BioHarmonex - Obchody CaliVita International

Prejsť na obsah

BioHarmonex

BioHarmonex 4.0
Elektronické prístroje Calivita
Biorezonančný prístroj
Množstvo na sklade: Dočasne nedostupné.
700.00 €
BioHarmonex 3
Elektronické prístroje Calivita
biorezonančný prístroj
Tento produkt je k dispozícii.
25% zľavy od prvého nákupu >>
arrow

biorezonancie zariadenie

Biorezonančný prístroj

BioHarmonex® je prístroj, ktorý bol vyvinutý špeciálne na domáce použitie a pracuje na základe princípov biofyziky, presnejšie biorezonancie. Tí, ktorí túto problematiku sledujú, tvrdia, že každá bunka ľudského tela vytvára elektromagnetické pole. Toto energetické pole je jedným zo spôsobov, ako môžu bunky navzájom komunikovať, iniciovať alebo kontrolovať rôzne fyziologické procesy v našom tele. BioHarmonex® vytvára vonkajšie elektromagnetické pole, ktoré môže podporiť prirodzené procesy v organizme tým, že pôsobí na prirodzené elektromagnetické pole vytvárané určitými tkanivami tela.

Komu a kedy ho odporúčame?

KOMU A KEDY HO ODPORÚČAME?
BioHarmonex® je prístroj fungujúci na základe princípov biofyziky, presnejšie biorezonancie. Podľa vyznávačov princípov biorezonancie každá bunka ľudského tela generuje elektromagnetické pole. Toto energetické pole je jedným zo spôsobov medzibunkovej komunikácie, ktorá iniciuje a reguluje množstvo fyziologických procesov. Vonkajšie magnetické pole generované BioHarmonexom® ovplyvňuje prirodzené elektromagnetické pole, ktoré produkujú špecifické tkanivá organizmu, čím môže podporovať jeho prirodzené procesy. Aplikovanie programov možno vynikajúcim spôsobom doplniť produktmi užívanými perorálne (ústami) alebo zvonka.
1 ks
BioHarmonex je úplne bezpečná pre všetky vekové skupiny a úrovňou zdravia, ale ak máte implantovaný kardiostimulátor alebo iný druh elektronického zariadenia, mali by ste sa poradiť s kvalifikovaným lekárom pred použitím.
BioHarmonex® je bio-rezonančný zariadenia, špeciálne vyvinutý pre použitie v domácnosti, ktorá vysielajú veľmi nízku intenzitu, pulzujúca elektromagnetické polia. Moderný, estetický vyzerajúci, tretej generácie zariadení, jednoducho použiteľný kýmkoľvek, funkcia twentyfive rôzne programy nastaviť podľa vašich osobných potrieb.

BioHarmonex využíva energiu z malého vnútornej batérie, aby vydávali nízke frekvencie (1 Hz až 200 kHz) elektromagnetického poľa. Zvláštne vzor elektromagnetického žiarenia sa mení v závislosti na jednej z 20 prednastavených programov,. Každý z týchto programov je navrhnutý tak, aby zodpovedal bunkovú elektromagnetickú aktivitu vzťahujúce sa k určitej telesné funkcie, alebo časti tela, ktorá je nevyhnutná, aby došlo k bio-rezonancie. V skutočnosti, každý program sa zameriava zvláštne "okno" fyziologické, a pritom pomáha podporovať metabolické funkcie a výkon.

Komu odporúčame?
BioHarmonex® je prístroj fungujúci na základe princípov biofyziky, presnejšie biorezonancie. Podľa vyznávačov princípov biorezonancie každá bunka ľudského tela generuje elektromagnetické pole. Toto energetické pole je jedným zo spôsobov medzibunkovej komunikácie, ktorá iniciuje a reguluje množstvo fyziologických procesov. Vonkajšie magnetické pole generované BioHarmonexom® ovplyvňuje prirodzené elektromagnetické pole, ktoré produkujú špecifické tkanivá organizmu, čím môže podporovať jeho prirodzené procesy. Aplikovanie programov možno vynikajúcim spôsobom doplniť produktmi užívanými perorálne (ústami) alebo zvonka.

Programy v prístroji BioHarmonex

BioHarmonex® obsahuje 25 programov, pričom každý z nich pozostáva z viacerých podprogramov. Každý program trvá približne 25-30 minút a vytvára rezonanciu v okruhu 1,5 metra od prístroja. Väčšinu programov možno použiť aj niekoľkokrát za deň.

DIEŤA
Detský metabolizmus má v dôsledku rýchlych zmien, rastu a vývoja detského organizmu špeciálne potreby. Program Dieťa je zameraný práve na  tieto špeciálne potreby,.

PODPORA IMUNITY
Vibrácie tohto programu boli nastavené tak, aby boli v dokonalej harmónii s imunitným systémom. Tento program možno účinne kombinovať s inými programami na podporu imunitného systému, ako sú Dieťa, Proti starnutiu, Relaxácia, Nervový systém, Biorytmus a Meridiány.

PROTI STARNUTIU
Vibrácie programu Proti starnutiu sa zameriavajú na antioxidačnú činnosť v tele.  Antioxidačné procesy zabraňujú poškodzovaniu buniek, a tým ich možno spájať aj so spomaľovaním starnutia. Tento program  možno účinne kombinovať s programami, ako sú Relaxácia, Nervový systém, Detoxikácia, Krvný obeh, Biorytmus a Meridiány.

HORMONÁLNY SYSTÉM
Vibrácie tohto programu sa zameriavajú na činnosť hormonálneho systému. Ako doplnok odporúčame programy Proti starnutiu a Menštruácia.

PROTI BOLESTI
Tento program možno účinne kombinovať s inými programami pre celkové priaznivé účinky, akými sú Relaxácia, Nervový systém, Menštruačný cyklus, Biorytmus a Meridiány. Možno ho tiež dobre kombinovať s programami podporujúcimi trávenie a detoxikáciu, napríklad Detoxikácia, Trávenie, Pečeň/Pankreas a Vylučovanie.

RELAXÁCIA
Tento program odporúčame aplikovať na zmiernenie účinkov stresu, ktoré sú v našom uponáhľanom svete bežné. Ideálne je program spustiť večer alebo pred spaním. Možno ho kombinovať s programami Nervový systém, Relaxácia, Krvný obeh a Biorytmus.

NERVOVÝ SYSTÉM
Tvorcovia prístroja vytvorili tento program na podporu činnosti nervovej sústavy. Možno ho účinne kombinovať s programom Relaxácia.

ZNIŽOVANIE HMOTNOSTI
Jediným spôsobom, ako odbúrať tuk z tela, je jeho uvoľnenie z tukového tkaniva a jeho premena na lipoproteíny prostredníctvom pečene. Premenený na lipoproteíny môže byť tuk absorbovaný  bunkami, ktoré ho oxidáciou premenia na energiu, alebo sa vylúči ako odpadová látka. Tento program je určený na podporu tohto procesu.

DETOXIKÁCIA
Bez ohľadu na to, koľko pozornosti venujeme svojmu telu, náš organizmus v sebe akumuluje určité množstvo toxínov.  Tento program má mnoho podprogramov, ktoré sú určené na detoxikáciu jednotlivých orgánov (pečene, obličiek, sleziny, pankreasu a čriev). Možno ho účinne kombinovať s inými programami, ako sú Dýchanie, Trávenie, Pečeň/Pankreas a Vylučovanie.

OČI/ZRAK
Tento program odporúčame predovšetkým tým, ktorí pracujú s počítačom, dlhý čas sledujú televíziu alebo nosia okuliare. Ako jeho doplnok ponúkame program Proti starnutiu.

KRVNÝ OBEH
Srdcovo-cievny systém je pre naše telo mimoriadne dôležitý, pretože sprostredkuje prenos kyslíka a živín k bunkám, prepravuje oxid uhličitý z buniek a mobilizuje náš imunitný systém.  Veľké množstvo bunkovej aktivity v takomto systéme si vyžaduje vysokú úroveň elektromagnetickej komunikácie, čo bolo i jedným z hlavných kritérií pri tvorbe tohto programu. Možno ho dobre kombinovať s programami Relaxcácia, Nervový systém, Proti starnutiu, Hormonálny systém, Biorytmus a Meridiány, ako aj s programami, ktoré pomáhajú pri trávení a detoxikácii. Patria k nim Detoxikácia, Trávenie, Pečeň/Pankreas aVylučovanie.

DÝCHANIE
Tento program je zameraný na podporu dýchacej sústavy, a preto ho možno odporučiť tým, ktorí vykonávajú ťažkú fyzickú prácu, fajčiarom, ľuďom žijúcim v oblastiach s vysokou koncentráciou smogu a robotníkom.  Vynikajúcim doplnkom tohto programu je program Proti starnutiu.

TRÁVENIE
Jedným z faktorov správnej výživy je dobrá kvalita stravy, ale rovnako dôležitá je aj schopnosť organizmu vstrebávať živiny z  jedla.  Program  Trávenie je preto zameraný práve na tento proces. Možno ho účinne kombinovať s inými programami zameranými na gastrointestinálny trakt, akými sú Pečeň/Pankreas alebo Detoxikácia.

PEČEŇ/PANKREAS
Pankreas produkuje tráviace enzýmy, a tiež pomáha využiť glukózu na tvorbu energie pomocou hormónu inzulín. Pečeň je jedným z najdôležitejších metabolických orgánov i zásobárňou, a preto je pre správne trávenie kľúčová. Tento program možno výborne kombinovať s programami Trávenie alebo Detoxikácia..

POKOŽKA
Program je zameraný na obnovu epitelu a ostatných buniek potrebných pre zdravie pokožky.

VYLUČOVANIE
Obličky plnia v tele množstvo funkcií, medzi ktoré patria regulovanie činnosti hormonálneho systému, metabolizmus vody a solí, ako aj látková výmena kostného tkaniva. Tento program je zameraný na podporu správnej činnosti obličiek a močového traktu. Pre dosiahnutie optimálnych výsledkov ho možno dobre kombinovať s programom Detoxikácia. Odporúčame ho spúšťať skoro ráno alebo neskoro popoludní, pretože vtedy sú obličky najaktívnejšie.

KOSTRA/CHRBTICA
Väčšina ľudí považuje kosti za statickú látku, ale v skutočnosti sa naše kosti menia rovnako aktívne, ako väčšina častí nášho tela. Na udržanie zdravia musia kosti svoje bunky regenerovať, a tieto bunky zas musia byť schopné absorbovať z krvi životne dôležité stavebné minerály, akým je napr. vápnik. Vibrácie tohto programu sú nastavené tak, aby tieto procesy harmonizovali.

PO TRÉNINGU
Metabolizmus má veľa systémov, ktoré sa musia prispôsobovať nárokom intenzívnej fyzickej aktivity. Vibrácie tohto programu sa zameriavajú na procesy, ktoré zabezpečujú regeneráciu po tréningu. Možno ho tiež dobre kombinovať s programom Proti starnutiu.

MERIDIÁNY
Podľa tradičnej čínskej medicíny ľudským telom prestupujú neviditeľné kanály, meridiány. Meridiány zohrávajú dôležitú úlohu pri komunikácii a  vzájomnej koordinácii častí tela a orgánov, toku krvi a energie.  Tento programprístroja BioHarmonex® súčasne stimuluje a harmonizuje všetky meridiány, čím pomáha optimalizovať látkovú premenu, harmonizovať organizmus a dosiahnuť pocit celkovej pohody.  Možno ho výborne kombinovať s programom Biorytmus.

BIORYTMUS
Fyzický, emocionálny a intelektový stav a schopnosti nie sú u žiadneho človeka na svete konštantné, ale menia sa pod vplyvom cyklických zmien, ktoré sa nazývajú biologické rytmy. Cieľom tohto programu je tieto procesy podporovať. Možno ho dobre kombinovať s programami Nervový systém, Relaxácia, Meridiány a Krvný obeh.

MENŠTRUAČNÝ CYKLUS
Podľa niektorých duchovných učení existuje zjavný vzťah medzi fázami mesiaca a 28-dňovým menštruačným cyklom, ktorý zásadne určuje ženskú “podstatu”. Vibrácie tohto programu boli vytvorené tak, aby “dolaďovali” ženský cyklus. Ako doplnok možno odporúčať programy Hormonálny systém, Pokožka, Detoxikácia a Biorytmus.

PROSTATA
Tento program možno odporučiť mužom, zvlášť v strednom a staršom veku. Možno ho dobre kombinovať s programami Vylučovanie, Biorytmus a Proti starnutiu.

ZMENA POČASIA
Niektorí ľudia reagujú na zmenu atmosférických vplyvov citlivejšie. Kým  väčšina ľudí by tento typ zmien pravdepodobne prekonala bez väčších problémov, v našom modernom svete sa táto prirodzená schopnosť prispôsobiť sa dostáva stále viac do úzadia. Tento program možno kombinovať s programami Proti bolesti, Krvný obeh a Biorytmus.

DUŠEVNÁ OBNOVA (Mentálne funkcie)
Tento program možno odporučiť tým, ktorí sú dlhodobo alebo vo zvýšenej miere vystavení stresu, ako aj v životných situáciách, keď je potrebná zvlášť veľká duševná odolnosť (napr. skúškové obdobie). Tento program sa výrazne odporúča aplikovať v kombinácii s programami Nervový systém, Realxácia, Krvný obeh a Biorytmus.

LYMFATICKÝ SYSTÉM
Lymfatický systém je významnou súčasťou nášho imunitného systému.  Jeho bunky sú prítomné všade v tele, kde môžu naraziť na cudzorodé látky. Vibrácie tohto programu sa zameriavajú na lymfatický systém. Ako doplnok k tomuto programu možno odporúčať programy Podpora imunity, Krvný obeh a Detoxikácia.
arrow

BioHarmonex - Recenzie produktov

Pridajte komentár, ohodnoťte produkt alebo položte otázku
Zatiaľ nie sú k dispozícii žiadne recenzie.
0
0
0
0
0
arrow
Záruka najnižšej ceny
BioHarmonex® 4.0 Calivita
Návrat na obsah