Smokerade - Obchody CaliVita International

Prejsť na obsah

Smokerade

Smokerade
Antioxidanty Calivita
Antioxidant pre zdravé pľúca

90 tabliet
Tento produkt je k dispozícii.
prestať fajčiť
25% zľavy od prvého nákupu >>

antioxidant pre fajčiarov

Smokerade je prípravok s obsahom kajenského korenia, ktoré sme doplnili o vitamíny a minerály, tiež priaznivé účinky granátového jablka, zeleného čaju a Q10. Organizmu môže pomôcť v každodennom boji proti škodlivým účinkom životného prostredia alebo hrozbe aktívneho či pasívneho fajčenia.

KOMU A KEDY HO ODPORÚČAME?
 • Aktívnym aj pasívnym fajčiarom a ľuďom, ktorých telo je denne vystavené splodinám životného prostredia. Pomáha ochrane našich buniek a zvlášť dýchaciemu systému.
 • Každému na stimuláciu metabolizmu, na pomoc detoxikácii a odstráneniu škodlivých látok.
 • Tým, ktorí by chceli podporiť normálnu činnosť svojho srdcovo- cievneho systému a stimulovať zdravý krvný obeh.
 • Tým, ktorí by chceli spomaliť starnutie svojich buniek.

VEDELI STE, ŽE...?
Fajčenie môže znižovať hladinu niekoľkých dôležitých ochranných antioxidantov a vitamínov v tele? Okrem toho fajčenie poškodzuje aj srdcovo-cievny systém a pľúca, v krvi navyše znižuje hladinu kyslíka potrebnú pre zdravú činnosť buniek.
90 tabliet

Dávkovanie:
3×1 tableta denne

Zloženie

300mg kayenské korenie
5mg Výťažok z granátového jablka (std. 40% kys. elagová)
60mg Vitamín C
10mg Vitamín E
5mg Zinok
20mcg selén
2.5mg koenzým Q10
5mg výťažok zo zeleného čaju

Prídavné látky:
mikrokryštalickú celulózu (objemové činidlo), kyselinu stearovú (objemové činidlo a protihrudkovacia látka), hydroxypropylovú celulózu (emulgátor), kroskarmelózan sodný (protihrudkovacia látka), stearan horečnatý (objemové činidlo a protihrudkovacia látka), oxid kremičitý (objemové činidlo), farmaceutickú glazúru (povlaková látka)
 • Mali by ste sa poradiť sa s kvalifikovaným lekárom, než začnete užívať akýkoľvek doplnok.
 • Neprekračujte odporúčané denné dávky.
 • Potravinové doplnky nemôže nahradiť vyváženú zmiešanú stravu.
 • Uchovávajte mimo dosahu malých detí.
Smokerade je vynikajúci antioxidant vzorec, ktorý podporuje naše telo v boji proti bunku deštrukčné účinky na oxidačných procesov vyplývajúcich z fajčenia. Vzhľadom k priaznivým účinkom svojich komplexných zložiek sa odporúča rovnako aktívny aj pasívny smokersl. Pretože jeho mimoriadnej antioxidačným účinkom, môže byť použitý aj nefajčiari.

Ak fajčíte, iste viete, že by bolo najlepšie, aby to, pretože to je najlepší spôsob, ako zostať zdravý. Ale sú naozaj vedomí škodlivých účinkoch fajčenia a na skutočnosť, že pasívne fajčenie je len nebezpečné?

Okrem známych karcinogénnych účinkov niekoľkých látok v tabakovom dyme, fajčenie má iné škodlivé účinky na zdravie. Oxid uhoľnatý v dyme sa viaže na hemoglobín zníženie schopnosti krvi prenášať kyslík. Rovnako, poškodí alebo zničí mnoho prírodných antioxidačných látok nájdených v našej potravy, čím sa bunky v tele viac náchylné k oxidačné poškodenie spôsobené voľnými radikálmi. Vedecké teórie purports, že škody spôsobené voľnými radikálmi je jednou z príčin starnutia a niektorých zdravotných problémov. Z tohto dôvodu, suplementácia antioxidanty môžu byť obzvlášť užitočné pre fajčiarov.

CaliVita Smokerade je vynikajúci, vysoko kvalitné antioxidant komplex, špeciálne vyvinutý pomôcť zabezpečiť optimálnu nutričnú podporu pre fajčiarov, a tých, ktorí môžu byť vystavení druhej ruky alebo nepriameho dymu. Účinné zložky v Smokerade patria niektoré z najúčinnejších antioxidantov známych, ako je zelený čaj, koenzým Q10, vitamín C, vitamín E, zinok, selén a kyselina ellagic, je polyfenolov antioxidant nájdené v mnohých druhoch ovocia a zeleniny. Tento výkonný tím antioxidantov sú určené pre prácu synergicky, poskytuje optimálnu ochranu proti bunkovej a tkanivovej poškodenia spôsobeného voľnými radikálmi. Aj keď je formulovaný pre fajčiarov, môže byť tento výrobok používaný kýmkoľvek, ktorý chce pridať viac antioxidantov do svojho jedálnička.

Indikácie:
ochrana pred škodlivými účinkami fajčenia cigariet
8 DÔVODOV, PREČO SI VYBRAŤ PRODUKTY CALIVITA:
  • Vďaka vynikajúcemu profesionálnemu zázemiu ponúka CaliVita už vyše dvadsať rokov svoje produkty v súlade s danými predpismi a v tej najvyššej kvalite.
  • Vždy sa snažíme používať prírodné materiály, ktoré pochádzajú z tých najlepších zdrojov.
  • V priebehu svojho vývoja sa zameriavame na využitie lepšieho vstrebávania, napr. organických látok.
  • Na naše produkty poskytujeme 100% záruku kvality.
  • Aby sme trvale zabezpečili vynikajúcu kvalitu, naše produkty sú predmetom prísneho a niekoľkonásobného overovacieho procesu.
  • Veľká väčšina našich doplnkov výživy sa vyrába vo farmaceutických podmienkach v USA.
  • Produkty sa vyrábajú podľa zásad GMP (Good Manufacturing Practice), zatiaľ čo prebieha neprestajná kontrola a tiež pravidelne rozvrhnuté previerky FDA (Food and Drug Administration). Úzko spolupracujeme s miestnymi odborníkmi, ktorí sa zaoberajú poskytovaním licencií, a tým zabezpečujeme, že naši spotrebitelia vždy dostanú produkty tej najvyššej kvality.
  • Všetky naše produkty sú v súlade s právnymi vykonávacími predpismi platnými v SR a podliehajú kontrole ministerstva zdravotníctva.

         Smokerade - Recenzie produktov

         Týmto článkom by som Vás chcela upozorniť na zanedbávaný preparát SMOKERADE. Mnoho ľudí si totiž myslí, že je určený len pre fajčiarov a pre nefajčiarov neznamená prínos.
         Zabúdame, že neblahé účinky dymu sa dotýkajú všetkých, ktorí sa v takto znečistenom prostredí musia pohybovať. Mám na mysli tzv. pasívnych fajčiarov, ale rovnako aj obyvateľov priemyselných oblastí s ovzduším veľmi zaťaženým jedovatými splodinami. Nejako sme si všetci zvykli na to, ako sa pomaly ale stále viac zhoršuje kvalita vzduchu, ktorý dýchame, a prestali sme to brať na vedomie. Zvyšujúci sa počet respiračných ochorení a karcinómov pľúc by nás však mal podnietiť k zamysleniu.

         Tento antioxidačný viaczložkový prípravok nielenže ochráni naše sliznice a cievy, ale má aj ďalšie účinky, ako sú podpora metabolizmu, zníženie chuti do jedla a zvýšenie hladiny energie.
         Kto sa obáva, že ak prestane fajčiť, začne priberať, obáva sa zbytočne.
         Smokerade je zložený z vitamínu C, vitamínu E, zinku, selénu, koenzýmu Q10, kyseliny ellagovej, kajenského korenia a extraktu zo zeleného čaju.

         Vitamín C, čiže kyselina L-askorbová, je látkou, ktorú si človek na rozdiel od zvierat nedokáže syntetizovať sám. Je teda nevyhnutné, aby sme jeho hladinu dopĺňali zo stravy. Nespočetné výskumy preukázali, že vitamín C je liekom na všetko - od prechladnutia až po rakovinu. Vitamín C je potrebný pre metabolizmus aminokyselín,  podieľa sa na syntéze kolagénu, zúčastňuje sa tkanivového dýchania a je silným antioxidantom.

         Vitamín E (tokoferoly) je súhrnné pomenovanie pre prírodné chemické látky, ktorých antioxidačné vlastnosti chránia bunkové membrány pred poškodením voľnými radikálmi. Je rozpustný v tukoch, a preto poruchy vstrebávania tukov z čreva môžu viesť k jeho nedostatku v organizme. Svojím pôsobením spomaľuje starnutie buniek, zvyšuje plodnosť a podporuje činnosť nervového systému. Rovnako, ako vitamín C, má dokázateľne preventívne účinky proti nádorovému bujneniu.

         Zinok je prvkom, ktorý je nevyhnutnou súčasťou celého radu enzymatických procesov. Jeho nedostatok sa prejavuje nesprávnym vývojom tkanív, zhoršovaním pamäti, zmyslovými poruchami a tiež oslabenou funkciou pohlavných orgánov mužov.

         Selén je dôležitý pre srdcovo-cievny systém, znižuje riziko infarktu myokardu a cievnych ochorení. Je to tiež účinný antioxidant.

         Koenzým Q10 čiže ubichinón je zlúčeninou funkčne podobnou vitamínom. Obsiahnutý je vo všetkých bunkách, ktoré obsahujú mitochondrie. Z toho vyplýva, že je to dôležitá látka, ktorá sa podieľa na energetickom metabolizme a v najväčších množstvách sa nachádza v orgánoch s najväčšími požiadavkami na energiu. S vekom vlastná produkcia koenzýmu Q10 klesá,  rovnako ako jeho koncentrácia v tkanivách, a tým sa urýchľuje proces starnutia. Koenzým Q10 má priaznivý vplyv na činnosť srdca, chráni cievy pred aterosklerózou, pozitívne ovplyvňuje neurologické ochorenia i stav našej pokožky. Ľudia, ktorí požívajú statíny (lieky na zníženie hladiny cholesterolu) majú preukázateľne znížený obsah koenzýmu Q10.

         Kyselina ellagová je účinnou látkou, ktorá je obsiahnutá v rastlinách (jahody, maliny, brusnice, hrozno) a má protinádorové aj antioxidačné vlastnosti. Bráni väzbe karcinogénu na DNA a má priaznivé účinky na zníženie krvného tlaku.
         Kayenské korenie je označenie pre čili papričky, ktoré poznáme ako štipľavé korenie, ale aj ako rastlinu so silnými antimikrobiálnymi a protirakovinovými účinkami. Okrem toho je účinným pomocníkom v boji proti obezite, pretože podporuje trávenie, tvorbu slín a žalúdočných štiav a znižuje obsah cholesterolu. Nemenej významné je jeho pôsobenie na uvoľňovanie dýchacích ciest a odhlieňovanie.

         Extrakt zo zeleného čaju sa používa na upevňovanie zdravia už tisíce rokov a je notoricky známe, že obsahuje veľmi účinné antioxidanty. Podporuje látkovú výmenu, podporou tukov dodáva telu energiu a pomáha v prevencii alebo liečbe zápalových procesov.

         V stručnosti teda môžeme konštatovať, že máme na dosah produkt, ktorý môže chrániť naše dýchacie cesty, pôsobí proti infekciám, chráni naše bunky proti predčasnému starnutiu, podporuje metabolizmus a dodáva energiu. Jeho prioritou je ochrana srdcovo-cievneho systému i prevencie nádorového bujnenia.

         Blíži sa jeseň, vykurovacia sezóna a počasie s častými inverziami. To je obdobie, v ktorom by sme mali viac chrániť naše zdravie aj keď nie sme fajčiarmi a využiť široké spektrum pozitívnych účinkov SMOKERADU.

         RNDr. Jana Doležílková
         Pridajte komentár, ohodnoťte produkt alebo položte otázku
         Zatiaľ nie sú k dispozícii žiadne recenzie.
         0
         0
         0
         0
         0
         Záruka najnižšej ceny
         Smokerade
         Návrat na obsah