OxyMax - Obchody CaliVita International

Prejsť na obsah
OxyMax
Zloženie

12g stabilizovaný kyslík
Bez kyslíka, ľudský život je nemožné. Naše telo môže fungovať harmonicky, vyvážene iba vtedy, ak bunky prijímať dostatočné množstvo kyslíka. Ak sa z nejakého dôvodu bunky dostať menej kyslíka, ako je potrebné, procesy produkujúce energiu, čo zaisťuje ich životné funkcie sú poškodené. OxyMax® môže účinne pomôcť kyslíka buniek.

Všetci vieme, že kyslík je zásadný pre život, je nepostrádateľnou súčasťou procesu, v ktorom naše bunky produkujú energiu. Zvyčajne naše telo získať tento kyslík pomocou vzduchu, ktorý dýchame, ale stále rastúce emisie oxidu uhličitého a iných foriem znečistenia môže znamenať, že ovzdušie v mestských centrách môžu mať znížený obsah kyslíka. OxyMax obsahuje molekuly vysoko biologicky stabilizovaný kyslík, a tým, že vstup do krvi cez tráviaci systém, to je pomôcť hladiny kyslíka v podporu metabolizmu.

Ako je nevyhnutné na Možnosti využitia živín a výrobu energie prívod kyslíka do buniek, zvyšuje prívod kyslíka, môže byť prínosné pre podporu športového výkonu a ďalšie formy fyzickej aktivity. Kyslík tiež pomáha pri vychytávania voľných radikálov. Niektorí vedci zreteľom poškodenie buniek príčina voľných radikálov, ako jednej z hlavných príčin starnutia.

Zvýšený prívod kyslíka môže pomôcť podporujú imunitný systém ako patogénne mikroorganizmy môže byť často anaeróbne. To znamená, že vyžadujú prostredie zbavené kyslíka, aby prežili a množiť sa. Prítomnosť kyslíka môže skutočne zabíjať tieto mikróby.

Indikácie:
zvyšuje prívod kyslíka do buniek, zlepšuje metabolické procesy. Zvýšený prísun kyslíka, môže mať pozitívny vplyv na fyzickej aktivity, ako sú atléti.

Dávkovanie:
Dávkovanie: 20 kvapiek prípravku OxyMax pridať do 2-2,5 dcl nápoja.

UPOZORNENIE!
Tento výrobok by mal byť používaný riedený iba v súlade s pokynmi.
Neprekračujte odporúčané denné dávky.
Potravinové doplnky nemôže nahradiť vyváženú zmiešanú stravu.
Uchovávajte mimo dosahu malých detí.
OxyMax

V mojom živote sú okrem mojej rodiny najdôležitejšie dve veci: moja práca lekára a šport. Sám som aktívnym športovcom a prakticky od skončenia medicíny sa nepretržite venujem starostlivosti o športovcov rôzneho zamerania, medzi ktorými mám veľké množstvo priateľov.
Samozrejme, najčastejšou otázkou, s ktorou sa na mňa obracajú, je otázka zvyšovania svojej výkonnosti. Moja klasická odpoveď znie: „Správne vedený tréning s dostatočnou regeneráciou, no hlavne dať organizmu presne to, čo potrebuje pre svoju prácu a po výkone na svoju regeneráciu“. S tréningom väčšinou nebýva väčší problém, avšak v tom ostatnom má rezervy aj veľa profesionálnych vrcholových športovcov. Okrem dôležitého pitného režimu, stravovacích a režimových opatrení si organizmus pýta aj vyššie množstvá vitamínov, minerálnych a stopových prvkov -a samozrejme aj pre všetky procesy v organizme nenahraditeľného kyslíka. Väčšina športov sa predsa nevykonáva v ideálnych prírodných podmienkach, na čerstvom vzduchu, ale je veľa halových športov, pri ktorých sa športovci delia o kyslík na dýchanie s ďalšími stovkami, niekedy až tisíckami divákov. A povedzme si pravdu, že ani taký futbal hraný vo veľkomeste sa neodohráva práve na čerstvom vzduchu. Preto okrem klasických doplnkov výživy športovcov, zahŕňajúcich vitamíny, minerály, stopové prvky, či aminokyseliny, odporúčam aj užívanie preparátu OxyMax s obsahom stabilizovaného kyslíka. Stabilizovaný kyslík pomáha zásobovať bunky energiou, zlepšuje fyziologické procesy, látkovú výmenu, stimuluje krvný obeh a okrem iného podporuje aj vstrebávanie a zužitkovanie už spomenutých vitamínov, minerálov a aminokyselín. V prípade jeho užívania sa netreba báť ani podozrenia z dopingu, pretože podľa aktuálneho Zoznamu zakázaných látok a metód Svetovej antidopingovej agentúry (WADA) je síce „umelé zvyšovanie pľúcneho prestupu, prenosu alebo prísunu kyslíka rôznymi umelými metódami“ zakázané, avšak príjem kyslíka samotného je povolený.

A aby som nezabudol... blahodarný účinok kyslíka samozrejme nie je určený iba športovcom! Boli publikované jeho liečivé účinky pri liečbe kvasinkových a parazitárnych ochorení tráviaceho systému a ja osobne ho odporúčam aj ľuďom s príznakmi nedokrvenia končatín, pri ktorých je každá molekula kyslíka dobrá.

Ako ho užívať? Odporúčam denne pridať 20 kvapiek prípravku OxyMax do 2,5 dl nápoja.


MUDr. Miroslav Halecký
Návrat na obsah