Shark Aid - Obchody CaliVita International

Prejsť na obsah

Shark Aid

Shark Aid
Dary mora
Žraločia chrupavka

90 tabliet
Množstvo na sklade:
0.00 €
žralokShark Aid je doplnok obsahujúci chrupavku žraloka. Účinné zložky žraločej chrupavky prispievajú k zdravému stavu kĺbov a k správnemu procesu tvorby chondrií. Odporúča sa najmä športovcom a ľuďom, ktorí vykonávajú ťažkú fyzickú prácu a vážia na kĺby.
25% zľavy od prvého nákupu >>
arrow

Žraločia chrupavka
Komu a kedy ho odporúčame?

VEDELI STE, ŽE...?
Žraloci nemajú v tele žiadne kosti, iba chrupavku?

Dávkovanie

Zloženie

 • Vzhľadom na inhibičné (potlačujúce) účinky na tvorbu nových ciev by sa žraločia chrupavka nemala užívať počas tehotenstva a dojčenia, ani pred operáciami a chirurgickými výkonmi a po nich.
 • Nekonzumujte prípravok, pokiaľ ste alergickí na ryby alebo mäkkýše!
 • Ak trpíte srdcovo-cievnymi problémami, pred začiatkom užívania prípravku sa poraďte so svojím lekárom!
 • Mali by ste sa poradiť sa s kvalifikovaným lekárom skôr, ako začnete užívať akýkoľvek doplnok.
 • Tento produkt sa neodporúča pre tých, ktorí s prebiehajúce operácie alebo operácie, a to buď pred, alebo po výkone.
 • Neužívajte tento liek počas tehotenstva a dojčenia.
 • Neprekračujte odporúčané denné dávky.
 • Potravinové doplnky nemôže nahradiť vyváženú zmiešanú stravu.
 • Uchovávajte mimo dosahu malých detí.
Žraloky žijú na Zemi viac ako 400.000.000 rok v nezmenenej podobe. Tieto takzvané drsnokožce spracovať výborné zdravie, a každá časť ich tela slúži ich prežitie. Nanáša ako doplnok stravy, chrupavky žralokov podporuje správnu funkciu kĺbov.

Sharks sa objavil pred viac ako 400 miliónmi rokov a sú považované za prvé zvieratá vypracovať komplexný viacstupňové imunitný systém. Aj keď mechanici žraločia imunitného systému nebol plne študovaná alebo chápať, žraloky sa javí ako mimoriadne odolné proti ochoreniu a infekcií. Jedným z dôvodov môže byť to, že, zatiaľ čo ľudia majú protilátky, ktoré sú "spiace" a musí byť aktivovaný v reakcii na patogénu, žraloky Zdá sa, že protilátky, ktoré sú geneticky kódované, aby bola pripravená po celú dobu. Tak žralok môže mať oveľa rýchlejší a účinnejší imunitnú reakciu než človeka. Rovnako tak, žraloky majú dva, jedinečné lymfatické orgány (epigonal a Leydig žľazy), ktoré sa nachádzajú v žiadne iné druhy zvierat. Majúci dve ďalšie žľazy podieľajú leukocytov (tj bielych krviniek v krvi), tvorba môže poskytovať vynikajúcu podporu imunitného systému, ale môže to byť aj náhrada za to, že žraloky majú bez kosti, typickú polohu pre výrobu leukocytov u ľudí.

Žraločia kostry sú vyrobené z chrupavky, a to môže byť ďalším faktorom, pretože niektoré štúdie naznačujú, že žraločia chrupavka má tendenciu inhibovať tvorbu a rast nových krvných ciev. Takáto činnosť môže inhibovať niektoré patogénne vývoj v tele, pretože takýto vývoj môže vyžadovať rastúce kyslíka a krvný zásobovanie rast a expandovať ich vplyv na metabolizmus.

Ďalší výskum sa zameral na žraločej chrupavky ako nutričné podpory pre kĺby. To môže pomôcť zabezpečiť živiny, ktoré sa používajú v riadnom chondrification (budovanie novej chrupavky), a niektoré štúdie ukázali, že žraločia chrupavka má protizápalové účinky.

Indikácie:
podpora kĺby a chrupavky
8 DÔVODOV, PREČO SI VYBRAŤ PRODUKTY CALIVITA:
  • Vďaka vynikajúcemu profesionálnemu zázemiu ponúka CaliVita už vyše dvadsať rokov svoje produkty v súlade s danými predpismi a v tej najvyššej kvalite.
  • Vždy sa snažíme používať prírodné materiály, ktoré pochádzajú z tých najlepších zdrojov.
  • V priebehu svojho vývoja sa zameriavame na využitie lepšieho vstrebávania, napr. organických látok.
  • Na naše produkty poskytujeme 100% záruku kvality.
  • Aby sme trvale zabezpečili vynikajúcu kvalitu, naše produkty sú predmetom prísneho a niekoľkonásobného overovacieho procesu.
  • Veľká väčšina našich doplnkov výživy sa vyrába vo farmaceutických podmienkach v USA.
  • Produkty sa vyrábajú podľa zásad GMP (Good Manufacturing Practice), zatiaľ čo prebieha neprestajná kontrola a tiež pravidelne rozvrhnuté previerky FDA (Food and Drug Administration). Úzko spolupracujeme s miestnymi odborníkmi, ktorí sa zaoberajú poskytovaním licencií, a tým zabezpečujeme, že naši spotrebitelia vždy dostanú produkty tej najvyššej kvality.
  • Všetky naše produkty sú v súlade s právnymi vykonávacími predpismi platnými v SR a podliehajú kontrole ministerstva zdravotníctva.
         arrow

         Shark Aid - Recenzie produktov

         Pridajte komentár, ohodnoťte produkt alebo položte otázku
         Zatiaľ nie sú k dispozícii žiadne recenzie.
         0
         0
         0
         0
         0
         arrow
         Záruka najnižšej ceny
         Shark Aid
         Návrat na obsah