D-drops - Obchody CaliVita International

Prejsť na obsah
D-drops
Zloženie

1200I.U. Vitamín D3
Od tejto chvíle na zachovanie zdravia je jednoduchšie. Predstavujeme vám D-drops, CaliVita najnovšie vitamín D formule. Vytvorili sme D-drops tak, že jeho použitie by mohlo byť jednoduché a individuálne pre každého člena rodiny. Byť kvapalina formula s kvapkadlom, je ľahké dávkovanie v personalizované spôsobom, a to buď pre deti a staršie osoby. Chuť je príjemná vďaka svojej prírodnej citrusových zložiek a zároveň to nie je príliš charakteristické, takže môžu byť zmiešané do potravín a nápojov. V priebehu výroby tejto kvapaliny vzorec nemáme použiť žiadne umelé príchute, sladidlá, cukor alebo umelé farbivá.

Nielen, že je ľahko použiteľná, náš nový výrobok obsahuje D3 cholekalciferol, najaktívnejší forma vitamínu D, ktorý lepšie zvyšuje hladiny krvi vitamínu D, ako D2 (ergokalciferol) forme. Najlepší prírodný zdroj vitamínu D3 je olej z treščej pečene, a tak sme sa aj v našom vzorci. Okrem toho, porcia je tiež ekonomické, ako jedna fľaša môže obsahovať až 300 dávok. * D-drops sú dobre platený investíciu pre uchovanie zdravia. Primeraná úroveň vitamínu D by mohla znížiť prípady chrípky o 90%, takže sme samozrejme mohli aj ušetriť peniaze vynaložené na liečbu chrípky. **

S ohľadom na výsledky v posledných rokoch niekoľko lekárskych organizácií, vrátane Štátneho zdravotného ústavu z Harvardskej univerzity, podporujú myšlienku zvýšenia existujúcej oficiálne odporúčanú dennú dávku vitamínu D najmenej 30-60%.

Jeho suplementácia je dôležité najmä v tme, jesenné a zimné obdobie, v tehotenstve, pre subjekty v oblasti vývoja, po menopauze, v starobe, rovnako ako v prípade problémov absorpčnej a obezitou.

S pomocou CaliVita môžete tiež urobiť niečo pre svoje zdravie v extrémne jednoduchým a účinným spôsobom s prírodnými zložkami. Pri tejto príležitosti.

Indikácie:
dopĺňa stravy s vitamínom D

Dávkovanie:
1 - 3 kvapky denne v nápoji; možnosť zmiešania so stravou.

* Počítanie s odporúčanú dennú dávku (pre dospelých 3 kvapky - 1200 IU / deň)
Zloženie / 3 kvapky (approx.0,1 ml): Vitamín D3 1200 IU

Varovanie.
Neprekračujte odporúčané denné dávky.
Skladujte mimo dosahu priameho slnečného žiarenia.
Nepoužívajte v prípade hypokalcémie.
V prípade obličkových kameňov a sarkoidóza, poraďte sa s lekárom.
V prípade uplatnenia akejkoľvek inej formula s obsahom vitamínu D, poraďte sa s lekárom.
D-drops Family Pack
D-drops Family Pack
(4 x 30 ml)

Vitamín D

Od tejto chvíle je zachovanie vášho zdravia oveľa jednoduchšie! Predstavujeme vám D-drops, najnovšiu formulu s obsahom vitamínu D. Kvapky D-drops sme vyvinuli tak, aby ich použitie bolo jednoduché a ľahko prispôsobiteľné každému členovi rodiny. Keďže ide o tekutú formulu s kvapkadlom, možno tento výživový doplnok jednoduchým a individuálnym spôsobom dávkovať bez ohľadu na to, či ho užívajú deti alebo seniori. Vďaka prírodným citrusovým zložkám je chuť tohto prípravku už sama osebe príjemná, na druhej strane však nie príliš výrazná, a tak sa dá vmiešať aj do jedál či nápojov. V priebehu výroby tohto tekutého výživového doplnku nevyužívame žiadne umelé príchute, cukor, umelé sladidlá ani farbivá.
Vitamín D proti zimnej depresii

Po dlhú dobu ľudia verili, že zlá nálada je kvôli nedostatku slnečného svetla, kratšiu dobu denného svetla a chladu, nepríjemné počasie na jeseň a zimu. Odborníci tiež pripísať vyššej frekvencii duševných chorôb a depresie na túto sezónu. Avšak, existuje spôsob, ako okolo nej! Niekoľko štúdií ukázalo, čo spôsobuje túto podmienku a kladné výsledky s použitím prírodných aktívnych činidiel, ako sú omega-3 mastných kyselín. Najnovšie výsledky tiež zdôrazňujú význam vitamínu D.

Obaja pacienti s diagnózou depresie, ako aj zdravých ľudí, ktorí bojujú s sezónne letargia bolo zistené, že majú nižšiu než optimálnej hladiny vitamínu D.
Aj keď doteraz nebolo jednoznačne preukázané, či je nedostatok vitamínu D je príčinou, výsledok alebo sprevádza podmienku, zdá sa, že jeho suplementácia má priaznivý vplyv na naše duševné stav.

Štúdia vykonaná v roku 2011 ukázala, že pacienti bojujú so zimnou depresiou došlo k významnému zlepšeniu nálady po obdržaní vitamínu D.

Majte na pamäti, že vitamín D priaznivo dopadov svoj imunitný systém! Na jednej strane sa zintenzívňuje svoju odolnosť proti patogénom, na druhej strane, to obmedzuje autoimunitné zápaly. Bolo zistené, že v zimných mesiacoch autoimunitné ochorenia spôsobujú väčšie ťažkosti potom ususal; Niektorí odborníci sa predpokladať, že to súvisí s nedostatkom vitamínu D, ktorý je bežný v tejto dobe.

Vedeli ste, že?
Použitie vitamínu C môže tiež prispieť k zlepšeniu nálady, ako to môže nielen podporuje imunitný systém, ale podobne ako vitamínu D, ale tiež hrá úlohu v produkcii dopamínu, zodpovedný za riadenie nálady.
Nedávny výskum ukázal, že v rozpore s našou predchádzajúcou poznania, role vitamínu D v ľudskom tele, je nesmierne zložité, ako to môže blahodarnému vplyvu nielen fyzické, ale aj duševný stav. Je prakticky tekutý slniečko!

Source: Vitamin D and depressive symptoms in women during the winter: a pilot study - Shipowick CD, Moore CB, Corbett C, Bindler R., Appl Nurs Res. 2009 Aug;22(3):221-5.
Návrat na obsah