VirAgo - Obchody CaliVita International

Prejsť na obsah

VirAgo

VirAgo
Prípravky na podporu imunitného systému
Komplex na posilnenie imunity

90 tabliet
Množstvo na sklade: 54
36.50 €
zastaviť vírusyZastaviť vírusy

Produkt obsahuje extrakt z vybraných liečivých rastlín, ktoré posilňujú imunitný systém a majú antibakteriálne a protivírusové vlastnosti.
25% zľavy od prvého nákupu >>
arrow

pau d`Arco, mačací pazúrik, echinacea

Komplex na posilnenie imunity

VirAgo je komplexný prípravok, ktorého všetky hlavné zložky podporujú zdravú činnosť nášho imunitného systému. Oleuropeín je látka, ktorá sa nachádza v cennom extrakte z listov olivovníka a má antimikrobiálne, protizápalové a antioxidačné vlastnosti, ktoré ešte skvele dopĺňa lyzín, aminokyselina, ktorá brzdí množenie vírusov. Echinacea je dobre známou rastlinou, ktorú ľudia dlhodobo využívajú v boji proti patogénom. Bolo dokázané, že mačací pazúrik (unkária plstnatá) so zinkom zvyšuje činnosť imunitného systému.


Komu a kedy ho odporúčame?
 • Tým, ktorí sa často nachádzajú v situácii, keď ich imunitný systém potrebuje pomoc.
 • Tým, ktorí hľadajú komplexnejšiu imunitnú ochranu.
 • Na prípravu imunitného systému na zimu, ako kúru počas jesenných mesiacov.

VEDELI STE, ŽE...?
Pau D´Arco, rastlina veľmi obľúbená v Južnej Amerike, sa v ľudovej medicíne využíva už po stáročia ako doplnok liečby určitých infekcií, astmy, cukrovky a tiež niektorých druhov rakoviny?
90 tabliet

Dávkovanie
3x1 tableta denne

Zloženie
výťažok z listu olivovníka 80 mg
L-lyzín HCI 80 mg
výťažok z koreňa Echinacey 25 mg
výťažok z Unkárie plstnatej 60 mg
Pau d`Arco - kôra 30 mg
Zinok 10 mg

 • Neodporúča sa počas tehotenstva a dojčenia.
 • V prípade ochorenia tráviaceho systému alebo pri pochybnostiach sa pred začiatkom užívania prípravku poraďte so svojím lekárom!
 • Unkáriu plstnatú sa neodporúča užívať spoločne s imunosupresívami.
 • Poraďte sa s kvalifikovaným lekárom skôr, ako začnete užívať akýkoľvek doplnok.
 • Neužívajte tento liek, ak ste tehotná alebo dojčiaca.
 • Tento produkt nie je určený na liečbu, prevenciu alebo ovplyvniť akékoľvek infekcie, ochorenia alebo zdravotný stav. Ak máte akékoľvek zdravotné problémy, poraďte sa s kvalifikovaným lekárom.
 • Neprekračujte odporúčané denné dávky.
 • Potravinové doplnky nemôže nahradiť vyváženú zmiešanú stravu.
 • Uchovávajte mimo dosahu malých detí.
Virago, vďaka svojmu zloženiu, účinne podporuje správnu funkciu imunitného systému. Odporúčame pre tých, ktorí chcú mať zložitejšie obranu, alebo sa často do situácií, v ktorých sa naše telo potrebuje pomoc.

Telo má prirodzenú tendenciu pôsobiť proti rušivým vplyvom a priviesť metabolizmus späť do zdravej rovnováhy. To normálny, zdravý stav fungovania sa nazýva homeostáza. Jedným z najdôležitejších nástrojov telo používa na zjednodušenie a zabezpečenie homeostázy je imunitný systém. Imunitný systém má za úlohu rokovania s najsilnejšími rušivých vplyvov na homeostázy. Silný imunitný systém je preto životne dôležité pre robustné zdravie. CaliVita ® Virago obsahuje prírodné, rastlinné zložky, ktoré sú určené na pomoc poskytovať nutričnú podporu pre silný imunitný systém.

Záznamy ukazujú, že olivové listy stromov boli použité na účely zdravotnej starostlivosti pre tisíce rokov. Okrem toho, že bohaté na antioxidanty, a pomáha znížiť lipoproteíny s nízkou hustotou (LDL alebo "zlý" cholesterol) v krvi, niektoré štúdie ukázali, že olivový list môže inhibovať patogény replikácie. Aminokyselina lyzín pomáha podporovať v tele produkciu protilátok. Echinacea, člen aster rodiny, obsahuje niekoľko polyfenoly, ktoré sú myšlienka pomôcť podporiť imunitný systém v odvracať infekcie. Štúdie boli povzbudivé natoľko, že echinacea je bežnou súčasťou mnohých prechladnutia. Štúdie ukázali, dôkazy o tom, že alkaloidy, triesloviny a phytochemicals v mačací pazúr, juhoamerickej viniča, pomáhajú podporiť produkciu a aktivitu lymfatických buniek a celkovej optimálne fungovanie imunitného systému. To môže tiež vykazovali niektoré antibiotikum, protizápalové a antioxidačné vlastnosti. Kôra juhoamerického stromu Pau D'Arco obsahuje viac než 20 aktívnych látok, a niektoré testy ukázali, že niektoré z týchto zlúčenín môže mať antibiotiká, a protiplesňové účinky. Zinok poskytuje nutričné ​​podporu pre zdravé fungovanie imunitného systému, a podieľa sa na normálne bunkové delenie.

Indikácie:
Virago zložky:
 • Posilňujú imunitný systém,
 • Blokovanie mechanizmus proliferačnej infikovaných buniek,
 • Mať aktivitu proti vírusovým, bakteriálnym a hubovým infekciám,
 • Ideálny pre alergie
 • Účinne stimulovať imunitné bunky k produkcii prírodných antivírusové látky, ktoré je interferón,
 • Zvlášť účinné pri inhibícii rastu vírusu herpes a vírusu chrípky.
8 DÔVODOV, PREČO SI VYBRAŤ PRODUKTY CALIVITA:
  • Vďaka vynikajúcemu profesionálnemu zázemiu ponúka CaliVita už vyše dvadsať rokov svoje produkty v súlade s danými predpismi a v tej najvyššej kvalite.
  • Vždy sa snažíme používať prírodné materiály, ktoré pochádzajú z tých najlepších zdrojov.
  • V priebehu svojho vývoja sa zameriavame na využitie lepšieho vstrebávania, napr. organických látok.
  • Na naše produkty poskytujeme 100% záruku kvality.
  • Aby sme trvale zabezpečili vynikajúcu kvalitu, naše produkty sú predmetom prísneho a niekoľkonásobného overovacieho procesu.
  • Veľká väčšina našich doplnkov výživy sa vyrába vo farmaceutických podmienkach v USA.
  • Produkty sa vyrábajú podľa zásad GMP (Good Manufacturing Practice), zatiaľ čo prebieha neprestajná kontrola a tiež pravidelne rozvrhnuté previerky FDA (Food and Drug Administration). Úzko spolupracujeme s miestnymi odborníkmi, ktorí sa zaoberajú poskytovaním licencií, a tým zabezpečujeme, že naši spotrebitelia vždy dostanú produkty tej najvyššej kvality.
  • Všetky naše produkty sú v súlade s právnymi vykonávacími predpismi platnými v SR a podliehajú kontrole ministerstva zdravotníctva.
         arrow

         VirAgo - Recenzie produktov

         VirAgo: Podporuje optimálnu činnosť imunitnej sústavy. Obsahuje účinné látky s protibakteriálnymi a protivírusovými účinnými látkami: list olivovníka - má dezinfekčné účinky; Echinaceu- má stimulujúce protivírusové účinky; Pau D´Arco (Lapacho) - stimuluje imunitu, je účinné proti baktériám, plesniam, parazitom, vírusom, má antioxidačné, bolesť tlmiace a protizápalové účinky; Unkária plstnatá (Vilcacora) - patrí k najúčinnejším posilňovačom imunity; lyzín (aminokyselina, organická uhlíkatá molekula, ktorá obsahuje karboxylovú skupinu (-COOH) a aminokyselinu (-NH2) - zabraňuje rozmnožovaniu vírusu herpesu a má protivírusové účinky; zinok - je nenahraditeľný pre správnu funkciu imunitnej sústavy.

         MUDr. Marianna Krupšová
         Pridajte komentár, ohodnoťte produkt alebo položte otázku
         Zatiaľ nie sú k dispozícii žiadne recenzie.
         0
         0
         0
         0
         0
         arrow
         Záruka najnižšej ceny
         VirAgo
         Návrat na obsah