SambuRex - Obchody CaliVita International

Prejsť na obsah

SambuRex

SambuRex
Prípravky na podporu imunitného systému
Tekutá podpora imunity

240 ml
Množstvo na sklade: 11
38.50 €
SambuRex Pack
4 x 240 ml
25% zľavy od prvého nákupu >>
Samburex Pack 3+1 zadarmo

Extrakt z bazy čiernej

Tekutý výživový doplnok

Koncentrované vysoké dávky extraktu z bazy skombinované so špeciálnou rastlinnou zmesou s obsahom echinacey, rastliny, ktorá sa používa po stáročia, a tiež s vitamínom C. Všetky sú predstavené v chutnom tekutom prípravku, takže každý člen rodiny môže chladnejšie mesiace a obdobie so zvýšeným rizikom chrípky očakávať s veľmi dobre pripraveným imunitným systémom. Neobsahuje pridané cukry, ochucovadlá ani farbivá.


Komu a kedy ho odporúčame?
 • Vďaka tekutej forme sa na posilnenie imunitného systému odporúča starším ľuďom, aj tým, ktorí majú problémy s prehĺtaním.
 • V prípade bežného prechladnutia alebo chrípky, aby sa urýchlil proces uzdravenia.
 • Na zníženie príznakov v prípade bolestí v hrdle alebo kašľa.
 • Na podporu trávenia u osôb, ktoré zápasia s tráviacimi problémami.

VEDELI STE, ŽE...?
Kozinec blanitý (Astragalus membranaceus) sa v čínskej medicíne využíva už viac ako 2000 rokov na ochranu imunitného systému a zvýšenie vitálnej energie (čchi)?
240 ml

Dávkovanie
1 čajová lyžička (5 ml) denne

Zloženie
Výťažok z plodu Bazy čiernej 7500 mg
Výťažok z Echinacey purpurovej 102 mg
Vitamín C (kyselina L-askorbová ) 100 mg
Výťažok z Echinacey úzkolistej 48 mg
Výťažok z Kozinca blanitého 10 mg

 • Užívanie prípravku sa neodporúča osobám citlivým na čeľaď zimolezovitých rastlín, ani tým, ktorí majú nejaké autoimunitné ochorenie alebo užívajú imunosupresíva.
 • Neodporúča sa pre tých, ktorí citlivé na Cruciferae rodine.
 • Neodporúča sa deťom mladším ako 3 roky.
 • Mal by sa užívať najviac 8 týždňov.
 • Pred užitím treba dobre pretrepať.
 • Po otvorení uchovávajte v chladničke.
SambuRex je vzorec, ktorý primárne zameriava na ochranu imunitného systému; Jeho hlavnými zložkami sú baza a Echinacea, ktoré boli použité pre dlho populárne medicíne, a Astragalus ktorý sa nanáša záľubou vo východnej medicíne. Vzhľadom k svojej kvapalnej forme, môže táto špeciálna bylinnej zmesi primerané aj pre tých, ktorí z nejakého dôvodu alebo iné nepáči tabliet a kapsúl vzorcov.

Sambucus nigra

Elderberry (Sambucus nigra), je jedným z bylín, ktoré boli použité pre najdlhšiu v ľudovom lekárstve. Bol to posvätný nemecký bylina. To bolo videné ako akési univerzálny liek proti všetkým druhom ochorení *, v iných oblastiach, najmä v chladnom počasí, bol použitý k posilneniu imunitného systému, proti kašľu, rovnako ako pre podporu trávenia. Bohužiaľ, v súčasnosti iba jej kvety sa používajú vo väčšine miest určených na ľudskú spotrebu, najmä v potravinárskom priemysle ako surovina sirupov, napr. Málokto vie, že jeho plody, ak sú dostatočne pripravené, je tiež vhodné na ľudskú spotrebu, pretože obsahuje niekoľko vzácnych aktívne zložky, ktoré môžu významne prispieť k zdravému fungovaniu nášho tela. Je napríklad bohaté na antioxidanty, ako sú: flavonoidy, ovocné kyseliny, rovnako ako vitamín A a C.

Ďalšou dôležitou zložkou vzorca je špeciálny bylinné zmesi, ktorá obsahuje Echinacea a Astragalus, ktorá je populárna vo východnej medicíny. Echinacea (echinacea) je jedným z najčastejšie používaných bylín na podporu imunitného systému, a je tiež vhodný pre pomoc pri zachovaní zdravia dolných močových ciest. Pochádza zo Severnej Ameriky, a bol jeden z najdôležitejších liekov indickej domorodcami. To má niekoľko známych druhov s podobnými účinkami. SambuRex obsahuje dva druhy echinacey, Echinacea purpurea a Echinacea angustifolia. Astragalus sa používa už viac ako dvetisíc rokov v čínskej medicíne, a to predovšetkým k ochrane imunitného systému, rovnako ako k posilneniu vitality a životnej energie (čchi).
Okrem bylín, sme dokončili vzorec s vitamínom C a zinku, čo môže tiež prispieť k riadnemu fungovaniu imunitného systému.

Rastlinných účinných zložiek všeobecného vzorca sú prítomné v nealkoholického extrakte, tak to môže byť aplikovaný bezpečne tí, ktorí riadiť auto alebo obsluhovať stroje. Ako to je bez alkoholu, môže byť podávaný deťom, aj keď to nie je vhodné pre deti do jedného roku veku. (Pozri UPOZORNENIE). Je to príjemne ochutnávky, sladká tekutina, ktorá obsahuje pridaný cukor, umelé sladidlá ani umelé konzervačné látky.

Vedeli ste, že...?
Kozinec blanitý (Astragalus membranaceus) sa v čínskej medicíne využíva už viac ako 2000 rokov na ochranu imunitného systému a zvýšenie vitálnej energie (čchi)?

Indikácie
zvyšuje imunitu, znižuje trvanie nachladnutia
8 DÔVODOV, PREČO SI VYBRAŤ PRODUKTY CALIVITA:
  • Vďaka vynikajúcemu profesionálnemu zázemiu ponúka CaliVita už vyše dvadsať rokov svoje produkty v súlade s danými predpismi a v tej najvyššej kvalite.
  • Vždy sa snažíme používať prírodné materiály, ktoré pochádzajú z tých najlepších zdrojov.
  • V priebehu svojho vývoja sa zameriavame na využitie lepšieho vstrebávania, napr. organických látok.
  • Na naše produkty poskytujeme 100% záruku kvality.
  • Aby sme trvale zabezpečili vynikajúcu kvalitu, naše produkty sú predmetom prísneho a niekoľkonásobného overovacieho procesu.
  • Veľká väčšina našich doplnkov výživy sa vyrába vo farmaceutických podmienkach v USA.
  • Produkty sa vyrábajú podľa zásad GMP (Good Manufacturing Practice), zatiaľ čo prebieha neprestajná kontrola a tiež pravidelne rozvrhnuté previerky FDA (Food and Drug Administration). Úzko spolupracujeme s miestnymi odborníkmi, ktorí sa zaoberajú poskytovaním licencií, a tým zabezpečujeme, že naši spotrebitelia vždy dostanú produkty tej najvyššej kvality.
  • Všetky naše produkty sú v súlade s právnymi vykonávacími predpismi platnými v SR a podliehajú kontrole ministerstva zdravotníctva.
         SambuRex, kráľovská baza čierna
          Výrobky, ktoré sú k dispozícii v predajnej sieti CaliVita, sme vyvinuli tak, aby poskytli adekvátnu pomoc pri každej z výziev života, či už ide o zvládanie stresu, životosprávy, nespavosti alebo prípravy na zimné mesiace. A práve posledná zo spomínaných požiadaviek podnietila vznik výrobku SambuRex, jedného zo zástupcov nášho produktového radu, ktorý vám môže pomôcť vyhnúť sa nepríjemnostiam sprevádzajúcim chladné ročné obdobia.

          Medzi základnými ingredienciami prípravku SambuRex nájdeme čisto prírodné zložky, ktoré sú už po celé stáročia súčasťou „domácej lekárne". Avšak v prípade, že ich aplikujeme spoločne, ich účinky sa navzájom posilňujú, v dôsledku čoho dokážu prispieť k lepšiemu zdraviu ešte efektívnejšie. Tento tekutý výživový doplnok sme vyvinuli tak, aby bol vhodný na podporu organizmu celej rodiny, od najmenších až po tých najstarších. Z tohto dôvodu obsahuje nealkoholické extrakty, teda pre deti je neškodný a pre dospelých nepredstavuje žiadnu prekážku v práci. Vďaka svojej príjemnej prirodzene sladkej chuti ho deti prijímajú ľahko, navyše neobsahuje žiaden pridaný cukor, umelé sladidlá ani konzervačné látky.

          Jeho hlavnou zložkou je baza čierna (Sambucus nigra), ktorá je v prípravku zastúpená v neobyčajne vysokej koncentrácii. Dávka jej obsahuje až 5000mgpreto už jedna čajová lyžička denne dokáže zvýšiť odolnosť organizmu. Bazu čiernu s obľubou používali už naši starí rodičia na liečbu prechladnutia či zmiernenie nepríjemných syndrómov bolesti hrdla. Vďaka svojim miernym močopudným a očisťujúcim účinkom môže byť veľmi užitočnou súčasťou našej „domácej lekárne". Jej blahodarné účinky potvrdila aj moderná medicína, na čo poukazujú výsledky zo záverov niekoľkých cielených štúdií.

          A čo viac, baza čierna má vďaka vysokému obsahu vitamínu C schopnosť prispievať k správnemu fungovaniu imunitného systému, pričom za zmienku stojí tiež to, že jej zlúčeniny vyznačujúce sa antioxidačnými účinkami nám vo výraznej miere dokážu pomôcť pri zápase s voľnými radikálmi.

          Hoci baza čierna už sama osebe je veľmi účinnou rastlinou, tento produkt sme obohatili aj o echinaceu a astralagus, aby sa vzájomne dopĺňali a synergickým posilňovaním svojich účinkov ešte väčšmi pomáhali. Echinacea (echinacea purpurová) je obľúbenou bylinou, ktorej hlavnou úlohou je prispievať k fungovaniu normálneho obranného systému. Astralagus je účinnou zložkou čínskej medicíny, ktorá sa už celé stáročia teší veľkej popularite.

          Ako možno vidieť, SambuRex je komplexným prípravkom, ktorý pri zápase s nástrahami chladných ročných období začínajúcich už na jeseň prináša skutočný osoh pre celú rodinu.

          Upozornenie!
          • Po otvorení skladujte v chlade!
          • Neodporúča sa pre deti do 3 rokov.
          • Môže sa užívať nanajvýš počas 8 týždňov!
          • Neodporúča sa v prípade precitlivenosti na rastliny z čeľade Cruciferae (čeľaď krížokveté), u ľudí trpiacimi autoimunitnými ochoreniami a pacientov užívajúcich imunosupresívne lieky.
          • Tento výživový doplnok neslúži ako náhrada pestrej vyváženej stravy či zdravého spôsobu života.
          • Neprekračujte odporúčanú dennú dávku!
          • Skladujte mimo dosahu detí!
          • Pred užívaním tohto produktu počas tehotenstva či dojčenia sa najskôr poraďte so svojím lekárom!

          Zdroje:
          Inhibičná aktivita štandardizovaného tekutého extraktu bazy čiernej voči ľudským, klinicky relevantným respiračným bakteriálnym patogénom a chrípkovým vírusom typu A a B - C. Krawitz1, M. A. Mraheil , M. Stein, BMC Doplnková a alternatívna medicína Zväzok 11. Zakay-Rones Z, Thom E, Wollan T, Wadstein J. – Randomizovaná štúdia o účinnosti a bezpečnosti perorálneho extraktu bazy čiernej pri liečbe infekcií chrípkových vírusov typu A a B Gyógynövénytár – útmutató a korszerű gyógynövény-alkalmazáshoz, Szendrei-Csupor, Medicina 2009.

                 Samburex - Recenzie produktov

                 Pridajte komentár, ohodnoťte produkt alebo položte otázku
                 Zatiaľ nie sú k dispozícii žiadne recenzie.
                 0
                 0
                 0
                 0
                 0
                 Záruka najnižšej ceny
                 SambuRex
                 Návrat na obsah