VirAgo - Obchody CaliVita International

Prejsť na obsah
VirAgo
Zloženie

80mg výťažok z listu olivovníka
80mg L-lyzín HCI
25mg výťažok z koreňa Echinacey
60mg výťažok z Unkárie plstnatej
30mg Pau d`Arco - kôra
10mgZinok

Prídavné látky:
uhličitan vápenatý (stabilizátor), mikrokryštalická celulóza (stabilizátor), kyselina stearová (protihrudkovacia látka), silika (protihrudkovacia látka), kroskarmelóza (objemové činidlo), stearan horečnatý (protihrudkovacia látka), mastenec (objemové činidlo).
Virago, vďaka svojmu zloženiu, účinne podporuje správnu funkciu imunitného systému. Odporúčame pre tých, ktorí chcú mať zložitejšie obranu, alebo sa často do situácií, v ktorých sa naše telo potrebuje pomoc.

Telo má prirodzenú tendenciu pôsobiť proti rušivým vplyvom a priviesť metabolizmus späť do zdravej rovnováhy. To normálny, zdravý stav fungovania sa nazýva homeostáza. Jedným z najdôležitejších nástrojov telo používa na zjednodušenie a zabezpečenie homeostázy je imunitný systém. Imunitný systém má za úlohu rokovania s najsilnejšími rušivých vplyvov na homeostázy. Silný imunitný systém je preto životne dôležité pre robustné zdravie. CaliVita ® Virago obsahuje prírodné, rastlinné zložky, ktoré sú určené na pomoc poskytovať nutričnú podporu pre silný imunitný systém.

Záznamy ukazujú, že olivové listy stromov boli použité na účely zdravotnej starostlivosti pre tisíce rokov. Okrem toho, že bohaté na antioxidanty, a pomáha znížiť lipoproteíny s nízkou hustotou (LDL alebo "zlý" cholesterol) v krvi, niektoré štúdie ukázali, že olivový list môže inhibovať patogény replikácie. Aminokyselina lyzín pomáha podporovať v tele produkciu protilátok. Echinacea, člen aster rodiny, obsahuje niekoľko polyfenoly, ktoré sú myšlienka pomôcť podporiť imunitný systém v odvracať infekcie. Štúdie boli povzbudivé natoľko, že echinacea je bežnou súčasťou mnohých prechladnutia. Štúdie ukázali, dôkazy o tom, že alkaloidy, triesloviny a phytochemicals v mačací pazúr, juhoamerickej viniča, pomáhajú podporiť produkciu a aktivitu lymfatických buniek a celkovej optimálne fungovanie imunitného systému. To môže tiež vykazovali niektoré antibiotikum, protizápalové a antioxidačné vlastnosti. Kôra juhoamerického stromu Pau D'Arco obsahuje viac než 20 aktívnych látok, a niektoré testy ukázali, že niektoré z týchto zlúčenín môže mať antibiotiká, a protiplesňové účinky. Zinok poskytuje nutričné ​​podporu pre zdravé fungovanie imunitného systému, a podieľa sa na normálne bunkové delenie.

Indikácie:

Virago zložky:
- Posilňujú imunitný systém,
- Blokovanie mechanizmus proliferačnej infikovaných buniek,
- Mať aktivitu proti vírusovým, bakteriálnym a hubovým infekciám,
- Ideálny pre alergie
- Účinne stimulovať imunitné bunky k produkcii prírodných antivírusové látky, ktoré je interferón,
- Zvlášť účinné pri inhibícii rastu vírusu herpes a vírusu chrípky.

Dávkovanie:
3 x 1 tableta denne.

UPOZORNENIE!
Poraďte sa s kvalifikovaným lekárom skôr, ako začnete užívať akýkoľvek doplnok.
Neužívajte tento liek, ak ste tehotná alebo dojčiaca.
Tento produkt nie je určený na liečbu, prevenciu alebo ovplyvniť akékoľvek infekcie, ochorenia alebo zdravotný stav. Ak máte akékoľvek zdravotné problémy, poraďte sa s kvalifikovaným lekárom.
Neprekračujte odporúčané denné dávky.
Potravinové doplnky nemôže nahradiť vyváženú zmiešanú stravu.
Uchovávajte mimo dosahu malých detí.
VirAgo: Podporuje optimálnu činnosť imunitnej sústavy. Obsahuje účinné látky s protibakteriálnymi a protivírusovými účinnými látkami: list olivovníka - má dezinfekčné účinky; Echinaceu- má stimulujúce protivírusové účinky; Pau D´Arco (Lapacho) - stimuluje imunitu, je účinné proti baktériám, plesniam, parazitom, vírusom, má antioxidačné, bolesť tlmiace a protizápalové účinky; Unkária plstnatá (Vilcacora) - patrí k najúčinnejším posilňovačom imunity; lyzín (aminokyselina, organická uhlíkatá molekula, ktorá obsahuje karboxylovú skupinu (-COOH) a aminokyselinu (-NH2) - zabraňuje rozmnožovaniu vírusu herpesu a má protivírusové účinky; zinok - je nenahraditeľný pre správnu funkciu imunitnej sústavy.

MUDr. Marianna Krupšová
Návrat na obsah