Joint ProteX - Obchody CaliVita International

Prejsť na obsah

Joint ProteX

Joint ProteX
Zloženie

250mg glukozamín HCl
50mg Kyselina hyaluronová
200mg Chondroitínsulfát
150mg Metysulfonylmetán (MSM)
50mg Cetyl myristoleát (CMT)
50mg Indický kadidlovník - extrakt
10mg výťažok z kurkumy
5mg Zinok
1mg Mangán
40mg Túžobník brestový

Prídavné látky:
dihydrát fosforečnanu (objemové činidlo), kroskarmelózan sodný (protihrudkovacia látka), kyselina stearová (objemové činidlo a protihrudkovacia látka), stearan horečnatý (objemové činidlo a protihrudkovacia látka)
Zachovanie zdravia kĺbov, má kľúčový význam v každodennom živote. Najčastejšou príčinou rozvoja kĺbovej deformácie sú: telesná nadváha, nesprávna strava, a to buď sedavý alebo overstraining spôsob života (ACE šport, ťažká fyzická práca), a stres. Joint Protex je určený k podpore zdravia našich kĺbov.

Zdravé kĺby je niečo, čo mnoho ľudí považuje za samozrejmé. Potom, čo prežívajú spoločné problémy, však, si uvedomujú, aké dôležité hladké a bezbolestné funkcie kĺbu je na kvalite a radosti zo života. Najčastejším faktorom, ktorý môže spôsobiť znížený, nesprávne, alebo bolestivé funkčný spoločný starne, ale iné faktory môžu prispieť tiež. Tieto faktory môžu zahŕňať genetiku, zdravotné stavy, ako je artritída a dni, a overstraining kĺby prostredníctvom športu alebo ťažkej fyzickej práci.
Existuje niekoľko, v prírode sa vyskytujúce zlúčeniny, ktoré dôkazy naznačujú, môže pomôcť podporovať správne a správnu funkciu kĺbov. Glukosamín je predzvesť glykozaminoglykánov, ktorý je hlavnou zložkou kĺbovej chrupavky. Chondroitín sulfát môže pomôcť premazať kĺby, a, pretože sa jedná o formu glykózaminoglykánu, pôsobí synergicky s glukozamínom. Metyl-sulfonyl-metánu (MSM), hrá dôležitú úlohu pri syntéze proteínov spojivového tkaniva. Dohromady tieto tri zložky pomáhajú poskytovať nutričnú podporu pre údržbu a opravy matrix chrupavky.
Kyselina hyalurónová je jednou z najrozšírenejších zložiek spojivového tkaniva matrix. Jeho extrémna záporný náboj a vysokou molekulovou hmotnosťou help viazať veľké množstvo vody, a tým pomáha podporovať správne hydratácie kĺbov. Cetyl-myristoleát podporuje zdravú štruktúru tkaniva chrupavky. Boswellia serrata (Indian kadidlo strom), tavoľník a Kurkuma majú benefičnej vlastnosti.

Indikácie:
udržiavanie zdravých kĺbov

Dávkovanie:
2 x 1 jedna tableta denne

UPOZORNENIE!
Mali by ste sa poradiť sa s kvalifikovaným lekárom skôr, ako začnete užívať akýkoľvek doplnok.
Tento produkt je určený len pre dospelých. Nepoužívajte, ak ste tehotná alebo dojčiaca.
Tento výrobok obsahuje prísady pochádzajúce z kôrovcov. Nepoužívajte, ak ste alergickí alebo citliví na kôrovcov.
Ak ste citliví na kyselinu salicylovú alebo aspirín, alebo ak ste diabetik, alebo ak ste liečený pre hladiny cholesterolu v krvi, alebo ak máte akýkoľvek iný druh zdravotného stavu, vyhľadajte kvalifikovaného lekára pred použitím tohto produktu.
Neprekračujte odporúčané denné dávky.
Potravinové doplnky nemôže nahradiť vyváženú zmiešanú stravu.
Uchovávajte mimo dosahu malých detí.
Návrat na obsah