Organic Noni - Obchody CaliVita International

Prejsť na obsah

Organic Noni

noni ovocieOrganic Noni je vysokokvalitný doplnok stravy v tekutej forme obsahujúci organické noni ovocné šťavy s prírodnou arómou získanou z organických malín.
25% zľavy od prvého nákupu >>
Organic Noni
Premium Organic
Organická šťava noni

946 ml
Množstvo na sklade: 34
59.90 €
Organic Noni Pack 4 x 946 ml
Organic Noni Pack 3+1 zadarmo

organická šťava noni

Organická šťava noni

Morinda citrifolia (ktorá sa v polynézskych jazykoch nazýva noni) je zvláštne exotické ovocie, ktoré obsahuje niekoľko životne dôležitých látok. Polinesian Noni a Organic Noni sú komplexné prípravky navrhnuté na podporu zdravia, bohaté na vitamíny, aminokyseliny a  minerály. Podporujú zdravú činnosť buniek a ich normálne delenie; okrem toho znižujú zápalové procesy v tele. Prispievajú k detoxikačnej funkcii pečene a majú aj antibakteriálne, protivírusové a protiplesňové účinky. Plody Organic Noni pochádzajú z kontrolovanej ekologickej farmy a sú ochutené malinami z organickej farmy. Kým pôvod Polinesian Noni je v neskazenej prírode, zdrojom plodov v Organic Noni sú farmy s biocertifikátom.

Komu a kedy ho odporúčame?
 • Na zlepšenie odolnosti tela
 • Na podporu vyváženej činnosti tela
 • Na zvýšenie a udržanie celkovej hladiny energie
 • Ako doplnok pri detoxikačných postupoch

VEDELI STE, ŽE...?
Biocertifikát možno získať iba po splnení nesmierne prísnych pravidiel a že organická výroba nielen zvyšuje kvalitu produktov, ale tiež významne chráni pôdu?
946 ml

Dávkovanie
2 polievkové lyžice (30 ml) denne

Zloženie
Šťava z plodov Noni 23900 mg
Šťava z bieleho hrozna 3200 mg
Šťava z plodov čerešne vtáčej 3185 mg
Šťava z granátového jablka 3130 mg

 • Po otvorení uchovávajte v chlade.
Tam sú odľahlých miestach na Zemi, kde blažený účinky civilizácie opustili takmer žiadne stopy. Získajte vyvážené s produktmi CaliVita je Noni, ktoré sú z týchto oblastí, kde stále existuje súlad medzi človekom a prírodou.

Noni

Morinda citrifolia


Tento evergreen rastlina je pôvodom z Polynézie, Malajzie, Austrálie a juhovýchodnej Ázie, a jeho výška sa pohybuje od veľkosti malej ker až 10 metrov. Avšak, univerzálnosť jeho veľkosti nezískal pozornosť celého sveta, rovnako ako neuveriteľne bohaté zloženie svoje ovocie.

Obsahuje 18 druhov aminokyselín, vrátane mnohých základných tie, ktoré telo potrebuje, ale nie je schopný syntetizovať. To je tiež bohatá na vitamíny a minerály, ktoré prispievajú k plneniu každodenných požiadaviek tela. Obsahuje ďalších zlúčenín antioxidačnými účinkami, môže prispieť k ochrane našich buniek pred škodlivými účinkami voľných radikálov. To má priaznivý vplyv na samoliečebný schopnosť tela. Jedným z dôležitých zložiek je obrie molekuly zvané proxeronín. Od proxeronín naše telo produkuje xeronín v pečeni. Je zložkou enzýmov, efektívne podporuje buniek a pomáha vo zdravé fungovanie imunitného-a hormonálny systém.

Existuje veľa vecí, ktoré môžu zvýšiť xeronín nároky tela. Najčastejšími účinky sú, stres a zvýšenej psychickej a / alebo fyzickú námahu. Určité množstvo proxeronín je používaný s normálnou stravy, ale noni obsahuje ju v mimoriadne veľkom množstve.

Vzhľadom k tomu, dopyt po certifikované bioprodukty významne zvyšuje, populárne Polinesian Noni k dispozícii je vyrobená z čistých organických certifikovaných surovín. Kým Polinesian Noni pochádza z nedotknutej prírody, CaliVita Organic Noni je z ekologického pestovania pod kontrolou.

Výhody noni ovocia
 • Podporuje tráviaci systém;
 • pozitívny vplyv na imunitný systém;
 • Podporuje kardiovaskulárny systém;
 • má pozitívny vplyv na kĺby;
 • prospešné so zvýšenou stresom;
 • zlepšuje náladu.
8 DÔVODOV, PREČO SI VYBRAŤ PRODUKTY CALIVITA:
  • Vďaka vynikajúcemu profesionálnemu zázemiu ponúka CaliVita už vyše dvadsať rokov svoje produkty v súlade s danými predpismi a v tej najvyššej kvalite.
  • Vždy sa snažíme používať prírodné materiály, ktoré pochádzajú z tých najlepších zdrojov.
  • V priebehu svojho vývoja sa zameriavame na využitie lepšieho vstrebávania, napr. organických látok.
  • Na naše produkty poskytujeme 100% záruku kvality.
  • Aby sme trvale zabezpečili vynikajúcu kvalitu, naše produkty sú predmetom prísneho a niekoľkonásobného overovacieho procesu.
  • Veľká väčšina našich doplnkov výživy sa vyrába vo farmaceutických podmienkach v USA.
  • Produkty sa vyrábajú podľa zásad GMP (Good Manufacturing Practice), zatiaľ čo prebieha neprestajná kontrola a tiež pravidelne rozvrhnuté previerky FDA (Food and Drug Administration). Úzko spolupracujeme s miestnymi odborníkmi, ktorí sa zaoberajú poskytovaním licencií, a tým zabezpečujeme, že naši spotrebitelia vždy dostanú produkty tej najvyššej kvality.
  • Všetky naše produkty sú v súlade s právnymi vykonávacími predpismi platnými v SR a podliehajú kontrole ministerstva zdravotníctva.
         Čo robí veci organickými?
          Používanie termínu "organický“ (či v niektorých krajinách „bio“) sa v poslednom období stalo veľmi moderným. Celý tento „organický“ biznis prekvitá a dopyt po organických produktoch sa dramaticky zvyšuje. Uvedomelí spotrebitelia dnes pri nakupovaní uprednostňujú nielen organické potraviny, ale dokonca aj šatstvo, i keď existuje tiež veľa takých, ktorí ešte stále nevedia, čo pojem „organický“ vlastne znamená.

          Podľa Amerického ministerstva poľnohospodárstva „Organická produkcia je výrobný systém integrujúci kultúrne, biologické a mechanické postupy, ktoré napomáhajú cirkulácii zdrojov, podporujú ekologickú rovnováhu a podieľajú sa na zachovávaní biodiverzity.“

          Priemerný konzument si pochopiteľne takýchto smerníc nie je celkom vedomý; navyše, mnohé fóra používajú tento termín dosť zavádzajúcim spôsobom. Ako sa teda vyhnúť tomu, aby sme boli dezinformovaní?

          V prvom rade by sme mali vedieť, že organickou potravinou môže byť iba potravina vyhlásená za organickú autorizovaným certifikátorom, ktorý nám dokáže zaručiť, že takáto potravina spĺňa prísne stanovené normy. Pri kontrole etikety sa teda neobzerajte iba po výraze "organický", ale skontrolujte si aj meno certifikátora!

          Spotrebitelia ako takí sa viac zaujímajú o "praktické" rozdiely medzi organickou a "bežnou" potravinou. Poďme sa na ne teda pozrieť bližšie.

          Organické potraviny sa vyrábajú/produkujú/pestujú bez využitia agresívnych chemikálií, ako sú napr. syntetické hnojivá a pesticídy. Pesticídy majú schopnosť zotrvávať v tele a zhromažďovať sa v pečeni, čo u malých detí môže viesť k poruchám správania a rastu či k zníženiu úrovne ich kognitívnych (poznávacích) schopností, kým u dospelých jedincov až k vyššiemu riziku určitých chronických ochorení (napr. Parkinsonova choroba, lymfóm).   V prípade organického mäsa, vajec či hydiny je ošetrovanie zvierat takými veterinárnymi liekmi, ako sú antibiotiká či rastové hormóny, absolútne vylúčené. Povolené nie je ani bioinžinierstvo, génová modifikácia či ionizujúce žiarenie.

          Podľa niektorých štúdií môže organické ovocie, zelenina a šťavy v porovnaní so svojimi tradične pestovanými variantmi obsahovať väčšie množstvo antioxidantov, polyfenolov, minerálnych látok atď.

          Ovocie pestované na organických farmách je chutnejšie a oveľa výživnejšie. Podľa jednotlivých štúdií sa zdá, že sa vyznačuje aj podstatne vyššou antioxidačnou aktivitou, koncentráciou kyseliny askorbovej a sušiny.

          Organické potraviny sú zvyčajne oveľa drahšie. A to je niečo, čo si konzumenti až príliš dobre uvedomujú.  Veľmi často je to aj hlavným dôvodom, prečo sa organickým potravinám rozhodnú povedať „nie“. Prečo však takéto potraviny stoja viac?

          Chemické hnojivá a pesticídy sú v porovnaní s metodológiou, ktorou sa musia riadiť tzv. ekologickí poľnohospodári, "lacné": určité rastliny musia zasadiť tak, aby ich držali čo najďalej od iných, škodlivých rastlín a hmyzu. V dôsledku tohto predstavuje ekologické poľnohospodárstvo oveľa ťažšiu prácu, ktorá si vyžaduje oveľa viac úsilia, zatiaľ čo "hektárový výnos" produkovaný pri organickom pestovaní je nižší. Kým „normálne“ pestovanie predstavuje biznis veľkého rozsahu („veľký“ biznis) - čo sa logicky odráža v nižších priemerných fixných nákladoch - ekologické pestovanie býva zvyčajne záležitosťou malých a stredne veľkých poľnohospodárov. Tieto faktory majú za následok vyššie výrobné náklady.

          Neekologické pestovanie môže mať na životné prostredie oveľa negatívnejší vplyv, avšak za externality (spôsobené škody), využívanie chemikálií, znečisťovanie ovzdušia, živých vôd či pôdy takíto poľnohospodári zvyčajne platiť nemusia. Je to paradox, ale vyššia cena organických produktov odráža aj zvýšené náklady vynaložené na znižovanie takýchto externalít počas výroby.

          Vyhlásenie: Všetky produkty spoločnosti CaliVita sú vyrábané z tých najkvalitnejších prírodných surovín, aké sú k dispozícii. Usilujeme sa vyhnúť používaniu priemyselných a technologických procesov, rovnako ako aj chemikáliám, ktoré by mohli mať negatívny vplyv na produkt, spotrebiteľov či životné prostredie. Organic Noni od spoločnosti CaliVita z kontrolovaného organického pestovania je certifikovaný spoločnosťou Organic Certifiers, Ventura CA, USA.

          http://www.nal.usda.gov/afsic/pubs/ofp/ofp.shtml Charles Benbrook a iní. Nová evidencia potvrdzuje nutričnú prevahu organických potravín na rastlinnej báze http://www.organic-center.org/reportfiles/5367_Nutrient_Content_SSR_FINAL_V2.pdf Dvojročná štúdia vedená Johnom Reganoldom (Washingtonská štátna univerzita) porovnávala organické a konvenčné druhy ovocia.  http:///www.plosone.org/article/info%3Adoi%2F10.1371%2Fjournal.pone.0012346


          Organic Noni – (slogan): Certifikovaný prírodou

          Organicky certifikovaná prírodná šťava noni

          Ochutená organicky certifikovanou malinou


          „Organický“ - logá

          Organic Noni - 946 ml

          Zložky

          Organicky certifikované noni

          Dávkovanie:  2 polievkové lyžice denne

          K dispozícií v sieti CaliVita!

                 Organic Noni - Recenzie produktov

                 Pridajte komentár, ohodnoťte produkt alebo položte otázku
                 Zatiaľ nie sú k dispozícii žiadne recenzie.
                 0
                 0
                 0
                 0
                 0
                 Záruka najnižšej ceny
                 Organic Noni
                 Organic Noni Pack
                 4x 946 ml
                 Návrat na obsah