Chelated Zinc - Obchody CaliVita International

Prejsť na obsah

Chelated Zinc

Chelated Zinc
Minerály Calivita
Organický zinok

100 tabliet
Okamžitá dostupnosť
organický zinok
Tablety obsahujúce organickú zlúčeninu zinku vo forme chelátov, dobre absorbované a účinne používané v tele.
25% zľavy od prvého nákupu >>
Calivita Chelated Zinc

Organický zinok

Zinok je stopový prvok, ktorý sa podieľa takmer na všetkých metabolických procesoch a je prítomný v každej bunke v našom tele. Prispieva k zdravej činnosti nášho imunitného systému, k zdraviu vlasov, pokožky a nechtov, udržiava normálnu hladinu mužského pohlavného hormónu testosterónu, normálnu mentálnu činnosť a vďaka svojim antioxidačným účinkom inhibuje škodlivé oxidačné procesy.

KOMU A KEDY HO ODPORÚČAME?
 • Vďaka jeho antioxidačným účinkom tým, ktorí žijú v oblastiach so znečisteným vzduchom.
 • Tým, ktorí často a v správnom množstve nekonzumujú potraviny s vysokým obsahom zinku, ako je mäso alebo pokrmy z celozrnných obilnín.
 • Športovcom a ťažko pracujúcim.
 • Každému počas stresujúcich životných situácií.

PRÍZNAKY NEDOSTATKU
Medzi príznaky nedostatku zinku môžu patriť: v miernych prípadoch problémy s pokožkou, vlasmi, nechtami a so zrakom, zdĺhavé hojenie rán. Ak je nedostatok tohto prvku vážny, môže to viesť k zakrpatenosti a atrofii semenníkov.**

VEDELI STE, ŽE...?
Niekoľko štúdií informovalo o prospešnosti zinku v prípade cukrovky? Okrem mnohých ďalších užitočných účinkov sa zinok podieľa na metabolizme polysacharidov. To môže pomôcť znížiť hladinu cukru v krvi nalačno, hladinu cukru v krvi po jedle, hladinu celkového cholesterolu aj triglyceridov.*

POUŽITÉ ZDROJE
*Effects of Zinc supplementation on diabetes mellitus: a systematic review and meta-analysis - R Jayawardena, P Ranasinghe, P Galappatthy, R.L.D.K. Malkanthi, GR Constantine, P Katulanda - Diabetology & Metabolic Syndrome 2012, 4:13 nyomában - Takács S., Medicina Könyvkiadó Rt., 2005 Bp., Új Tápanyagtáblázat - Szerk. Rodler I., Medicina Könyvkiadó Zrt., 2006 Bp. , Élelmezés és táplálkozásegészségtan - Szerk. Rodler I., Medicina Könyvkiadó Zrt., 2008 Bp.
8 DÔVODOV, PREČO SI VYBRAŤ PRODUKTY CALIVITA:
  • Vďaka vynikajúcemu profesionálnemu zázemiu ponúka CaliVita už vyše dvadsať rokov svoje produkty v súlade s danými predpismi a v tej najvyššej kvalite.
  • Vždy sa snažíme používať prírodné materiály, ktoré pochádzajú z tých najlepších zdrojov.
  • V priebehu svojho vývoja sa zameriavame na využitie lepšieho vstrebávania, napr. organických látok.
  • Na naše produkty poskytujeme 100% záruku kvality.
  • Aby sme trvale zabezpečili vynikajúcu kvalitu, naše produkty sú predmetom prísneho a niekoľkonásobného overovacieho procesu.
  • Veľká väčšina našich doplnkov výživy sa vyrába vo farmaceutických podmienkach v USA.
  • Produkty sa vyrábajú podľa zásad GMP (Good Manufacturing Practice), zatiaľ čo prebieha neprestajná kontrola a tiež pravidelne rozvrhnuté previerky FDA (Food and Drug Administration). Úzko spolupracujeme s miestnymi odborníkmi, ktorí sa zaoberajú poskytovaním licencií, a tým zabezpečujeme, že naši spotrebitelia vždy dostanú produkty tej najvyššej kvality.
  • Všetky naše produkty sú v súlade s právnymi vykonávacími predpismi platnými v SR a podliehajú kontrole ministerstva zdravotníctva.

         Chelated Zinc - Recenzie produktov

         Pridajte komentár, ohodnoťte produkt alebo položte otázku
         Záruka najnižšej ceny
         Chelated Zinc
         Návrat na obsah