Full Spectrum - Obchody CaliVita International

Prejsť na obsah

Full Spectrum

Full Spectrum
Multivitamíny Calivita
Komplex vitamínov a minerálov

90 tabliet
Množstvo na sklade: 96
16.50 €
vedci
25% zľavy od prvého nákupu >>
arrow
Calivita Full Spectrum

prírodné vitamíny a minerály

Komplex vitamínov a minerálov

Full Spectrum obsahuje takmer 30 druhov rôznych vitamínov, antioxidantov a minerálov, ktoré sú doplnené o bioflavonoidy. Všetky tieto zložky sú nevyhnutné pre činnosť organizmu. Ich vynikajúci účinok zabezpečuje rad účinných organických látok a tiež technológia postupného uvoľňovania.

Komu a kedy ho odporúčame?
 • Na udržanie zdravých životných procesov a zachovanie každodennej vitality.
 • Na podporu imunitného systému.
 • Na posilnenie odolnosti tela v období, keď je vyššie riziko chrípky a prechladnutia.
 • V prípade nevyváženej stravy (malé množstvo zeleniny alebo ovocia, redukčná alebo vegetariánska diéta) na doplnenie príjmu minerálov a vitamínov.
 • Ako pomoc pri rekonvalescencii.

PRÍZNAKY NEDOSTATKU
Medzi príznaky všeobecného nedostatku vitamínov môžu patriť: únava, vyčerpanosť, depresia, malátnosť, zníženie mentálnej a fyzickej výkonnosti, častejšia chorobnosť z dôvodu zníženej odolnosti.
Jarnú únavu spôsobujú dva faktory. Na jednej strane sú to procesy, ktoré súvisia s našou hormonálnou rovnováhou: sezónne zmeny hladiny „spánkového hormónu“ melatonínu a „hormónu šťastia“ serotonínu. Počas dlhých zimných mesiacov sa hladina serotonínu v našom tele vyčerpáva a ako dôsledok jeho neprítomnosti sa môže objaviť depresia. Produkcia melatonínu, ktorá je v zime vyššia, sa na jar znižuje, čo spôsobuje poruchy v našom spánkovom rytme. Na druhej strane naša strava sa tiež prispôsobuje chladným mesiacom s nedostatkom svetla, a preto je bohatšia na tuky a kalórie a oveľa chudobnejšia na vitamíny, ako počas letného obdobia, keď je k dispozícii množstvo čerstvého ovocia a zeleniny.
Na konci zimy sú naše zásoby vitamínov a minerálov vyčerpané. Tomu môžeme zabrániť, ak počas zimy a na jar budeme venovať zvláštnu pozornosť príjmu vitamínov a minerálov, a tiež častej fyzickej aktivite.

VEDELI STE, ŽE...?
Kyselina listová prispieva k zníženiu únavy a vyčerpanosti?
90 tabliet

Dávkovanie
3x1 tableta denne

Zloženie
betakarotén 1500 M.J.
Vitamín E 7 M.J.
Vitamín B1 1 mg
Vitamín B2 1.1 mg
niacín 10 mg
kyselina pantoténová 5 mg
Vitamín B6 1.2 mg
cholín 20 mg
inozitol 20 mg
PABA (kyselina para-amino-benzoová) 5 mg
biotín 40 mcg
kyselina listová 200 mcg
Vitamín C 60 mg
rutín 4 mg
hesperidínový komplex 2 mg
železo 4 mg
meď 1.5 mg
Zinok 10 mg
chróm 25 mcg
Selén 20 mcg
Mangán 3 mg
molybdén 10 mcg
Komplex citrusových bioflavonoidov 4 mg
vápnik 187 mg
horčík 57 mg
Vitamín B12 1 mcg
jód 80 mcg

  • Vzhľadom na to, že prípravok obsahuje komplex vitamínov B, môže mať moč počas jeho užívania charakteristické sfarbenie a zápach!
  Vo väčšine fyziologických procesov rôzne vitamíny uplatňujú svoj vplyv dohromady. Jedna tableta Full Spectrum vám ponúka najviac užitočné látky, ktoré potrebujete. Okrem vrátane potrebné vitamíny, sme tiež vziať do úvahy ich pomer vo vzťahu k sebe navzájom. U ideálneho účinku sme pridali minerály tomto vzorci tiež.

  Vitamíny a minerály sú dôležité pre zdravie, ale mnoho faktorov, môže nepriaznivo ovplyvniť množstvo a kvalitu nášho príjmu v potrave a metabolické využitie týchto životne dôležitých živín. Tieto faktory môžu zahŕňať používanie pesticídov, chemikálií a konzervačných látok, znečistenie životného prostredia, výskytu príliš spracovaných a rýchle občerstvenie, duševnej či fyzickej záťaži, rovnako ako zlé stravovacie a osobné návyky.

  Rodičia s malými deťmi
  Full Spectrum stanovuje, v jednej tablete, komplexnú škálu vitamínov a minerálnych látok, v optimálnych pomeroch, aby pomoc poskytovať nutričnú podporu pre normálne a zdravé fungovanie všetkých aspektov metabolizmu. Tieto minerály sú v chelátovej forme pre zvýšenie absorpcie, a celá tableta je určená pre časové uvoľňovanie živín pre zabezpečenie kontinuálnej, meranú absorpciu. To je obzvlášť dôležité, pretože vo vode rozpustný živín, ako je vitamín C a vitamíny B-komplexu majú tendenciu vyprázdniť z tela pomerne rýchlo.

  Indikácie:
  užitočné pri zachovaní vitality, zdravia a krásu, vynikajúce fyzickej a psychickej kondícii, na udržiavanie správnej fungovanie tela:
  dopĺňa nedostatky v dennej strave na deti, mládež a dospelých,
  nepostrádateľné pre ľudí žijúcich vo veľkých mestách, s rušnými ulicami a v zamorenom prostredí, kde sa vyššie koncentrácie ťažkých kovov (ako je olovo, kadmium a stroncia) vo vode a biosféry,
  zabraňuje účinky stresu a zmierňuje migrény, bolesti svalov alebo kĺbov
  zabraňuje vypadávaniu vlasov, zhoršenie zraku alebo poruchy spánku.

  Dávkovanie:
  3 x 1 tableta denne počas jedla

  POZOR!
  Mali by ste sa poradiť sa s kvalifikovaným lekárom skôr, ako začnete užívať akýkoľvek doplnok.
  Tento produkt je určený len pre dospelých.
  Neodporúča sa konzumovať ďalšie doplnky, ktoré obsahujú vitamíny skupiny B, alebo železa pri užívaní tohto produktu, s výnimkou odporúčania kvalifikovaného zdravotníckeho personálu.
  Niektorí ľudia môžu byť citlivé alebo alergické na niektoré zo zložiek v tomto produkte. Prosím, prečítajte si etiketu pozorne, a vyhnúť sa brať liek, ak ste citliví na akúkoľvek zložku. Ak si nie ste istí, poraďte sa s kvalifikovaným lekárom pred užitím lieku.
  Neprekračujte odporúčané denné dávky.
  Potravinové doplnky nemôže nahradiť vyváženú zmiešanú stravu.
  Uchovávajte mimo dosahu malých detí.
  8 DÔVODOV, PREČO SI VYBRAŤ PRODUKTY CALIVITA:
   • Vďaka vynikajúcemu profesionálnemu zázemiu ponúka CaliVita už vyše dvadsať rokov svoje produkty v súlade s danými predpismi a v tej najvyššej kvalite.
   • Vždy sa snažíme používať prírodné materiály, ktoré pochádzajú z tých najlepších zdrojov.
   • V priebehu svojho vývoja sa zameriavame na využitie lepšieho vstrebávania, napr. organických látok.
   • Na naše produkty poskytujeme 100% záruku kvality.
   • Aby sme trvale zabezpečili vynikajúcu kvalitu, naše produkty sú predmetom prísneho a niekoľkonásobného overovacieho procesu.
   • Veľká väčšina našich doplnkov výživy sa vyrába vo farmaceutických podmienkach v USA.
   • Produkty sa vyrábajú podľa zásad GMP (Good Manufacturing Practice), zatiaľ čo prebieha neprestajná kontrola a tiež pravidelne rozvrhnuté previerky FDA (Food and Drug Administration). Úzko spolupracujeme s miestnymi odborníkmi, ktorí sa zaoberajú poskytovaním licencií, a tým zabezpečujeme, že naši spotrebitelia vždy dostanú produkty tej najvyššej kvality.
   • Všetky naše produkty sú v súlade s právnymi vykonávacími predpismi platnými v SR a podliehajú kontrole ministerstva zdravotníctva.
          arrow

          Full Spectrum - Recenzie produktov

          Pridajte komentár, ohodnoťte produkt alebo položte otázku
          Zatiaľ nie sú k dispozícii žiadne recenzie.
          0
          0
          0
          0
          0
          arrow
          Záruka najnižšej ceny
          Full Spectrum
          Návrat na obsah