Shark Aid - Obchody CaliVita International

Prejsť na obsah
Shark Aid
Zloženie

750mg 100% čistá sušená žraločia chrupavka

Prídavné látky:
uhličitan vápenatý (stabilizátor), mikrokryštalická celulóza (stabilizátor), kyselina stearová (protihrudkovacia látka), kroskarmelóza (objemové činidlo), síran sodný (regulátor kyslosti), stearan horečnatý (protihrudkovacia látka), škrob (objemové činidlo), mastenec (protihrudkovacia látka)
Žraloky žijú na Zemi viac ako 400.000.000 rok v nezmenenej podobe. Tieto takzvané drsnokožce spracovať výborné zdravie, a každá časť ich tela slúži ich prežitie. Nanáša ako doplnok stravy, chrupavky žralokov podporuje správnu funkciu kĺbov.

Sharks sa objavil pred viac ako 400 miliónmi rokov a sú považované za prvé zvieratá vypracovať komplexný viacstupňové imunitný systém. Aj keď mechanici žraločia imunitného systému nebol plne študovaná alebo chápať, žraloky sa javí ako mimoriadne odolné proti ochoreniu a infekcií. Jedným z dôvodov môže byť to, že, zatiaľ čo ľudia majú protilátky, ktoré sú "spiace" a musí byť aktivovaný v reakcii na patogénu, žraloky Zdá sa, že protilátky, ktoré sú geneticky kódované, aby bola pripravená po celú dobu. Tak žralok môže mať oveľa rýchlejší a účinnejší imunitnú reakciu než človeka. Rovnako tak, žraloky majú dva, jedinečné lymfatické orgány (epigonal a Leydig žľazy), ktoré sa nachádzajú v žiadne iné druhy zvierat. Majúci dve ďalšie žľazy podieľajú leukocytov (tj bielych krviniek v krvi), tvorba môže poskytovať vynikajúcu podporu imunitného systému, ale môže to byť aj náhrada za to, že žraloky majú bez kosti, typickú polohu pre výrobu leukocytov u ľudí.

Žraločia kostry sú vyrobené z chrupavky, a to môže byť ďalším faktorom, pretože niektoré štúdie naznačujú, že žraločia chrupavka má tendenciu inhibovať tvorbu a rast nových krvných ciev. Takáto činnosť môže inhibovať niektoré patogénne vývoj v tele, pretože takýto vývoj môže vyžadovať rastúce kyslíka a krvný zásobovanie rast a expandovať ich vplyv na metabolizmus.

Ďalší výskum sa zameral na žraločej chrupavky ako nutričné podpory pre kĺby. To môže pomôcť zabezpečiť živiny, ktoré sa používajú v riadnom chondrification (budovanie novej chrupavky), a niektoré štúdie ukázali, že žraločia chrupavka má protizápalové účinky.

Indikácie:
podpora kĺby a chrupavky

Dávkovanie:
3 x 2 tbl. denne pred jedlom, alebo podľa rady lekára.

UPOZORNENIE!
Mali by ste sa poradiť sa s kvalifikovaným lekárom skôr, ako začnete užívať akýkoľvek doplnok.
Tento produkt sa neodporúča pre tých, ktorí s prebiehajúce operácie alebo operácie, a to buď pred, alebo po výkone.
Neužívajte tento liek počas tehotenstva a dojčenia.
Neprekračujte odporúčané denné dávky.
Potravinové doplnky nemôže nahradiť vyváženú zmiešanú stravu.
Uchovávajte mimo dosahu malých detí.
Návrat na obsah