Meal Time - Obchody CaliVita International

Prejsť na obsah

Meal Time

Meal Time
Zloženie

250mg enzýmy z papáje

Prídavné látky:
príchute papáje a melónu (zvýrazňovač chuti), sacharóza (sladidlo), manitol (sladidlo), dextróza (sladidlo), maltodextrín (objemové činidlo), stearan horečnatý (objemové činidlo a protihrudkovacia látka), sójový olej (objemové činidlo)
Meal Time je skvele chutnajúce žuvacie tablety pre podporu zdravej funkcie zažívacie. V dnešnej dobe, prírodné riešenia sú stále rozšírenejšie v rokovaní s zažívacími problémami. Hlavná aktívna látka Meal Time je papája enzým (papain), prírodná látka veľmi podobná bielkovín rozkladajúce enzýmy. Táto rastlina obsahuje aj ďalšie sacharidy rozkladajúce enzýmy podobné zlúčeniny, rovnako.

Transformácia živín (bielkoviny, sacharidy, tuky) do formy využiteľné metabolizmom je úlohou nášho tráviaceho systému. Nesprávna alebo neúplná trávenie, môže znamenať, že náš tráviaci systém nie je extrahovanie optimálne množstvo využiteľných živín z potravín, ktoré jeme. Okrem toho môžu spôsobiť neúplné štiepenie čiastočne rozložený potravín zostať v tráviacom trakte dlhšie, než je zdravý. Existuje mnoho faktorov, ktoré by mohli viesť k nesprávnej trávenie, vrátane starnutia, choroby, lieky, stres, zmena návykov vzory, alebo zlá strava.

muž s hamburgerOne z hlavných nástrojov tráviaci systém používa k rozobrať jedlo je enzýmy. Enzýmy sú aktívne, katalytické proteíny, ktoré buď iniciovať, alebo zrýchliť proces poškodí jedlo do využiteľných zložiek. Existuje mnoho rôznych druhov enzýmov v ľudskom tele, a každý z nich sa špecializuje na určitú funkciu. Napríklad enzým pepsín je primárne zodpovedný za prelomenie proteínov do aminokyselín v ľudskom tele. Ako je trávenie upravená enzýmami, môže príjem prírodných enzýmov pomáhajú podporovať zdravý a efektívnejšie trávenie.

Enzýmy možno nájsť v rastlinnej ríši. Napríklad, tropické ovocie papája je bohatá na enzýmu papain, ktorý je veľmi podobný proteínu trávenie enzýmu pepsínu.

Indikácie:
podpora trávenia

Dávkovanie:
1 - 2 tablety denne po jedle, alebo podľa rady lekára.

UPOZORNENIE!
Mali by ste sa poradiť sa s kvalifikovaným lekárom, než začnete užívať akýkoľvek doplnok.
Neprekračujte odporúčané denné dávky.
Potravinové doplnky nemôže nahradiť vyváženú zmiešanú stravu.
Uchovávajte mimo dosahu malých detí.
Návrat na obsah