Full Spectrum - Obchody CaliVita International

Prejsť na obsah

Full Spectrum

Full Spectrum
Zloženie

1500M.J. betakarotén
7M.J. Vitamín E
1mg Vitamín B1
1.1mg Vitamín B2
10mg niacín
5mg kyselina pantoténová
1.2mg Vitamín B6
20mg cholín
20mg inozitol
5mg PABA (kyselina para-amino-benzoová)
40mcg biotín
200mcg kyselina listová
2mcg Vitamín B12
60mg Vitamín C
4mg rutín
2mg hesperidínový komplex
60mcg jód
4mg železo
25mg horčík
1.5mg meď
10mg Zinok
25mcg chróm
20mcg selén
3mg Mangán
10mcg molybdén
4mg Komplex citrusových bioflavonoidov
187mg vápnik

Prídavné látky:
fosforečnan vápenatý (objemové činidlo), mikrokryštalická celulóza (objemové činidlo), glukónan draselný (objemové činidlo), kyselina stearová (protihrudkovacia látka a objemové činidlo), stearan horečnatý (protihrudkovacia látka a objemové činidlo), silica (povlaková látka), sodná soľ kroskarmelózy (zahusťovadlo), mastenec (protihrudkovacia látka)
Vo väčšine fyziologických procesov rôzne vitamíny uplatňujú svoj vplyv dohromady. Jedna tableta Full Spectrum vám ponúka najviac užitočné látky, ktoré potrebujete. Okrem vrátane potrebné vitamíny, sme tiež vziať do úvahy ich pomer vo vzťahu k sebe navzájom. U ideálneho účinku sme pridali minerály tomto vzorci tiež.

Vitamíny a minerály sú dôležité pre zdravie, ale mnoho faktorov, môže nepriaznivo ovplyvniť množstvo a kvalitu nášho príjmu v potrave a metabolické využitie týchto životne dôležitých živín. Tieto faktory môžu zahŕňať používanie pesticídov, chemikálií a konzervačných látok, znečistenie životného prostredia, výskytu príliš spracovaných a rýchle občerstvenie, duševnej či fyzickej záťaži, rovnako ako zlé stravovacie a osobné návyky.

Rodičia s malými deťmi
Full Spectrum stanovuje, v jednej tablete, komplexnú škálu vitamínov a minerálnych látok, v optimálnych pomeroch, aby pomoc poskytovať nutričnú podporu pre normálne a zdravé fungovanie všetkých aspektov metabolizmu. Tieto minerály sú v chelátovej forme pre zvýšenie absorpcie, a celá tableta je určená pre časové uvoľňovanie živín pre zabezpečenie kontinuálnej, meranú absorpciu. To je obzvlášť dôležité, pretože vo vode rozpustný živín, ako je vitamín C a vitamíny B-komplexu majú tendenciu vyprázdniť z tela pomerne rýchlo.

Indikácie:
užitočné pri zachovaní vitality, zdravia a krásu, vynikajúce fyzickej a psychickej kondícii, na udržiavanie správnej fungovanie tela:
dopĺňa nedostatky v dennej strave na deti, mládež a dospelých,
nepostrádateľné pre ľudí žijúcich vo veľkých mestách, s rušnými ulicami a v zamorenom prostredí, kde sa vyššie koncentrácie ťažkých kovov (ako je olovo, kadmium a stroncia) vo vode a biosféry,
zabraňuje účinky stresu a zmierňuje migrény, bolesti svalov alebo kĺbov
zabraňuje vypadávaniu vlasov, zhoršenie zraku alebo poruchy spánku.

Dávkovanie:
3 x 1 tableta denne počas jedla

POZOR!
Mali by ste sa poradiť sa s kvalifikovaným lekárom skôr, ako začnete užívať akýkoľvek doplnok.
Tento produkt je určený len pre dospelých.
Neodporúča sa konzumovať ďalšie doplnky, ktoré obsahujú vitamíny skupiny B, alebo železa pri užívaní tohto produktu, s výnimkou odporúčania kvalifikovaného zdravotníckeho personálu.
Niektorí ľudia môžu byť citlivé alebo alergické na niektoré zo zložiek v tomto produkte. Prosím, prečítajte si etiketu pozorne, a vyhnúť sa brať liek, ak ste citliví na akúkoľvek zložku. Ak si nie ste istí, poraďte sa s kvalifikovaným lekárom pred užitím lieku.
Neprekračujte odporúčané denné dávky.
Potravinové doplnky nemôže nahradiť vyváženú zmiešanú stravu.
Uchovávajte mimo dosahu malých detí.
Návrat na obsah