OxyMax - Obchody CaliVita International

Prejsť na obsah
OxyMax
Premium Organic
Kyslíkové kvapky

60 ml
Okamžitá dostupnosť
Kyslíkové kvapky
25% zľavy od prvého nákupu >>
arrow
Calivita Oxymax

Kyslíkové kvapky

Bez správneho zásobovania kyslíkom naše telo nemôže optimálne fungovať. Kvapky OxyMax® obsahujú stabilizované molekuly kyslíka, ktoré sa pri trávení dostávajú do krvného obehu. Táto forma, ktorá je pre naše telo ľahko využiteľná, môže prispieť k zníženiu škodlivých vplyvov civilizácie a zvýšiť našu fyzickú výkonnosť. V mestách so znečisteným ovzduším, kde je vo vzduchu nižší obsah kyslíka, alebo v prípade jeho vyššej potreby, napr. počas športu alebo fyzickej práce, bude veľmi prospešný OxyMax®!

KOMU A KEDY HO ODPORÚČAME?
 • Tým, ktorí žijú vo veľkých mestách a vykonávajú športové aktivity.
 • Na podporu a zvýšenie zásob kyslíka v tele.
 • Na zlepšenie metabolizmu.
 • Na zvýšenie výkonnosti v športe.
 • Na zlepšenie energetických zásob a fyziologických procesov.
 • Na podporu vstrebávania vitamínov, minerálov a aminokyselín.

VEDELI STE, ŽE...?
Za normálnych okolností vdychujeme za minútu 5 - 8 litrov vzduchu a toto množstvo môže pri športe stúpnuť až na 50 - 60 litrov?
8 DÔVODOV, PREČO SI VYBRAŤ PRODUKTY CALIVITA:
  • Vďaka vynikajúcemu profesionálnemu zázemiu ponúka CaliVita už vyše dvadsať rokov svoje produkty v súlade s danými predpismi a v tej najvyššej kvalite.
  • Vždy sa snažíme používať prírodné materiály, ktoré pochádzajú z tých najlepších zdrojov.
  • V priebehu svojho vývoja sa zameriavame na využitie lepšieho vstrebávania, napr. organických látok.
  • Na naše produkty poskytujeme 100% záruku kvality.
  • Aby sme trvale zabezpečili vynikajúcu kvalitu, naše produkty sú predmetom prísneho a niekoľkonásobného overovacieho procesu.
  • Veľká väčšina našich doplnkov výživy sa vyrába vo farmaceutických podmienkach v USA.
  • Produkty sa vyrábajú podľa zásad GMP (Good Manufacturing Practice), zatiaľ čo prebieha neprestajná kontrola a tiež pravidelne rozvrhnuté previerky FDA (Food and Drug Administration). Úzko spolupracujeme s miestnymi odborníkmi, ktorí sa zaoberajú poskytovaním licencií, a tým zabezpečujeme, že naši spotrebitelia vždy dostanú produkty tej najvyššej kvality.
  • Všetky naše produkty sú v súlade s právnymi vykonávacími predpismi platnými v SR a podliehajú kontrole ministerstva zdravotníctva.
         arrow

         Oxy Max - Recenzie produktov

          OxyMax

          V mojom živote sú okrem mojej rodiny najdôležitejšie dve veci: moja práca lekára a šport. Sám som aktívnym športovcom a prakticky od skončenia medicíny sa nepretržite venujem starostlivosti o športovcov rôzneho zamerania, medzi ktorými mám veľké množstvo priateľov.
          Samozrejme, najčastejšou otázkou, s ktorou sa na mňa obracajú, je otázka zvyšovania svojej výkonnosti. Moja klasická odpoveď znie: „Správne vedený tréning s dostatočnou regeneráciou, no hlavne dať organizmu presne to, čo potrebuje pre svoju prácu a po výkone na svoju regeneráciu“. S  tréningom väčšinou nebýva väčší problém, avšak v tom ostatnom má rezervy aj veľa profesionálnych vrcholových športovcov. Okrem dôležitého pitného režimu, stravovacích a režimových opatrení si organizmus pýta aj vyššie množstvá vitamínov, minerálnych a stopových prvkov -a samozrejme aj pre všetky procesy v organizme nenahraditeľného kyslíka. Väčšina športov sa predsa nevykonáva v ideálnych prírodných podmienkach, na čerstvom vzduchu, ale je  veľa halových športov, pri ktorých sa športovci delia o kyslík na dýchanie s ďalšími stovkami,  niekedy až tisíckami divákov. A povedzme si pravdu, že ani taký futbal hraný vo veľkomeste sa neodohráva práve na čerstvom vzduchu. Preto okrem klasických doplnkov výživy športovcov, zahŕňajúcich vitamíny, minerály, stopové prvky, či aminokyseliny, odporúčam  aj užívanie preparátu OxyMax s obsahom stabilizovaného kyslíka. Stabilizovaný kyslík pomáha zásobovať bunky energiou, zlepšuje fyziologické procesy, látkovú výmenu, stimuluje krvný obeh a okrem iného podporuje aj vstrebávanie a zužitkovanie už spomenutých vitamínov, minerálov a aminokyselín. V prípade jeho užívania sa netreba báť ani podozrenia z dopingu, pretože  podľa aktuálneho Zoznamu zakázaných látok a metód Svetovej antidopingovej agentúry (WADA) je síce „umelé zvyšovanie pľúcneho prestupu, prenosu alebo prísunu kyslíka rôznymi umelými metódami“ zakázané, avšak príjem kyslíka samotného je povolený.

          A aby som nezabudol...  blahodarný účinok kyslíka samozrejme nie je určený iba športovcom! Boli publikované jeho liečivé účinky pri liečbe kvasinkových a parazitárnych ochorení tráviaceho systému a ja osobne ho  odporúčam aj ľuďom s príznakmi nedokrvenia končatín,  pri ktorých je každá molekula kyslíka dobrá.

          Ako ho užívať?  Odporúčam denne pridať 20 kvapiek prípravku OxyMax do 2,5 dl nápoja.

          MUDr. Miroslav Halecký
                 Pridajte komentár, ohodnoťte produkt alebo položte otázku
                 arrow
                 Záruka najnižšej ceny
                 OxyMax
                 Návrat na obsah