D-drops - Obchody CaliVita International

Prejsť na obsah

D-drops

Vitamíny Calivita
Vitamín D3 kvapky

30 ml
Množstvo na sklade: 184
23.00 €
D-drops Family Pack (4 x 30 ml)
arrow

Prírodný vitamín D3

Vitamín D3 kvapky

Nedostatok vitamínu D postihuje podľa odhadov až 70% populácie. Dávkovanie prípravku je ľahké, môže sa podávať zamiešaný do pokrmu alebo nápoja. Forma tekutiny zabezpečuje zásoby vitamínu D pre celú rodinu. Dlhodobý nedostatok vitamínu D stupňuje riziko týchto ťažkostí: slabé kosti, časté zlomeniny, časté infekcie, infekcie dýchacích ciest, sezónne depresie, svalová slabosť.

Komu a kedy ho odporúčame?
 • Tým, ktorí trávia väčšinu času v miestnosti.
 • Tým, ktorí bojujú s nadváhou, pretože majú vyššiu potrebu vitamínu D.
 • Každému na udržanie obranyschopnosti, pretože vitamín D prispieva k normálnej funkcii imunitného systému.
 • Ľuďom, ktorí si vážia zdravie svojich kostí a zubov, pretože vitamín D prispieva k zachovaniu zdravých kostí a zubov.
 • Tehotným ženám, aby sa správne rozvíjali kosti embrya a na ochranu kostí matky. Počas dojčenia na udržanie správnej hladiny tohto vitamínu.
 • Vegetariánom.
 • Ľuďom trpiacim na alergiu zo slnka.

Vitamín D má okrem toho, že je nevyhnutný pre zdravie našich kostí, aj niekoľko ďalších životne dôležitých úloh. Väčšina ľudí však neprijíma dosť vitamínu D, a to dokonca ani v zimných mesiacoch. Pritom podľa nedávnych štúdií nedostatok tohto vitamínu okrem iného blokuje správnu činnosť imunitného systému, ktorý je vitamín D na bunkovej úrovni schopný kontrolovať. Na jednej strane, keď je hladina vitamínu D v krvi optimálna, zvyšuje sa odpoveď imunitného systému na vonkajšie útoky, a tak náš obranný systém môže bojovať proti infekciám na viacerých „frontoch“ a účinnejšie nás chráni. Na druhej strane nedostatok vitamínu D zohráva výraznú úlohu pri autoimunitných chorobách, ktoré stále viac a viac komplikujú ľudské životy a ich počet má v rodinnej anamnéze stúpajúcu tendenciu. Kým vitamín D na jednej strane zvyšuje imunitnú odpoveď na patogény, na strane druhej obmedzuje útoky proti vlastným tkanivám. Štúdie dokázali, že hlavným dôvodom vzniku cukrovky, reumatoidnej artritídy, roztrúsenej sklerózy, lupusu, atď. je nedostatok vitamínu D. A čo viac, pravidelne zverejňované štúdie dosvedčujú mimoriadnu účinnosť vitamínu D aj pri autoimunitných chorobách. Podporte optimálnu činnosť svojho imunitného systému správnym dopĺňaním vitamínu D!

VEDELI STE, ŽE...?
Podľa výskumu je v našom klimatickom pásme 41% obyvateľov postihnutých nedostatkom vitamínu D, a to dokonca aj v letných mesiacoch?*

POUŽITÉ ZDROJE
* D-Vitamín-ellátottság felmérése Vas megye egészséges véradói körében (Surveying Vitamín D supply among the healthy blood donors of Vas County) / Éva Virágh [et al.] In: Orvosi Hetilap. 2012. 153. évf. 41. sz., p. 1629-1637.
Hazai konszenzus a D Vitamín szerepéről a betegségek megelőzésében és kezelésében (National consensus on the role of Vitamín D in prevention and treatment of diseases )– Orvosi hetilap, Supplement May 2012, Vol. 153., D-Vitamín ellátottság felmérése Vas megye egészséges véradói körében (Survey of Vitamín D supply in healthy blood donors in county Vas, Hungary– Virágh. E. et al, Orvosi Hetilap 2012, Vol. 153, 41 1629-1637.
30 ml

Dávkovanie
3 kvapky denne v nápoji

Zloženie
Zmes triglyceridov so stredne dlhým reťazcom 95 mg
Vitamín D (cholekalciferol) 30 mcg


D-drops Family Pack

(4 x 30 ml)

Vitamín D

Od tejto chvíle je zachovanie vášho zdravia oveľa jednoduchšie! Predstavujeme vám D-drops, najnovšiu formulu s obsahom vitamínu D. Kvapky D-drops sme vyvinuli tak, aby ich použitie bolo jednoduché a ľahko prispôsobiteľné každému členovi rodiny. Keďže ide o tekutú formulu s kvapkadlom, možno tento výživový doplnok jednoduchým a individuálnym spôsobom dávkovať bez ohľadu na to, či ho užívajú deti alebo seniori. Vďaka prírodným citrusovým zložkám je chuť tohto prípravku už sama osebe príjemná, na druhej strane však nie príliš výrazná, a tak sa dá vmiešať aj do jedál či nápojov. V priebehu výroby tohto tekutého výživového doplnku nevyužívame žiadne umelé príchute, cukor, umelé sladidlá ani farbivá.
  • Produkt sa musí skladovať na mieste bez prístupu slnečných lúčov!
  • Neužívajte v prípade, ak sa vo vašom sére vyskytuje vysoká hladina vápnika (hyperkalcémia)!
  • V prípade obličkových kameňov a sarkoidózy, a tiež ak užívate iný prípravok s obsahom vitamínu D, sa pred začiatkom užívania poraďte so svojím lekárom!
  Od tejto chvíle na zachovanie zdravia je jednoduchšie. Predstavujeme vám D-drops, CaliVita najnovšie vitamín D formule. Vytvorili sme D-drops tak, že jeho použitie by mohlo byť jednoduché a individuálne pre každého člena rodiny. Byť kvapalina formula s kvapkadlom, je ľahké dávkovanie v personalizované spôsobom, a to buď pre deti a staršie osoby. Chuť je príjemná vďaka svojej prírodnej citrusových zložiek a zároveň to nie je príliš charakteristické, takže môžu byť zmiešané do potravín a nápojov. V priebehu výroby tejto kvapaliny vzorec nemáme použiť žiadne umelé príchute, sladidlá, cukor alebo umelé farbivá.

  Vitamín D Calivita

  Nielen, že je ľahko použiteľná, náš nový výrobok obsahuje D3 cholekalciferol, najaktívnejší forma vitamínu D, ktorý lepšie zvyšuje hladiny krvi vitamínu D, ako D2 (ergokalciferol) forme. Najlepší prírodný zdroj vitamínu D3 je olej z treščej pečene, a tak sme sa aj v našom vzorci. Okrem toho, porcia je tiež ekonomické, ako jedna fľaša môže obsahovať až 300 dávok. * D-drops sú dobre platený investíciu pre uchovanie zdravia. Primeraná úroveň vitamínu D by mohla znížiť prípady chrípky o 90%, takže sme samozrejme mohli aj ušetriť peniaze vynaložené na liečbu chrípky. **

  S ohľadom na výsledky v posledných rokoch niekoľko lekárskych organizácií, vrátane Štátneho zdravotného ústavu z Harvardskej univerzity, podporujú myšlienku zvýšenia existujúcej oficiálne odporúčanú dennú dávku vitamínu D najmenej 30-60%.

  Jeho suplementácia je dôležité najmä v tme, jesenné a zimné obdobie, v tehotenstve, pre subjekty v oblasti vývoja, po menopauze, v starobe, rovnako ako v prípade problémov absorpčnej a obezitou.

  S pomocou CaliVita môžete tiež urobiť niečo pre svoje zdravie v extrémne jednoduchým a účinným spôsobom s prírodnými zložkami. Pri tejto príležitosti.

  Indikácie:
  dopĺňa stravy s vitamínom D

  Dávkovanie:
  1 - 3 kvapky denne v nápoji; možnosť zmiešania so stravou.

  * Počítanie s odporúčanú dennú dávku (pre dospelých 3 kvapky - 1200 IU / deň)
  Zloženie / 3 kvapky (approx.0,1 ml): Vitamín D3 1200 IU

  Varovanie.
  Neprekračujte odporúčané denné dávky.
  Skladujte mimo dosahu priameho slnečného žiarenia.
  Nepoužívajte v prípade hypokalcémie.
  V prípade obličkových kameňov a sarkoidóza, poraďte sa s lekárom.
  V prípade uplatnenia akejkoľvek inej formula s obsahom vitamínu D, poraďte sa s lekárom.
  8 DÔVODOV, PREČO SI VYBRAŤ PRODUKTY CALIVITA:
   • Vďaka vynikajúcemu profesionálnemu zázemiu ponúka CaliVita už vyše dvadsať rokov svoje produkty v súlade s danými predpismi a v tej najvyššej kvalite.
   • Vždy sa snažíme používať prírodné materiály, ktoré pochádzajú z tých najlepších zdrojov.
   • V priebehu svojho vývoja sa zameriavame na využitie lepšieho vstrebávania, napr. organických látok.
   • Na naše produkty poskytujeme 100% záruku kvality.
   • Aby sme trvale zabezpečili vynikajúcu kvalitu, naše produkty sú predmetom prísneho a niekoľkonásobného overovacieho procesu.
   • Veľká väčšina našich doplnkov výživy sa vyrába vo farmaceutických podmienkach v USA.
   • Produkty sa vyrábajú podľa zásad GMP (Good Manufacturing Practice), zatiaľ čo prebieha neprestajná kontrola a tiež pravidelne rozvrhnuté previerky FDA (Food and Drug Administration). Úzko spolupracujeme s miestnymi odborníkmi, ktorí sa zaoberajú poskytovaním licencií, a tým zabezpečujeme, že naši spotrebitelia vždy dostanú produkty tej najvyššej kvality.
   • Všetky naše produkty sú v súlade s právnymi vykonávacími predpismi platnými v SR a podliehajú kontrole ministerstva zdravotníctva.
          arrow

          Vitamín D proti zimnej depresii

          Po dlhú dobu ľudia verili, že zlá nálada je kvôli nedostatku slnečného svetla, kratšiu dobu denného svetla a chladu, nepríjemné počasie na jeseň a zimu. Odborníci tiež pripísať vyššej frekvencii duševných chorôb a depresie na túto sezónu. Avšak, existuje spôsob, ako okolo nej! Niekoľko štúdií ukázalo, čo spôsobuje túto podmienku a kladné výsledky s použitím prírodných aktívnych činidiel, ako sú omega-3 mastných kyselín. Najnovšie výsledky tiež zdôrazňujú význam vitamínu D.

          Obaja pacienti s diagnózou depresie, ako aj zdravých ľudí, ktorí bojujú s sezónne letargia bolo zistené, že majú nižšiu než optimálnej hladiny vitamínu D.
          Aj keď doteraz nebolo jednoznačne preukázané, či je nedostatok vitamínu D je príčinou, výsledok alebo sprevádza podmienku, zdá sa, že jeho suplementácia má priaznivý vplyv na naše duševné stav.

          Štúdia vykonaná v roku 2011 ukázala, že pacienti bojujú so zimnou depresiou došlo k významnému zlepšeniu nálady po obdržaní vitamínu D.

          Majte na pamäti, že vitamín D priaznivo dopadov svoj imunitný systém! Na jednej strane sa zintenzívňuje svoju odolnosť proti patogénom, na druhej strane, to obmedzuje autoimunitné zápaly. Bolo zistené, že v zimných mesiacoch autoimunitné ochorenia spôsobujú väčšie ťažkosti potom ususal; Niektorí odborníci sa predpokladať, že to súvisí s nedostatkom vitamínu D, ktorý je bežný v tejto dobe.

          Vedeli ste, že?
          Použitie vitamínu C môže tiež prispieť k zlepšeniu nálady, ako to môže nielen podporuje imunitný systém, ale podobne ako vitamínu D, ale tiež hrá úlohu v produkcii dopamínu, zodpovedný za riadenie nálady.
          Nedávny výskum ukázal, že v rozpore s našou predchádzajúcou poznania, role vitamínu D v ľudskom tele, je nesmierne zložité, ako to môže blahodarnému vplyvu nielen fyzické, ale aj duševný stav. Je prakticky tekutý slniečko!

          Source: Vitamin D and depressive symptoms in women during the winter: a pilot study - Shipowick CD, Moore CB, Corbett C, Bindler R., Appl Nurs Res. 2009 Aug;22(3):221-5.
          arrow

          Calivita D-drops - Recenzie produktov

          Pridajte komentár, ohodnoťte produkt alebo položte otázku
          Zatiaľ nie sú k dispozícii žiadne recenzie.
          0
          0
          0
          0
          0
          arrow
          Záruka najnižšej ceny
          D-drops
          D-drops Family Pack
          D-drops Family Pack
          Návrat na obsah