Detox Patch - Obchody CaliVita International

Prejsť na obsah

Detox Patch

Detox Patch
Dalšie prípravky Calivita
12 náplastí

Detoxikačné náplaste
Množstvo na sklade: 25
35.90 €
očista tela
25% zľavy od prvého nákupu >>
arrow
Calivita Detox Patch

detoxikačné náplaste

Detoxikačné náplaste

Naše telo musí každodenne čeliť nespočetnému množstvu toxínov: toxické látky sa môžu hromadiť ako dôsledok dopadov znečistenia prostredia, chemikálií, liekov či určitých spotrebných produktov. Detox Patch využíva starostlivo vybrané zložky, teplo emitované turmalínom a orientálnou reflexológiou, a tak pomáha s využitím prírodných metód počas odpočinku odstraňovať jedovaté látky.


Komu a kedy ho odporúčame?
 • Každému na odstránenie nahromadených toxických látok.
 • Tým, pre ktorých je ťažké znášať tradičnú pravidelnú detoxikáciu. Detox Patch poskytuje oveľa jemnejšiu a citlivejšiu formu detoxikácie.
 • V prípade pravidelnej detoxikácie ako dodatok k doplnkom výživy.

Rýchly rozvoj civilizácie tiež znamená, že naše telo je denne konfrontovaný s množstvom toxínov. Bohužiaľ nemôžeme sa vyhnúť stretnutiu environmentálne znečistenie, chemikálie, lieky a niektoré spotrebný tovar. Hromadné z nich sa môžu hromadiť v tele. Detox Patch odstraňuje z tela pomocou východnej múdrosti.

Detox Patch má tri samostatné, ale synergické zásady:
Jeho aktívne látky sú najvyššej kvality, úplne prírodné zložky, ktoré boli starostlivo vybrané pre svoje hydrophyllic vlastnosti, ktorá pomáha čerpať látky z tela transdermálnej (cez kožu).
Podporuje aktívne činidlá je turmalín, minerálne ktorý bolo zistené, že prirodzene vytvárať mierne až Infračervené (FIR) tepla. Infračervené teplo má tendenciu pomáhať stimuláciu obehu, a tým podporujú odstránenie toxínov a odpadu z tela. Okrem toho FIR bola spojená s ďalšími regeneračné procesy v tele.

Východnej reflexná je založený na princípe, že liečenie konkrétne reflexné body na tele, môže mať priaznivý vplyv na iné časti tela a na celkový zdravotný stav. Jedným z kľúčových nervových centier pre reflexné sa o chodidlá. Tým, že stimuluje chodidiel, Detox Patch je určený k pomoci podporovať prirodzenú detoxikačnú a self-hojenie schopnosť tela v súlade s princípmi reflexológia.
12 náplastí

Dávkovanie
Priložiť na chodidlo pomocou lepiacej fólie a nechať najmenej 8 hodín pôsobiť. Najpohodlnejšie je použitie počas noci.

Zloženie
organická huba Agaricius g
Turmalín g
sibírsky ženšen - koreň g
Achyranthis radix g
Platicodon grandiflorum g
Bambusový a cyprusový ocot g
Caragana sinica g
Artemisia iwayomogi g
Paeoniae rubrae radix g


  Očista zvnútra aj zvonka

  Negatívnym dôsledkom rýchleho napredovania všetkých oblastí nášho života je, že sme nútení žiť v stále znečistenejšom svete. O chemikáliách, ktoré sme tak dlho pokladali za zdraviu neškodné, sa postupne dozvedáme, že náš organizmus poškodzujú, obsahujú dokonca rakovinotvorné látky, spôsobujú poruchy imunitného systému, alebo že majú účinky podobné hormónom. Podľa istého európskeho prieskumu príčinou 10 - 30 percent ochorení sú chemikálie na pracoviskách. Je dokázané, že za časť stále sa zvyšujúceho počtu alergických a nádorových ochorení tiež môžu chemikálie, ktoré používame v našom každodennom živote. Podľa najnovších údajov až 25 percent všetkých ochorení v Európe môže mať nejakú súvislosť s chemickými látkami.

  Ako znížiť účinky škodlivých látok na náš organizmus? Východisko z tohto nepriaznivého stavu musíme hľadať sami a v tom vám chce CaliVita pomôcť ponukou svojich prípravkov.

  DETOX PATCH je telová náplasť, ktorá prirodzeným spôsobom pomôže udržať si dobré zdravie. Vďaka západnej technológii sa k nám vo forme tejto detoxikačnej náplasti dostáva múdrosť Východu.

  Najťažšie sa odstraňujú toxíny, ktoré sa prichytávajú k tkanivám (ťažké kovy, ako arzén, ortuť, olovo, platina atď.). Chelátové väzby sú jedným zo spôsobov znižovania hladiny ortute, arzénu a olova v našom organizme pochádzajúcich napríklad z amalgámových výplní zubov, skonzumovaných rýb, či iných zdrojov. (O ich prítomnosti vás presvedčí napríklad mikroskopické vyšetrenie živej kvapky krvi alebo biorezonancia.) Existuje však oveľa jednoduchší a účinnejší spôsob detoxikácie organizmu: cez chodidlá.

  Ohrozené sú najmä malé deti, pretože v ich organizme sa škodlivé látky môžu nahromadiť vo zvýšenej miere. Hrajú sa, lezú po zemi, majú rýchlejšie dýchanie, všetko si dávajú do úst, a pritom ich organizmus ešte nie je plne schopný bojovať s toxickými látkami a odbúravať ich. Navyše počas doby tehotenstva a prvých dvoch rokov svojho života sa deti rýchlo vyvíjajú (od buniek mozgu až po bunky imunitného systému), čo toxínom praje, ponúka im širšie možnosti na poškodzovanie detského organizmu. Už veľakrát sa dokázalo, že plod a novorodenec mimoriadne citlivo reagujú na rôzne chemikálie.

  Liečitelia z Ďalekého východu už celé stáročia vedia, že toxické látky sa cez deň posúvajú v tele smerom nadol. Namiesto našich životne dôležitých orgánov ich organizmus „uchováva“ napríklad v priehlavkoch nôh. Akumulácia jedovatých látok môže zapríčiniť množstvo degeneratívnych ochorení. Napríklad príčinou bolestivej reumy a artritídy nie je nič iné, ako v kĺboch nahromadená kyselinotvorná tekutina.

  Ázijské príslovie hovorí, že „starnutie vychádza z našich nôh“. Východní reflexológovia považujú chodidlo za dôležitú časť tela (často ho nazývajú aj „druhým srdcom“), na ktorom sú vo forme vyše 60 akupunktúrnych bodov zobrazené všetky hlavné orgány.

  Detox Patch podporuje vaše zdravie odstraňovaním toxínov počas spánku. Je to prirodzený čistič a jeho používanie je veľmi jednoduché.

  Vysoko kvalitné, starostlivo vyberané prírodné komponenty Detox Patch:

  Organická huba agaricus - jej účinné látky stimulujú imunitný systém organizmu, potláčajú rakovinotvorné bunky, ich rast a znižujú vedľajšie účinky liečby cytostatikami a ožarovaním.

  Polodrahokam turmalín - vyžaruje negatívne iónové žiarenie a infračervené lúče. Vitalizuje krvný obeh, znižuje stres, posilňuje imunitný systém, podporuje samoliečiteľské mechanizmy organizmu, stimuluje reflexné body chodidla.

  Sibírsky ženšen - podporuje zdravý metabolizmus.

  Koreň achyrantis – vitalizuje krvný obeh.

  Liečivka Platycondon grandiflorum – má ochranné účinky na pľúca a hrdlo.

  Šťava z troch šľachtených a čistených drevín - drevný ocot, bambus a eukalyptus – má vynikajúce detoxikačné aj dezinfekčné účinky, pôsobí prirodzene, šetrne.

  Keď sa náplasť po nalepení zohreje, póry pokožky sa rozšíria, aby sa umožnil odchod nahromadených jedovatých látok z krvi a lymfatického systému. V dôsledku tepla pod náplasťou sa zvýši počet bielych krviniek, čo stimulačne pôsobí na fungovanie imunitného systému. Táto vyžarujúca energia prechádza cez tkanivá, zvyšuje prietok krvi v kontaktnom bode a zároveň podporuje vtekanie toxínov do Detox Patch-u.

  Zóny na našich nohách sú miestom skládky toxínov nášho organizmu. Účinné látky Detox Patch blahodarne pôsobia na tieto body a ich intenzívnou očistou podporujú rovnováhu organizmu.

  Použitie Detox Patch je veľmi jednoduché: nalepí sa na chodidlo, podľa možnosti tam, kde sa nachádza(jú) akupunktúrny bod(y) chorého alebo slabšie fungujúceho orgánu(ov). Náplasť môžete nalepiť aj na bolestivé, zdravotne problematické časti tela, aby sa toxické látky odstránili aj z nich. Aj v takomto prípade je však pre dosiahnutie maximálneho čistiaceho efektu potrebné ďalšiu náplasť nalepiť na chodidlo. Ak si chcete detoxikovať oči, nalepte náplasť za uši, prípadne na spánky, nikdy však nie priamo na oči! Pokiaľ si ju nalepíte na odreninu (okrem rezných rán a poranení oka) bude vám zmierňovať aj zápal, opuch a bolesť.

  Náplasti Detox Patch môžete použiť kedykoľvek, najvhodnejším časom je však noc.

  Dĺžka kúry je individuálna: môže trvať 2 - 3 dni, ale i 2 - 3 týždne, pri vážnejších chorobách alebo pri toxickom stave aj dlhšie. Výsledok si však môžete skontrolovať hneď na druhý deň ráno. Účinky sa dostavia už za niekoľko dní. Náplasti môžete používať dovtedy, kým to budete pokladať za potrebné. Po úplnom odstránení jedov z organizmu by náplasť mala zostať čistá. Účinky detoxikácie svojho organizmu môžete zvýšiť ďalšími CaliVita produktmi, ktorých užívanie sa odporúča spolu s Detox Patch.

  Detox Patch môže zmierniť bolesť zápalu kĺbov, bolesti svalov, krížov, hlavy i zubov. Môže pomôcť pri prekonávaní zlej nálady, nepohode zapríčinenej stresom, citovou krízou, obavami alebo nespavosťou.
  5 dôvodov, prečo si vybrať produkty Calivita:
   • CaliVita ponúka už takmer 30 rokov svoje produkty v súlade s danými predpismi a v tej najvyššej kvalite.
   • Vždy sa snažíme používať prírodné materiály, ktoré pochádzajú z tých najlepších zdrojov.
   • Veľká väčšina našich doplnkov výživy sa vyrába vo farmaceutických podmienkach v USA.
   • Produkty sa vyrábajú podľa prísnych zásad cGMP, pod neustálym dohľadom  FDA (Food and Drug Administration).
   • Všetky naše produkty sú v súlade s právnymi vykonávacími predpismi platnými v SR a disponujú platnou notifikáciou na predaj doplnkov stravy.
   arrow

   Calivita Detox Patch - Recenzie produktov

   Pridajte komentár, ohodnoťte produkt alebo položte otázku
   Zatiaľ nie sú k dispozícii žiadne recenzie.
   0
   0
   0
   0
   0
   arrow
   Záruka najnižšej ceny
   Detox Patch
   Návrat na obsah