Ocean 21 - Obchody CaliVita International

Prejsť na obsah
Ocean 21
Zloženie

3100mg Patentovaná zmes morských rastlinných extraktov
2000mg Prírodná Aloe Vera šťava
3100mg Výťažok z morských rias
1100mg Výťažok Pau d'Arco
600mg Koncentrát z brusníc
350mg Výťažok z cvikly
350mg Výťažok z karotky
330mcg Komplex stopových minerálií

Prídavné látky:
USP sorbitol (sladidlo), purifikovaná voda (objemové činidlo), sorbán draselný (konzervant)
Flóra oceánov - na rozdiel od poľnohospodárskej pôdy a rastlín kŕmenie na pôde - je relatívne neporušená aj na začiatku 21. storočia. Ocean 21 obsahuje viac ako 200 vzácnych aktívnych látok prospešných pre organizmus (8 druhov morských rias, bylinky, vitamíny a antioxidanty, cca 60 druhov minerálov, asi 24 aminokyselín a enzýmy).

Morské riasy
Z morských rias je mimoriadne vysoký obsah jódu. Jód je nevyhnutný pre produkciu hormónov štítnej žľazy a je nevyhnutný pre výrobu energie procesy v tele. Okrem toho, z morských rias je bohatá na proteíny, aminokyseliny a enzýmy, ako aj niekoľko prospešných minerálov vrátane železa, vápnika, draslíka, horčíka, a selénu.

Aloe Vera
Aj keď je veľmi známy ľuďom ako prísada do pleťových vôd (vzhľadom k jeho vyrovnaniu a hydratačnými účinkami), šťavnaté rastliny Aloe vera obsahuje takmer 200 druhov aktívnych látok, ktoré môžu byť prospešné pre zdravie, vrátane mnohých vitamínov a minerálnych látok.

Pau D'Arco
Strom domáci v dažďových pralesov a hôr Južnej Ameriky, jeho kôra má veľmi vysoký obsah minerálov, je bohaté na draslík, vápnik a železo. Rovnako tak obsahuje niekoľko vynikajúcich antioxidanty, ako je vitamín C a selénu. Niektoré štúdie naznačujú, že Pau D'Arco môže podporovať imunitný funkcie systému.

Ocean 21 pomáha zaistiť kvalitné nutričné podporu pre zdravé a žiarivé fyziologické procesy.

Indikácie:
čistiace ošetrenie na pomoc poskytnúť potrebnú energiu, podporuje fyziologické procesy.

Dávkovanie:
2 polievkové lyžice 1 - 2 x denne

UPOZORNENIE!
Neprekračujte odporúčané denné dávky.
Potravinové doplnky nemôže nahradiť vyváženú zmiešanú stravu.
Uchovávajte mimo dosahu malých detí.
Ocean 21 - unikátny dar oceánov

Voda pokrýva 70% z celkového zemského povrchu. Hĺbka oceánov na niektorých miestach dosahuje až 11 tisíc metrov. Napriek mnohým ekologickým katastrofám spôsobeným človekom oceán svojou veľkosťou ešte stále zabezpečuje dostatočne veľký nedotknutý priestor pre živočíšnu ríšu.

Ocean 21 je doplnok zdravej výživy. , Je drahocenným darom oceánov obsahujúcim vyše 200 cenných účinných látok (8 druhov morských rias, liečivky, vitamíny, antioxidanty, 60 druhov minerálnych látok, 24 aminokyselín, enzýmy...).

Morské riasy Alaria marginata, Ascophyllum nodosum, Chondrus crispus, Fucus vesiculosus, Laminaria digitata, Porphyr yezoensis, Palmaria Palmata a Ulva lactuca pôsobia nasledovne :

kyselina alginová - bráni vstrebávaniu ťažkých kovov, ktoré sa už dostali do tráviaceho systému organizmu;

vysoký obsah jódu blahodarne pôsobí v prevencii vzniku strumy a tiež pri nedostatočnej činnosti štítnej žľazy;

pre obsah bóru sa nepriamo zúčastňujú na regulácii metabolizmu vápnika a horčíka; mastné kyseliny znižujú hladinu tukov v krvi, zmierňujú zhlukovanie krvných doštičiek, v malej miere zvyšujú hladinu „tzv.” dobrého (HDL) cholesterolu a majú aj vazodilatačné (rozťahujúce) účinky na cievy;

spomaľujú proces artériosklerózy a znižujú vysoký krvný tlak; vitamín E, betakarotén a selén – ako lapači voľných radikálov – zohrávajú dôležitú úlohu v brzdení procesu artériosklerózy a zvyšovaní obranyschopnosti organizmu;

majú vysoký obsah vláknin, preto podporujú trávenie. Ich blahodarný účinok sa rýchlo prejavuje najmä pri nadprodukcii žalúdočnej kyseliny .

Aloe Vera:

je bohatá na vápnik a obsahuje aj vitamín B12;

podporuje trávenie, cirkuláciu telesných tekutín, funkciu obličiek, pečene a žlčníka;

podporuje činnosť T-lymfocytov, čím zvyšuje odolnosť organizmu voči chorobám. Pau d´Arco (Lapacho):

rastlina je bohatá na vápnik a železo, ktoré sú nenahraditeľné pre činnosť organizmu ale predovšetkým mozgu;

jej liečivá kôra je známa ako účinný adaptagén a všeobecný roborans (posilňujúci prostriedok);

prispieva k dokonalej činnosti imunitnej sústavy;

počas jej aplikácie sa zlepšuje vstrebávanie živín a bol pozorovaný aj jej protiplesňový účinok.

Užívanie Ocean 21 sa odporúča: pri detoxikácii (zamorení organizmu ťažkými kovmi, rádioaktívnymi časticami a inými toxickými látkami), na podporu imunitného systému u oslabených ľudí, na zachovanie a zlepšenie elasticity pokožky a väzivových tkanív, zvýšenie vitality, ako antioxidantu, na spomalenie procesu starnutia, má protivírusové a protiplesňové účinky, na zlepšenie regulácie látkovej výmeny, na zlepšenie trávenia, zmiernenie zápalových procesov, má analgetický a vazodilatačný účinok, pôsobí na spomalenie aterosklerózy a zníženie rizika ochorenia srdca a ciev.


MUDr.Marianna Krupšová
Návrat na obsah