XShape - Obchody CaliVita International

Prejsť na obsah
XShape
90 kapsúl

Zloženie

33.3mg Viatmin C
6.6mg Niacín
1mg Vitamín B6
1mg Vitamín B12
46.6mg chróm
136.6mg L-arginín
133.2mg L-lyzín HCI
106.6mg L-glutamín
77mg L-ornitín HCI
66.6mg L-fenylalanín
50mg L-karnitín
46.6mg L-tyrozín

Prídavné látky:
želatína (želírujúca látka), ryžová múka (objemové činidlo), stearan horečnatý (objemové činidlo), oxid kremičitý (objemové činidlo)
Vzorec, spolu so zodpovedajúcimi sumami a kvalitné cvičenie, zdravý spôsob života a stravy vám môže pomôcť získať štíhlejšie a pevnejšie telo. Hlavnými účinnými látkami XShape sú aminokyseliny, ktoré sme doplnené o vitamíny a chrómu picollinate.

Aminokyseliny hrajú zásadnú úlohu v našom tele. Naše proteíny sa skladajú výlučne z aminokyselín, ale sú nevyhnutné pre syntézu ďalších látok, ako sú napríklad niektoré hormóny, ako; navyše pomáhajú udržiavať normálnu acidobázickej rovnováhy a mnoho ďalších funkcií, vrátane zodpovedajúcich funkcií svalov.

V prípade znižovanie telesnej hmotnosti príjem zodpovedajúci aminokyseliny, je obzvlášť dôležité. Nedostatočná (ale bohužiaľ veľmi módne), diéty a hladovanie môže viesť k zníženiu telesnej hmotnosti na začiatku; ale veľmi často je kvôli kvapaliny alebo svalové straty tkaniva. Aby nedošlo k strate vody a svalov v priebehu našej stravy, potrebujeme správne živiny a príjem tekutín, rovnako ako fyzickú aktivitu.

XShape prispieva k dostatočný prísun aminokyselín nášho tela, takže sa môžeme vyhnúť redukcii váhy vyplývajúce zo straty svalovej hmoty. Navyše jeho zložky podieľať sa na výrobe základných látok v našom tele, ktoré môžu účinne podporovať znižovanie telesnej hmotnosti. Máme doplnil zloženie s inými účinnými látkami, ako je chróm, ktorý tým, že podporí účinky inzulínu produkovaného v tele môže ovplyvniť sacharidov, bielkovín a metabolizmus tukov, pre znižovanie chuť na sladké tým. Formulár chróm pikolinát používa vo vzorci je organické bind, čo podporuje lepšie využitie chrómu v tele.
Vitamíny B podpora sacharidov, tukov a bielkovín metabolizmus, zatiaľ čo vitamín C, svojimi vynikajúcimi antioxidačnými účinkami chráni naše bunky pred škodlivými účinkami voľných radikálov.
XShape by mohol byť ideálny doplnková z starostlivo naplánované stravy v kombinácii s aktívnym životným štýlom, počas ktorej môžete získať štíhlejší, pevnejší a svalnaté telo.

Indikácie:
chudnutie, redukčná diéta

Dávkovanie:
Užívajte 1 kapsulu denne alebo podľa pokynov lekára

UPOZORNENIE!
Vzorec nemôžu nahradiť za masové redukčnej diéte adekvátny tela, cvičenie a prípadné potrebné zmeny životného štýlu!
Neprekračujte odporúčané denné dávky.
Potravinové doplnky nemôže nahradiť vyváženú zmiešanú stravu.
Uchovávajte mimo dosahu malých detí.
Pre telo vo forme

XShape

XShape je najnovším členom radu prípravkov CaliVita dopĺňajúcich redukčnú diétu. Jeho účinnými látkami sú esenciálne aminokyseliny, vitamíny a chrómpikolinát pre štíhlejšie a pevnejšie telo. Spolu s dodržiavaním správneho životného štýlu môže vynikajúco podporiť účinky redukčnej diéty.

Aminokyseliny plnia v tele početné úlohy. Tou najdôležitejšou však je, že sú hlavnými zložkami rôznych bielkovín (napríklad svalových) a látok bielkovinového charakteru (napr. hormónov a enzýmov). Väčšina módnych diét je charakteristicky chudobných na aminokyseliny. Navyše, spočiatku sa síce môžu zdať vzhľadom na počet stratených kilogramov účinné, avšak strata telesnej hmotnosti vo väčšine prípadov nevyplýva zo straty nadbytočného telesného tuku, ale vody a svalovej hmoty. Aby sme v priebehu diéty nestratili svalovú hmotu a vodu, potrebujeme primeraný príjem živín a aminokyselín, ako aj primerané množstvo tekutín a fyzickej aktivity.

Užívanie aminokyselín pri redukovaní telesnej hmotnosti je metóda známa už po mnoho rokov. Kto by napríklad nepočul o vynikajúcich tuk spaľujúcich účinkoch L-karnitínu? Okrem L-karnitínu obsahuje komplex prípravku XShape 6 druhov aminokyselín (arginín, lyzín, glutamín, ornitín, fenylalanín a tyrozín) v prírodnej, pre telo najlepšie zužitkovateľnej podobe. Ich užívaním môžeme podporiť úspech svojej diéty - a dôležité je, že vďaka týmto aminokyselinám sa nemusíme obávať opätovného zvyšovania telesnej hmotnosti.

V našom prípravku sme aminokyseliny doplnili o vitamíny a chróm. Účinky chrómu na metabolizmus sú známe už dlho. Tým, že podporuje účinok inzulínu tvoriaceho sa v tele, pozitívne vplýva na metabolizmus sacharidov, tukov a bielkovín, pomáha predchádzať náhlej „chuti na niečo“ spôsobenej prudkými výkyvmi hladiny cukru v krvi, a tak výborne dopĺňa redukčnú diétu. Prípravok obsahuje chróm v organickej forme (chrómpikolinát), pretože túto formu zužitkuje organizmus podstatne lepšie (jej absorpcia je efektívnejšia a rýchlejšia) než anorganické formy. Vitamíny skupiny B sú rovnako nevyhnutné pre správny priebeh metabolizmu sacharidov, tukov, bielkovín a nukleových kyselín a vitamín C poskytuje telu antioxidačnú ochranu.

Spolu s vhodným spôsobom stravovania a aktívnym životným štýlom XShape zvyšuje účinnosť každej redukčnej diéty smerujúcej k trvalým výsledkom. Je preto vhodný pre každého, kto chce stratiť hmotnosť - definitívne a bez kompromisov.

Upozornenie!
Prípravok nemôže nahradiť vhodnú redukčnú diétu, telesný pohyb a možnú potrebnú zmenu životného štýlu!
Neprekračujte odporúčanú dennú dávku!
Uchovávajte mimo dosahu detí!
Návrat na obsah