Shark Aid - Obchody CaliVita International

Prejsť na obsah

Shark Aid

Shark Aid
Dary mora
Žraločia chrupavka

90 tabliet
Množstvo na sklade: Dočasne nedostupné.
37.90 €
žralokShark Aid je doplnok obsahujúci chrupavku žraloka. Účinné zložky žraločej chrupavky prispievajú k zdravému stavu kĺbov a k správnemu procesu tvorby chondrií. Odporúča sa najmä športovcom a ľuďom, ktorí vykonávajú ťažkú fyzickú prácu a vážia na kĺby.
25% zľavy od prvého nákupu >>
arrow

Žraločia chrupavka

Žraločia chrupavka

Shark Aid je doplnok výživy, ktorý účinne podporuje zdravú činnosť kĺbov. Je bohatý na zlúčeniny patriace medzi tie, ktoré obsahuje aj ľudská chrupavka, ako je chondroitínsulfát, ktorý je okrem iného známy aj vďaka svojim protizápalovým účinkom.


Komu a kedy ho odporúčame?
 • Športovcom a ťažko fyzicky pracujúcim na zmiernenie škodlivých účinkov extrémnej záťaže ich chrupavky.
 • Starším ľuďom na podporu zdravej funkcie chrupaviek a správnej chondrifikácie.
 • Na doplnenie terapie reumatoidnej artritídy.

VEDELI STE, ŽE...?
Žraloci nemajú v tele žiadne kosti, iba chrupavku?
90 tabliet

Dávkovanie
2 tablety trikrát denne pred jedlom

Zloženie
100% čistá sušená žraločia chrupavka 750 mg

 • Vzhľadom na inhibičné (potlačujúce) účinky na tvorbu nových ciev by sa žraločia chrupavka nemala užívať počas tehotenstva a dojčenia, ani pred operáciami a chirurgickými výkonmi a po nich.
 • Nekonzumujte prípravok, pokiaľ ste alergickí na ryby alebo mäkkýše!
 • Ak trpíte srdcovo-cievnymi problémami, pred začiatkom užívania prípravku sa poraďte so svojím lekárom!
 • Mali by ste sa poradiť sa s kvalifikovaným lekárom skôr, ako začnete užívať akýkoľvek doplnok.
 • Tento produkt sa neodporúča pre tých, ktorí s prebiehajúce operácie alebo operácie, a to buď pred, alebo po výkone.
 • Neužívajte tento liek počas tehotenstva a dojčenia.
 • Neprekračujte odporúčané denné dávky.
 • Potravinové doplnky nemôže nahradiť vyváženú zmiešanú stravu.
 • Uchovávajte mimo dosahu malých detí.
Žraloky žijú na Zemi viac ako 400.000.000 rok v nezmenenej podobe. Tieto takzvané drsnokožce spracovať výborné zdravie, a každá časť ich tela slúži ich prežitie. Nanáša ako doplnok stravy, chrupavky žralokov podporuje správnu funkciu kĺbov.

Sharks sa objavil pred viac ako 400 miliónmi rokov a sú považované za prvé zvieratá vypracovať komplexný viacstupňové imunitný systém. Aj keď mechanici žraločia imunitného systému nebol plne študovaná alebo chápať, žraloky sa javí ako mimoriadne odolné proti ochoreniu a infekcií. Jedným z dôvodov môže byť to, že, zatiaľ čo ľudia majú protilátky, ktoré sú "spiace" a musí byť aktivovaný v reakcii na patogénu, žraloky Zdá sa, že protilátky, ktoré sú geneticky kódované, aby bola pripravená po celú dobu. Tak žralok môže mať oveľa rýchlejší a účinnejší imunitnú reakciu než človeka. Rovnako tak, žraloky majú dva, jedinečné lymfatické orgány (epigonal a Leydig žľazy), ktoré sa nachádzajú v žiadne iné druhy zvierat. Majúci dve ďalšie žľazy podieľajú leukocytov (tj bielych krviniek v krvi), tvorba môže poskytovať vynikajúcu podporu imunitného systému, ale môže to byť aj náhrada za to, že žraloky majú bez kosti, typickú polohu pre výrobu leukocytov u ľudí.

Žraločia kostry sú vyrobené z chrupavky, a to môže byť ďalším faktorom, pretože niektoré štúdie naznačujú, že žraločia chrupavka má tendenciu inhibovať tvorbu a rast nových krvných ciev. Takáto činnosť môže inhibovať niektoré patogénne vývoj v tele, pretože takýto vývoj môže vyžadovať rastúce kyslíka a krvný zásobovanie rast a expandovať ich vplyv na metabolizmus.

Ďalší výskum sa zameral na žraločej chrupavky ako nutričné podpory pre kĺby. To môže pomôcť zabezpečiť živiny, ktoré sa používajú v riadnom chondrification (budovanie novej chrupavky), a niektoré štúdie ukázali, že žraločia chrupavka má protizápalové účinky.

Indikácie:
podpora kĺby a chrupavky
8 DÔVODOV, PREČO SI VYBRAŤ PRODUKTY CALIVITA:
  • Vďaka vynikajúcemu profesionálnemu zázemiu ponúka CaliVita už vyše dvadsať rokov svoje produkty v súlade s danými predpismi a v tej najvyššej kvalite.
  • Vždy sa snažíme používať prírodné materiály, ktoré pochádzajú z tých najlepších zdrojov.
  • V priebehu svojho vývoja sa zameriavame na využitie lepšieho vstrebávania, napr. organických látok.
  • Na naše produkty poskytujeme 100% záruku kvality.
  • Aby sme trvale zabezpečili vynikajúcu kvalitu, naše produkty sú predmetom prísneho a niekoľkonásobného overovacieho procesu.
  • Veľká väčšina našich doplnkov výživy sa vyrába vo farmaceutických podmienkach v USA.
  • Produkty sa vyrábajú podľa zásad GMP (Good Manufacturing Practice), zatiaľ čo prebieha neprestajná kontrola a tiež pravidelne rozvrhnuté previerky FDA (Food and Drug Administration). Úzko spolupracujeme s miestnymi odborníkmi, ktorí sa zaoberajú poskytovaním licencií, a tým zabezpečujeme, že naši spotrebitelia vždy dostanú produkty tej najvyššej kvality.
  • Všetky naše produkty sú v súlade s právnymi vykonávacími predpismi platnými v SR a podliehajú kontrole ministerstva zdravotníctva.
         arrow

         Shark Aid - Recenzie produktov

         Pridajte komentár, ohodnoťte produkt alebo položte otázku
         Zatiaľ nie sú k dispozícii žiadne recenzie.
         0
         0
         0
         0
         0
         arrow
         Záruka najnižšej ceny
         Shark Aid
         Návrat na obsah