Full Spectrum - Obchody CaliVita International

Prejsť na obsah

Full Spectrum

Full Spectrum
Multivitamíny Calivita
Komplex vitamínov a minerálov

90 tabliet
Okamžitá dostupnosť
vedci
25% zľavy od prvého nákupu >>
arrow
Calivita Full Spectrum

prírodné vitamíny a minerály

Full Spectrum obsahuje takmer 30 druhov rôznych vitamínov, antioxidantov a minerálov, ktoré sú doplnené o bioflavonoidy. Všetky tieto zložky sú nevyhnutné pre činnosť organizmu. Ich vynikajúci účinok zabezpečuje rad účinných organických látok a tiež technológia postupného uvoľňovania.

KOMU A KEDY HO ODPORÚČAME?
 • Na udržanie zdravých životných procesov a zachovanie každodennej vitality.
 • Na podporu imunitného systému.
 • Na posilnenie odolnosti tela v období, keď je vyššie riziko chrípky a prechladnutia.
 • V prípade nevyváženej stravy (malé množstvo zeleniny alebo ovocia, redukčná alebo vegetariánska diéta) na doplnenie príjmu minerálov a vitamínov.
 • Ako pomoc pri rekonvalescencii.

PRÍZNAKY NEDOSTATKU
Medzi príznaky všeobecného nedostatku vitamínov môžu patriť: únava, vyčerpanosť, depresia, malátnosť, zníženie mentálnej a fyzickej výkonnosti, častejšia chorobnosť z dôvodu zníženej odolnosti.
Jarnú únavu spôsobujú dva faktory. Na jednej strane sú to procesy, ktoré súvisia s našou hormonálnou rovnováhou: sezónne zmeny hladiny „spánkového hormónu“ melatonínu a „hormónu šťastia“ serotonínu. Počas dlhých zimných mesiacov sa hladina serotonínu v našom tele vyčerpáva a ako dôsledok jeho neprítomnosti sa môže objaviť depresia. Produkcia melatonínu, ktorá je v zime vyššia, sa na jar znižuje, čo spôsobuje poruchy v našom spánkovom rytme. Na druhej strane naša strava sa tiež prispôsobuje chladným mesiacom s nedostatkom svetla, a preto je bohatšia na tuky a kalórie a oveľa chudobnejšia na vitamíny, ako počas letného obdobia, keď je k dispozícii množstvo čerstvého ovocia a zeleniny.
Na konci zimy sú naše zásoby vitamínov a minerálov vyčerpané. Tomu môžeme zabrániť, ak počas zimy a na jar budeme venovať zvláštnu pozornosť príjmu vitamínov a minerálov, a tiež častej fyzickej aktivite.

VEDELI STE, ŽE...?
Kyselina listová prispieva k zníženiu únavy a vyčerpanosti?
90 tabliet

Dávkovanie:
3x1 tableta denne

Zloženie

1500M.J. betakarotén
7M.J. Vitamín E
1mg Vitamín B1
1.1mg Vitamín B2
10mg niacín
5mg kyselina pantoténová
1.2mg Vitamín B6
20mg cholín
20mg inozitol
5mg PABA (kyselina para-amino-benzoová)
40mcg biotín
200mcg kyselina listová
2mcg Vitamín B12
60mg Vitamín C
4mg rutín
2mg hesperidínový komplex
60mcg jód
4mg železo
25mg horčík
1.5mg meď
10mg Zinok
25mcg chróm
20mcg selén
3mg Mangán
10mcg molybdén
4mg Komplex citrusových bioflavonoidov
187mg vápnik

Prídavné látky:
fosforečnan vápenatý (objemové činidlo), mikrokryštalická celulóza (objemové činidlo), glukónan draselný (objemové činidlo), kyselina stearová (protihrudkovacia látka a objemové činidlo), stearan horečnatý (protihrudkovacia látka a objemové činidlo), silica (povlaková látka), sodná soľ kroskarmelózy (zahusťovadlo), mastenec (protihrudkovacia látka)
  • Vzhľadom na to, že prípravok obsahuje komplex vitamínov B, môže mať moč počas jeho užívania charakteristické sfarbenie a zápach!
  Vo väčšine fyziologických procesov rôzne vitamíny uplatňujú svoj vplyv dohromady. Jedna tableta Full Spectrum vám ponúka najviac užitočné látky, ktoré potrebujete. Okrem vrátane potrebné vitamíny, sme tiež vziať do úvahy ich pomer vo vzťahu k sebe navzájom. U ideálneho účinku sme pridali minerály tomto vzorci tiež.

  Vitamíny a minerály sú dôležité pre zdravie, ale mnoho faktorov, môže nepriaznivo ovplyvniť množstvo a kvalitu nášho príjmu v potrave a metabolické využitie týchto životne dôležitých živín. Tieto faktory môžu zahŕňať používanie pesticídov, chemikálií a konzervačných látok, znečistenie životného prostredia, výskytu príliš spracovaných a rýchle občerstvenie, duševnej či fyzickej záťaži, rovnako ako zlé stravovacie a osobné návyky.

  Rodičia s malými deťmi
  Full Spectrum stanovuje, v jednej tablete, komplexnú škálu vitamínov a minerálnych látok, v optimálnych pomeroch, aby pomoc poskytovať nutričnú podporu pre normálne a zdravé fungovanie všetkých aspektov metabolizmu. Tieto minerály sú v chelátovej forme pre zvýšenie absorpcie, a celá tableta je určená pre časové uvoľňovanie živín pre zabezpečenie kontinuálnej, meranú absorpciu. To je obzvlášť dôležité, pretože vo vode rozpustný živín, ako je vitamín C a vitamíny B-komplexu majú tendenciu vyprázdniť z tela pomerne rýchlo.

  Indikácie:
  užitočné pri zachovaní vitality, zdravia a krásu, vynikajúce fyzickej a psychickej kondícii, na udržiavanie správnej fungovanie tela:
  dopĺňa nedostatky v dennej strave na deti, mládež a dospelých,
  nepostrádateľné pre ľudí žijúcich vo veľkých mestách, s rušnými ulicami a v zamorenom prostredí, kde sa vyššie koncentrácie ťažkých kovov (ako je olovo, kadmium a stroncia) vo vode a biosféry,
  zabraňuje účinky stresu a zmierňuje migrény, bolesti svalov alebo kĺbov
  zabraňuje vypadávaniu vlasov, zhoršenie zraku alebo poruchy spánku.

  Dávkovanie:
  3 x 1 tableta denne počas jedla

  POZOR!
  Mali by ste sa poradiť sa s kvalifikovaným lekárom skôr, ako začnete užívať akýkoľvek doplnok.
  Tento produkt je určený len pre dospelých.
  Neodporúča sa konzumovať ďalšie doplnky, ktoré obsahujú vitamíny skupiny B, alebo železa pri užívaní tohto produktu, s výnimkou odporúčania kvalifikovaného zdravotníckeho personálu.
  Niektorí ľudia môžu byť citlivé alebo alergické na niektoré zo zložiek v tomto produkte. Prosím, prečítajte si etiketu pozorne, a vyhnúť sa brať liek, ak ste citliví na akúkoľvek zložku. Ak si nie ste istí, poraďte sa s kvalifikovaným lekárom pred užitím lieku.
  Neprekračujte odporúčané denné dávky.
  Potravinové doplnky nemôže nahradiť vyváženú zmiešanú stravu.
  Uchovávajte mimo dosahu malých detí.
  8 DÔVODOV, PREČO SI VYBRAŤ PRODUKTY CALIVITA:
   • Vďaka vynikajúcemu profesionálnemu zázemiu ponúka CaliVita už vyše dvadsať rokov svoje produkty v súlade s danými predpismi a v tej najvyššej kvalite.
   • Vždy sa snažíme používať prírodné materiály, ktoré pochádzajú z tých najlepších zdrojov.
   • V priebehu svojho vývoja sa zameriavame na využitie lepšieho vstrebávania, napr. organických látok.
   • Na naše produkty poskytujeme 100% záruku kvality.
   • Aby sme trvale zabezpečili vynikajúcu kvalitu, naše produkty sú predmetom prísneho a niekoľkonásobného overovacieho procesu.
   • Veľká väčšina našich doplnkov výživy sa vyrába vo farmaceutických podmienkach v USA.
   • Produkty sa vyrábajú podľa zásad GMP (Good Manufacturing Practice), zatiaľ čo prebieha neprestajná kontrola a tiež pravidelne rozvrhnuté previerky FDA (Food and Drug Administration). Úzko spolupracujeme s miestnymi odborníkmi, ktorí sa zaoberajú poskytovaním licencií, a tým zabezpečujeme, že naši spotrebitelia vždy dostanú produkty tej najvyššej kvality.
   • Všetky naše produkty sú v súlade s právnymi vykonávacími predpismi platnými v SR a podliehajú kontrole ministerstva zdravotníctva.
          arrow

          Full Spectrum - Recenzie produktov

          Pridajte komentár, ohodnoťte produkt alebo položte otázku
          arrow
          Záruka najnižšej ceny
          Full Spectrum
          Návrat na obsah