B, provitamín A a ďalšie zlúčeniny prospešné nielen pre náš zovňajšok. Z vlastnej skúsenosti môžem potvrdiť dobré účinky Beauty Formula na kvalitu pokožky. Jeho pravidelným užívaním možno docieliť aj odstránenie drobných defektov pokožky (drobné výrastky) a výrazné zosvetlenie pigmentových škvŕn.

         * Zlúčenina, ktorá sa zúčastňuje na  chemickej reakcii za vzniku inej zlúčeniny.
         MUDr. Viera Horáková
         arrow

         Beauty Formula - Recenzie produktov

         Pridajte komentár, ohodnoťte produkt alebo položte otázku
         arrow
         Záruka najnižšej ceny
         Beauty Formula
         Návrat na obsah