Digest Ease - Obchody CaliVita International

Prejsť na obsah

Digest Ease

Digest Ease
Kúpiť Digest Ease - ísť do obchodu
produkt nedostupný
Zloženie

100mg Digezyme hubové enzýmy
600M.J. proteolytická aktivita, nie menej ako
2400M.J. Aktivita alfa-amylázy, minimálne
50M.J. Aktivita amylomaltózy, minimálne
100M.J. Aktivita na štiepenie tukov, minimálne
25M.J. aktivita na štiepenie celulózy, minimálne
400M.J. laktázová aktivita, nie menej ako
Podpora trávenia

Účinné látky v Digest Ease sú prírodné tráviace enzýmy, ktoré pomáha použitie živiny. Môžu byť veľkým prínosom pri trávení potravy rastlinného pôvodu (najmä pre vegetariánov), v niektorých problémoch trávenia, rovnako ako v prípade neobvyklého typu stravy.

"Ste to, čo jete" - ide príslovie, ale že vyhlásenie by malo byť kvalifikovaný. Vyváženej, výživnej stravy je dôležitá, ale správne trávenie, je tiež dôležité, aby sa zabezpečilo efektívne využitie všetkých živín. V dnešnom rýchlo sa rozvíjajúcom, modernom svete existuje mnoho faktorov, ktoré môžu ovplyvniť, záťaž alebo dokonca narúšajú zdravé trávenie. Tieto faktory môžu zahŕňať potravinárske prídavné látky a nečistoty, čo zvyšuje spotrebu spracovaných a rýchle občerstvenie, chudobných či nerovnovážných stravovacích alebo osobné návyky, psychického a fyzického stresu, znečistenia, a zmeny v metabolizme spôsobené starnutím.

Po príjme potravy, zdravé telo okamžite začne pokazí živiny majú byť použité. Stráviteľné sacharidy, bielkoviny a tuky sa delia na elementárnych častíc, ktoré potom môžu byť absorbované a naše telo používaných v perfektnom spôsobom. Avšak toto je skôr optimistický prístup, ako je v dnešnej rúti svet, stále viac a viac účinkov, ktoré bránia zvíťaziť tento základný proces. Iste ste sa cítil, ako zaťažujú mastná, môžu ťažké jedlo byť, po rodine alebo pracovnú večeru.

Zlé stravovacie návyky, strava nevyvážená v načasovaní a zložení kladie ďalšiu záťaž pre náš tráviaci systém. Tieto účinky môžu byť ďalej umocnené inými rušivými faktormi: stres a umelých foodingredients, ktoré môžu zablokovať normálnu činnosť čriev, trávenie a vstrebávanie živín.

Enzýmy sú kľúčové prvky, ktoré pomáhajú tráviaci rozkladajú potraviny na živiny, ktoré môžu byť využité metabolizmom.

Digest Ease je enzým-komplex čisto rastlinného pôvodu, ktorý pracuje v rámci širokého spektra (napr v alkalickom a kyslom prostredí). Odporúčame ju najmä pre vegetariánov, pretože to robí potraviny rastlinného pôvodu úplne stráviteľné. Samozrejme, že tiež podporuje trávenie živočíšneho pôvodu, rovnako. S rozvojom veku, účinnosť štiepenie sa znižuje, avšak zažívacie problémy sa môžu vyvinúť nielen na staršie veku, ale môžu sa objaviť ako dôsledok ústavných dotácií v iných fázach života. Ako je trávenie upravená enzýmami, môžu požití tráviace enzýmy sa zúčastňujú prevencie a zmiernenie porúch.

Indikácie:
podpora trávenia

Dávkovanie:
1 tableta denne počas jedla

POZOR!
Mali by ste sa poradiť sa s kvalifikovaným lekárom, než začnete užívať akýkoľvek doplnok.
Neprekračujte odporúčané denné dávky.
Potravinové doplnky nemôže nahradiť vyváženú zmiešanú stravu.
Uchovávajte mimo dosahu malých detí.
"Cítim sa tak dobre ani napamätám"

Bola to pre mňa výzva, keď som sa pri vyšetrení živej kvapky krvi v tmavom poli mikroskopu od MUDr. Podhorányiovej dozvedela, že v dôsledku zlého trávenia mám v krvi záplavu lipidov. Výzva, aby som nielen dodržala odporúčania pani doktorky a začala užívať enzýmy na podporu trávenia, ale aj aby som si preštudovala všetky dostupné materiály o svojej chorobe na internete, aby som mohla informovať svoju rodinu, príbuzenstvo a priateľov o možnostiach pomôcť si v rovnakom stave, v akom som sa nachádzala ja.

Užívam striedavo doplnky výživy

Digest Ease,
Digestive Enzymes,
Mega B Complex.

Aj keby som chcela ušetriť a obmedziť užívanie prípravkov, nechcem to riskovať, pretože sa teraz cítim tak dobre, ako ani nepamätám. A tento stav už trvá skoro dva roky. Po vyšetrení živej kvapky krvi mám tak dobre “nastavené“ výživové doplnky, že začínam mať pocit "nezničiteľnosti". Chcete dôkaz? Napríklad nemávam takzvané choroby z prechladnutia.
Teším sa však, že ešte stále sa nájde nejaký prípravok, ktorý som zatiaľ nevyskúšala, ktorý ešte nepoznám. Teraz je to napríklad Evening Primrose Oil, ktorý až neuveriteľne zlepšil kvalitu mojej suchej pokožky.


Pán doktor Čontoš hovorí, že niekto má zdravie ako „mercedes“, iný ako „trabant“. Moje zdravie pred dvoma rokmi bolo ako ten trabant, no vďaka doplnkom výživy CaliVita som to dotiahla aspoň na tú „škodovku“. Keby som však pred mnohými rokmi mala také vedomosti o ochrane zdravia, aké mám teraz, moje zdravie by mohlo byť oveľa lepšie.

Brigita Hurajová, Košice
Návrat na obsah