Prírodné produkty - Obchody CaliVita International

Prejsť na obsah

Prírodné produkty

CaliVita ® = Kvalita

V poslednej dobe sa opakovane orgánmi upozornil na nebezpečenstvo potravinových doplnkov neistého pôvodu a kvality. Takže by ste mali byť ešte opatrnejší a kúpiť len regulované výrobky pochádzajúce zo spoľahlivého zdroja.

CaliVita® bol rozhodujúci faktor Doplnok stravy trhu už viac ako 20 rokov. Počas tohto obdobia, a to ako v priemysle a podmienky na trhu prešli niekoľkými zmenami, ale aj cez všetky negatívne efekt - buď prísnejšie predpisy alebo prehlbujúcej sa ekonomickej krízy - nikdy sme znížiť späť na kvalite vôbec nič, pretože naša viera je to, že môžete zostať na nohy len vtedy, ak poskytujú dokonalú kvalitu. Vzhľadom k tomu, stovky tisíc spokojných zákazníkov konzumovať naše produkty na dennej báze.

Čo je kvalitný výrobok znamená spoločnosť CaliVita?

Ak je to technicky možné, dávame prednosť použitie prírodných surovín. Okrem toho, je naším cieľom aplikovať a využiť rastlinné aktívne ingrediencie z ekologického pestovania viac zoširoka.

V prípade rastlinných extraktov, sa snažíme pridávať užitočné látky, ako vo veľkých množstvách ako je to možné, že ich dávame prednosť tým, ktoré majú vysoký pomer aktívnu látku.

Okrem toho, kvalita a množstvo zložiek použitých v našich produktoch absolútne spĺňajú odborné a právne predpisy, a počas nášho vývoja produktov venujeme zvýšenú pozornosť pri používaní organických chemických formách, pretože majú lepšie vstrebávanie.

Pri vývoji zloženia našich vzorcov, my dbať na zvýšenú opatrnosť, aby zahŕňal aktívne zložky v účinnom množstve, rovnako ako v prípade vzorcov viaczložkových, aby bola zaistená ich synergický coefficiency.

Pre nás, up-to-data zloženie znamená nielen splnenie trendy, ale naozaj riadiť očakávania spotrebiteľov tiež. Každý vývoj je predchádzať dôkladné vedecké pozadie štúdiu, aby vám boli schopní ponúknuť naozaj efektívny produkt, budete spokojní s v dlhodobom horizonte, a to buď ako zákazník alebo člen siete.

Výroba našich produktov prebieha podľa prísnych smerníc a kvalite riadenia GMP (správnej výrobnej praxe). Okrem toho, priebežná kontrola a pravidelná, pravidelné kontroly FDA (US Food and Drug Administration), sú zabezpečené.

Okrem vyššie uvedeného, licencovania produktov CaliVita závisí na kontrolách v mnohých krajinách. Čo je viac, kladieme veľký dôraz na kontrolu kvality v európskom centre rovnako.

Sme otvorení pre nápady, pripomienky a požiadavky našich zákazníkov a členov, takže môžeme zvýšiť úspech našej spoločnosti spoločne.

Organic Noni

Organic Noni

Šťava z organicky pestovaného noni

Kráľovná ovocia

Na našej Zemi sa nachádzajú aj také odľahlé miesta, na ktorých negatívny vplyv ľudskej civilizácie nezanechal takmer žiadne stopy. Nadobudnite rovnováhu aj Vy s prípravkami CaliVita Noni, ktorých účinné látky pochádzajú z oblastí, kde ešte stále existuje harmónia medzi človekom a prírodou.

Komu odporúčame?
Noni (Morinda citrifolia)

Táto večne zelená rastlina rastie v Polynézii, Malajzii, Austrálii a  Juhovýchodnej Ázii. Jej vzrast je rôznorodý: od malého kríčka až po rastlinu vysokú 10 metrov. Svetovú pozornosť si však nezískala svojím vzhľadom, ale predovšetkým ovocím, ktoré je neuveriteľne bohaté na rôzne látky prospešné  ľudskému organizmu.

Obsahuje 18 druhov aminokyselín vrátane mnohých esenciálnych, ktoré sú pre organizmus potrebné,  ale  ktoré si sám nevie syntetizovať. Je bohatá na vitamíny i minerálne látky, ktoré prispievajú k uspokojeniu ich dennej potreby v organizme. Navyše  obsahuje aj  iné zlúčeniny s antioxidačným účinkom, ktoré pomáhajú chrániť bunky pred škodlivými účinkami voľných radikálov. Toto ovocie pozitívne vplýva i na samoliečiacu schopnosť organizmu. Jednou z najdôležitejších zložiek noni je  obrovská molekula nazývaná proxeronín, z ktorej sa v pečeni tvorí xeronín. Xeronín sa zúčastňuje na niekoľkých dôležitých fyziologických procesoch. Je súčasťou enzýmov, účinne podporuje bunkovú činnosť a  tiež podporuje zdravú činnosť imunitnej i hormonálnej sústavy.

Existuje mnoho faktorov, ktoré zvyšujú potrebu xeronínu v tele, avšak najčastejšími z nich sú v dnešnej dobe stres a zvýšená duševná a/alebo telesná námaha. Určité množstvo proxeronínu sa do nášho tela dostáva v potrave, noni ho však obsahuje v neobyčajne veľkom množstve.

Keďže v súčasnosti záujem o „bio“ produkty neustále rastie, obľúbený produkt Noni je k dispozícii už aj zo zdrojov s certifikáciou „bio“. Kým Polinesian Noni pochádza z nedotknutej prírody, produkt CaliVita Organic Noni zas z kontrolovaného ekologického hospodárstva.

Paraprotex

ParaProteX

Antiparazitárny a protiplesňový prípravok

Parazity, baktérie, plesne, či vírusy sú neustále prítomné v našom životnom prostredí. Niektoré z nich sú užitočné (napr. isté druhy baktérií), iné však môžu organizmu škodiť. Dlhodobo na nás útočia bez povšimnutia a obvykle im začneme venovať pozornosť až vtedy, keď sa už objavia problémy. ParaProteX môže účinne pomáhať  v boji proti parazitujúcim organizmom spôsobujúcim nášmu organizmu veľa nepríjemností.

Komu odporúčame?
Hlavnými aktívnymi látkami prípravku ParaProteX sú liečivé rastliny, ktoré sa v ľudovej medicíne využívajú už tisíce rokov. Pomáhajú chrániť náš organizmus pred parazitmi, s ktorými sa stretáva každý deň.

Červený jazmín
Rastlina pochádzajúca z Indie. Z jeho listov sa pripravuje hojivá masť. V ľudovej medicíne sa používa pre svoju schopnosť ničiť vírusy a parazity.

Dráč obyčajný
Má dezinfekčné účinky.

Myrha
Posilňuje tráviacu sústavu, chráni pečeň pred jedovatými látkami a podporuje jej činnosť. Vďaka bohatému obsahu draslíka, sodíka, kremíka, zinku a chlóru  očisťuje telo od odpadových látok.

Olej z klinčekov
Jeho účinná látka, eugenol, je silným antioxidantom.

Orech vlašský
Jeho účinná látka, junglan, je dôležitá pre ochranu tela proti parazitom.

Čierny orech
Prirodzené farbivo objavené v zelenom obale jeho plodu obsahuje prirodzený jód, ktorý má dezinfekčné účinky.

Semená grapefruitu
Majú mimoriadne dezinfekčné
účinky, a pritom nepôsobia škodlivo na svoje okolie. Prekvapivé je, že na užitočné črevné baktérie pôsobia šetrne.

Cesnak
Vďaka svojmu bohatému obsahu vitamínov a minerálov je pre telo veľmi užitočný. V ľudovom liečiteľstve sa už po stáročia používa proti možným črevným parazitom.

Vďaka svojmu zloženiu ParaProteX zároveň stimuluje trávenie a je tiež vynikajúcim doplnkom detoxikačných programov.

UPOZORNENIE!

• Liečivé rastliny nemôžu nahradiť návštevu lekára alebo lekárske vyšetrenie! V prípade akéhokoľvek podozrenia z prítomnosti črevných alebo iných parazitov vo svojom tele ihneď navštívte lekára!

Organic Acai

Organic Acai

Šťava z organicky pestovaného ovocia acai
Plody acai, ktoré sú základom produktu Organic Acai, sú chutné a bohaté na živiny. Majú mimoriadne vysoký obsah antioxidantov a nachádzajú sa v nich aj vitamíny B1, B2, C a E, niacín, železo, draslík, fosfor, vápnik a rôzne aminokyseliny.

Komu odporúčame?
Dávne superovocie
Acai je červenofialové ovocie, ktoré pochádza z dažďových pralesov Južnej Ameriky a domorodci ho používajú na liečbu niektorých zdravotných ťažkostí: kožných ochorení, horúčky, menštruačných bolestí, tráviacich problémov. Ale užívajú ho tiež v prípade cukrovky, chorôb srdca a rôznych typov rakoviny.

Vynikajúce antioxidačné účinky
Životný štýl moderného človeka, stres ktorému sme vystavení, ako aj často nevyvážená strava, teda faktory vyplývajúce z nášho denného rytmu a poškodenia životného prostredia, si vyžadujú, aby sme sa starali o zásobovanie svojho tela antioxidantmi. Podľa najnovších štúdií oxidačný stres prispieva k rozvoju srdcovo-cievnych chorôb, niekoľkých druhov rakoviny, cukrovky 2. typu, zápalových ochorení aj poklesu mentálnych schopností. Pri zásobovaní nášho tela antioxidantmi nám významne pomáha ovocie. Acai má medzi inými plodmi vynikajúce antioxidačné a protizápalové účinky, a tak chráni naše telo pred škodlivým vplyvom voľných radikálov.

Pomoc pri redukčnej diéte
Obezita sa dnes už stala bežným problémom. Často sa dáva do súvislosti s metabolickým syndrómom, pre ktorý je typická vysoká hladina inzulínu, znížená glukózová toleranciáa, zvýšená hladina triglyceridov a cholesterolu. Vďaka svojmu vyrovnávaciemu účinku na hladinu cukru v krvi acai podporuje účinnosť redukčnej diéty, pretože tým pomáha zabrániť záchvatom túžby po jedle. Pretože znižuje aj hladinu tukov a cholesterolu v krvi, môže účinne pomáhať v boji proti metabolickému syndrómu.

Acai priamo z biofarmy
Acai, ktoré sa pestuje v ideálnych podmienkach na biofarmách, nie je kontaminované umelými hnojivami, pesticídmi ani inými chemikáliami. To znamená, že obdobie, v ktorom toto ovocie dozrieva, je dlhšie, ale na konci tohto procesu sú plody bohatšie na živiny a majú lepšiu chuť. Vzhľadom na to, že toto ovocie stráca väčšinu svojho obsahu živín už 24 hodín po zbere, spracováva sa do formy pyré, ktoré sa okamžite plní do fliaš. Organic Acai je tekutý bio doplnok výživy, ktorý nie je riedený iným ovocím.

Upozornenie!
Po otvorení uchovávajte v chladničke!
Neodporúča sa tehotným ženám a dojčiacim matkám.
Pacienti trpiaci chorobami ľadvín by sa vzhľadom na vysoký obsah draslíka v produkte mali pred jeho užívaním poradiť so svojím lekárom.
Neodporúča sa pacientom, ktorí užívajú imunosupresíva (lieky na potlačenie aktivity imunitného systému).
Prípravok nenahrádza pestrú vyváženú stravu ani zdravý spôsob života!
Neprekračujte odporúčanú dennú dávku!
Neukladajte v dosahu detí!

8 dôvodov, prečo si vybrať produkty CaliVita:
Vďaka vynikajúcemu profesionálnemu zázemiu ponúka CaliVita už vyše dvadsať rokov svoje produkty v súlade s danými predpismi a v tej najvyššej kvalite.
Vždy sa snažíme používať prírodné materiály, ktoré pochádzajú z tých najlepších zdrojov.
V priebehu svojho vývoja sa zameriavame na využitie lepšieho vstrebávania, napr. organických látok.
Na naše produkty poskytujeme 100% záruku kvality.
Aby sme trvale zabezpečili vynikajúcu kvalitu, naše produkty sú predmetom prísneho a niekoľkonásobného overovacieho procesu.
Veľká väčšina našich doplnkov výživy sa vyrába vo farmaceutických podmienkach v USA.
Produkty sa vyrábajú podľa zásad GMP (Good Manufacturing Practice), zatiaľ čo prebieha neprestajná kontrola a tiež pravidelne rozvrhnuté previerky FDA (Food and Drug Administration). Úzko spolupracujeme s miestnymi odborníkmi, ktorí sa zaoberajú poskytovaním licencií, a tým zabezpečujeme, že naši spotrebitelia vždy dostanú produkty tej najvyššej kvality.
Všetky naše produkty sú v súlade s právnymi vykonávacími predpismi platnými v SR a podliehajú kontrole ministerstva zdravotníctva.
Vedeli ste, že...?
Vedeli ste, že v porovnaní s antioxidačnými účinkami rôznych potravinárskych výrobkov sa acai nachádza na zozname hodnôt ORAC na veľmi vysokej pozícii? Hodnota ORAC tohto produktu je 102 700, kým pri jablku je to iba 6681.

Návrat na obsah